Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 22, 2020, 16:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: За разликата в географските ширини...Къде са най-горещите точки според вас?  (Прочетена 957 пъти)
Bond88
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Профил
« -: Април 26, 2020, 19:44 »

За мен отговорът се крие в моята любима РУСИЯ.Всъщност работя в Европа с идеята да спестя пари и да ида за една година или повече там.Не съм стигнал до този извод от вчера, но от три дни имам възможност да съпоставя нещата с конкретен пример.
Ако някой си мисли, че с този пост целя да се похваля, "Пич, прав си" Намигване

Става въпрос за новата опция в Тиндър, която дава възможност да си навсяка точка в света.Веднага се възпозвах и смених локацията от едно сити тук в Западна Европа с Москва.Резултатите ме удивиха. Тук за една седмица ме мачват по горе-долу веднъж на седмица,най често 5-6, рядко от 7 нагоре като визия. Не е като да няма красиви местни девици.Има доста...Експериментирах със снимки на Лазар Ангелов, ама с тая брада и мургавост получи най-много 5 мача на седмица с по-естествени снимки(не манекенските). Оня русия Адриан Зурков,понеже бие повече на местните тук една идея по-добре) към 7-8 на седмица.Но и на него му се опъват за бърза среща.Пичове не ме съдете за авторски права( моля ви Шокиран)
    Но  сега за мен и Русия. Първия ден имах около 8-10 мача.Втория към 7-8, вчера 5-6.Сега са се натрупали 10+ за два дни( в левия ъгъл показва бройките).По моите критерии повечето са около 7-чки, рядко по надолу и няколко 8-ци, мога да кажа и една две деветки.Цъкам ги наред без да ги избирам,за да видя кои са ме мачнали(в горния ъгъл показва само колко бройки). Понякога те пишат първи, понякога аз. Отговарят почти моментално, без забавяния и без схеми на чакане,което означава,че трудно смогвам, а те най-вероятно нямат толко кой знае колко много добри опции.Понеже съм много зает с работата( в тая криза нашия сектор просперира), на 2-3 реплики вече им забивам директна оферта да пием вино, при което над 80% са съгласни.Но също има и такива,които след мача не са отговаряли,естествено не всичко е на макс. Една ме пожела за рожденния си ден, друга пише че съм бил красив,но за съжаление съм бил далече.Такова нещо в България не ми се е случвало в Тиндер.
     Въпреки, че показва километрите разстояние, не губят интерес и вярват ,че ще ида лятото на ваканция там,което е вярно,че го планирам де.Ще е грях да не го материализирам този потенциал Завърти очи. Дават инстаграми, някои телефони.В Русия фейса не е популярен толкова, даже инстаграм нямат някои понякога. Повечето имат едни такива дълги описания, от които лъха позитивизъм, но не и наивност Намигване Харесвам как интелигентността им, а те са такива, е прераснала в позитивизъм и търсене на духовно, а не в сърказъм както са ми наблюденията тук в Западна Европа.Има и негативни пички, но много много рядко.
     Мога да прикача и малко екранни снимки от тела, но не знам как, малко съм зелен и мързелив в онлайн технологиите.Някой ако знае да каже на лично.

Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Профил
« Отговор #1 -: Април 27, 2020, 08:15 »

Най-добре ги прати на Лазар да ходи да си ги търси
Активен
dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

Профил
« Отговор #2 -: Април 27, 2020, 17:13 »

Ти хубаво тролиш със снимки на Лазари, Адриани и т.н., ама откъде знаеш, че и теб не те тролят? Един бивш колега в една бивша работа често се хилеше като идиот. Накрая му погледнах монитора и кво да видя - прави се на жена в омегле ли беше, или някое друго от подобните, и балъците се връзват. 100% и в тиндъра ги има такива. За това не съм фен на интернет. Иначе простата математика дава отговор на въпроса ти - Русия е 140+ милиона, колкото Германия и Англия взети заедно. Москва е 20+ милиона, 5 пъти повече от цяла България. Освен, че са много народ, там съотношението жени/мъже е в полза на жените повече отколкото в другите страни. Ако вкараме Украйна и Беларус в уравнението това добавя още 40-50 милиона народ. Предвид нашите мижави стандарти е нормално да изпиташ първоначален шок. Като добавим колко млади българи/българки напускат страната, нашето положение се оказва доста мизерно.
Сега си в Западна Европа и пестиш пари за рускини? ОК, няма нужда да ходиш в Русия, те вече са при теб, в бардаците е пълно. Ама ти всичките пари ли имаш намерение да пръснеш?
Активен
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 493

Профил WWW
« Отговор #3 -: Април 27, 2020, 19:18 »

Най горещата точка на света е там където се намирам в момента.
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Цитат на: Ray Dalio
Да бъдеш успешен има повече общо с това, да знаеш какво да направиш с незнанието си.
Bond88
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Профил
« Отговор #4 -: Април 28, 2020, 11:41 »

Ти хубаво тролиш със снимки на Лазари, Адриани и т.н., ама откъде знаеш, че и теб не те тролят?

Не троля, а съм си сверил часовника за две седмици. Експериментирането е полезно.Много от съвременните блага са дошли така.И не не ме тролят, защото като ти дадат инстаргам си личи.

Иначе простата математика дава отговор на въпроса ти - Русия е 140+ милиона
Не, не дава отговор. Тиндер ти позволява 100 (мисля бяха) лайка на ден. От тия сто колко ще те лайкнат няма нищо общо с това колко милиона е популацията.
ОК, няма нужда да ходиш в Русия, те вече са при теб, в бардаците е пълно. Ама ти всичките пари ли имаш намерение да пръснеш?
Надявам се правиш разлика от секс след флирт/свалка и чукане в бардак. Усмивчица
Сега си в Западна Европа и пестиш пари за рускини?
Не става въпрос само за рускини, а за интерес към огромна държава с много ресурси,геополитически фактор в региона, и много инвестиции от Русия към България, но това вече измества темата.
Активен
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 493

Профил WWW
« Отговор #5 -: Април 28, 2020, 13:08 »

Цитат на: dalbok_underground в Април 27, 2020, 17:13:55
Иначе простата математика дава отговор на въпроса ти - Русия е 140+ милиона
Не, не дава отговор. Тиндер ти позволява 100 (мисля бяха) лайка на ден. От тия сто колко ще те лайкнат няма нищо общо с това колко милиона е популацията.

Не съм съгласен, че няма нищо общо.  Ако очакваш 100 случая от 7млн и 100 случая от 140млн, да се състоят във времето, при равни други условия, математиката сочи, че тези от 140млн ще се случат преди тези от 7млн поради увеличаване на вероятността. Експериментът ще се потвърди ако паралелно с този, проведеш експеримент и в България. Но ти не даваш данни за експеримент от България. 
Във всеки случай ценя труда и съм благодарен че правиш това.
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Цитат на: Ray Dalio
Да бъдеш успешен има повече общо с това, да знаеш какво да направиш с незнанието си.
dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

Профил
« Отговор #6 -: Април 28, 2020, 13:08 »

Повече жени = повече мачове, това е простата схема с която аз си обяснявам този феномен.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3868

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 13, 2020, 08:09 »

Докъде я докара, ще ходиш ли? То сега не е много за ходене, ама напролет като премине епидемията...
Имай предвид, че в Русия не можеш да отидеш просто така, както в Европа - трябва виза и като се кандидатства за нея трябва да пишеш за какво отиваш, къде ще спиш, и т.н. Не знам цяла година ще ти дадат ли стоиш с цел "дърпане на мацки от Тиндер".
Иначе мацки има много там, аз само в Москва съм бил, преди няколко години, но наистина такава концентрация на красиви жени не съм видял другаде, а съм бил на немалко места по света. Ей така просто да се возиш в метрото, или да седнеш в офисната кафетерия, и се чудиш накъде да гледаш!
Но не успях да дръпна нищо, бях за 4-5 дни командировка, така че през деня бях зает да ходя да дърпам, а вечерите излизах 2-3 пъти, от които единият беше в някакъв скъп клуб, където руските богаташи бяха се наредили с охраните си и с мерцедесите си отпред на 2 реда, така че курвите бяха се ориентирали да хванат някой от тях, а аз само точех лиги; а другия път ходих в някакъв по-обикновен клуб, където дърпах, но не свалих нищо. Тогава нямаше тиндъри-миндъри, тоест имало е де, но не е бил популярен в Русия. Но предполагам ако човек живее там бързо ще се ориентира къде да ходи и как да дърпа мацки, защото такива наистина има много, вкл. квалитетни жени със стил, образование, умения за общуване, и всичко друго, което да ти достави удоволствие да прекараш време с тях.
Инак немалко рускини съм ебал по курортите, та защо не се ориентираш натам ако това ти е целта? По-лесно ще върви предполагам, отколкото у дома им, където имат все да бързат за работа, за котката си, за приятелките си, за родителите си, и хиляда други задължения. Тази година в БГ на морето за съжаление нямаше ни една (нали им беше забранено да влизат заради Ковид) но догодина дай боже да има пак, а и ако отидеш в Турция, Египет, Тайланд, Виетнам и други масови дестинации, там си има много руски групи. Чети ревютата на хотелите и ако видиш писано на руски насочи се натам, значи този хотел е в програмите на руските туроператори и ходят там групи редовно.
Активен
changel
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 13, 2020, 20:19 »

И аз по време на карантината се бях зарибил на тази тема, но честно казано не виждам абсолютно никакъв смисъл в това, особена при тази несигурност при пътуванията в момента и идните месеци. Но сега за моите наблюдения:

Варшава - бях там миналата година и буквално 80% от момичетата бяха ТОП! Под 7 е някаква рядкост да видиш, има и някакви, коите се чудиш фейк ли са или са курви. Тогава още бях с някави тъпи снимки и пак имах доста повече мачове от БГ и момичетата бяха много отворени за чат и срещи. Жалко, че бях само за 3 дни. Предполагам и в другите големи градове на Полша е така.

Киев - тук вече процента гони 90%. От манекенка нагоре, разбира се, ако не си цицоман. Приятели ходиха преди вируса там и впечатленията са същите - такова изобилие от жени и игра няма на Балканите.

Москва/Петербург - общо взето се повтарят нещата с горните два града . Руските колонии са си благодат за ценителите на жени. Като цяло в тези райони жените като бройка са повече от мъжете, а голям процент от мъжете там са абсолютно олигофрени и мечтата на всяка е да се измъкне от тундрата с някой чужденец.

Но да се върнем на въпроса - защо ти е цялото упражнение? Да се учиш на онлайн игра ли? Да подготвиш някоя за ебане след няколко месеца? Струва ми се нереално, като имай предвид, че и на тия момичета им пишат още 98958304863 коча на ден и ще се откроят тези, които са по-наблизо до тях и срещата стане по-бързо.
Активен

?Everyone sees what you appear to be, few experience what you really are.?
― Niccolò Machiavelli, The Prince
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3868

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 14, 2020, 07:16 »

Две уточнения:
1. Процентът жени в цялото население наистина е по-висок, но това е защото мъжете умират ро-рано. Кой от стрес, кой от алкохолизъм, това е добре известно. Така че баби на 60 има повече от дядовци, но ти баби няма да ебеш? Процентът жени във възрастовата група, която ни интересува, си е колкото мъжете. Даже статистически на всеки 100 момичета се раждат 102-103 момчета.
2. Тундра може да е някъде из Сибир, но в Москва и Петербург ще видиш култура, архитектура и пари, ама толкова пари, колкото в България ни Баце, ни Черепа имат, така че на никоя рускиня мечтата не е да остави Москва и да иде в Хасково например (нищо лично, ако имаме колеги оттам). Да, комерсиални са, но след Москва и Петербург може да ги впечатли нещо като Маями или Париж, не някой българин с два пикап оупънъра.

За Варшава и Киев не съм бил, чувал съм че има яки мацки, но това със 70-80% манекенки е очевидно преувеличение. Има кучета и там, даже са мнозинство, както навсякъде по света.
Активен
F__l
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 14, 2020, 12:42 »

Аз си мисля, че съотношението между хубави и грозни жени е относително еднакво навсякъде.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: