Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 06, 2020, 17:00:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво научих за последните 2 години?  (Прочетена 176 пъти)
inivanoff1
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Март 28, 2020, 20:21:27 »

Здравейте, хора!

Преди 2 години пуснах една тема за опит за игра с една колежка от работа. Всички добре ме насрахте! Тотално бях оплескал нещата. Лъхаше толкова много neediness и insecurity от мен, че няма накъде. Всички сме били в тази ситуация. Всеки ден се въртях около тази колежка, правех ѝ изненади, винаги търсех вниманието и одобрението ѝ, гледах все да си говоря с нея. А тя умело пред мен флиртуваше нарочно с други мои колеги и аз се чувствах съсипан. Жалко мъжленце!

Е, познайте кой от някакво време насам има интерес към мен? Точно така. Колежката.

Накратко как стана всичко това. Следа като ме насрахте и аз се усетих колко съм бил влюбен и загубен, се съвзех в ръце. Започнах на работа да я игнорирам. Да говоря с нея само по работа. Да не се смея на плоските ѝ шеги, когато моите колеги ѝ се възхищаваха и ѝ се подмазваха. Да не ѝ честитя рождения ден. Да "забравя" да ѝ взема цвете за 8 март (говорим за миналия 8 март 2019). Изобщо спря да ми пука. Жени колкото щеш!

След това се хванах с едно момиче, с което изкарахме 1 година и наскоро скъсахме. За съжаление с това момиче в края на връзката ни аз пак станах супер needy и тя скъса с мен. Превърна се в случая "единствената". За това след малко.

Докато ходех с това момиче, колежката ми естествено знаеше това, но аз продължавах с колежката да си се държа без да ми пука и да нямам никакъв интерес. А и тя изглежда нямаше и не ме търсеше извън работа.

Но когато скъсах с приятелката, колежката ми беше първата, която ми каза: хей, как си, хайде да се видим. Интересно. Съгласих се. Тя не знаеше, че в края на връзката ми аз пак бях станал needy. В нейните очи вече изглеждах ебати готиния. Защото през тази 1 година аз си купих мощно двуврато купе, на работа се държах като най-големия, имах си мнение, бях събрал супер увереност, правех супер купони с приятели, забавлявах се и си живеех живота. От около месец и половина насам започна да ме търси, тя да ме кара да излизаме, аз избирах баровете, където да отидем. Звъни ми, пише ми и аз играя много добре: не ѝ отговарям на секундата, не търся одобрението ѝ, не я моля за каквото и да е, просто поддържам интереса, щом тя го е проявила.

Обаче започна карантината сега. Но нищо. Чухме се преди 2 дни по месинждър на видео разговор, а тя не беше свенлива да се разхожда по прашки пред мен и аз пуснах няколко коментара за това. Тия дни трябва да я изиграя, да отида в тях или тя да дойде в нас и да я разцъкам както трябва.

А дори и да съм се забавил и да не я изиграя ми е все тая. Тотално ми е все тая. Има още много други. За мен беше важно отново да върна увереността си, да си бъда мъж на място, да се чувствам добре, да си се развивам и да си правя кефя.

Накратко за бившата. С нея започнах много добре. Тя дори ми е казвала много пъти: леле, колко уверено ме хвана да танцуваме в дискотеката (още когато се познавахме от няколко дни). Но след това се влюбих, направих куп needy глупости, обяснявах ѝ се, напъвах ѝ, постоянно се интересувах какво прави и къде е. Пълни глупости, отново много жалка картинка. И тя накрая ми каза, че е изгубила интереса към мен. Нормално, нормално, нормално. Свалих си много рейтинга, тя взе контрол, фреймове, всичко и ме смаза.

Но сега съм се заел сериозно отново да се върна към себе си, да се подобря, да стана по-добър от преди, да се развивам още повече.

И какво реално научих?

1 Чувствайте се добре, бъдете себе си, бъдете позитивни, развивайте се в кариерен и в личен план, гледайте себе си и се научете, че за да бъдете щастливи, това зависи само от вас. Не карайте щастието ви да зависи от други хора или от някоя жена.

2 Оценявайте какво имате, оценявайте себе си, имайте уважение към себе си. Това, че някоя жена ви е разбила сърцето, не означава, че вие сте никой. Вие имате качества и си вземете поуките от всичко това. Само така се преодоляват тежките моменти и загубите: като си направите анализ, признаете си грешките и се стремите да не ги допускате повече.

3 Не прекалявайте с мисленето: ами тя дали ме харесва, а дали ще успея с нея, дали да ѝ пиша всеки ден, за да ме хареса, дали да ѝ кажа, че я обичам и искам отново да бъдем заедно. Не се опитвайте с логика да сваляте жени и да предизвиквате интерес. Това наистина е игра и има правила. Има правила, за да предизвикваш интерес и всичко е до нагласата ви и до това да се забавлявате и да правите нещата с удоволствие и лекота, без да взимате нещата много присърце.

4 Забравете за казуса "единствената". Много хора пишат тук, когато някоя ги е отрязала и те се чувстват пренебрегнати, игнорирани, оскърбени и с ниско самочувствие. Няма лошо. Този форум ще ви даде нужните съвети и оттук нататък зависи само от вас да вземете тези съвети, да се вземете в ръце и да върнете самочувствието си.

5 Общувайте свободно и с мъжете, и с жените, и с всички. Имайте си мнение и не се съгласявайте с всичко, ако не ви харесва или не сте съгласен с дадено мнение. Не казвайте на всичко "да". Не тичайте и не преследвайте безкрайно жени. Продължавате напред, подобрявате се, учите се от грешките си и със следващата ще се получи.

6 Когато се чувствате в кожата си, когато сте готов, когато сте събрали увереност, излезте и сваляйте жени. Нищо няма да може да ви бутне, защото няма да напъвате и няма да се притеснявате, ако се провалите, защото това е част от живота

7 Покажете емоционална стабилност. Това трябва да бъдем: емоционално стабилни, а не да хленчим, да се оплакваме, да търсим одобрение от дадена жена, да се молим. Просто бъдете нормални хора: забавлявайте се и си тежете на мястото.

8 Уважавайте жените. Уважавайте по-добрите от вас. И се стремете да направите така, че и вас хората да ви уважават.

Само ще ви дам пример как днес си качих някакво тъпо story в месинджър как си пафкам нарга, пия си биричка и си слушам чалгица и точно 2 бивши, с които не съм общувал от 3-4-5 години ми коментираха, че даже искаха да се зачатим. Отговорих им там вяло, после не им сийнах, после напиша там нещо, колкото да има и ми е все тая. Ако ми се играе, дори и с бившите знам, че мога. Имам тази увереност и тази настройка, че мога, защото не вкарвам някакви огромни чувства и емоции.

Имам още много да уча, да променям в себе си, да се справям с някакви needy и insecure неща, но продължавам смело, защото в крайна сметка искам аз да се чувствам добре и да съм си щастлив.

Не знам дали ще сте съгласни с всичко, но искам само да ви кажа: живейте си живота дори сега по време на карантина Смотан Повечето неща са от теми, които съм прочел и съм научил от добрите пикап артисти тук, прочел съм в книги или сам съм стигнал до тези изводи.

Ако тръгна пак в някаква не окей посока, ще пиша тук с цел да изправяме курса Смотан

Защото в крайна сметка всички сме хора, всички си имаме трудни моменти, не винаги можем да бъдам най-доброто, на което сме способни, но е важно това да е постоянната ни цел и да се справяме с тези ситуации!

Всичко това е лесно да се каже, но когато човек си подреди мислите и всеки ден си повтаря горните точки и се стреми да ги изпълнява няма как да не успее.

Поздрави на всички!
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #1 -: Март 28, 2020, 22:28:01 »

Разходила се е по прашки на видео чата и още не си я наебал ? Момче стягай се в кръстта и иди си свърши работата като мъж ! По силен ИОИ е само да те хване за пакета докато сте насаме. Покани я у вас, щом излизате чат пат, кажи и че ти е домъчняло за нейната компания и използвай карантинната ситуация да я поканиш у вас, предвид това което е направила не вярвам да откаже, освен ако не изкочи нещо от сорта на "КОД ЧЕРВЕНО" се смятай за победител, пък и да изкочи вадиш го, биеш я по челото и да го лапа !  Успех !
Активен
Posleden
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« Отговор #2 -: Март 29, 2020, 16:59:11 »

И аз се зачудих как така на видео чата е по прашки и няма репорт как я е дрънчал човека.
Просто трябва по хард да действа. То хубаво да се праивиш на ударен и че нети пука, но нищо не убива интера по бързо от това да не действаш. И нямам прдвид да я водиш по барове и т.н.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: