Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 04, 2020, 13:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”С усърдие и концентрация с пламенна омраза… ти или обичаш, или мразиш. Ако живееш по средата – не се получава нищо." - Чарли Шийн

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Краят на една приказка  (Прочетена 2031 пъти)
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« -: Март 08, 2020, 07:42 »

След месец и половина здраво чукане вчера с мацката се разделихме. Кофти ми е и се обадих на Илиян, защото отново ще се върна в играта. Отначалото докато бях с нея и бях силен подтисках инстинкта си да пикапя и да си лафя с жените заради тъпото социално програмиране и морала, насаден ни от новините, религия и т.н. Мацката беше стабилна 8-ца, не пушеше тренираше кик бокс и  тичаше всяка събота.  Съжалявам,че се разкрих пред нея и още повече, че се обяснявам като ученичка но ето как завърши цялото нещо. Доста болезнено е за мен да го публикувам,но ако мога да помогна на другите и да ги надъхам, то ще се радвам.

Тя: Не ми купувай подарък за 8-ми март, няма смисъл
Аз: Ok nqma
Тя: Има нещо, за което искам да поговорим
Но може би утре е по-добре

Аз: Това не ми звучи добре
Тя: Ами да,това по принцип е от нещата, които не звучат добре
Аз: Ясно
Схванах идеята

Тя: Не искам да те нараня а усещам че точно така ще стане в един момент
Защото съм го правила и знам че не завършва добре за никого

Аз: Не ме харесваш вече?

Тя: Просто не мисля че имаме бъдеще и не искам да ти губя времето
А колкото по-рано ти кажа толкова по-добре

Аз: Защо мислиш така
Тя: Защото има много неща в теб които не ми допадат и знам че няма да мога да свикна с тях
Затова и не исках да бързаме толкова

Аз: Какви?
Тя: Искаш да ти ги кажа?
Аз: За това,че те поканих да се запознаеш с нашите ли
Тя: Не мисля че са неща които можеш да промениш
Аз: Да
Аз: Кажи ми ги
Тя: А и да можеше нямаше да е яко да те променям заради себе си
Аз: Някои от тях мисля, че знам кои са

Тя: Например това че когато има някакъв проблем не търсиш как да го решиш сам а търсиш помощ и инструкции
Аз вярвам повече на себе си отколкото на другите хора и предпочитам сама да решавам нещата заедно с човека до мен
И не ми харесва начина ти на мислене понякога което също е сериозен проблем
А това че искаш да ме запознаваш с вашите не лошо  обаче не виждам смисъл ако няма да продължаваме още дълго
Само ще влоши нещата

Аз: Не мисля,че си права за проблемите

Тя: Аз те наблюдавам вече месец и нещо и не бих си позволила да направя извод ако не съм видяла повече от 1 2  примера
Цялостно не мисля че си пасваме  като характери
Мога да те разигравам още известно време и после нещата да станат много по-зле но както казах това го научих по трудния начин и не искам да се повтаря

Аз: Добре
Кажи ми за решенията
Тя: Примери ли
Аз: Да
Тя: Например когато бяхме в пловдив на онова кино и се чудихме как да влезем
Първото ти решение беше да се обадиш на някого

Аз: Да разбирам
Осъзнавам го
Тя: За да ти даде инструкции при положение че ние сме там на място и ако някой може да даде решение ще сме ние а не трети човек
Аз: Да за това си абсолютно Права

Тя: Това е най-значимото като цяло а останалите неща са по-дребни например ситуации в които питаш хора просто за да си спестиш няколко секунди или минути
Аз: Какви неща те дразнят в характера ми

Тя: Например като пита човека в магазина къде е сладоледа, това е нещо елементарно, което сам можиш да направиш за не повече от 30 секунди
И като цяло като питаш нещо хората, никога не е наложително
Не знам дали това е лошо просто аз не съм такава и не ми допада изобщо защото придпочитам да се доверявам на собствените си знания и преценки
Предпочитам*

Аз: Разбирам
Но това е поправимо

Тя: Не е поправимо
Аз: Кажи ми за характера
Тя: Когато не си свикнал да се справяш без помощници
Тя: Защо искаш да ти казвам такива неща аз мисля че е излишно
Не искам да те променям, ти си такъв какъвто сш
Аз: Не е излишни
Просто искам да знам

Тя: Несъобразителен си в повечето време
С хората
Аз: Не разбирам

Тя: Ми не знам как да ти го обясня трябва да давам конкретни примери което и доста тъпо
Да кажем това че спираш рязко по средата на пътя е несъобразителност
Или като си на опашката за нещо и после не се дръпнеш от опашката веднага и пречиш на хората зад теб
Това не ми харесва също
Ама ако трябва да променяме всичко което ме дразни ще е доста трудно
И изнервящо за теб и за мен

Аз: Това с помощта
Съм абсолютно съгласен
И мога да ги променя
В много случай не го премислям
И ги правя по инстинкъ

Тя: Освен това когато водим по-задълбочен разговор, това което ти казвам не стига до теб
Не знам дали и ти се чувстваш така като говориш с мен

Аз: Така ти се струва
Тя: Но аз определено се чувствам неразбрана
Не ми се струва
Аз: Тогава защо запомням детайли за теб

Тя: Това няма връзка
Паметта е друго
Говоря ти за разговора ни снощи например
Реакциите ти на моите думи нямаха връзка с това което исках да кажа

Аз: Като си лежахме ли
Аз: Тогава защо запомням детайли за теб
Тя: Както и това в случая няма връзка
Тя: Да
Аз: Тогава въобще бях изключил
Тя: Снощи вечерта когато говорихме за iq

Аз:Бях уморен след секса
Тя: Ами да както ти казах правя си изводи дългж време а не на базата на 1 или 2 случкш
Аз: И въобще вчера бях много несдекватен

Тя: Нещата за които тш говоря в момента, си повтарят
Се повтарят*

Аз: Мислех
Че ти харесвам
И си прекарваш яко с мен

Тя: Не е достатъчно
Аз: Не съм идеален
Тя: Никой не е
Тя: Аз ти казах доста пъти че не съм сигурна за теб
Аз: Ето какво мога да ти кажа
Тя: Но ти не го прие на сериозно не знам  защж

Край на част 1
Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Март 08, 2020, 07:57 »

Част 2 - продължение:

Аз: Няма да имам никакви очаквания
И ще карам по-полека
Но съм сигурен че е рано за край

Тя: Аз съм сигурна в обратното
Проблемът не е в поведението ти

Аз: Значи не искаш да ми дадеш шанс
Тя: Ти се държиш много добре с мен и ме пазиш ш така нататък
В това нямаш грешка

Тя: Проблемът е че не си пасваме като хора
Ще е доста тъпо сега да се мъчиш да сш променяш целия характер заради мен

Аз: Не мога да се променя изцяло
Тя: И е ясно че няма да се получи просто ще е малко излишно усилие
Аз: Но има неща, който искам да променя за себе си
Тя: Аз не искам да се променяш
Аз: Не заради теб

Тя: Хората са различни

Аз с почти никого не си пасвам така че не знам доколко е в теб проблемът и доколко в мен

Но не мога да се съглася че има смисъл в момента

Тя: Не е готино, знам
Ама в момента в който съм сигурна трябва да ти го кажа
Аз: В тези ситуации не бях прсв
И не искам да се държа така в тях

Тя: Беше себе си през цялото време
Дори повече отколкото съм очаквала
Абсолютно нищо лошо не си направил и не си сгрешил никъде просто те опознах повече и прецених че няма смисъл
Ако беше сбъркал някъде щеше да има смисъл от втори шанс
Сега освен да станеш друг човек не виждам какво друго може да оправи нещата

Аз: Нещо не ми казваш
Тя:Не го приемай лично, аз съм много особена и много трудно намирам хора които харесвам достатъчно
Аз: Да не излизаш с някого

Тя: Какво?
Естествено че не
Как може да си  го помислиш изобщо

Аз: Нещо не ми казваш
Тя: Всъщност ти казах всичко и бях абсолютно искрена, мисля всяка една дума, която написах
И не знам какво повече мога да ти кажа освен да започна да се повтарям

След това и се обадих и казах,че това е тъпо и трябва да се видим. Тя каза,че ми е казала,че иска да поговорим,но по-добре да е утре. Викам защо ми го каза това като знаеше как ще реагирам. Тя : - "За да те подготвя".

Сега като чета това искам да си ударя шамар, защото съм изгубил тотално фрейма. Тя тук се държи като мъж, а аз като абсолютна женичка. Срам ме е да го публикувам това нещо,но ви давам за пример как може да изпаднете дълбо в калта и дори секса не може да ви спаси.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #2 -: Март 08, 2020, 09:20 »

БайГроздане, +1 реп от мен.

Докато го четях си мислех същото, което си написал в последното изречение. Точно като женичка се държиш в целия разговор, личи си че не искаш да я загубиш. Но не това е важното, сигурен съм че ще си вземеш поуките.
Другото е интересното, начина по който жената обяснява когато е изгубила "привличането" към един мъж. Няма никаква логика - тя не може да ти го обясни рационално (както мъжете искаме, за да можем да го поправим), тя ти показва моментите в които е "почувствала" че нещо не е наред с теб като мъж. Водил съм същия разговор, предполагам повечето от мъжете сме го правили, и мисълта която минава е: защо по дяволите не ми е казала още тогава, на момента?
Защото са жени, не искат конфронтация, не искат да казват нещата директно, а нали се сещаш че ако ти каже: бъди мъж и си хвани топките в ръце, това автоматично означава че тя не е с мъж, който е над нейното ниво. И малко по-малко е започнала да губи привличането. До момента в който си е дала сметка че ти далече не си мъжът, за който тя е имала представата първоначално.
    Аз съм обаче по-любопитен, защото само след месец си запознал мацката с родителите ти? Ти не знаеш на практика нищо за нея, мозъкът ти е изцяло подвластен на куп химикали които те правят сляп за всички нейни недостатъци. Не казвам че е лоша или не става, а че имаш изкривена представа за жената. Всички мъже имаме. И това е огромния недостатък, когато започнем да отделяме времето си само за една жена - започваме да си създаваме илюзии че тя е "жената", ти си го написал добре, започваме живота в приказките. Много е хубаво наистина, и аз съм я изживявал, но реалността е различна.....
   Когато мъжете започнем да чукаме редовно само една жена, тя се превръща в единствения източник на удоволствие за нас и започваме да "хващаме чувства". Започваме да мислим за тази жена, да си въртим сценарии в главата. Особено пък първите 12 месеца..... Истината е, че и аз още не съм се научил много на тия неща. Това трябва и да бъде целта на всеки мъж преди да се "обвърже" по какъвто и да било начин. Трябва да бъде някак си де предпазиш в този honeymoon phase от отношенията в който нямаш никаква реална и трезва преценка. Хубаво е да поддържаш успоредни "отворени" връзки за поне година-година и половина докато придобиеш ясна и непредубедена картина за жената срещу теб. Едва тогава, и само ако тя е показала качествата и си заслужава - можеш да се съгласиш на някакъв LTR.

Да, изключително важно е да не разкриваш себе си. Да искаш да споделиш нещо с жената до теб, защото тя ще го разтълкува по различен начин. Не само с жените, дори и с мъжете, има много неща които трябва да си останат само за теб. Тежко е, но това е човешката природа. Дали ще се видиш с мацката - зависи от теб. Аз лично, на повече такива "разговори" не желая да присъствам. Няма какво да спечелиш, но може само да се закопаеш.

Поздравявам те: https://www.youtube.com/watch?v=3Zy8TsrkGyA
Keep your heart in your chest And your head in the stars
Активен
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 488

Профил
« Отговор #3 -: Март 08, 2020, 12:42 »

Ако обобщим целият разговор-зарязва те защото питаш в магазина кое къде се намира  Ухилен
Да беше алхохолик, наркоман, комарджия...разбирам, ама ебаси аргументите.
Това ако го покажа даже на жени, ще паднат да се хилят.
И тази сладка офца си искал да я запознаеш с вашите?- Бий си един хубав шамар,че ние няма как да го направим виртуално.
Сега, какво реално се е случило-изгубил си фрейма/лидерството, почнал си повече да се съобразяваш с нея...в резултат на което си изкъртил ранга си и си изгубил атракшъна.
Какво да правиш оттук нататък-изпиваш горчивата чаша до дъно и продължаваш напред- не се срещай с нея, не говори повече с нея...няма да подобриш нещата, а само ще ги влошиш. Кажи и, че благодариш за хубавите моменти заедно, но в момента имаш нужда да бъдеш сам със себе си... и не поглеждай повече назад.
Какво да правиш оттук нататък:
1)Обади се на Илянския и изкарай един пикап сесия да си заредиш батериите
2)Извади си поука от грешките и повече не ги допускай.
Поздрави
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« Отговор #4 -: Март 08, 2020, 15:22 »

Сега, какво реално се е случило-изгубил си фрейма/лидерството, почнал си повече да се съобразяваш с нея...в резултат на което си изкъртил ранга си и си изгубил атракшъна.

Ако обобщим целият разговор-зарязва те защото питаш в магазина кое къде се намира  Ухилен

Когато не сме атрактивни в очите на някого, то този човек, ще си намери кавки ли не напълно "логични" причини за да ни зареже, за да не се чувства виновен. Този закон е фундаментален и важи  в много други ситуации не само при връзките. Колкото до автора, много мъже като попаднат във връзка губят "мъжествеността" си един вид, дори и на мен ми се случи не много отдавна. Причнита според мен е, че след като вече си във връзка се отпускаш и си казваш: "аз вече съм победител, тя се върза, няма какво да си давам зор, моя е". Истината обаче е, че за да си Мъж, с главно "М" трябва да работиш нон стоп, да влагаш енергия 24/7, трудно е, обаче таква е реалността и ние винаги имаме избор. Да изберем да бъдем Мъже или да се носим по течението и да взимаме това което ни предостави безплатно съдбата.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1953

Профил WWW
« Отговор #5 -: Март 10, 2020, 10:58 »

Мацката прави направо перфектен разбор на ситуацията между вас. Да разговора е нийди, но тя перфектно ти казва грешките.

Тва че питаш наляво надясно за разни неща - проблемът е не, че си питал за конкретно нещо, а проблемът е, че личи някакъв страх, не поемане на отговорност. Знаеш ли имало е няколко работи, на които съм почвал и съм задавал купища въпроси. Да аз имам знания, но не всичко може да знаеш. И после са ме гонили и са ми казвали, че съм неуверен, не взимам решения и питам много въпроси. Разбираш ли каква е идеята - важно е да излъчваш увереност. Понякога е по-добре да се правиш на тъп и да мълчиш, да сгрешиш нещо тотално, отколкото да задаваш въпроси наляво и надясно, показвайки колко не си наясно.

И да се обаждаш на някого за да намериш входа за кино Ъ? WTF, ръгай се там, създавай веселие, непукизъм, ако ще да пропуснете филма.

Какзвам ти го като човек, който често се държи по абсолютно същия начин и си пати от това.

Ако можеш да излечеш от кожата си и да прочетеш още три пъти разговорите ви с мацката, направо са като по учебник. Особено жените имат голям радар за това.

Примерно аз в службата питам пак често, ама с жена си гледам да давам решения на проблемите. А те стават все по-големи - общо жилище, деца и т.н. Взимаш няква позиция и се бориш от нея и даваш всичко от себе си да пребориш проблема. Ходиш търсиш входа на киното, намираш алтернативи, и т.н.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 791

Профил
« Отговор #6 -: Март 11, 2020, 13:20 »

Мислех да не пиша понеже всички дадоха адекватни отговори и нацелиха проблема. След това се появи крабеца и засра темата.

Първото и оновно правило, което е важно да запомним - жените са супер примитивни и първосигнални в сексуалните връзки. Това не е нито добро , нито лошо - да не каже някой че ги съдя, аз се кефя на това Усмивчица

Но какво всъщност означава сексуалната примитивност и първосигналност. Означава , че ако има привличане над една определена точка (пеперудките в стомаха) няма абсолютно никакво значение какво правиш на логическо ниво. Все тая дали се друсаш или правиш добро на хората, дали караш трабнт или бмв , дали питаш за щяло или не щяло и тн.  Жената това НЕ я интересува. Тя си иска пеперудките. И ако те са там примерите които даваш ще ги изгъква като предимства.

Например ако се подмокря от теб и е вързала кънките ще казва: толкова обичам това че непрекъснато питаш останалите за мнение. ти си толкова съобразителен , ти си невероятен, обожавам те , свърши в мен и тн

Ако си изпуснал атракшъна и вече не я подмокряш примерите ставАт: толкова си разсеян, супер много се дразня че само питаш наляво на дясно, не искам секс - само за секс мислиш.

Две противоположни реакции на едно и също действие Усмивчица Запомнете приятели (и ти крабе) че в сексуалните си връзки жените не притежават АБСОЛЮТНО никаква обективност. Дали си утрепка или супермен, дали правиш или не правиш нещо няма абсолютно никакво значение. Тя ще те вижда и съди през призмата на моментното привличане , което има към теб.

И ще дам личен пример. Имал съм случай във връзка с мацка налазвам някаква, която се оказва нейна приятелка във фейса. Излизаме на среща натискаме се всичко точно. После онази казва на моята. Първоначално моята мацка се разсърди но след 2-3 дена ми “прости” и дори обвини себе си - не ми давала достатъчно страст и внимание за това се стигнало до там. А пък аз съм бил “невероятно готин” и заслужавам много повече ....

Втори пример пак от сръзка - угаждам на мацката уважам я и когато привличането изчезна тя почва да си измисля поводи - не ме кефи че излизаш с приятели, не мислиш достатъчно за мен, не съм ти приоритет Усмивчица

Надявам се ви стана ясно. В конкретния случай - автора е изпуснал привличането. Ако то е там можеш да правиш каквото си поискаш и тя ще го намира за уникално готино. И обратното - когато изпуснеш фрейма всичко ще е тъпо, скучно и грешно  Намигване
Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Март 11, 2020, 16:26 »

Отдавна те следя и се кефя,даже четох едно интервю, че тренираш бойни спортове - и аз тренирам кик бокс и не ми липсва тестостерон. Още ли програмираш?

Искаш да кажеш,че моментно съм изпуснал нещо, съгласявал съм се и от там изгоря всичко? Защото точно така мисля,че се получи. Преди това бях доминантен, лидер, правех каквото искам.  Не се доверих на инстинкта си, когато го почувствах и изпуснах няколко мацки, една от която даже сама ме заговори.  Но тя ми каза,че не дава примери от 1 или 2 неща. Дали няма предвид,че не съм го изпуснал последните няколко пъти, съгласявайки се с нея?
Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 741

Профил
« Отговор #8 -: Март 20, 2020, 12:42 »

Точно откакто се занимавам с пикап, започнах да питам по улиците и в магазините много повече за информация.
Отначало го правех за да използвам случая, да си кажа 2 думи с непознати.
Но по-натам го правех вече защото не ме ебеше кой какво мисли, важното за мен беше да си свърша работата максимално бързо и ефективно. Разбира се, питам с нагласата, че хората в магазина са там, за да ми служат и услужат! А не извинявайки се.
Дори и да кажа думата "извинявай", тя ще е доста твърдо казана, и директно слята със някакво нареждане или твърд въпрос. Просто като увод.
Не е въпросът дали питаш или не питаш. Не е въпросът дали се съгласяваш или не. Не е въпросът, дали тя казва, че много питаш.
Въпросът е в нагласата (атитюда).
Като ти каже, че много питаш, кажи ѝ че това са глупости, и си питал както и колкото си искал. А работата на другите е да ти услужат.
А ти нямаш време в глупости, да обикаляш всеки щанд. Ми само в практикер е сигурно 250 метра широко и 250 метра дълго. Има 100 рафта.
Ти можеш ли, и трябва ли да обходиш всеки един!? Всеки да си знае работата. Работата на служителя е да ти казва кое на кой рафт е.
Работа на жените е да си мрънкат.
Просто си се вързал. И прекалено много микро-анализираш.

Крабът мъничко е прав, че трябва да слушаш с половин ухо и жените, какво си приказват. За обратна връзка.
НО НИКОГА НЕ ПРИЕМАЙ КАЗАНОТО КАТО ЧИСТА МОНЕТА!
Може би е искала да ти каже, че си нерешителен и може би безпомощен. И просто е дала кофти пример, за да не те засяга много.
Не казвам, че е било точно това.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Усмивчица
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #9 -: Март 25, 2020, 04:35 »

Здравейте,

Класически пример за липса на привличане. Има и такива индивиди - при тях нещата са бързи и схематични. Тук чувствата са по-скоро заменени с практичността. Характерното е, че тези видове са болезнено директни. Изборът е да приемеш решението им, без да се обясняваш много. Всяко обяснение те закопава още по-долу.

В случая, че си прекалено предпазлив, това я е привлякло в началото. Най-вероятно не си бил напорист и си я оставил и тя да те подбута към действия. Нищо чудно и тя да е инициирала твоите действия, както и връзката. Следващата фаза е билада провери как си в секса. Това би могло да ти даде известно време, но не е панацея. За секса няма как да ти го каже, защото знае, че това е твърде деликатно. Прекалено е съобразителна и педантична дори. Можеш да приемеш за плюс, че ти спестява излишно време. Предпазливост, несъобразителност - това са само тънки детайли. Основното е, че вътрешно не може да те приеме и както каза Берсерк "тя си иска пеперудките".

Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: