Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 08, 2020, 22:34:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Приключения в Майнатаун  (Прочетена 293 пъти)
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

Профил
« -: Януари 27, 2020, 18:50:16 »

Днеска с Ибизата решихме да отваряме сетове, не сме играли с него от доста време. Едно знам обаче когато и да го видя винаги съм в настроение, просто няма как да се сдухаш пич като него  Усмивчица .

Започнахме да отваряме сетове по главната на центъра, първоначално аз не отварях, явно съм изгубил форма, но той директно си влезе на една. Естествено тя бързаше, после отидохме да хапнем дюнери малко сила да вкараме. След това той отвори още 2 сета, които го отрязаха, наистина днеска мацките бяха доста сдухани, ама и ние пък след работно време ги хващаме какво да очакваме. Както и да е, по-едно време и аз се реших да отварям сетове, най-накрая, все пак доста път би до Пловдив, поне от уважение да направя и аз някой сет.
Някой сет ли, като влезнахме с него в стейт и нямахме спиране, направо  изтрамбовахме улицата, то тя е само една главна, другите странични аз не ги броя.

Експериментирахме със всякакви опънъри, оставихме настрана за момент директното. Отваряхме доста двойни сетове, добре се сработвахме, питахме едни "Кой от нас изглежда повече като гей" и "Харесвате ли мъже в клинчета"  :laugh: мацките се напикаваха от смях, стана шоу. Трудно беше да ги изолираме, ако не едната то другата ще я дърпа. Даже на едни омъжени мацки попаднахме, показаха си пръстените, но ние въпреки това продължихме. Мисля че взе фейса на една мацка, която първоначално беше сдухана, но после се усмихна. Аз влезнах на една с :

- Обичаш ли Нутела ?
- Да.
- Значи ще ми направиш палачинки с Нутела !
- Хахха, добре.

После се заприказвахме обичайните глупости къде учела, оказа се че учела в София, в този момент се замислих за шопските ни колеги и си викам дано някой я забие.  :laugh: Поисках й тел не не даваше, направих каквото можах, това беше 5 сет, чак на него се получи добър разговор, другите резачки.

Докато играехме, видях едно симпатично и срамежливо момиче с червена коса и слушалки, но не я спрях. След около 30 минути я видях пак да минава и докато Ибизата беше в сет си казах че няма как да я изпусна втори път, вътрешно усещах че това е сета за мен и се оказах прав. Отворих я директно със
Здравей, харесваш ми  дойдох да се запознаем !
- Казвам се ХХХХ.
- Аз се казвам Риот. Накъде така си се разбързала ще блъснеш някой по улицата ?
- Към вкъщи, че съм малко уморена.
- Добре само няколко минути.(излъгах я беше си много повече)
Бъзикнах я за слушалките че са много големи и че искам и аз такива и да ми ги даде назаем. Тя се смееше. Беше срамежлива и се наложи малко да смекча на моменти арогантното си поведение( не че съм ебати алфата) и се получи готино. Някрая успях да измъкна фейсбук, да знам че трябваше телефон, но аз прецених че фейсбук е по-добре. Абе не е толкова добре ама поне не съм капо.

По нататък с Ибизата правихме само двойни сетове, отворихме едни кифли и искахме да се женим за тях и с тях стана шоу. Аз вече се изморих бях от доста време навън. Като за финал отворихме всеки по една милфка както си бяхме обещали в началото.

Като цяло стана яко фън, и мога съвсем искрено да заявя че ако не беше Ибизата нямаше да се справя толкова добре, той има енергия като за трима, няма как да се сдухаш с този човек, моята енергия по принцип е по-спокойна но успя да ме събуди. Доста експериментирах и отдаван не се бях чувствал така, бая време съм бил забит. Това си беше за мен един наистина ползотворен ден, поотпуснах се в сетовете, експериментирах и с други опенъри и бях по-смел и настоятелен. Ибизата също кърти.   Усмивчица
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 559

Профил WWW
« Отговор #1 -: Януари 27, 2020, 20:57:01 »

Хахаха като гледам добре се е получило . Как реагираха с оpenerа за чорапогащника как реагираха я разкажи . Смотан
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: