Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 31, 2020, 04:45:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневна Игра 2  (Прочетена 247 пъти)
DeYvI
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« -: Март 01, 2020, 21:51:39 »

Дей гейм репорт отново. Има напредак този път з номера взех от около 15 сета. Със всеки изминал ден ставам все по калибриран но, Има още доста върху което да работя. Повечето казваха че имат гаджета
или са женени. Някой път са шитки някой път изопщо нз дали наистина имат. От последният път си поставих за цел да Съм по сексуален в сетове И успях да ескалирам само в един сет както трябва, но се оказа женена. Докосвах е по тялото, по ръцете, базиках е дали ще ми показва голи снимки докато търсеше снимките от свадбата си. Общо взето това беше най-интересният сет. Някой мацки ми искаха Инстаграм, аз Им казвах че не използвам такива работи и Им взимах телефоните. Отворих накаква 8-Ца много наточена, но бях логичен И скучен като стар вестник. Взех И телефона но се оказа транссексуална
 Смотан. С друга 8-Ца пак същото се получи, сета вървеше спокойно докосвах я но не ескалирах достатъчно И не си наложих фрейма.
Извод от деня: Гласът И енергията ми бяха много ниски плус трябва да ескалирам повече с мацки И да излизам по гладен като пикапя. Обаче И конкуренцията е голяма видях 5-6 момчета да правят същото. Другата седмица пак. Май наистина трябва да си хардкор копеле както беше написал Илиян за да си успешен в тая област. Ако някой от Про пикапарите в форума сподели каква горе долу е успеваемоста за среща от взет телефон ще бъде супер. Поне да знам къде се движа. Намигване
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 989

Профил
« Отговор #1 -: Март 02, 2020, 20:56:14 »

Не съм забелязал да има, зависимост между събраните телефони и пъхането. Понякога взимаш един и вършиш работа, друг път ти свършват минутите и търкаш лампата.

Много ме радва, че играеш тая грозна игра. Аз съм пикапил много малко и много малко се пробождал, но със сигурност става работата.
Мое мнение е, че малко се прекалява. Не е нужно да си идеално настроен според най-дебелите книги за пикапа. Моята игра беше, нулева. Има хора които да го потвърдят. И пак се случваше да крия салама.

Има гаджета с които няма да се отдаде да си легнеш. Преобладаваща част са тия. Не си заслужава да си губиш времето с такива. Дали, ще върви бизнеса или не си проличава в първите няколко минути. Повечето и да си скъсаш хастара няма да дадат. Други, броени минути след оупънара(правилната дума ли използвам), искат да си свалят гащите.

Активен

Fortuna incepto signatur!
DeYvI
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #2 -: Март 02, 2020, 23:26:40 »

Не съм забелязал да има, зависимост между събраните телефони и пъхането. Понякога взимаш един и вършиш работа, друг път ти свършват минутите и търкаш лампата.

Много ме радва, че играеш тая грозна игра. Аз съм пикапил много малко и много малко се пробождал, но със сигурност става работата.
Мое мнение е, че малко се прекалява. Не е нужно да си идеално настроен според най-дебелите книги за пикапа. Моята игра беше, нулева. Има хора които да го потвърдят. И пак се случваше да крия салама.

Има гаджета с които няма да се отдаде да си легнеш. Преобладаваща част са тия. Не си заслужава да си губиш времето с такива. Дали, ще върви бизнеса или не си проличава в първите няколко минути. Повечето и да си скъсаш хастара няма да дадат. Други, броени минути след оупънара(правилната дума ли използвам), искат да си свалят гащите.

Така е. В момента гледам да не изтървавам сетовете които имат интерес. Ама дневната игра наистина е хард и малко дървена. Поне аз така я виждам. А пак моето крило вижда нощната по трудна.
Явно всеки си има различно място на което го бива.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: