Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 27, 2020, 21:34:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Сервитьорка в дискотека.  (Прочетена 265 пъти)
Delusion
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 51

He, who attacks first, always win!

Профил
« -: Февруари 04, 2020, 14:59:57 »

Здравейте.
Мъчи ме един конкретен въпрос - как се играе сервитьорка в дискотека? Случвало ми се е само веднъж да се натискам с барманка, докато е на работа, но беше по-лесно, понеже можех да седна на бара и да и говоря цяла вечер, а и беше необвързана.

В конкретният случай, нещата стоят така:

1. В нов град съм от седмица, не познавам абсолютно никого, а само бегло съм се запознал с мацки от баровете и съм им взел Facebook.
2. Мацката е на 22 и живее в друг град, като идва тук само Петък и Събота, за да работи.
3. Обвързана е и я познават, тоест трябва да пази някакъв имидж.

Единственото за което се сещам, е да се пробвам да направя нещо през интернет, понеже и бях взел Face, като и казах, че тя ще е първият ми "нов" познат. Обаче не ми се губи време, за да създавам привличане през интернет.

Като цяло уж имаше ИоИ, понеже още първият път като си поръчвах, сложих ръката си на бузата и и я наведох към мен, за да и говоря на ухо. Още няколко пъти и след това започна сама да ме докосва когато минава покрай мен или ми разрошваше косата, така както се радват на децата.
След това се запознах с някаква нейна позната и се преместих с нея в друга дискотека.
  Прибирам се, сервитьорката ми е писала в 6 сутринта:
"Браво бе, едно довиждане не каза". Още нe съм го Seen дори(8 дни), понеже нямах интерес, ама като се замисля.. готина е, искам да я изчукам.

Въпросът ми е - кой е най-адекватният начин да играя в тази ситуация, като се има впредвид фактът, че няма как да си говорим повече от 1-2 минути на различни интервали.

Edit: Забравих да спомена, че не остава да спи тук, а приятелят и я прибира след работа.
Активен

Fools set the rules in this world. Just take a look around, it's undeniable.
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 554

Профил WWW
« Отговор #1 -: Февруари 14, 2020, 18:40:28 »

Играй е индирекно !  Пред хората и гледай да е изолираш да сте само двамата . Покани е преди работа на кафе но е подпали малко преди да пуснеш оферта ! Ако не ходи няколко пъти в дискотеката вкарай и малко атракшан и си дръгни ! После малко закачки в соц.мрежи и после оферта ! И така но когато си в дискотеката да е индерекно ! Но ти трябва яка калибровка щом има гадже !
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: