Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 06, 2020, 17:22:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как създавате привличане? Какво всъщност е то?  (Прочетена 119 пъти)
BaiGrozdan
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« -: Април 05, 2020, 18:55:07 »

Здравейте. Напоследък чета доста интересни материали и това, което не мога да разбера е според мен е фундаментално.

Какво е привличането? Как се създава?

Намерих интересна тема във форума, за която се говори какви качества трябва да имаш, за да си привлекателен:

https://pickup-project.net/forum/index.php?topic=711.0

В мен настъпва объркване, не знам дали е от това,че чета различни книги и клипове и другото нещо което не разбирам , в кой етап от свалката се  създава то?

След опънъра и кратък разговор?

Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #1 -: Април 05, 2020, 19:34:40 »

Темата към която си дал линк е доста точна и структурирана, може би трябва да я прочетеш няколко пъти. Дори след няколко месеца я прочети пак, ще видиш, че отново ще има какво да научиш след като дадена мисъл е интересувала мозъка ти дълго време и е отлежала там. Колкото до това какво е привличане....не знам дали има еднозначен отговор, самото понятие е абстрактно и предполагам всеки го разбира по различен начин, но за мен основно, привличането е сексуалната енергия и взаимодействие между хора, които са потениални партньори.  Как се създава привличане ? Според мен привличането има две нива. Първото ниво, чисто първичното такова - физическо ниво, което е по-силно развито при нас, мъжете, а второто ниво е душевното такова, вътрешния ни свят и нагласа. Според науката при хората са достатъни само няколко секудни (от порядъка на 10) за да установи даден индивид, дали човекът отсреща е привлекателен чисто физически. Естествено физическото привличане в днешно време зависи от фактори като - дрехи, прическа, бижута, дрънкулки. Всичко това субкумуникира за висок социален статус, т.е. ако аз съм жена и родя дете на този индивид, то аз и детето ми, ще бъдем нахранени, облечени и финансово добре. Друг фактор който мога да определя към физическото привличане са междуполовите различия, които впрочем при нашите предци са били основен критерий при избора на партньор. Тези различия са били силно изтъквани при всяка една възможна ситуация. Примери:
- жената е по-дребна, следователно тя ще бъде привлечена от по-едър и мускулест мъжкар.
- дебелината и височината на гласът, при мъжа е по-нисък и дълбок, при жената е обратното.
- Широки рамене, тясна талия при мъжете и обратното при жените, широката талия субкумуникира за плодовитост и женственост.
Има куп такива примери които могат да бъдат дадени, би трябвао тези да са достаъчни за да схванеш идеята. Общо взето изразът "противоположностите се привличат" не е измислен случайно. Като цяло това е което мога да добавя към темата която си дал, другото си го пише, кратко, точно и ясно. Просто нещата искат "отлежаване" за да се разберат, пък и не е задължително да ги разбираш за да сваляш мацки, както не ти е нужно да разбираш как работи автомобилът за да шофираш, нали ?
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 144

Профил
« Отговор #2 -: Днес в 10:31:11 »

Самият опенер създава привличане. Ти спираш забързан сет, без да те ебе от реакцията й и тази на околните, показваш че си мъж с топки, който знае какво иска. След това следват шитките от нейна страна - че бърза, че има приятел, че не се запознава на улицата, слага си слушалките и тем пободни глупости. Ако не се сдухваш, а ги преодоляваш, това ти генерира още привличане. Важно е в началото устата да ти мели здраво - така стигаш момент, в който тя спира и започвате да се опознавате и да говорите по равно. Взимаш координати, изкарваш я на среща, забиваш я - привличането става все по-силно. Ако след това я чукаш качествено и продължаваш да държиш фрейма, ще й побъркаш мозъка и тя ще изостави всички логични пречки. Освен това продължаваш да пикапиш и да дърпаш други (нещо, което ти беше спрял да правиш доколкото помня и това ти бе грешката) - така привличането продължава да расте - пичките се кефят на мъж, който ебе.
Разбира се това е идеалният вариант, с повечето няма да става, ще има спънки на някой от етапите, но не е ли това интересното и което ни кара да обичаме играта толкова много?
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: