Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 06, 2020, 17:54:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща от двевна Игра.  (Прочетена 293 пъти)
DeYvI
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« -: Март 08, 2020, 21:57:27 »

Това пикапа е голямо увеселително влакче на емоции. В един момент си в много добро настроение, галиш мацката по врата, а в другият ти се ще да се гръмнеш. Смотан Шокиран
Днес пак пикапих. Като че ли взех да навлизам в нещата ама все още не съм бил вътре. Ухилен Не отворих доста сетове но успях да взема два телефона, но сетовете бяха бързи и не мисля че ще имам успех с тях. Ето че дойде и ситуацията която се опитвах да направя от толкова време. Отворих една 7 седмица, разговорът потръгна добре. Негнах я като и казах че отстрани изглежда ядосана и е гледала лошо. Попитах я с огромно усмивка "да не са те уволнили от работа?".  След това последваха още няколко майтапа и предложих да пием кафе. Съгласи се, успях да я баунса на кафе. Изтегли пари от банкомата и тръгнахме към кафето. През цялото време имах усещането че аз водя всичо. Видимо мацката ме харесваше. Оказа се че е с 6 години по голяма от мен.
Шегувах се с нея за години и външният и вид и успях да я докосвам дори по вратлето. Плезещ се Не след дълго хвърли шитката, дали съм бил сериозен или не сериозен и какво искам. Отговорих и пари, казах и на шега че като видях да тегли пари са ми светнали очите. Нз дали е минал номера. После каза нещо от сорта че е било много смело някой да я заговори така. Дисквалифицирах се като и казах че съм много бъзлив по принцип и ме е страх от доста работи. Казих и че така се запознавам с хората понеже съм много грозен за социалните мрежи. Последва смях. Поговорихме още малко докато си изпих кафето и вече бях сигурен че ще лежа върху нея скоро време.
Докато си мислех че върви всичо по мед и масло и пак Дърво! Казах и да си разменим телефоните и като си дадох моя и казах да ме набере тя каза "Когато реша". Шокиран Пробвах да и го взема пак но викаше че ще ми звънне когато реши. Казах й ''Тогава чао и приятен ден", с леко студен тон и се разделихме. Явно съм оплескал нещата някъде но проблема е че не знам къде този път. Обикновено мога сам да си видя грешките, но този път не знам къде сгазих лука.
Нещо с фрейма ли или прекалено много съм инвестирал.
Няма значение. Некст тайм!
Ако на някой му се пикапи в Лондон да пише на лично.
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Активен Активен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #1 -: Март 09, 2020, 01:13:16 »

Всъщност не е зле, даже хич. Ако си се представил добре в кафето и тя наистина ти се е кефела толкова колкото казваш сигурно ще ти звънне, успех Усмивчица
Активен
DeYvI
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Март 09, 2020, 09:26:15 »

Всъщност не е зле, даже хич. Ако си се представил добре в кафето и тя наистина ти се е кефела толкова колкото казваш сигурно ще ти звънне, успех Усмивчица
Прекалено научно фантастично ми звучи.
Ама знае ли се.. Ако е рекал Господ.  Завърти очи
Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #3 -: Март 09, 2020, 10:56:52 »

Това пикапа е голямо увеселително влакче на емоции. В един момент си в много добро настроение, галиш мацката по врата, а в другият ти се ще да се гръмнеш. Смотан Шокиран
Днес пак пикапих. Като че ли взех да навлизам в нещата ама все още не съм бил вътре. Ухилен Не отворих доста сетове но успях да взема два телефона, но сетовете бяха бързи и не мисля че ще имам успех с тях. Ето че дойде и ситуацията която се опитвах да направя от толкова време. Отворих една 7 седмица, разговорът потръгна добре. Негнах я като и казах че отстрани изглежда ядосана и е гледала лошо. Попитах я с огромно усмивка "да не са те уволнили от работа?".  След това последваха още няколко майтапа и предложих да пием кафе. Съгласи се, успях да я баунса на кафе. Изтегли пари от банкомата и тръгнахме към кафето. През цялото време имах усещането че аз водя всичо. Видимо мацката ме харесваше. Оказа се че е с 6 години по голяма от мен.
Шегувах се с нея за години и външният и вид и успях да я докосвам дори по вратлето. Плезещ се Не след дълго хвърли шитката, дали съм бил сериозен или не сериозен и какво искам. Отговорих и пари, казах и на шега че като видях да тегли пари са ми светнали очите. Нз дали е минал номера. После каза нещо от сорта че е било много смело някой да я заговори така. Дисквалифицирах се като и казах че съм много бъзлив по принцип и ме е страх от доста работи. Казих и че така се запознавам с хората понеже съм много грозен за социалните мрежи. Последва смях. Поговорихме още малко докато си изпих кафето и вече бях сигурен че ще лежа върху нея скоро време.
Докато си мислех че върви всичо по мед и масло и пак Дърво! Казах и да си разменим телефоните и като си дадох моя и казах да ме набере тя каза "Когато реша". Шокиран Пробвах да и го взема пак но викаше че ще ми звънне когато реши. Казах й ''Тогава чао и приятен ден", с леко студен тон и се разделихме. Явно съм оплескал нещата някъде но проблема е че не знам къде този път. Обикновено мога сам да си видя грешките, но този път не знам къде сгазих лука.
Нещо с фрейма ли или прекалено много съм инвестирал.
Няма значение. Некст тайм!
Ако на някой му се пикапи в Лондон да пише на лично.

Браво за позитивния дух. Не трябва да мислиш,че ще имаш успех - не търси успеха. Не търси нищо и не приемай нещата насериозно. Забавлявай се и ги предизвиквай. Щом си ескалирал значи те е следвала.

Като тя ти каже когато реша, трябваше да я шитнеш и да я поставиш на място/накажеш или да го преувиличиш :
- Добре ще раздам този номер на баща ти на всичките ми познати Смотан.

Тя ти е пуснала шитка, която не си преминал и си реагирал студено, което е било грешно.

Дай детайли за самата среща. Какво сте си говорили? Докосвала ли си я? Предизвиквал ли си я? Ако сте водили логичен разговор, не си изградил привличане.

Тъй като е по-голяма тя обича да е в контрол. С такива трябва да го играеш директно и без заобикалки. Те знаят точно какво искат.

Аз така като бях на 23 бях директен с една на 36. Те са отракани и са апетитна хапка.

Активен
DeYvI
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Март 09, 2020, 15:15:37 »

[/quote]
Браво за позитивния дух. Не трябва да мислиш,че ще имаш успех - не търси успеха. Не търси нищо и не приемай нещата насериозно. Забавлявай се и ги предизвиквай. Щом си ескалирал значи те е следвала.

Като тя ти каже когато реша, трябваше да я шитнеш и да я поставиш на място/накажеш или да го преувиличиш :
- Добре ще раздам този номер на баща ти на всичките ми познати Смотан.

Тя ти е пуснала шитка, която не си преминал и си реагирал студено, което е било грешно.

Дай детайли за самата среща. Какво сте си говорили? Докосвала ли си я? Предизвиквал ли си я? Ако сте водили логичен разговор, не си изградил привличане.

Тъй като е по-голяма тя обича да е в контрол. С такива трябва да го играеш директно и без заобикалки. Те знаят точно какво искат.

Аз така като бях на 23 бях директен с една на 36. Те са отракани и са апетитна хапка.

[/quote]

Доста неща се изговориха. Както казах ескалирах и дори я докосвах по врата. Накрая като и казах да си разменим телефоните тя каза че ми е забравила името за което аз я щипнах по бузата и казах че е ужасна.
Казах и след това споко и аз забравих твоето.  Нямам представа къде съм сгафил. Но за шитката накрая нищо не ми хрумна на акала и за това така реагирах.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: