Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 03, 2020, 22:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”С усърдие и концентрация с пламенна омраза… ти или обичаш, или мразиш. Ако живееш по средата – не се получава нищо." - Чарли Шийн

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво правите като сте в лошо настроение  (Прочетена 1595 пъти)
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« -: Април 19, 2020, 21:32 »

Здравейте колеги, как се справяте с лошите настроения на жените до себе си знаете...идва си от работа, университет, или където ще да е, изразнена е от нещо и въпреки, че не сте виновни те се цупят и се заяждат за какво ли не. Държиш се нормално и т.н. ама те са някви супер ефектирани от някакъв друг фактор ? Как да избегнем това, единственото което ми идва на ум е да не се поддаваш на емоционална реакция и да го играеш хладнокръвно и това, че ти пуска някви "шитки" не трябва да те притеснява и просто игнорираш подобен тип поведение. Интересувам се как бихте подходили във вариант А) вашата приятелка, вариант Б) момиче с което се занимавате/излзиате ?
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 265

Профил
« Отговор #1 -: Април 20, 2020, 07:43 »

Това е много сериозен и подценяван проблем във връзките, който слагам дори над това, че в повечето случаи трябва да си моногамен. Дори бих казал, че това е най-големият проблем, ако момичето не притежавва достатъчно ниво на самоосъзнаване, че да ти се реваншира по някакъв начин след като ти е съсипала деня заради нейните глупости.

Като цяло идеята е да не те вкарва в нейните филми и да не реагираш много, което е изключително трудно в живия живот. Пък какво ще кажеш или направиш - няма значение. Тя иска просто да си излее негативизма върху теб, да направи малко драма, след което и олеква и за награда очаква нещо да я целунеш или да направиш за нея в този момент. Често използва разразилия се и иницииран от нея скандал, за да те манипулира вбъдеще и да изтъкне колко зле се държиш, ако не й търпиш глупостите. Аз например не успях да се справя съвсем с този проблем в последната си връзка и ще кажа защо.

Първо - всеки си има проблеми в живота и моменти, в които не му е до булшита на другите, включително и на приятелката му. Думата подкрепа е много криворазбрана, но за мен означава момичето да не ме занимава с глупости, като вижда, че имам проблем, а реално се случва обратното. Ти си с нея все пак и решаваш, че можеш да се справиш с този дребен проблем и просто пускаш между ушите глупостите й и знаеш, че си спечелил този път - тя е доволна, направила е драма, успяла е леко да те изнерви, но сте се разбрали. Когато обаче това започва да става почти ежедневие - ти започваш да се чудиш какъв всъщност е проблемът, а женската манипулация е брутална - започваш да се съмняваш, че ти си проблемът и не се държиш с нея добре, че си груб, че си лош и тн. Не й правиш комплименти и не й се извиняваш за това, че тя ти е вдигнала скандал за някаква глупост. Ти знаеш, че трябва да мълчиш и просто да изтърпиш това нещо и че след това всичко ще е по-старому, но в един момент си казваш: “Какво по дяволите? Защо да търпя това нещо?
И наистина е така - защо да го търпиш? Просто й казваш,
че няма да станат така нещата и точка. Ще й е гадно и ще иска да се съберете пак, но няма да се е променила, а ти си имаш цели в живота и не искаш стрес и драма. Просто не виждам как да стане с такъв човек.

Някой ще каже - всичко е до налагане на граници. И ще бъде прав, но само ако попаднеш на правилния в това отношение човек. Защото ти граници си налагаш, тя знае как ще реагираш, знае, че не трябва да го прави, съжалява след като го направи, но въпреки това го прави.

Като цяло избягвай такива разговори с нея на всяка цена. На всяка цена, ако искаш ти да бъдеш по-щаслив като човек и да удължищ отношенията ви. Примерно - тя си идва изнервена, ти виждаш за какво става въпрос - измисли някакъв начин да не я виждаш/ да не говориш с нея докато не заспите (ако живеете заедно). Ако не живеете заедно. - по-добре да излъжеш, че кучето на приятел е умряло и да прекратиш виждането си с нея, за да му окажеш подкрепа, отколкото да се опитваш да говориш. Няма значение какво ще кажеш. И тук пак идва въпросът - защо да търпиш това? Някъде там може да те чака жената - мечта, която е по-самоосъзната в това отношение и подхожда с разбиране, без това да е за сметка на други нейни качества (и външен вид). Ех, мечти.

Ако е просто момиче, което ебеш - изобщо не трябва да се стига до там, те обикновено не се отпускат чак толкова, преди да са те “вързали” ( в техните си мозъци ) и не ти се качват така на главата (освен на хуя). Ако нещо такова видиш в момиче, което се занимавате, а още дори не е сериозно - директно приключвай и изобщо не се занимавай. Не си струва да инвестираш емоционално в такъв човек, защото може да ти съсипе живота (не се ебавам), ако не си с достатъчно силен фрейм (а как да го изградиш с такъв човек до теб?). А да държиш фрейма си така или иначе почти винаги означава да спреш да се занимаваш с такива драма кралици.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #2 -: Април 20, 2020, 07:59 »

Варианти много. Един много добър е: Само кимаш с глава казваш "Разбирам те", Чарли много точно го описва:
https://www.youtube.com/watch?v=PVkWONQeYcY

Така три-четири пъти. После добавяш едно: "В пълното си право е да се чувстваш по този начин". Завършваш с една прегръдка и всички би трябвало да е наред.

Друг вариант е, това Хартиста съм го чел някъде: директно казваш: имаш десет минути да излееш всичко което ти е на главата, но след това забравяш за това. Очаква ни страхотна вечер.
Ако се съгласи, изслушай я. Ако продължи след тези десет минути - отново и казваш че десетте минути са минали и да забрави за това. И за пореден път ако започне - нямаш друг избор освен да си тръгнеш от срещата ти с нея. Без обяснения, само едно :имам работа " е чудесно. Тръгваш си и не се връщаш и не отговаряш на обажданията и поне 2-3 дни. Ако пък е у вас - директно ѝ казваш да си тръгва. Последно така една ме въртя, дърпа се, стана 1 часа а на мен ми се доспа, и и казах точно това - стана късно, ще лягам да спя.

Какво НЕ трябва да правиш в никакъв случай: не влизаш в спор, не предлагаш решения на проблеми, не използваш никаква логика. Целта е да я изслушаш това е жена и не иска решение на проблемите, тя сама ще си ги оправи. Тя просто иска да я изслушаш.

По-лошото което виждам, че ти намекваш за мацка която живее с теб,изречението ".. идва си от работа", разбирам го че живеете заедно и тя се прибира у вас. А това е много кофти ситуация за един мъж. Трябва да се избягва на всяка цена, повярвай ми от опит го казвам. Една жена влезе ли у вас секса заминава в графа задължения. Не случайно Роло Томаси говори изрични за това в Iron Rules of Tomassi: NEVER under any circumstance live with a woman you aren’t married to or are not planning to marry in within 6 months.

P.S
Johnny много добре е описал нещата при малко по-сериозните отношения. При мен гледната точка клони към несериозните. И точно тук се започва филтрирането - ако тя всеки път ти излиза с драми и играе тия филми - изобщо не ти трябват сериозни отношения с нея. Drama queen, винаги ще си е такава, наистина ще те съсипе.
Но се случва понякога момичето наистина да преживее тежък момент, но времето вече ще е показало тя що за жена е. Време, време, време, това е необходимо за да се види същината на една жена. Добави и стрес за да ускориш процеса.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 166

Профил
« Отговор #3 -: Април 20, 2020, 09:54 »

Винаги ще има драми с жените, трябва да свикнеш с това. Ако е достатъчно в час, както каза Джони, като й изслушаш глупостите, ще се осъзнае и ще иска да се реваншира. Аз например, съм много спокоен и търпелив човек. Когато съм бил в сериозна връзка, често съм попадал в такива ситуации, обикновено за неща, за които даже не предполагаш - например прибираме се от мола и се започва скандал защо съм флиртувал с продавачката, докато съм пробвал дрехи ?!  Шокиран Обикновено я изслушвам, разговарям с нея най-спокойно и цялата драма приключва скоро. Друг въпрос е дали изобщо трябва да търпиш такива неща - има хора и хора. Повечето ми приятели са в сериозни връзки от години и при тях това е ежедневие. Като ги слушам какво изтърпвят, имам чувството че са мазохисти. Даже започвам да се чудя как скоро време ще вляза пак в сериозна връзка. За мен спокойствието е изключително ценно и докато мога да поддържам фък-бъди връзки, не мисля да ставам сериозен. Но това е друга тема вече. Успех!
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« Отговор #4 -: Април 20, 2020, 11:12 »

Благодаря за отговорите пичове ! Не става въпрос за момиче с което живея. Просто ми се е случвало от време на време и съм сигурен, че ще продължава да ми се случва. Разсъждавах върху някои неща от миналото ми, от отношенията ми с жените, връзките ми и т.н. Исках да чуя различни мнения и гледни точки. Поздрави !
Активен
Helios89
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« Отговор #5 -: Април 23, 2020, 18:14 »

При мен работеше това при бившата и мисля да го продължа в следвщата си серионза връзка:
Аз: - Лош ден на работа?
Тя: - Да.
Аз: - Искаш ли да споделиш? да дам съвет?

* И тук са двата варианта *
*Вар 1*
Почва да се обяснява. След като я изслушам, казвам моето мнение - ако тя е била в грешка, не ѝ казвам "Много грешно си постъпила" или подобно (трябва все пак да съм на нейна страна иначе може да спе да споделя повече, а информацията винаги е била важна за мен), а нещо от сорта "Аз щях да направя тва и тв*Вар 2*
Тя: - "И да ти обесня няма да разбереш" или подобана реплика
Аз: - Това не ме спира да опитам да разбра? (последен опит да се върнем на вариант 1).
Тя: - "Не ми се говори за това, че се изнервам само като си помисля." или "Аз ако трябва да ти обеснявам целия процес на работа, за да разбереш за какво иде реч, ще стане на приказка за преди лягане"
Аз: - Значи време за прегръдка терапия?
И я прегръщам като ръцете ми я минават над нейните около външата част на трицата (въбшното станичното място между раменете и лактите). Важното е да не се подвам в този момент на целувки, милувки и опити за секс, колкото и да съм надъхан, защото :
1) "тоя не иска да ме успокои, той иска да праим секс" т.е допълните се изнервя, защото мисли, че е излъгана
2) да караш някого да прави нещо, когато е изнервен, го кара да не иска да прави това нещо и да му е неприятно да го прави в бъдеще

и така до около 15 мин без говорене, само прегръдка(ако през това време се обръне и ме целуне отговарям със същото, не тръгвам да се натискам аз):
Аз: - По-добре си?
Тя: - По-добре.
Аз: - Супер. Че имам работа за (до)вършене/ съм гладен / пика ми се(дори да не е истина) / подобни

Ако каже, че не е - още 10-15 мин. Ако и тогава не се поддаде(сиреч тръдне да целува или каже, че е по-добре или като цяло седи като пукел, дет се вика) -> "Толкоз кат за без пари. Имам работа за (до)вършене/ съм гладен / пика ми се(дори да не е истина) / подобни" т.е с цел да покажа, че нямам намерение цял ден(вечер) да я успокоявам за без нищо

---------
Иначе за жени, които не са с мен в сероиозна връзка, и ми се дръвчат, ми е през дървото за тях, ако ще и аз да съм виновен. Но повечето пъти  съм:
- Ей не знам кой с кво те е изнервил. Ако съм аз, си кажи как/с какво успях. Ако не съм, спри да ми се дръвчиш"
Ако сметна, че е нещо дребно, с което съм я изнервил:
- Напълно разбирам, че аз съм капката, която е преляла чаша. Но си изкарвай яда на този дето я е препълнил.

Ако не си каже или продължава, спирам да ѝ обръщам внимание

Активен
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 378

Профил
« Отговор #6 -: Май 25, 2020, 08:27 »

Намигване Моята приятелка както всяка жена намира за какво да се цупи, дори да няма причина.  Намигване Аз имам няколко трика, които помагат, като например просто я целувам. Може да се стори невероятно за повечето, но помага. Когато обаче и това не помага просто и предлагам да поговорим или да излезем за да се разсеем. Като цяло действам според ситуацията.

При необвързаните жени е по-различно, защото там причините може да са още повече.
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: