Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2020, 20:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да отговоря ? В какъв стил да продължа?  (Прочетена 1522 пъти)
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Профил
« -: Април 07, 2020, 19:19 »

Много кратък чат, голяма  доза незаинтересованост , но въпреки това мисля да продължавам до край.  Какво да отговоря на последния и коментар, и в каква насока да продължа докато започне да се отваря / ако отговори ?
Пиша и
Аз хей
Тя (seen)
Аз като се нарадваш отговори хаха
Тя  Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан
Аз сприи. Почвам да си мисля че имаш проблеми
Тя какви проблеми ххахаах
Аз социални хаха
Тя социални проблеми имат хората които имат нужда да си пишат с непознати.  И праща някво  някво присмиващо се стикерче
Аз някво стикерче от нейния тип обидено
Аз (името ми)-танцьор колега спортист ти си    *( много слабо отговарям, търся рапорт прекалено рано. Глупаво )
Тя (seen)
Аз  тва е като да имаш шанс за националната лотария и да не се явиш. Плачещ
Тя тоя хумор сигурно много върви ,само че  не и при мен Плачещ Смотан .  Не се запознавам по социални мрежи
Има и други  но тук усещам чалендж да опитам до край.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1320

Профил
« Отговор #1 -: Април 07, 2020, 20:55 »

Знам. На вас жените много ви лички, като нямате сексуален живот.
Ще ти се заобяснява кво има кво няма. Само я прочети. Не и отговаряй квото и да ти напише. Ще влезеш пак след известно време.
В тая рамка няма как да създадеш привличане сега. Или да и събудиш интереса, ако не рефреймнеш. А това иска време
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Април 07, 2020, 21:19 »

Хяхаха или ще я писс офна  написа ми роман колко съм малумен  и ме блокна  Ухилен
Здраве да е
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Април 07, 2020, 23:45 »

Малоумен* ...
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 385

Профил
« Отговор #4 -: Април 08, 2020, 20:17 »

Много кратък чат, голяма  доза незаинтересованост , но въпреки това мисля да продължавам до край.  Какво да отговоря на последния и коментар, и в каква насока да продължа докато започне да се отваря / ако отговори ?
Пиша и
Аз хей
Тя (seen)
Аз като се нарадваш отговори хаха
Тя  Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан
Аз сприи. Почвам да си мисля че имаш проблеми
Тя какви проблеми ххахаах
Аз социални хаха
Тя социални проблеми имат хората които имат нужда да си пишат с непознати.  И праща някво  някво присмиващо се стикерче
Аз някво стикерче от нейния тип обидено
Аз (името ми)-танцьор колега спортист ти си    *( много слабо отговарям, търся рапорт прекалено рано. Глупаво )
Тя (seen)
Аз  тва е като да имаш шанс за националната лотария и да не се явиш. Плачещ
Тя тоя хумор сигурно много върви ,само че  не и при мен Плачещ Смотан .  Не се запознавам по социални мрежи
Има и други  но тук усещам чалендж да опитам до край.

Хубаво в началото си я бъзикнал и тя вече е реагирала, но защо трябваше да се правиш на интересен по нататък не знам, много хора си мислят че това заяждане от страна на мацката е положително нещо, границата е тънка но като чета по скоро гледа набързо да те разкара, това че ти пише не значи нищо. Другия път не оливай нещата в началото ами помисли малко, все пак е чат за къде бързаш, то и в тая криза си е шибано малко че не можеш и да я изкараш.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Април 08, 2020, 23:49 »

Така е . Няма кво да я мисля тая минало е , запознах се с друга утре имаме среща там са ми насочени мислите вече.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Април 09, 2020, 01:49 »

Хяхаха или ще я писс офна  написа ми роман колко съм малумен  и ме блокна  Ухилен
Здраве да е
Не знам, може да си повдигнал болна тема
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 264

Профил
« Отговор #7 -: Април 09, 2020, 15:52 »

Добре, представи си, че на теб ти пишат така - сийнваш поради някаква причина (може да си зает) и изведнъж ти скачат грубо, че си имаш проблеми. Вярно е, че предизвикваш някаква емоция, но ми се струва твърде грубо това, буквално от нищото. Можеше да е някаква закачка, но ти едва ли не обиждаш непознато момиче, при положение че и двамата знаете с каква цел пишеш.

Според мен пробваш някаква шега или закачка и ако сийне, просто минваш към следващата, няма защо да ставаш поредния блокиран, който й вдига самочувствието.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Април 09, 2020, 16:50 »

Никаква реакция < от  отрицателна . Понякога нещата се обръщат . Не е от нищото отговаря със сийн а после с емотиконки какво да отг на тях ? Уауу разсмях те хахаха?
Не влизам така когато ме отразят. И че съм блокнат не значи нищо на живо не съм я побърквал
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Април 09, 2020, 20:44 »

Подкрепям мнението на Дрийм.
Цитат
Добре, представи си, че на теб ти пишат така - сийнваш поради някаква причина (може да си зает) и изведнъж ти скачат грубо, че си имаш проблеми
Да. Със сигурност 90% от мацките са супер заети. За това не ви отговарят, а само ви сийнват. С едната ръка цъкат да ви прочетат съобщението, с другара си бъркат в носа. За вас не звучи важно и значимо, но си е значимо занимание.

Цитат
няма защо да ставаш поредния блокиран, който й вдига самочувствието.
И какво като стана поредния блокиран, а ти си поредния неблокиран?
Аз ли ще и вдигна самочувствието, и ще бъда използван за това? Или послушко?
Булшит. Много сериозно боравите с думи като "пореден", и мислите че смисъла се запазва.

Дрийм е прав Негативна реакция е повече от никаква реакция. И кой е казал, че щом изкам да изклатя някоя, то трябва да съм мил с нея? Що? Нещо дължа ли?
И ако не бъда, какво? Няма да отида в рая ли?

В конкретния случай, все тая. Огелпва го преди това. И го огелпва точно с мека и закъсняла реакция. Но поне е решил да рискува и да пробва. Много правилно разсъждава, пича.

Аз хей
Тя (seen)      - (Още тук е трябвало да предизвикаш силна реакция в нея и да си хард)
Аз като се нарадваш отговори хаха   - (много зле, поставяш се в чакаща в ниска позиция, като се мъчиш да вкараш хумор)
Тя   Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан
Аз сприи. Почвам да си мисля че имаш проблеми - (кипва ти, че не си мърда пръста и решаваш вече да предизвикаш реакция, но нито имаш позиция все още, нито само по себе си това прави привличане. Играта започва от тук)
Тя какви проблеми ххахаах (още тук е трябващо да отговориш с далеч. И да прекратиш генерирането на реакции, щото вече си я предизвикал - демек, да я игнорираш и да я оставиш да виси с въпрос, а след няколко дни да я пробваш пак)
Аз социални хаха (това също става, но все пак не замества горното за което писах - далеч)
Аз (името ми)-танцьор колега спортист ти си    *( много слабо отговарям, търся рапорт прекалено рано. Глупаво ) - тук сам си си го написал, тръгваш да я слагаш по гръб, а в следващата стъпка търсиш рапорт, супер некалибрирано, и лъха на бял флаг
Тя (seen) - огън по белия ти флаг/мачкай да те уважават
Аз  тва е като да имаш шанс за националната лотария и да не се явиш. - хвърляш белия флаг и започваш да и се молиш да спре да те бие
Тя тоя хумор сигурно много върви ,само че  не и при мен - в отговор на милост, получаваш вилица в окото, но настоява да продължиш. Смята че можеш да клякаш и по ниско, но се правиш на луд
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Април 09, 2020, 23:45 »

Страшен анализ. Благодаря ти много ,чак сега разбрах за какво е ставало дума в последния и отговор и твоя после . Усещах, че някаква силна реакция трябва изкарам, но до там.
Далече-близо ми е мъгла и ползвам само заучени неща още. Но искам малко да усетя динамиката .Би ли ми казал на мое далеч ако  примерно пак пиша  на някоя рандъм.
Аз Хей
Тя (seen)
Аз нали знаеш какво е клавиатура (мисля че това би провокирало мн силна реакция)
Тя къв си ти е мухльо
Аз (seen)
След 3 дена   как би трябвало да се включа ?
Може и нещо по нормално да напиша вместо това примерно  
Аз хей
Тя (seen)
Аз очаквах да е скучно  ма чак толкова
Тя  защо ми пишеш още тогава
Аз (seen)

Активен
Posleden
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #11 -: Април 10, 2020, 00:45 »

Страшен анализ. Благодаря ти много ,чак сега разбрах за какво е ставало дума в последния и отговор и твоя после . Усещах, че някаква силна реакция трябва изкарам, но до там.
Далече-близо ми е мъгла и ползвам само заучени неща още. Но искам малко да усетя динамиката .Би ли ми казал на мое далеч ако  примерно пак пиша  на някоя рандъм.
Аз Хей
Тя (seen)
Аз нали знаеш какво е клавиатура (мисля че това би провокирало мн силна реакция)
Тя къв си ти е мухльо
Аз (seen)
След 3 дена   как би трябвало да се включа ?
Може и нещо по нормално да напиша вместо това примерно  
Аз хей
Тя (seen)
Аз очаквах да е скучно  ма чак толкова
Тя  защо ми пишеш още тогава
Аз (seen)

Не знам, след това “какъв си ти е мухльо” какъв наистина трябва да си че да продължиш да пишеш изобщо
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Април 10, 2020, 06:51 »

Ми мисля  че момичетата се влияят от моментното си състояние . Вчера на живо бях свидетел пак на това. Една и съща моя мисъл я повторих 2 пъти за 3 часа, първия път ми каза, че съм берспективен и не мисля за бъдещето си , а втория път на края на срещата  получавам отговор "уаууу ти си рисков изглеждаш ми на човек, който може да постигне много неща в живота си "(и тук ти казвам не съм я убеждавал в това, което вярвам просто след 2 часа се сетих за нещо, което ме доядя като ми каза първия път и исках да видя колко е омекнала от тогава до сега). Тъй че  влияят се от емоциите, които им вкараш и реално кво ти казват няма значение, защото след 1 час може да си им променил мнението.
Такъв който може да преглътне егото си сега да замълчи, а после да прави секс с нея и да я пита как е мухльото добре ли я е*е.
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 264

Профил
« Отговор #13 -: Април 10, 2020, 10:14 »

Подкрепям мнението на Дрийм.
Цитат
Добре, представи си, че на теб ти пишат така - сийнваш поради някаква причина (може да си зает) и изведнъж ти скачат грубо, че си имаш проблеми
Да. Със сигурност 90% от мацките са супер заети. За това не ви отговарят, а само ви сийнват. С едната ръка цъкат да ви прочетат съобщението, с другара си бъркат в носа. За вас не звучи важно и значимо, но си е значимо занимание.

Цитат
няма защо да ставаш поредния блокиран, който й вдига самочувствието.
И какво като стана поредния блокиран, а ти си поредния неблокиран?
Аз ли ще и вдигна самочувствието, и ще бъда използван за това? Или послушко?
Булшит. Много сериозно боравите с думи като "пореден", и мислите че смисъла се запазва.

Дрийм е прав Негативна реакция е повече от никаква реакция. И кой е казал, че щом изкам да изклатя някоя, то трябва да съм мил с нея? Що? Нещо дължа ли?
И ако не бъда, какво? Няма да отида в рая ли?

В конкретния случай, все тая. Огелпва го преди това. И го огелпва точно с мека и закъсняла реакция. Но поне е решил да рискува и да пробва. Много правилно разсъждава, пича.

Не знам кой е казвал, че трябва да си мил. Със сигурност не съм аз.
За сийнването също не си ме разбрал, ако си мислиш, че се залъгвам, че някоя сийнва, защото е заета.

Няма значение, не е яко чисто човешки да обиждаш и да псуваш някого едва ли не, защото ти е сийнал (примерно) или защото Ти искаш да правиш секс с него и целта ти е да го излъжеш нещо и да предизвикаш емоционална реакция. Малко се израждат нещата тука вече, братле, извинявай. Никъде не съм казвал, че дължиш нещо на някое момиче, ама защо мисленето трябва да е “тая тъпа курва ме е сийнала, я да я нагрубя, белким много си е повярвала”? Нима казваш, че няма друг начин да я негнеш или избъзикаш?Хайде моля ти се, и като те сийне какво? Нали идеята е да не бъдеш реактивен в крайна сметка и да развиваш някакви качества, които ще ти помогнат и извън чат. В случая какви качества се стимулират тук? Непукизъм? За мен изразяване на непукизъм и смелост не е равно на директна обида от нищото едва ли не.

С подобно писане нон стоп, според мен, ставаш излишно циничен в живота - никъде не казвам, че всичко е цветя и рози, ама като цяло посоката е към по-кофти неща. Сещам се за един познат такъв - обиждаше ги, правеше каквото си иска - ясно - ебеше доста, беше “успешен” с жените, но не беше щаслив. Не знам как можеш да бъдеш щаслив с подобен негативен фрейм, но не казвам и че е невъзможно. Просто за мен е странно и толкова.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: