Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 06, 2020, 17:08:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: На 26, нито фриенд нито каквито и да било зони  (Прочетена 841 пъти)
Марио
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Март 22, 2020, 04:57:46 »

Кой съм аз? Ще бъда доста описателен, тъй като виждам че има доста хора които изказват читави и искренни мнения.

-...Човек буквално попаднал в безисходица и обсебен  от страха.

Винаги съм се чувствал за не особенно красив, въпреки че се обличах добре, подържан, не бях някой мърльо.. ,но винаги си търсех кусури в себе си и винаги нещо не харесвах в себе си и до сега.

От малък винаги ме е било срам от момичета, никога не съм докосвал момиче/жена, винаги бях дръпнат на тази тема, обсебен от това какво ще се случи ако я заговоря или пък тя ме заговори.
Бях възпитан да уважавам и да ценя хората и да имам специално отношение и уважение към жените.
В компанийте в които съм излизал винаги бяха коч компания, не съм попадал дори на кафе в компания с някое момиче.

Като завършвах даскало, дори дама не успях да си намеря което още  повече ме накара да се свия в себе си. Тогава беше зората на фб и хептен нямах смелост да пиша на някое момиче, дори като се сетя чатовете с съученички са били едни такива некадърни.

Както и да е, по някакъв начин избягвах тази тема и я оставих на заден план, завърших висше, работих и развих някакъв бизнес.
Като навърших 24 вече се чувстах като старец, еднотипен животец без новости, почти никъде не излизах, нямаше и с кого. Пишех  на момичета през
Определено време и винаги игнор.. не знам какво се случваше..

Тренирах от ученик,  бях 50кг започнах и хран. ежими и по тежки тренировки промених се доста, но само външно, вътрешно същия миш.

Продължих същия начин на живот, до миналото лято, смених кръга от познати, смених стила на обличане на говор, започнах са излизам да купонясвам, но пак не идваше смелост да заговоря някое момиче.
Започнах да пиша/търся някоя по малка на години.. свалях летвата на 20 19 18 17г.. нищо .. нищо..
Как ли не опитах..

Преди 3 месеца фалирах, буквално,  каквото имах ми го взеха и пари и вещи и попаднах в още един омагьосан кръг.

Пробвах с нова работа, точно да се опитам за нещо различно и още едно "ново двайсе" с тоя вирус.
На мен тези дни прекарани вкъщи ми действат още по зле, обвзет от мисли и за едното(работа) и за другото..

Пиша на една не отговаря, пиша на втора сийнва, пиша на трета само едносрични отговори.. 4та ме блокирала , а поне да имаше защо:Д

Някъв хелп?
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #1 -: Март 22, 2020, 05:42:56 »

Здравей и добре дошъл. Първото което трябва да направеш е да спреш да играеш онлайн и да започнеш да го правиш на улицата, в магазина, бар и т.н.. Защо ? Скоро няма да успееш оналйн. Защо ? Защото, как ще знаеш какво да им пишеш, ако не можеш да разговаряш с тях очи в очи ? Заблуда е, че онлайн играта е по-лесна от тази на улицата, просто чата ти дава усещане за сигурност и комфорт, затова е предпочитано. Като казвам, че трябва да започнеш да играеш на улицата, не си представяй да спреш някоя мацка, да я дръпнеш в близките храсти след 10м и тя вече да е готова да сваля гащите. Започни с някакви бейсик неща, не е задължително да ги спираш директно по улицата (ако пък си от малък град въобще не се пробвай, бързо ще се разчуеш и ще те отсвирват.) Започни с някакви бейсик разговори, например в книжарниа. Питай някоя мацка вътре за дадена книга/автор, изрази мнението си за книгата която някоя мацка разглежда, ей такива неща. Не е задъжлително да изглежда и звучи като свалка. Подобни ситуационни разговори ще ти помгонат да се разчупиш социално, а и също така в подобна ситуация няма да си толкова напрегнат, както би бил на улицата. С времето ще започнеш да ставаш все по-смел, по дързък и ще можеш да използваш натрупания опит и увереност и ще вдигаш левъла постепенно. Общуването с жени не е толкова сложно. Все пак в природата съществуват определени закономерсноти и мъжът и жената са създани да се допълват и няма логика ако мъжете искат да им свалят гащичките, жените непреммно да се стремят към това те винаги да им стоят на дупетата. Много е възможно докато си разговарял с някоя мадама и си си представял как я ч*каш, то тя в това време да си е мислила същото. Казваш, че имаш добър външен вид, честито, има мацки които вече са ти на 50% навити, така че давай смело !Колкото този вирус, на мен също ми развали плановете, но какво да се прави, ще има и други възможности, ако не...ще си създадем такива ! Успех !
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 321

Профил
« Отговор #2 -: Март 22, 2020, 17:24:43 »

И като цяло имаш ли изобщо някакъв опит с жените или си на нула, за да знаем какви съвети да даваме тука ?!
Активен
Марио
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Март 22, 2020, 17:57:52 »

Здравейте отново.

Към vhT:
Съвета за рандом разговори с момичета съм го правил  последно през последните.5/6 месеца във фитнеса: имаше 4.момичета с които свободно съм си водил разговори но на общи теми(фитнес, спорт, за университета, за студентски живот, политика и също доста.простотии/празни приказки) като цяло нищо не ми е помогнало. След подобни разговори се сдухвам още повече.
Като.цяло съм доста начетен(ако така мога да се изразя) и приказлив и има доста какво да говоря по разнообразни теми и винаги завързвам разговор, но в 99% от случаите са с приятели или познати, но с момиче към което имам някакви симпатии  си глътвам езика. Пробвал съм на пияна глава да заговоря някоя и тогава дори нямам смелост.

Към: Riot
От към сексуални контакти съм пълна нула, от към отношения с тях каквито и да било е същата работа 1%

Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 310

Профил
« Отговор #4 -: Март 22, 2020, 22:10:33 »

Като за начало изчети целия форум, всички важни теми, и не до там,  тогава пак се върни да поговорим...
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Марио
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Март 24, 2020, 03:05:39 »

Отделих около 3/4 часа в четене на доста от темите във форума.

Има доста неща които трябва да променя, но като се замисля май ми трябва повече смелост и то в конкретни случаи. И мисля че прекалено много обръщам внимание на това кой и какво ще каже за мен ако направя това и това или ако не го направя.

Не че съм някой страхлив, но клоня в двете крайности: да съм прекалено мекушав и да премислям обстойно нещата или да избухна изведнъж, буквално мога да превъртя и да направя немислими неща от побой до полиция.

Да кажем на кафе в компания, шегички майтапи глупости винаги е топ.. седнем на маса .. продължавам в същия дух ...идва сервитьорката да ни вземе поръчката и в момента в който се обърна към нея  вече съм с пръст в г*з, направо почвам да сричам..(говорим за 5/6ци момичета)  Не си го обеснявам.

В момента дори не виждам и начин как да експериментирам, пре мрежите с мацките освен до едносрични чатове(от нейна страна) до друго не съм стигал. То в повечето случаи дори не пишат и не се и натягам да им спамя. Все пак в малък град няма нужда да ме разнасят, поне да има защо няма да е проблем.

Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Март 24, 2020, 04:12:07 »

Нещата не стават от днес за утре. Ето какво ще ти препоръчам в случай като сервитьорката кяото описа. Пробвай да бъдеш с малка компания. Даже пробвай да си сам, най-много с още някого, примерно добър твой приятел. Може би се притесняваш да не се изложиш когато си в голяма компания. Казваш, че си от малък град, можеш да споделиш, туко виж се окаже, че имаш съмишленици тук, може да си помагае взаимно.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 198

Профил
« Отговор #7 -: Март 24, 2020, 09:40:06 »

@Марио

Първо и най-важното, имаш огромен проблем и това си ти самия. От това което чета, ти не си приятна компания. Реактивен, импулсивен, нямащ никаква представа/идея за контрол. Предполагам винаги си бил така, това не лошо или добро, ти си такъв, приемаш го, но се опитай да впрегнеш тази енергия е нещо много по-полезно за теб самия.
Пример: импулсивен си и риска те влече. Да, това ще те вкара в голяма беля ако биеш полицаите, караш кола под влияние на алкохол/наркотици. Но може и да ти донесе огромни ползи: да рискуваш да започнеш нов бизнес/идея, да пробваш без да се страхуваш от провал и т.н. Дори си го направил (във фитнеса с тялото, със бизнес начинанието), въпроса защо са ти взели всичко и си останал по гащи - отново показва това твое качество: забъркал си се с грешните хора. А ние се забъркваме с грешните хора, защото вземаме имулсивни решения, искаме да fit-in/принадлежим към дадена група, искаме да се чувстваме ценни и полезни. Това са хубави неща, но няма да влизам в излишни приказки.

Нещо което е добре да знаеш и запомниш: действията ни определят мислите ни. Първо действаш, след това мозъка/умът наваксва. Започваш да вдигаш тежести, тялото се развива, на мозъка му трябват месец/години за да да промени представата за себе си - че вече ти не си слабак/дебелак а си станал силен. Това е така известното: fake it till you make it. В един момент ти ставаш това което правиш. Вземаш цял живот грешните решения - влизаш в спиралата от която няма излизане, вземаш правилните решения, влизаш в една друга спирала където позитивните неща се случват отново със същия ефект  - самоподхранват се.

Моя конкретен съвет е - тотално прецакан си отвътре. Дали е заради средата, експириънса, родители, няма значение. Остави за момент жените (поне 3-6 месеца) и се концентрирай върху себе си. Ще ти препоръчам нещо от Джордън Питърсън, не съм му голям фен, но за много неща има право и работят. Конкретно self-authoring програмата му.

https://www.youtube.com/watch?v=RoGdMpdZXzs&t=289s

От личен опит мога да кажа беше критична точка, след това не съм същия. Отново не стана за един ден, но около 3 години вече не съм същия човек. Ако не разбираш английкси - просто извади лист и химикал и започни да изследваш себе си. Пиши за миналите ти грешки, къде сбърка, как сега виждаш нещата, каквo би направил различно в ситуациите. Признавам, целия процес беше много гаден, не ми се сядаше, от мен излизаха неща които не исках да ги изрека гласно. Сам ще намериш отговорите защо никога не си бил с момиче, защо търсиш одобрението в други хора, защо дори правиш нещата които правиш. Лек път няма, в моментата ситуация всеки човек има толкова свободно време, че.....
Няма да минеш с 3-4 часа четене на форум. Ще трябва много опит, ще трябва общуване, ще трябва да си намериш компания от приятели, ще трябва да вдигаш тежести/спортуваш, да спиш, да се хрнаиш правилно, да печелиш пари и т.н. Ще се проваляш, на никой няма да му пука за тебе, но ти ще трябва да имаш причина да продължаваш и тази причина може да бъде твоя вътрешна, а не външна (в друг човек). Родителите ти няма да те направят щастлив, жените - също. Нито пък парите. Само ти можеш да се направиш щастлив, това е твоя грижа, дали ще го направиш - избора е твой. Ако не вземеш живота си под контрол - сам виждаш какво те чака. Не очаквай различни резултати с досегашните ти действия.

П.С. Ако нямаш 30 долара, с удоволствие ще ти направя такъв и ще го платя. Единственото ми условие е да обещаеш че ще го завършиш (и да го завършиш). Отнма по около час на ден писане за 20-30 дни. Избора е твой.

Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Март 24, 2020, 15:12:12 »

Само за едно съм съгласен с колегата Стефан, че имаш проблеми в главата си. Това е много кофти. Малко предистория, доста се промениха нещата в последните години, много мъже като че ли имат някакви психологически бариери в главата които страпно много им пречат, да не кажа психологически проблеми които не само с жените им пречат ами с живота като цяло. То не е като някои пичове имат просто лек проблем с жените, след това почва да апроучва развива се и за 6 месеца ебе, да ама тука както каза Стефан положението е много по зле.

Тъй като в момента не можеш да апроучваш жени, заради тъпата обстановка, не че не можеш но не е препоръчително, можеш единствено да се концентрираш над себе си. Все още ти не си преодолял комплексите си в главата, които дълги години наред си си набивал. Много хейтъри дрънкаха че ако имаш хубаво тяло, самочувствието ще дойде само, само че греда, в твоя случай не е така.

Ти имаш голям проблем с увереността, той няма как да се реши като правиш някои успехи, ето опитал си бизнес, направил си тяло, поел си рискове в живота, това би трябвало да ти даде самочувствие, но не е станало. Явно от малък си закърмен да ГУБИШ. А това можеш да го изкорениш само по един начин, като си препрограмираш съзнанието. Като за начало ще се наложи да фейкваш увереност. Да знам че трябва да ти идва всичко натурално, но в твоя случай не е така. Ти си прецакан психически и тъй като външните фактори няма да ти помогнат ще трябва отвътре навън да работиш. Реално при теб е обратното, мислите ти определят действията ти. Това трябва да изградиш майндсет на победител. Колкото и победи в живота да имаш, това няма да ти промени мозъка, да победите влияят на самочувствието, но ако имаш голям психологически проблем в главата, това не помага. Ще се наложи да си излекуваш психиката, понеже ти е прецакана.

Какво бих ти препоръчал, да си набиеш следните утвърждения в главата, защото колкото и действия да правиш ти няма как да научиш мозъка си на това, ще се наложи насила да си препрограмираш съзнанието. Ето и следните неща които дни наред да си отвърждаваш в главата.

- Жените не са повече от мен, аз съм над тях, те са просто бонус в моят живот.
- Аз съм един от най-добрите мъже на този свят.
- Справям се със всички трудности в живота без проблем.
- Настроението ми зависи от самия мен.
- Живея животът си според моите правила.

Това че си на 26 не е кой знае какво, да вярно е че малко си закъснял ама не е кой знае какво, това по горе са просто примерни утвърждения които да си повтаряш, в началото ще ти се струва фалшиво, но идеята е напълно да се ъпгрейтваш, сега в съзнанието ти ти трябва вече да се научиш че в живота си ПОБЕДИТЕЛ, независимо от всичко. Естествено реалност и мисли трябва да си имат някакъв баланс, но идеята е да си ментално стабилен и силен, а това се постига с постоянство.

Не се притеснявай в началото ще ти е малко терсене с тея неща, но трябва да си ги повтаряш за да ти свикне мозъка с това, другото е да си изградиш принципи които ще следваш в живота като например:

- Не обичам да ме лъжат, както и аз не обичам да лъжа хората
- Никой не може да ми навлиза в личното пространство и да ме закача.
- Тренирам тялото си и много държа на това да съм силен и здрав
- Обичам да рискувам в живота, за да се развивам
- Не обичам провалите и се стремя към победи
- Не ме ебе за шибаните гени, като искам нещо и правя всичко възможно да го постигам.

Това са по скоро идеи за принципи, вече ти ще си ги направиш.

Колкото до мацките като премине цялата тая ситуация с вируса, ще си ги сваляш на воля без проблем, страхът си го имаме всички, дори и някой да твърди обратното, просто го игнорваш и продължаваш, с времето ще свикнеш, не е кой знае каква философия. Бъди по контактен с жените, дори и на работа или където и да е другаде, продавачки, серрвитьорки, колежки, бъзикай ги и се забавлявай. С мъжете по същия начин, бъди приятелски настроен, не се прави на ебати алфата, в твоя случай няма да проработи, но с времето ще градиш ранг в обществото и постепенно ще намериш стила си. И най важното е да не обръщаш внимание на лошите си мисли, продължавай, всякакви предрасъдаци в главата ти са излишни, карай си по твоята схема и така смело напред, без да се притесняваш, нещата ще се оправят, но ще ти трябва време и постоянство.

Айде успех братле  Усмивчица
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 119

Профил
« Отговор #9 -: Март 24, 2020, 16:46:44 »

Брато,  всичко което са ти написали е така и ще трябва да го минеш, почнал съм от същото ниво, но остави това засега.
Тайната  на успеха е кратка  просто трябва да си кажеш "Искам да превъртя играта"  кажеш ли си го това поискаш ли го наистина вътрешно няма сила ,която да те спре. Сам ще намериш всички материали и ще направиш всички неща, които са ти нужни да стигнеш до края.
Форума абсолютно си  е нужен да се прочете целия .
Естествено трябва да знаеш точно какво преследваш примерно  1во спиш с момиче 2ро да спиш с няколко  3да натрупаш достатъчно опит с жените като цяло 4  женене ако това ти е крайната цел.
Активен
Марио
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Март 24, 2020, 17:21:17 »

Към Riot: закърмен да губиш..

Напротив дори мразя да губя. Винаги гледам да печеля и да се докажа и най вече да да покажа че аз съм прав( ако е наистина така, не само да упорствам)

Да фейквам увереност хм: мисля че съм го правил и то не един или два пъти, но не съм почуствал промяна.

....

- Жените не са повече от мен, аз съм над тях, те са просто бонус в моят живот.
**(Ще го направя от днес пичвам)
- Аз съм един от най-добрите мъже на този свят.
**( винаги съм се смятал за добър мъж е не най добрия, но окей и това ще направя)
- Справям се със всички трудности в живота без проблем.
**(До сега съм се справял, но без проблеми  не виждам как би могъл човек са се справи)
- Настроението ми зависи от самия мен.
**( Е тук вече мисля, че нацели един точен проблем в мен, попринцип съм свикнал на вълчи живот, но да наистина Настроението ми в 90% от случаите зависи от обикалящите ме хора и среда, ТУК АКО МОГА ДА ПОЛУЧА КОНКРЕТЕН СЪВЕТ КАКВО ДА НАПРАВЯ ИЛИ КАК ДА ДЕЙСТВАМ ЩЕ СЪМ ВИ БЛАГОДАРЕН)
- Живея животът си според моите правила
**(Като цяло това и го правя, понякога не цепя басма(съобразявам) с никого и не ми и пука. Но има и моменти когато съм зависим и от други хора, примерно за излизане навън винаги съм от чакащата и съобразяващата се страна.

>>>>всякакви предрасъдаци в главата ти са излишни.
Как да премахна тези предрасъдаци? Винаги съм като врящ чайник.. постоянно под напрежение и мисли сега какво ще стане след малко какво ще се случи. Ако постъпя така или по другия начин..

Към: StefanS

Да избухлив съм, с полиция служби инспектори съм имал проблеми и разправии защото не.съм търпял да ми се качват главата, ако трябва да конкретизирам тук цари Полицейщина и всички ни е страх да гъкнем.

Не съм се забърквал с грешни хора, напротив аз и семейството ми се напълно честни Български граждани.
Относно бизнеса, просто идва момент в който като се развиваш и стигнеш етап в който ставаш трън в очите на определени хора почват да те изнудват да те рекетират и като Не искаш да си част от тази ПОМИЯ: идват полиция гдбоп данъчни и ти разкатават фамилията. Не за друго просто си неудобен. За това имах предвид. + необмислени закони които се гласуват през ден които целят да те превърнат в Роб, да отидеш и да работиш за някой и да нямаш шанс за развитие.
Преди три години започнаха Нападжийте дай това дай онова две фирми имах и се почна дай за това дай за онова, закрих Ет направих Еоод всичко се декларираше и внасях ежегодно данъци. Уви заради ползването на ЕТ и извършването на работа като Физическо лице имало някакъв проблем хайде Глоба:
След година почнаха уж от ЕС(а си беше изцяло българска работа)  проверки за светещи тела. Занимавах се с новогодишна украса, дойдоха дай да видя това дай да видя онова показвам и фактури вносители. Писаха ко писаха, очаквайте отговор до няколко месеца: получих писмо с глоба.в размер на 400лв ей за нищо, адвокат ли да хвана да се израся за още 2к или да си губя времето. Внесох ги и си  казах да са им за свещи.
Работата ми е изцяло свързана и с куриери и 1 лв не можеш да укриеш, регистрирах още една фирма Еоод  за са знам и да съм сигурен, че няма да си имам повече проблеми. Давай нови касови апарати давай счетоводство, окей. Хоп нов закон нямаш право на повече.от една фирма или по точно имаш но оборотите ти се събират и автоматично минаваш под ДДС
Фирмите с които работят не са по ДДС съответно и аз няма как да работя по Ддс  по.този начин трябва да работя за държавата и за това и казах че съм фалирал защото буквално настъпи момент в който никой не знаеше какво ще.се случи с с малкия и среден бизнес. Включвайки и Наредба Н18 която в пълна недомислица.

Активен
Domi
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #11 -: Март 27, 2020, 15:49:00 »

Марио, напълно те разбирам братко.

При мен живота се дели на две.
Преди курвите и след курвите както се шегуваме с приятели. (курви разбирай проститутки)
Цял живот систематично ми е убивано самочуствието. Не можех да погледна жена, камоли да заговоря или да поискам нещо повече.
Миналата година станах на 25 и ми писна. Минах 7-8 курвета, падна ми пердето, почнах да се закачам с колежки, бахти оня ден се натисках със някаква мацка която се представяше като сексуален хущник в колата ми. Аз подходих първи, предложих и и да я чукам отзад, но дойдаха хора и се уплаши.

Срам не срам, но като го преодолееш веднъж и ти става готино.
Това което ми помогна:
Жриците на любовта,
Форума,
Models: Attract Women Through Honesty,
Смених външният вид, прическа парфюмче, по хубави дрешки.

Има и друго което ми пречеше на мен. Подбирането тая дебела, тая кльощава тая такава тая унакава.
И тия имат нужда от любов а и тия дебеличките по моя скромен личен опит много добри свирки правят.

Продължавам да чета да уча и да прилагам. Успех Усмивчица
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Март 27, 2020, 18:14:34 »

Марио, напълно те разбирам братко.

При мен живота се дели на две.
Преди курвите и след курвите както се шегуваме с приятели. (курви разбирай проститутки)
Цял живот систематично ми е убивано самочуствието. Не можех да погледна жена, камоли да заговоря или да поискам нещо повече.
Миналата година станах на 25 и ми писна. Минах 7-8 курвета, падна ми пердето, почнах да се закачам с колежки, бахти оня ден се натисках със някаква мацка която се представяше като сексуален хущник в колата ми. Аз подходих първи, предложих и и да я чукам отзад, но дойдаха хора и се уплаши.

Срам не срам, но като го преодолееш веднъж и ти става готино.
Това което ми помогна:
Жриците на любовта,
Форума,
Models: Attract Women Through Honesty,
Смених външният вид, прическа парфюмче, по хубави дрешки.

Има и друго което ми пречеше на мен. Подбирането тая дебела, тая кльощава тая такава тая унакава.
И тия имат нужда от любов а и тия дебеличките по моя скромен личен опит много добри свирки правят.

Продължавам да чета да уча и да прилагам. Успех Усмивчица

Стига сте ми ги хвалили тея проститутки  Смотан ,никой не може да ме убеди че ще му помогнат, даже ще му навредят на психиката, има такива които даже се прецакват повече като идат, той може и по нормалния начин да успее, не е чак толкова зле  Намигване
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Март 27, 2020, 19:13:37 »

Стига сте ми ги хвалили тея проститутки  Смотан ,никой не може да ме убеди че ще му помогнат, даже ще му навредят на психиката, има такива които даже се прецакват повече като идат, той може и по нормалния начин да успее, не е чак толкова зле  Намигване

Вярно е, от личен опит казвам Усмивчица
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 558

Профил WWW
« Отговор #14 -: Март 27, 2020, 22:08:57 »

Вие го изкарахте пред умиране  Ухилен Нема се плашиш пич добре си  моето мнение първо да стопираш нещата . Помисли ден два изгради си цели . Почни да тренираш по упорито . Започни да заговаряш всеки човек без значение жена ли е или не . Просто гледай да водиш ти разговора наблюдавай как реагират хората на казаното от теб без да напрягаш разговора . Започни работа която да е с повече хора да общуваш . Играй в нета докато си айляк . Гони целите си който искаш да направиш . Празнувай всяка победа по свой начин така се помни .  Започни да четеш форума свали си книгата на бадбой прочети . Изгради си социални кръгове не кръг това е тъпо да си в един кръг така ставаш много зависим . И започни да отваряш момичета попътя не постоянно а когато видиш мацка дето те кефи пробвай се . Отивай в някой голям град и почвай там пък няма от кво да се притесняваш никой не те познава. Ти сам трябва да избереш пътя си не ние да ти го дадем Риот с убежденията ти го е казал много хубаво . Даже и аз трябва да си направя тези дни. Наблюдавай когато говориш с някоя мацка в коя част си по силен . В хумора в киното в разговора и тн. И започни да наблягаш на тези ти страни и после почни да развиваш по слабите ти . Така ще надградиш нещата въпроса е да намериш твоя стил на живот да намериш и на игра . Не си чак толкова зле ти си ги фантазираш там пии една студена вода и действай .
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: