Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 10, 2020, 17:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Никога не превръщайте в приоритет човек, за когото вие сте само възможност!!!  (Прочетена 520 пъти)
ken block
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« -: Март 03, 2020, 10:24 »

Здравейте и Честит 3-ти Март!!!

Пускам този пост, по идея на StefanS, на когото благодаря за изключително полезните коментари и съвети, както и за идеята, да Ви споделя моя опит от връзката ми с обвързана жена.

Няма да се впускам в подробности, за да не стане прекалено дълга темата, но тук https://pickup-project.net/forum/index.php?topic=9079.msg104205#msg104205 може да прочетете за какво става въпрос в най-общи линии.

Минавам направо на изводите които си изкарах:

1.В подобен тип връзка никога няма 100% сигурност - и тук говорим за абсолютно всичко, от най-елемнтарната уговорка за кафе до моментите в които си говорите за чувствата между вас. Нещата се случват ден за ден, без почти никаква възможност да се направят дори някакви краткосрочни планове.

Ако мислите, че това не представлява проблем за вас...

2.Втора цигулка - колкото и да Ви обяснява, че няма чувства към човека с когото живее и че са заедно само заради детето или нещо подобно, мисълта, че я делиш с него буквално Ви разяжда отвътре и най-гадното е, че нищо неможеш да направиш.

3.Съмненията - в един момент, в следствие на точка 1 и 2, започват съмненията. Дали е честна с теб до край, или си просто план Б.

4.Скандали - във всяка връзка има скандали, но тук, трябва да сте наясно, че дори един скандал не можете да си спретнете като хората, защото за него пак е нужно да сте заедно.

И така, след като се убедите, че сте прецакани по всички точки и образно казано сте паднали в 4 нокдауна, сами се сещате, че е на практика няма как да обърнете мача, което само по себе си не е най-страшното.

Най-страшното идва когато си дадете равносметка, че 3,5...9, 12 месеца, или 18 месеца както бе в моя случай са безвъзвратно загубени. И никой не може да Ви ги върне.

Така че един последен съвет от мен - Никога не превръщайте в приоритет човек, за когото вие сте само възможност!!!

Безкрайно ще съм щастлив, ако с поста си съм успял да предпазя дори и един мъж от подобна ситуация...

Поздрави!!!
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 90

Профил
« Отговор #1 -: Март 03, 2020, 11:11 »

Честит трети март ! Поздрави за решителността която си проявил, въпреки че доста си се позабавил. Смятам че всеки един от нас прочитайки предхония пост му е станало ясно какъв ще бъде крайния резултат, но хората правим грешки, стъпваме накриво и колкото и предвидима да е една ситуация в очите на другите, ние оставаме слепи и заблудени за нея, таейки някакви надежди и трябва сериозно да ни се сгорчи живота да, да ни разтърси за да си вземем поука. Един съвет за обвързаните - чукаш и бягаш, не се занимаваш, без предварителни очаквания, чукаш колкото можеш и докогато можеш, възползваш се от ситуацията докато имаш възможност, защото тя винаги е до време, без да вдълбяваш навътре. Една жена никога не би си събрала гащите, не би си взела детето,  за да остави мъжа  си и да отиде при любовника си. Та нали обществото ще я линчува. Да не говорим пък какъв стрес би било за детето, особено ако започва да влиза в някаква по-осъзната възраст, а дори и да го направи не се знае кога пак ще реши да се върне при първия шаран , а повярвай ми, един баща заради детето си би прибрал такава жена обратно (виждал съм го няколко пъти). Има една "народна мъдрост" която повечето 50-60 годишни хора я знаят: гледай си кефа, ако трябва любоник си хвани ама не си разваляй семейството заради глупости - явно момичето е следвало тази максима, просто е имала нужда от малко драма и емоция и ти си бил удобен.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: