Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2020, 03:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Не знам какво да направя  (Прочетена 853 пъти)
2Dramatic
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Април 03, 2020, 01:06 »

Здравейте!
Директно ще започна със случая си... Момче на 19-годишна възраст съм и съм влюбен в едно момиче, което е с 3 години по-малка от мен и сме в една компания.
Пишем си вече от година и нещо, но наистина не знам как да и влезна под кожата, както тя на мен... Може би нямам правилния подход, не знам наистина. Просто съм прекалено срамежлив или поне аз виждам така нещата. Целунах я един път, нищо особено. Наистина съм готов на всичко за нея, но не знам как да постъпя. Тя разбра, че имам чувства към нея едва преди месец.. През този месец, тя се занимаваше с още двама човека от компанията ни, дори с единия се хванаха при положение, че той разбра че имам чувства към нея и каза че няма да се занимава с нея. Може би е една поредна детска история в тинейджърската възраст, но просто искам наистина да бъда с това момиче. Какво мога да направя по въпроса? Не знам тя дали иска просто секс или нещо сериозно. Разбрах от нейна приятелка, че тя БИ се хванала с мен, но поради факта, че ми е било споделено, оставам лоялен, за да не съсипя приятелството ни с другото момиче( приятелката на брат ми ) и трябва да се правя, че не знам, но вътре в себе си дори не съм сигурен дали това е така и отново не знам как да постъпя в ситуацията.
Благодаря предварително на всеки обърнал внимание на темата ми!
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Профил
« Отговор #1 -: Април 03, 2020, 19:40 »

цъкни се с друга и ще ти мине от таз  Усмивчица
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #2 -: Април 03, 2020, 21:21 »

Играй го ол-ин (всичко или нищо), ситуацитяа не се разбира каква е всъщност от това което си написал. Съгласен съм с Dream. Пробвай я и ако не стане давай следваща. Така или иначе шанса да създадете семейство, да живеете заедно и да се обичате до живот (ВНЛ) клони към нулата.
Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 318

Профил
« Отговор #3 -: Април 03, 2020, 21:25 »

Истинския проблем е, че ти не знаеш как да й влезниш под кожата. Тя на теб ти е влезнала, щом си стигнал до тук да пишеш, та и тема да отваряш за нея. Какво да кажа, детска работа сте си още, щом с тоя се занимава, с оня се занимава, питате се дали ще тръгне с теб и т.н. Няма кой да ти даде магична формула, как изведнъж да лудне по теб, и само за теб да си мисли. Е сега ти е момента да учиш за тези неща, чети форума, прочети основните теми и т.н. Намери истории като твоята, виж как са се развили нещата. Прочети за живия опит...Един ден с носталгия ще си спомняш за тези истории...Дори и нищ да не стане, със следващите ще стане, след време ще се смееш на това.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: