Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 04, 2020, 07:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Нещо става и не знам какво е !  (Прочетена 537 пъти)
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 568

Профил WWW
« -: Март 07, 2020, 23:00 »

Пичове привет ! Искам  да напиша няколко реда и да видя няколко странични мнения по моята ситуация ! Така ето и какво се случва . Скъсах с една мачка скоро ходихме три месеца някъде нищо сериозно аз работа тя си работи виждаме се от време на време и само секс и до там . Но нещо си писнахме и се разделихме приятелски ! Та след това е момента ... Последно време нещо нещата не вървят към хубаво . Чувствам се все едно съм женомразец че все едно са ми направили нещо лошо . Гавра ги постоянно никоя не взимам малко на сериозно да е изслушам да обсъдя нещо с нея . Супер директен съм влизам им с пълни глупости тип гавра (така ми идва просто )  . И  усещам че нещо все едно ми има не мога да се отпусна с мацките самия ми разговор самата ми динамика е повлияна от това мое чувство че ги приемам като нещо лошо и просто някаква нужда . И постоянно някакво усещане че нещо не е както трябва и от там ми пада енергията и самоувереност  и обхваща не малко звена от живота ми . Който ги усещам че ми куцат малко или много от това .

Пример за гавра: Момичето е ветеринар и влизам : Тази бяла крава от къде си е купи ? Хили се :Д После и казвам има твоите очи и оная стой и ме гледа странно и става тъпо .
Другия момент както си пиша с някоя и се отегчавам супер бързо и просто почва да и пиша механично и грубо и те го усещат и спираме контакт .

Все едно енергията ми намаля и разговора отива към провал и интереса се губи .
И това ме разконцентрира  постоянно и съм разсеян и стегнат много ама много .
Та мисля че схванахте картинката горе долу .
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 372

Профил
« Отговор #1 -: Март 08, 2020, 00:51 »

След като ти идва от вътре да се гавриш с тях, защо ще искаш да го променяш. Според мен проблемът е че явно досега си имал успехи с жените на базата на фалшив имидж който създаваш, тоест на вървежен и си си вкарал някакви филми в главата с времето че ако не се държиш гадно с тях те ще те отхвърлят и си загубил част от истинското си аз. Обаче тук, както и на много пикапьори които са дълго време в играта са изправени пред дилемата дали да продължат с фалшивия си образ на арогантен гъз и да се правят на вървежни или да се опитат да подобрят истинското си аз. Проблемът е че понякога истинския характер на някои хора е много зле. Ако вземеш за пример някой добър пич който е винаги любезен към всички не само към жените и е с лек характер според теб как той ще се превърне в противоположното. Не че не може но последиците от това са пагубни отчасти за психиката. Изкривяваш си съзнанието и толкова искаш да изкорениш представата за предишният ти характер че минаваш в другата крайност. В началото и аз се правех на интересен пред мацките, но при мен не потръгна, при някои пичове това върви, пред мацките се правят на играчи и ебат, което не е лошо нали ебат какво толкова. Но си е кофти цял живот да си фалшив и да се правиш на някой друг, за съжаление живеем в такова общество в което носим маски и се правим на алфи от страх да не ни помислят за слабаци. Аз отдавна спрях да се правя на някой който не съм, не казвам че не се преструвам понякога пред другите, все пак не искам никой да вижда какво представлявам на 100% но никога не бих се изменил основата в характера си за да чукам мацка, ако някой му върви да се прави на фалшив да си действа нямам нищо против.

Надявам се разбра накъде бия, не знам дали нещо от това което ти писах е вярно, но според мен трябва да намериш баланс между характера който си и този който би привлякъл жените, което си е трудно но не и невъзможно. Някой биха те посъветвали да си продължаваш по схемата, ако ти връзват мацките така давай, но аз ще ти кажа да си изградиш някакъв собствен стил на който и ти и мацките ще се кефят, но заради жените да се изменяш целия недей, освен ако не си супер смотан, но ме съмнява да си. Може и да ти е повлияло раздялата с мацката, все пак липсата на секс и мен понякога ме е карала да се държа брутално с мацки, но идеята е да се владееш. Ще минаваш през такива неща и ще се изменяш много през годините, братле, но идеята е да си изградиш собствен фрейм с който да преодоляваш всичко и да си щастлив, не може цял живот да се преструваш, е не че не може но струва ли си ?!

Намери баланса, не показвай прекалено много от характера си, но и не се преструвай прекалено много, трябва да ти е положението 50/50
Дано някой от тея глупости дето съм писал да ти свърши работа  Смотан или да се обади по опитен че може и решението на проблемът ти да е много прост ама аз да не го знам  Усмивчица
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: