Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 03, 2020, 22:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Обратно в играта  (Прочетена 2000 пъти)
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 32

Профил
« -: Март 29, 2020, 00:54 »

След онази саднала тема "Краят на една приказка" и "Какво научих от играта"  реших,че няма да пиша на тази, с която излизах.

Малко recap от края на разговора тогава
Тя:
Всъщност ти казах всичко и бях абсолютно искрена, мисля всяка една дума, която написах
И не знам какво повече мога да ти кажа освен да започна да се повтарям

На следващия ден и се обадих и казах,че няма да си губя времето да се виждам с нея. Тя ми отговори,че лошо ме чува , на което и отговорих,че нямам обхват и ще се обадя по-късно. Не и се обадих и  скрих съобщенията и след обаждането ми.
2 седмици по-късно вижда скритите съобщение при което тя ми пише:
Хей
Ще получа ли отговор
Аз: За кое?
Тя: За Хей.
Аз:Да не са ти свършили провизиите
Тя: Ами щях малко да увъртам първо, но да
Мисля че ще умра от глад преди да умра от корона
Аз: Не мога да ти помогна
Работиме извънредно и не успяваме с поръчките
Тя:Наистина ли
В **** ли си
Аз: Да
Днес ни посети някакъв мопс(снимка на мопс)
Тя:Ужас какво му има
Аз:Течеше му няква дълга лига
Тя:Сестра ми много ги харесва
Аз:Мислех,  че Алекс има неприятен парфюм,но този пичага ..
Тя:Аз мислех че си направил нещо в месинджър за да не ти излизат съобщенията ми,изобщо не очаквах дя отговориш
Защото се изпращат но не се доставят
Което нз точно как става ама реших че си хакнал месинджър
Заради мен
Аз:Е не чак толкова да се занимавам
Просто му звъннах на Марк
Тя: Той няма да знае как да го направи
Аз:Да,но да знаеш какъв екип има..
Тя: Ии щях да те питам за нещо малко по-различно от макарони ама щом си в Монтана, няма значение
Вече всеки си остава където е
Няма мърдане
Аз: Така е
Нашите имат нужда от мен
Тя:Сега всички в бг ще фалират освен вас
И аптеките
работиш от къщи нали
Аз:Зависи
Понякога и от градината
Тя:Забранено е да се излиза в градинки
Обаждам се на оперативния щаб да те арестуват
Аз: Аз съм се скрил
Зад Алекс(кучето ми голден ретривър)
Тя:Ще те намерят не се тревожи
Аз:Мислех, че съм незабележим зад него
Ако вали със сигурност ще се издаде
Тя: Има логика
Ще проверя кога ще вали и ще ги изпратя тогава
Генерал-майор професор доктор Мутафчийски
Аз: Ще се разберем с него
Тя: Той ще те доведе в София
Аз:Ако е гладен,ще поработи малко
Тя: Ще преминеш границата под негова опека
Аз: Все някой роднина от нашия край ще има колко да е
Стига да не са алергични към глутен
Тя:Хах

След 1 седмица и писах. Видях някакъв ваучер от фудпанда и го пратих.

Аз: В тези тежки времена безплатната доставка се търгува с цената на петрола
Тя: Без физически контакт, през терасата ли ти мятат храната
Аз:Може и през процепа на вратата
Тя:Да, ако са бисквити
Аз:Или през комина като дядо Коледа
Тя:Значи аз ще си остана без доставка
Аз:Ти да, но комшията на тавана ще остане доволен и може и да ти даде
Тя:Да бе, как ли пък няма да ми даде
Скучно ли ти е
Аз:Е аз не съм виновен, че издаваш високи стонове и не си дала на човека да спи
Запушвах ти устата,но уви..
Тя:Това се отнася за твоя съсед, не за моя
Аз: Най-ми хареса,че последния път сестра ти като дойде това не те спря да продължаваме
kakto i men
Тя: На сестра ми приятеля всеки уикенд е вкъщи откакто съм в София, така че знаеш ли колко имам да си връщам
Остава и да ме спре
Аз: Ясно пак ще бъда използван
Тя:За бъдещето ли мислим вече
Аз:Народ без минало няма бъдеще
Тя:Да бе
Това изобщо не е вярно
Всеки народ е започнал в даден момент от някъде без да е имал минало
Загърбил е миналото
Хан Аспарух е събрал приятелите и си е казал хайде ще правим народ и са направили
И е имал бъдеще
Аз:Да но ако прочетеш за него
И за Великото Преселение на народите
Корените могат да ни се проследят от Азия
Всеки край си има начало
Тя:Винаги можеш да започнеш нещо на ново и то да се развие без значение дали преди си бил нещо или не
We should agree that we disagree
Аз:Демонстрираш ми , че знаеш други езици освен френски ли
Да можеш да започнеш нещо от 0
Но винаги си имал минало преди това
Даже миналото може да е много силен тласък
Ще ти дам пример със себе си
В даскало ми се подиграваха ръчкаха ме
Докато не почнах да тренирам Кик бокс
Тя:
Как да ти обясня че не знам френски.. това че майка ми го знае не го пренася автоматично върху мен
Аз:Друго имах впредвид
Тя:А за примера ти не виждам първо какво връзка има и второ вече доста се отдалечихме от темата
Аз:Карай
Тя:В крайна сметка е невъзможно да нямаш минало
Даже и като се родиш пак имаш някакво минало
Аз:Има връзка
Говорим за миналото, за намереноя
Тя:Ама не мисля че това се има предвид в приказката народ без минало няма бъдеще
Аз:Зависи как го възприемаш
Някои го възприемат, че няма значение и не е важно
Аз го използвам като отпорна точка, като тръмплин
Тя:Ами да, както казах, на различни мнения сме
А и според мен не се разбираме много и донякъде говорим за различни неща
Просто имаме различни гледни точки
Нормално е
Аз:Да, така е
Не е важно това толкова
Важно е, че има какво да кажем
Тя:Ти нямаш ли какво да си кажеш с всеки
Аз:Дори да не сме съгласни един с друг
Аз: Не знам за какво да говорим
Тя:Комуникация има но смисълът се губи някъде между другото
Но както и да е
Аз:Не съм съгласен
Винаги има смисъл

Пращам и видео на моето куче как се радва,че ще излизаме.
Тя:Какво му казваш, не мога да разбера
Аз:Очаквах ти да ми кажеш
Тя:Ми нещо с машина ама
Дотам
А, ти не говориш на него всъщност

Синвам и после пускам стори във фейсбук и инстаграм

Тя:Търсиш внимание, а
Аз:Ще ти дам про тип
Като я шернеш от инстаграм и после от там на фб качеството се запазва
Тя:Мс ама аз не качвам във фб сторита
Аз:Няма излишно знание
Ти учиш ли, тренираш ли
Тя:Да, имаме дистанционно обучение и ни поставят срокове за всяка седмица, така че имам какво да правя
Аз:Изпити онлайн ау
Тя:И тренирам вкъщи ама не е същото и ми липсва фитнесът и кикбоксът
Е чак изпити не
Аз:И секса
Тя:Да и сексът донякъде
Аз:Имам едни приятели, с които съм тренирал
Тя:Въпреки че имах доста настоятолни предложения но реших че ако правя секс без обвързване ще е с теб
Аз:Те правят 30 Мин тренировки , и
Тя:И нещо ми стана на крака което още повече ми затруднява тренировките ама се надявам да мине
Аз: Ония малък кратер ли се е разширил
Тя:Ми не ама ще остане белег там така като гледам
Аз:Белязах те за цял живот
Тя:А другият ми крак се поду и ме болеше супер много и аз продължих да си тичам и той естествено стана по-зле ама сега е малко по-добре
Мда, не беше предвидено
Аз:Браво
Не съм впечатлен
Тя:Не се опитвам да те впечатля
Аз:Нито изненадан
Тя:Сега ще правя само упражнения за корем и ще изкарам преса
Аз:Само такива като моите признавам
Тя:И как по точно да го правя това вкъщи
Навън където има лостове са заградени а където не са се избиват за тях
Не че ще мога да го направя ако имах лост, но в случая поне имам оправдание
Аз:Ще дойдеш до моя град?
Ще те сложа в апартамента
Тя:Не е позволено
Аз:И ще тренираш лостове през деня други неща през остнаЛото време
Тя:Ще ме сложиш така ли
Аз:Мога да ти направя декларация
Тя:Аз да не съм някакъв предмет
Хахах каква декларация
Аз:Търсиме чистачка
Тя:Че ти трябвам за секс спешно и това не търпи отлагане
Аз:Твоито подсъзнание е много мръсно
Аз ти говоря за лостове и работа
Тя:А добре
Извинявам се
Трябваше да се сетя че ти не би си помислил такова нещо
Аз:Аз съм добро момче без задни мисли
Работливо
Тя:А аз съм мръсница
Аз:Другата събота можеш да дойдеш
Има яки места в нашия край
Мога да ти ги покажа
Тя:Ами социалната изолация
Шега ти се струва май
Аз:Какво за нея
Тя:Е как какво
Аз:Няма да общуваме с хората
Тя:Може да си болен или аз да съм болна
И как ще ми дадеш декларация като не работя при вас, освен това как ще стигне до мен декларацията
Аз:Остави това на мен
Тя:Някак си не си го представям да се случи
Аз:Знам как ще стсне
Тя:Ок, как ще ми я дадеш
Аз:Това е най-лесно
Само си вземи клина и Victoria secret и сме в играта
Тя:Хахах
Романтичен уикенд за двама
Това едва ли влиза в определението за секс без обвързване
Едва ли е добра идея,ако дойдеш в София ще сме на неутрална територия
А и ти без друго все някога ще дойдеш
Аз:Не търся романтика
Нито обвързване
Просто да си прекараме готино
Тя:Не звучи така
Аз:Това,че оставаш за 1вечер все тая
Тя:Еми за теб да ама за мен не точно защото трябва да се разкарвам до ****
Аз:Колкото до Пловдив е като време
Тя:Колкото и София от ****
Аз:Точно така
Няма да ги усетиш
Тя:Мда,особено ако карам сама и ме спират на входа и изхода на всеки град
Не, не, това може да си го премахнеш от плановете
Аз:Не съм го планувал
Само запазих апартамента
Тя:Много желаещи ли има за него
Аз:Тайна
Тя:Не е чак такава тайна
Аз:Коя ме издаде?
Казах и да го запазим между нас
Тя:Само с твоите к**ви си говоря аз
Нямам други занимания

Пратих и снимка на един чувал от 580 кила и тя ми отговори с "?" и до там.

Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 211

Профил
« Отговор #1 -: Март 29, 2020, 08:59 »

Бай-Гроздане,
залагам 50 лева, че няма да я праснеш тая девойка пак. В случая ще разчитам на твоята дума накрая. Плащанията накрая както кажеш - електорнни портфейли, банкови сметки, няма значение.

Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Март 29, 2020, 12:17 »

Бай-Гроздане,
залагам 50 лева, че няма да я праснеш тая девойка пак. В случая ще разчитам на твоята дума накрая. Плащанията накрая както кажеш - електорнни портфейли, банкови сметки, няма значение.

Искаш да кажеш,че само ме баламосва? Можеш ли да бъдеш по-конкретен.

Сега като чета и се анализирам се вижда едно гонене, едно искане, на което тя се държи доста хладно. Пуска ми въдицата за секса и се хванах да я викам към града, при което естествено ми отказва.

Не поддържа разговора, не инвестира, май пак се забърках в същата каша. Според мен беше грешка да и пиша вчера. В общи линии не знам какво си губя времето с нея, може би в тия тежки времена.. Как не ги видях тия неща.

Първоначалния ми разговор беше ОК. защото и отказвах, но явно после пак съм се поддал.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 944

Профил WWW
« Отговор #3 -: Март 29, 2020, 15:39 »

Колко много инвестиция за нищо! Толкова си объркан, че дори изпитвам отегчение да го чета всичко това. Общува с тебе единствено, за да се почувства добре, като знае, че не те е наранила и че не и се сърдиш затова, че те е френднала и вече гледа на теб като на безполово мекотело. Това и дава известна валидация, иска да се увери, че пак ще се нагодиш и ще си на разположение, когато подсвирне. Усмивчица

Ти естествено не удържаш на думата си, че няма да си губиш времето с нея, отново подскачаш като кученце и започваш да правиш салта и да се правиш на забавен. Не забелязваш ли какъв преход правиш: от мъж, който е поставил граница и държи нещата под контрол - до това да я подгониш отново само след едно намигване от нейна страна? След това следва познатата игра: тя дава назад и ти почваш да гониш и гониш ... Като го направи още с един-двама като теб, денят и е толкова изпълнен с валидация, че вече го пиши минал. Не виждаш ли, че вече не желае да инвестира и грам?

Вече си изгубил привличането и скоро, ще започнеш да губиш и уважението от нейна страна. То едва ли има такова значение, след като така или иначе няма да я чукаш повече, въпроса е че ти сам ще започнеш да губиш уважение към себе си, защото ще усещаш, че от ден на ден ще ставаш все по-нийди.

Лошо време ти се падна за раздяла, сега поради карантината дори не може да се пикапи по улиците. Намигване
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1299

Профил
« Отговор #4 -: Март 29, 2020, 20:38 »

Отрових си мозъка да прочета, чата до край, и ме заболя главата. За да не е напразно, редно е да се изкажа, въпреки че ще повторя Илиан. Напълно съм съгласен с него. Тя те пробва. Поради постата причина, че това за да се случи се задвижва от емоцията, а емоцията е временно състояние. Тоест, ти (тя) я градиш сега, когато има ограничение м/у вас и няма възможност, а когато има такава възможност, тази емоция ще е мъртва вече. Доста удобно, не мислиш ли. За това на подобни, отдавна спрях да се връзвам.
Варианта ти беше да я отсвириш брутално на наглото и: "не че нямах доста предложения, но реших, че ако ще правя неангажиращ сеск, ще е с теб."
с едно - "преориентирай се към новите предложения. Няма такъв вариант м/у нас. А и аз имам с кого да се срещам в момента" и прекратяваш разговора
С това щеше да и отнемаш контрола, и в същото време да и покажеш колко изкуствена и лабилна е самонадеяността и.
Тогава щеше наистина да имаш реален шанс, когато има логистична възможност да се случи, и то без никакви дълги чатове и тегави инвестиции от твоя страна. Просто ще ти се полага.
Сега няма такава възможност, предвид обстоятелствата и развитите отношения м/у нас. Тя те разкара съвсем скоро, вярваш ли наистина, че ще хукне да минава кпп-та, да пътува, вярваш ли, че си предизвикал това причличане в нея?
Та обобщено. Когато са се развили едни отношения по тоя начин, когато се познавате достатъчно добре, и когато сте прекратили отношения, повярвай ми. Тези дълги чатове са напълно паразитни. Не просто, че не помагат и хабиш време, енергия и емоции в тях. Те дори пречат, и ти прецакват привличането, като генерират някаква енергия от двете страни, без да се засилва емоцията. Демек ако имаш изобщо шанс и патрон, просто са изстрел в произволна посока.
Гледай винаги да поемеш пълен контрол в тях, да генерираш привличане и стойност, и когато си постигнал тоя пик, да ги прекратиш. Или когато вземеш контрола, да оставиш само отсрешната страна да инвестира (тоест твоята страна я прекратяваш). В последствие, след време, може да се включиш само да осребриш резултата от това.
Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 315

Профил
« Отговор #5 -: Март 29, 2020, 22:06 »

Аз ще бъда кратък, мен изнервя как се обесняваш, как се опитваш да бъде оригинален, не не мога да пиша....Човек, всеедно ти си девойката, не тя, жалкарска работа.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Март 30, 2020, 08:12 »

Вчера изпих една бутилка на един рожден ден и я блокирах на всички места и изтрих номера.  На бившата от миналата година водех доста жалък разговор и блокирах и нея. Днес като изтрезнея ще и се обадя да и се извиня за глупостите, а с другата нямам представа какво ще правя.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 211

Профил
« Отговор #7 -: Март 30, 2020, 09:10 »

Вчера изпих една бутилка на един рожден ден и я блокирах на всички места и изтрих номера.  На бившата от миналата година водех доста жалък разговор и блокирах и нея. Днес като изтрезнея ще и се обадя да и се извиня за глупостите, а с другата нямам представа какво ще правя.

БайГроздане, положението е било по-трагично отколкото си мислех в началото. Единственото което трябва да направиш в  момента е да се пипнеш между краката и да видиш има ли нещо останало. За топките ти говоря.

Направи нещо полезно за себе си - не се обаждай на никоя повече, още по-малко да се извиняваш. Няма по-бърз начин да покажеш на една жена че си пълна путка от посочения от тебе. От къде знам - и аз съм го правил, резултата винаги е бил същия.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 944

Профил WWW
« Отговор #8 -: Март 30, 2020, 09:53 »

Погледни нещата от друга гледна точка. Ти си стоиш на село, най-вероятно при вашите, които са уязвима група и са под карантина и в същото време се молиш на софийска путка да дойде само заради единия секс. Даваш ли си сметка, на какъв риск подлагаш родителите си?
По-добре сега си почини на село, подишай чист въздух, потренирай, научи нещо, което ще ти бъде полезно в бъдеще и отложи срещите за времето, когато се прибереш в София.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Posleden
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #9 -: Март 30, 2020, 14:28 »

Тая тема стана по скандална и от предните две
Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Март 30, 2020, 22:06 »

Тя: Какво ти има , защо ме блокора
Или по-скоро да питам защо ме отблокира
Изпраща снимка("What's wrong with you")

Seen.

Мислех да и напиша, защото така реших, но първо ще го осмисля до сутринта.
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 79

Профил
« Отговор #11 -: Март 30, 2020, 22:11 »

Само и доазваш колко си нерешителен, загърби я вече тази история, цъкай next !
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 364

Профил
« Отговор #12 -: Март 31, 2020, 00:29 »

Дълго време съм се чудел, абе на тея как им пускат бе, Бай Гроздане или си много хубав и ти правят компромис или си много богат, абе не знам как го мислиш, ама пичовете по горе са ти казали, дори Илиян който по рядко влиза, взе че ти писа, не разбра ли че НЕ трябва да се унижаваш по никакъв начин и да се оставяш да те играе мацката, няма какво да премисляш, това не ти е астрофизика, това са свалки и ти трябва да решаваш на момента и бързо, без да му мислиш много.

Погледни си пак чатовете, братле и хубаво ги осмисли от друга гледна точка, без значение колко готина 10ка си ебал или ще ебеш не се поддавай на игрички и не се оставяй да те правят на олигофрен. Това не значи ти да я играеш, не че не можеш ама по-ефективно според мен ще бъде да и биеш кратки отговори и като не й харесва да върви на майната си.

Само да те питам едно, ако си сложи пенис колан и иска да те опъне ще се навиеш ли, ей така за инфо питам  Смотан
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 264

Профил
« Отговор #13 -: Март 31, 2020, 07:44 »

Ясно е, че е така, пичове, но е лесно да се пише отстрани. Всички сме били в тази ситуация и колкото и да сме получавали и добри съвети, пак сме ставали за смях (пред бъдещите си аз).

Аз лично много кратко съм бил в подобна ситуация - за мен е много да разменя и 2 думи след като момиче прецени, че иска да скъсаме, просто голямо его и гордост от моя страна, но не е лесно дори тогава да издържиш на порива и особено като тя ти пише по стар навик отговаряш и започва един безсмислен чат.

Затова идеята е да вземеш съзнателното решение (не като си пиян) да живееш с топката в корема и неприятното чувство, да преглътнеш болката и егото си и просто да не общуваш с нея изобщо. Дали ще я блокнеш, дали ще изтриеш чатове и ще махнеш нотификации - не е сега моментът да мислиш дали изглеждаш реактивен или нещо друго.

Това, което правя аз и ми помага - пиша едно по-дълго съобщение ( не в мой стил ), след като са поотшумяли емоциите, в което казвам сбогом, но по готин и приятен начин, казвам някои неща, които съм мислел, но не съм казвал, колкото да ми олекне на душата и да дам една последна валидация на мацката, ей така, от душа, защото го чувствам. След това обаче следва блок и липса на комуникация и отваряш нова страница.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 315

Профил
« Отговор #14 -: Март 31, 2020, 12:10 »

А Джони сори пич, но аз не съм бил в такива ситуации....дори в тинейджърските ми години....Никога не съм се излагал и изпадал в такива ситуации. Говори за себе си. Затова не мога го проумея това и ми е трудно да пиша.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 264

Профил
« Отговор #15 -: Март 31, 2020, 17:42 »

Като ти е трудно - не пиши. Не виждам защо се заяждаш.

Не всеки се е родил научен, тук има много пичове, които са се “излагали така” и това не им е попречило да станат машини, а напротив. Човек се учи докато е жив, и придобива опит с действия, включително и “глупави” такива.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 565

Профил WWW
« Отговор #16 -: Април 01, 2020, 08:24 »

Прекалено много го мислиш и прекалено много и вкарваш валидаций от което тя те мисли за нищо ново. Както повечето където и пишат и с всеки изминал чат и разговор с теб тя се убеждава в това . Толкова ли е трудно  пишеш и нещо където да е издразни много и теглиш игнора без да и пишеш звъниш нищо . Набиваш си друга мацка през това време . И после качваш едно стори уж (както ти вика за внимание) с друга мацка и така ще разбере че не си някакъв мухъл който ще и целува гъза и след  два три дни и пиши с някаква смешка един вид и се правиш на луд да се изнерви като хората и ето вече е имаш емоционална и можеш да е играеш . Поне на мен този метод ми е вършил два три пъти работа . Но в случая много си се оплескал . Има едно много старо правило : Събудиш ли интереса на една жена с идея обещание фантазия не е ли направиш в най близко време губи си интереса към теб все едно потъва Титаник   .  Остави ги тези  обирай каквото ти е останало и почвай с някоя нова или прави нещо друго но не ги търси не им пиши нищо няма да стане само загубата на време и разхода на акъл . Успех  Усмивчица
Активен
Desperado
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #17 -: Април 05, 2020, 21:12 »

Ако трябва да бъда чествен, за момент си помислих, че това е фейк профил и просто си прави ташак. Всъщност все още има част от мозъка ми, която си го мисли.Но все пак...

" Днес като изтрезнея ще и се обадя да и се извиня за глупостите, а с другата нямам представа какво ще правя.". Хвани се в ръце момче. Следвай си дългосрочните цели и мечти, не давай такъв огромен фокус на жените. Във взаимоотношенията съм научил доста неща, едно от тях е - колкото повече гониш, толкова по-бързо ще бяга. Баланса му е майката.

Активен
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 377

Профил
« Отговор #18 -: Май 30, 2020, 18:25 »

Ъ? Опитах се да прочета докрай чата, но се отказах, защото не видях никаква игра. Предполагам, че случката е станала по време на карантината и доказва, че на девойката просто и е било скучно. Не съм чел предните постове на пича, но предполагам, но от този се вижда съвсем ясно, че няма интерес. Опасно си е да хлътнеш само по една, защото после се пускат такива постове.

Разберете момчета, че няма незаменими мацки, могъл си поне да зарибяваш други мацки и при падането на карантината да излезеш с тях. Ти триеш нейните съобщения, за да не се сещаш за нея, това е ясен пример, че още си мислиш за нея. За финал ще кажа, че рано или късно ще се усетиш и ще пребориш мисълта за тази девойка. Хубаво е да се взимат поуки от такива пациенщини.
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
BJBlaskovitz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #19 -: Юли 01, 2020, 20:43 »

пич - битието определя съзнанието. Излизай, прави нови запознанства, учи, спортувай... и всичко ще си дойде на мястото и в главата ти.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: