Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 06, 2020, 03:00:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как се печели загубен мач?  (Прочетена 378 пъти)
FakeDJ
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Март 26, 2020, 12:03:23 »

Здравейте, чета във форума често, доста информация почерпих от хората тук, а също така вчера започнах да чета и книгата за Дон Жуан и въпреки че има моменти, с които съм несъгласен, мога да кажа че книгата ми повлия доста и открих свои големи грешки. За мен е невероятно докъде съм стигнал щом пиша във форум, нещо което не съм правил, но усещам егото си сериозно накърнено, иначе здравата ми психика поразбита и то от какво - от момиче. Звучи ми абсурдно цялата ситуация, че буквално съм клекнал пред някаква мацка, която ми вгорчава живота, нещо което не успяха да направят много по-лоши етапи от живота ми. Много се отплеснах, но изписването на целия ми проблем ми помага да се успокоя сам, искрено се надявам, че по-дългата история няма да отегчи и ще ми дадете някой съвет, във форума има хора, на чиито коментар бих се зарадвал много.
Сега за ситуацията. Миналата година изневерих на приятелката си, която много преследвах докато станат нещата и която мислех, че ще е бъдещата ми жена, приех трудно ситуацията, извадих си поуките, казах си, че никога повече няма да го направя и развих страшен комплекс да не ми се случи на мен. Не съм по pickup-a, мацките имат интерес, но винаги съм търсел по-сериозни отношения и понеже повече момичета, с които съм бил не са отговаряли на критериите ми, съм имал само 2 сериозни приятелки. Тук също се появява проблем, много хлътвам и почвам си раздавам любовта безплатно, мисля че с това ще успея да се справя и сам. След като изневерих на първата си сериозна приятелка и казах веднага и се разделихме, тя беше прекрасно много емоционално момиче и го прие изключително тежко, обвинявах се не за постъпката си, защото заради нея аз опознах себе си по-добре, а за това, че съм я наранил. След известно време, април миналата година, на екскурзия с колегите от университета в чужбина, се запознах с едно момиче. Много красиво, много биха казали, че ми е твърде висока топка, но мен това дори да ме тревожи вътрешно, никога не го признавам за съществен фактор, хванах момента, прекарахме остатъка от от екскурзията заедно и след това продължихме отношенията си в България. Първите няколко месеца, всичко беше супер, постоянно ме търсеше, прекарвахме много време заедно, не бях забравил бившата и бях по-студен, мацката влагаше повече интерес във връзката и дойде момента, в който хлътнах и то как. Важно е да кажа, че тази мацка, освен с външен вид в началото никак не покриваше критериите ми за връзка, парти мацка, изневерила на всеки възможен свой бивш, всеки говорещ лошо за нея, много над тея неща съм и просто не обръщах внимание на другите. В момента, в който хлътнах аз осъзнах, че тя всъщност, не е такъв човек, за каквато я мислят и започнах да опитвам да я променя, лека полека, за да и изпъкнат добрите страни, да знам, какво ще кажете, осъзнах и аз, че е голяма грешка, но имаше нещо друго, с което сгреших далеч повече. Когато се влюбих в нея и тя почувства, че ме е хванала, интересът и към мен веднага намаля рязко. Бях пренебрегван заради приятелки, излизания и какво ли още не, когато кажех стига, чувах, че съм най-доброто момче, с което е била и полагаше усилия да оправи нещата и после наново същото. Дори тогава без да съм чел много за това, осъзнавах, че не искам да съм доброто момче, забравих да добавя че тя имаше един бивш, за който аз знаех, че стане ли нещо тя ще се върне, бях уверяван, че съм много по-добър, че сексът с него изобщо не струвал, знаех им цялата история и мислех като пълен мухльо, че нищо няма да направи. Както казах, връзката не вървеше, тя губеше интерес, аз избеснявах, станах нийди, късах я, прощавах и докато един път, тя не ме скъса и не искаше повече да поддържаме връзка. Честно казано, на мен ми стана добре, започнах да си оправям живота, занимавах си се със себе си, забих 2 мацки без време, мина 1 месец и тя ми писа как се осъзнала, как съм най-добрия и много и липсвам. Много се олях, опитвам се да спестявам малко от историята, но не се получава, накратко върна се при мен, говорихме, казах и че не искам да сме заедно, че съм бил с 2 момичета, прекарвам си добре, вече спя без да се притеснявам заради нея, а тя ми каза, че е била при бившия си, били са заедно веднъж и е това, толкова ми беше писнало от нея, че дори не се ядосах на това, че е била точно при него. Правихме секс и се разбрахме да се виждаме само за това. Бях окей в началото, начеша ми егото, че ми писа и се върна, знаех, че сексът ни е хубав и ми стана по-добре, забравих да спомена, че въпреки че ми беше окей  докато не се виждахме, аз доста често мислех за нея. След като се разбрахме да се виждаме само за чукане, тя ми пишеше постоянно, а аз се правех на недостъпен, а вътрешно ми трепереше всичко и постоянно проверявах дали е на линия или не. Сближихме се още малко, за всичко друго, освен за сериозни отношения Смотан аз можех да разчитам на нея, а и тя на мен, за тези неща си имахме голямо доверие и си помагахме взаимно когато някой има нужда от нещо. Фък бъди периода премина след като откачих като видях, че си пише с бившия и я изгоних от нас. Предполагам нищо няма да разберете от цялата история, така ми е и в главата като говоря за нея, но накратко аз не исках да съм с нея, но не исках и тя да спира да ме търси, такъв комплекс бях развил. След скандала, мина известно време пак не се виждахме, чувахме се отвреме, навреме, аз поулегнах биех си главата, че въпреки всичките и недостатъци аз я обичах и бях абсолютно сигурен в това и накрая, видяхме се, правихме секс, говорихме, казах и го, тя ми каза същото и след това отново спряхме да поддържаме контакт. Така досега, когато тя ме потърси отново, аз не съм я забравил, постоянно е в главата ми, иска да сме заедно, а и аз съм спрял да мисля с главата си за тези неща, чистото ми желание е да видим кво ще стане, ако има въобще какво да стане. Правилно ли е това според вас, има ли всъщност нещо правилно или не? Осъзнал съм си грешките, виждам и минимална промяна в нея, но знам, че това е временно. Как да направя така, че тя да инвестира постоянно, да иска да ме спечели, също така най-големия ми проблем е чата, защото дотолкова съм станал зависим, че чакам постоянно да ми пише, да отговаря, как да оправя нещата, как да провокирам този интерес, най-лесно ще я предизвикам като направя нещо с някое момиче, но не искам да стигам до там. Води ме няква мацка за носа и честно казано дори без вас ще изляза от тая ситуация, рано или късно, но мисля, че сте способни да ми помогнете да мина през този период, по-бързо. Съжалявам за дългата история, чувствам се много по-добре само като го написах, много неща, не можах да кажа, но се надявам поне да сте хванали главния сюжет!
Активен
Posleden
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #1 -: Март 29, 2020, 17:11:06 »

Единствения начин за излизане от ситуацията според мен е да започнеш да излизаш и с други жени. А с тази да се опиташ да не влагаш чувства и само за секс. Или да я разкараш по такъв начин че да спре да те търси, макар че това не знам как ще стане, понеже от това което си написал ми се струва, че е с малко нестабилна психика момичето и ей така ще продължава да си те тормози.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: