Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 28, 2020, 23:28:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Свалки  (Прочетена 101 пъти)
Иван00
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Март 22, 2020, 00:21:51 »

Здравейте,приятели!
Може ли да ми кажете как да свалям различните типове момичета-по-разкрепостените(в бара) и по-срамежливите(вуниверситета).Никога не ми се получава
Благодаря Ви предварително!
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 57

Профил
« Отговор #1 -: Март 22, 2020, 02:36:31 »

Ще ти кажа, само ако ми кажеш печелившата комбинация от тотото. Никой не може да ти каже, как  се сваля определен тип жена/момиче. Във форума има сума ти теми. Започни с важните такива, за да добиеш представа за самия процес, да разбереш как се случват нещата.Самата свалка е доста динамичен процес, това не е математика за да следваш точно конкретна формула или теорема. Всичко опира до социални умения, а социалните умения опират до това как взаимодействаш с хората. Не ти се получавало ? Няма проблем ! Препоръчвам ти след всяка прочетена тема да си задаваш този въпрос, сам ще започнем да откриваш отговорите. Успех !
Активен
Posleden
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« Отговор #2 -: Март 22, 2020, 07:27:49 »

Не знам какво имаш предвид под различен тип жени но ще ти кажа моята тактика. Аз ги деля на два типа:  слаби и не толкова слаби.... слабите са лесни свалям ги от първия път с ляв прав. Тежката категория избягвам щото може мен да ме свалят...
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: