Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 18, 2020, 19:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблеми в сериозна връзка  (Прочетена 1104 пъти)
Diabloz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Юни 11, 2020, 10:35 »

Здравейте! Да започнем с малко информация за мен и момичето ми. Имаме 7 години разлика, аз на 21 тя на 28. Заедно сме от година и половина живеем заедно. Преди месеци започна да не ми харесва секса, да се караме, и тя винаги гледаше да оправя нещата. Преди месец скандалите станах чести и много, започна да ми посяга, и после съжеляваше, преди 10 дни се скарахме и ми посегна, а аз не издържах и я ударих с шамар... Разделихме се за малко не искаше да ме вижда, станах Нийди, купувах цветя молих се обеснявах се, и се оправихме. Решихме да оправим нещата и да не живеем заедно за известно време - до тук добре. Станах много внимателен подбирам си всяка дума и действие, старая се да се променя, но снощи се ядосах пак и се скарахме, тя започна да ми говори как връзката не струва как не съм се променил, сега не иска да се виждаме няколко дни казва, че трябвало да бъда търпелив бла бла бла всичко щяло да се оправи, но усещам как не получам същото внимание и любов както преди, започнал съм да говоря като гей даже сега се усещам как се оплаквам... Отстрани се виждат по-добре нещата моля дайте съвет как да постъпя от тук нататък.
Днес сутринта се чухме викам и : Ще съм с теб, защото го заслужавам и ще се оправят нещата квото и да ми коства преживели сме еди кви си по-лоши нещата, ще се оправим, а тя мълчи викам и заедно ли сме и тя : затварям ти напрягаш ме промени се, няма да се виждаме няколко дни блабла
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 218

Профил
« Отговор #1 -: Юни 11, 2020, 11:40 »

Бягай, Форест, бягай!

Пич, имаш късмета че живеем в България, защото ако беше в САЩ в момента щеше да си в затвора с обвинение за домашно насилие, и целия ти живот щеше да бъде в канавката. Но ти на там си и тръгнал де, можеш ли да кажеш, защо на 21 години имаш гадже и живееш с него? Не ти ли е минало през ума, че е по-добре да имаш кариера и да се развиваш за да подобриш живота си?

Какво да продължиш с нея? С такава жена бъдеще не ти трябва, жени склонни към насилие са no-no за ЛТР и връзки като цяло. Стават само за едно нещо - секс. Но ти няма как да го видиш сега, защото си на 21 и нямаш никакъв опит с жените.

Проблема изцяло е в тебе..... нямаш топки, това е. Нямаш силата да си тръгнеш от нея и златната ѝ вагина. Ако имаше, нямаше да пишеш тук как да оправяш нещата. За какво ти е да оправяш нещата? За да имаш едно-две деца с нея и живота ти да се влоши още повече? Бягай, режи, блокирай я и никога не я поглеждай повече тази жена. И никога повече не си играй на семейство и не живей с жена поне докато станеш на 30-35 годишна възраст. Трябва да се научиш да отсяваш жените, да видиш кои стават за връзки, кои за секс. Няма смисъл да ни увещаваш колко тя е специална и различна. Как вашата любов/връзка е нещо което е непознато за нас/другите хора, как само тя истински те разбира и т.н. защото не е.

Нека не звучи като поучение, ама и аз съм бил на 21 и съм търпял същите глупости. Защото нямах избор. Мислех си, че единствения начин да получавам секс е като се обвържа с жена. Че секс може/трябва да се прави само с гаджета/ако си във връзка. Жив да не бях...... ако ти кажа какви глупости съм правил, всичко по учебник. На едно "гадже" два месеца ѝ търпях миризливите крака. Лягаше си вечер в леглото без да си измие краката, а ходеше с маратонки на бос крак. Имаш ли представа колко е жалко това? Твоето положение е още по-зле.

Млад си, на 21, живота е пред теб. Не го пропилявай за глупости и в драми. Драми не ти трябват в живота. Рискуваш да се окажеш накрая много прецакан.
Активен
Diabloz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #2 -: Юни 11, 2020, 12:31 »

Здравей, благодаря за мнението ти Намигване
Имам кариера, развивам бизнес макар и на 21. Аз също съм виновен за тая цялата ситуация, знам, че изглежда жалко, но преди не беше така и знам, че имам топките да променя нещата. Аз също имам вина за ситуацията, на последък съм станал мрънкало муся се, сърдя и се много и знам, че аз съм докарал нещата до тук. Въпроса е дали ако я отсвиря за някакво време и не и отговарям, дигам и пиша /звъня мога да променя нещата? Имам топките да рискувам да я загубя, и да продължа без нея, но имам и топки да оправя нещата все пак сме мъже и целта е да имаме семейство и да сме щастливи!
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 218

Профил
« Отговор #3 -: Юни 11, 2020, 13:18 »

Преди месеци започна да не ми харесва секса, да се караме, и тя винаги гледаше да оправя нещата.

И ти наричаш себе си щастлив мъж? Правиш секс който не ти харесва, търпиш емоционален тормоз от по-стара от тебе жена, пълзиш като охлюв и се съобразяваш какво да кажеш?

Нека ти го кажа направо - докато си low-quality мъж, ще заслужаваш low-quality жена. Не можеш да променяш друг човек, само себе си.

Желая ти късмет! Ще ти е необходим в промишлени колчества с товя начин на мислене
Активен
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 489

Профил WWW
« Отговор #4 -: Юни 11, 2020, 22:26 »

Здравей, Diabloz
Благодаря за интересната история, въпреки че няма много общо с пикъпа има много общо с отношенията между хората.
Без да се впускам в обяснения бих ти препоръчал да направиш дете на приятелката ти- така ще й затвориш устата и ще спре да те занимава с врелинекипели. Или да се запишеш на уъркшопа който се предлага тук. И двата варианта са уин-уин.

(П.с. поздравления че си успял да издържиш в една къща с жена без да имате дете и то година и половина. За това се иска доста инат)
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Цитат на: Ray Dalio
Да бъдеш успешен има повече общо с това, да знаеш какво да направиш с незнанието си.
sicario
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #5 -: Юни 20, 2020, 10:44 »

Като цяло си си отговори на въпросите защо и какво искам? Защо си с тази жена и какво искаш от нея. Такова вяло обяснение, да оправим нещата, нищо не значи. Ако целта ти е да и правиш деца, действай, но ако просто те е стрaх че няма да си намериш друга и за това търпиш подобно нещо, се замисли...
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: