Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 28, 2020, 23:37:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: За грозните хора  (Прочетена 264 пъти)
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 319

Профил
« -: Март 25, 2020, 18:35:07 »

Какво мислите за грозните хора, обречени ли са на провал, не знам за тях аз съм си хубав, ама си мисля че за тях май няма спасение, красотата е относително нещо и за всеки е различно, но има хора които за съжаление имат доста лоши черти било то на тялото или лицето и се чудя те как се справят, интересно ми е да разбера какво ли е за тях живота, все пак е ясно че красивите хора получават повече внимание, както и в пикапа спират се повече сетове на красиви мъже, да това не е гаранция за голям успех, но пак имат предимство пред другите мъже, даже имам един приятел(подчертавам един приятел, не аз  Смотан ), който не е много хубав, дори и да се поддържа няма да стане повече от 5ца да кажем и пича вижда зор с жените и не знае какво да прави, какво предлагате, все пак и хубавите хора получават навсякъде предимство, не само в свалките ами и на работа и в други области в живота, пък ми е интересно какво ли е през техните очи, ако имате някакви историйки от живота в които сте попадали на тъй наречената несправедливост спрямо външния вид, споделете.
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 57

Профил
« Отговор #1 -: Март 25, 2020, 19:05:55 »

Според моите виждания, донякъде си прав. Красивите хора наистина получават повече внимание, повишават ги по-лесно, смятани са за по-умни, в словесен спор между един  непривлекателен и един красив човек, трето лице може да подкрепи позиция само защото някой му се е сторил по-симпатичен. Това са факти,доказани научно. Но също така е доказано, че привличането се случва на химично и хормонално ниво. Та тези хормни могат да бъдат отделяни по всевъзможни начини. Всички тук знаем, че уверенотта играе огромна роля в живота на човек и това, че е по-уверен може да му донесе дори позиция на работното място, дори без да е необходимо човека да притежда нужнната квалификация - отново доказан факт. Та какво следва от тези размишления - не толкова привлекателните хора генерално нямат симпатизацията на околните, а и доста често имат ниско самочувствие, все сериозни предпоставки за провал, както в професионален така и в любовен, социален и какъвто там се сетиш аспект. От друга страна има много мъже които се радват на женско внимание без да са особено красиви. За пример мога да дам: Ръсел Бранд, не е грозен, но не бих го нарекъл и привлекателен, много често се е появявал с мазна коса на интервюта, има грозновати зъби, но факта, че е ексцентричен го кара да бъде забелязван, доста е напорист, забавен и директен, има негови интервюта как флиртува в тв предавания и разни там шоуто.
Нека погледнем и друг пример. Предтави си накаква мацка, която бива заговаряна от красим мъж на улицата. В началото тя е впечатлена и привлечена на чисто физическо ниво, двамата излизат на кафе, но разговора е скучен и монотонен, не намират общ език, мъжа едва ли не води монолог. Представи си и друг пример. Непривлекателен мъж заговаря жена на улицата, в началото тя се опитва да го отблъсне но той е упорит и нахакан. Малко по-малко тя започва да се отпуска и забавлява в неговата компания, усеща се неговото силно присъствие и се чувства добре покрай него, излизат на кафе, ситуацията се повтаря и тя решава, че няма проблем да посвири на хармониката. Моя извод е, да си непривлекателен е недостатък, но в никакъв случай това не те обрича на провал, а що се отнася до пикапа "пеперудките" в корема > физически заложби.
Активен
Helios89
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #2 -: Март 26, 2020, 16:38:56 »

За мен хората с хубави черти получават бонус точки. Те са тези точки, които спомагат при равенство между две страни. Но не са тези точки, които гарантират победата. Стои малко като поста на vhT
Моя извод е, да си непривлекателен е недостатък, но в никакъв случай това не те обрича на провал

Ако говорим за външен вид, много много по-добре е да си спретнат:
  • чисти дрешки
  • ненамачкани дрехи(освен ако това не им е дизайна). важните места да добре изгладени - яка, краища на ръкави/крачоли, долните крайни ръбове(ако не се носи загащен) и на ризите при копчетата
  • подържана прическа
  • оформена брада(ако има такава) и задължително шията избръстаната иначе човек изгледа на клошар

Но това са спечелени точки от фаза 1 - "Запознанство". В следващите фази от свалката, където показват персоналните качества/умения (самочувствие, увереност*, хумор и тн) печелят много повече точки(ако човек се справи също толкова добре както поддръжката си).

* самочувствието и увереността ги разглеждам като две различни неща, които са взаимно зависими.

П.П: В интернет сайтовете за запознанства това не важи - на първо място е "покрива ли миналните ми критерии за привлекателност"

Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 307

Профил
« Отговор #3 -: Март 26, 2020, 21:54:25 »

Аз ще кажа, и наистина го мисля, без клишета и т.н. НЯМА ГРОЗНИ ХОРА. Има неподдържани, има скапани от живота, има нереализирани и т.н. Преди години, когато бях още в гимназиалните години  го осъзнах това. Видях девойки, които мислех за "грозни", как след 2- 3 години усъвършенстване по себе си, стават уникални мацки, и по подобен начин видях и пичове. Смятам, че всеки наистина има индивидуален чар и харизма, просто трябва да ги открие и развие. Съгласен съм, че някой хора им е даденост и открито това, но при повечето просто трябва да го извадят. И го казвам, много голяма грешка е да делите хората на грозни и т.н. Това пречи за много неща...Настина смятам, че ако хората дават всичко от себе си, ще извадят най- доброто от тях наяве, и ще го покажат на другите, и с това ще бъдат привлекателни.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 193

Профил
« Отговор #4 -: Март 27, 2020, 07:25:43 »

Аз ще кажа, и наистина го мисля, без клишета и т.н. НЯМА ГРОЗНИ ХОРА. Има неподдържани, има скапани от живота, има нереализирани и т.н. Преди години, когато бях още в гимназиалните години  го осъзнах това. Видях девойки, които мислех за "грозни", как след 2- 3 години усъвършенстване по себе си, стават уникални мацки, и по подобен начин видях и пичове. Смятам, че всеки наистина има индивидуален чар и харизма, просто трябва да ги открие и развие. Съгласен съм, че някой хора им е даденост и открито това, но при повечето просто трябва да го извадят. И го казвам, много голяма грешка е да делите хората на грозни и т.н. Това пречи за много неща...Настина смятам, че ако хората дават всичко от себе си, ще извадят най- доброто от тях наяве, и ще го покажат на другите, и с това ще бъдат привлекателни.

Има грозни хора, особено мъже. Жените в мнозинството са средна работа, т.е в едно стандартно отклонение (от 3 до 8 от скалата която използваме) попадат 90% от жените по света. При жените външния вид/красота е всичко което имат, при мъжете - малка част, 20% примерно. Ние имаме още статус, интелект, Игра-та. Външния вид на мъжа му отваря много врати, но за отношения с една жена (ЛТР, фак бади, без значение какви) са необходими съвсем различни качества. Лично аз се радвам че не съм ударил генетичната лотария откъм външен вид, в мнозинството си тези хора никога не се учат и развиват, отнася се и за мъже и за жени. И защо да го правят - все пак получават всичко даром, всички хора ги боготворят, хвърлят им се в ръцете и т.н. Но едва ли живеят живота който искат и поддържат отношенията които желаят - да вземем само за пример два от секс-символите Джони Деп и Брад Пит.
За мъжете е лесно - не бъди дебел, не бъди без една стотинка в джоба, не изглеждай като клошар. Покриваш ли този минимум, всичко е окей. Това е за реалния живот, онлайн е друга бира.

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: