Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 27, 2020, 21:47:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Директна срещу ситуационна игра  (Прочетена 1043 пъти)
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 06, 2020, 06:58:50 »

Но истинската игра е директната-да в началото ядеш повече шамари, но така се шлифоваш после,че ставаш истинска машина и опита който придобиваш го използваш във всички сфери на живота.
Абе ако всички бяхме като Слеъра - ОК. Ама не сме. На мен ако само 9 от 10 ме режеха като ги отворя така - че то работата лесна. Ще застана на подлеза и ще отворя 10 днес (за половин-един час все ще минат 10 готини) и готово - наебал съм една.
Лошото е, че мен ще ме отрежат 10 от 10, не 9.
Така че Слей е много прав, че всеки трябва да си намери подходящия за него стил.
Аз упесхи от директно отваряне съм имал само при топъл апроуч, т.е. мацката ме е гледала, усмихвала ми се е, смигала ми е, вряла се е да танцува директно до мен, и т.н. Така на студено - някаква дето не знае, че ти съществуваш на света, да ѝ влезеш с "маце, ще те скъсам" - не ми се е получавало (не че не съм пробвал) и отдавна съм се отказал. Не е моя стил може би - не казвам, че за друг не може да проработи.
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: