Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 28, 2020, 22:08:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво мислите за Инселите  (Прочетена 291 пъти)
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 319

Профил
« -: Март 08, 2020, 20:00:52 »

Какво ви е мнението за инселите, преди време се зароди тая идеология и малко си противоречат вижданията им. Доста глупости се говорят в тяхното общество. Мисля че е опасно за пикапа.
Активен
Struan
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #1 -: Март 09, 2020, 00:32:13 »

Какви са тези и за какво се борят? Дай някакво резюме или линк.
Активен
BURN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #2 -: Март 09, 2020, 09:03:26 »

Пояснявам какво са Инсели - Доколкото видях това са мъже на възраст между 19 и 30 години които са много грозни физически и нямат никакви социални умения и за това постоянно са отхвърляни от жените  в резултат на което са се озлобили спрямо повечето жени . Не познавам такива хора и нищо конкретно не мога да кажа , макар че според мен може би във почти всеки мъж се крие един Инсел . Всеки един мъж малко или много е бил отхвърлян от много или малко жени но според мен това не означава че трябва да се озлоби спрямо тях , въпрос на психическа устойчивост и мироглед .
Активен
Struan
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #3 -: Март 09, 2020, 23:43:24 »

https://www.actualno.com/analysis/seks-ili-smyrt-samotnite-myje-sa-novata-teroristichna-zaplaha-news_1384690.html
Тия яко са изплискали. Поредните с малки шипки на които им е крив светът (в случая жените). Преди няколко века щяха да опъват кози или ако са късметлии - родителите им да им уредят брак. Пречат ми колкото и листните въшки.

https://kriminalnidosieta.com/izvestni-slutchai/masovi-ubiystva/eliat-rodzhar-devstveniyat-ubiets/
Този явно им е някакъв кумир. Коментарите под статията са интересни - две казват, че щели да му пуснат, а няколко типа се идентифицират с него  Смотан
Психологическия профил на въпросните инсекти (sic) се открива и сред част от тукашните потребители. Трябва форумът да получава субсидия или издръжка от държавния бюджет за социалните функции, които изпълнява.  Колко ли масови кланета от превъртели девственици-женомразци е предотвратил само Бог знае.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: