Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 03, 2020, 18:27:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Кегел упражнения за задържане.  (Прочетена 537 пъти)
atanas16
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: Април 27, 2020, 10:57:45 »

Здравейте, преди време във форума за пръв път видях, че има възможност да тренираме един определен муску наречен "кегел" и така да задържаме еякулацията си колкото си искаме. Става дума че можем да достигнем до тотален контрол в секса и да получаваме оргазъм без да свършваме всъщност. Гледал съм доста видеа по темата на доста гурута в областа и те казваха че трябва да тренираме този мускули с по 200 повтоения на ден. За мен би било интересно да развием темата отново и да споделим своите резултати, защото знам че из форума има хора които са стигнали до успех в това начинание.
Активен
dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #1 -: Април 27, 2020, 17:56:58 »

Чел съм ги и аз тези неща, но не ми се вярва. Даже по-скоро е за жени да си стегнат вагината след раждане (ПС мускул му се вика на това което тренираш с кегелите, като ти се допикае и се стискаш - се стискаш с ПС мускула). (Между другото има и упражнение обратното на кегел - reverse kegel, ако искаш прочети, информация в нета бол). Ако искаш да издържаш повече време трябва да правиш секс, няма как. Аз първите пъти свършвах за 2 минути. Буквално след няколко по-мощни тласъка усещах, че ще свърша. Точно заради това се поинтересувах дали няма някакъв начин да стана по-издръжлив. Освен обикновените кегели намерих по-напреднала форма - като се надървиш слагаш една мокра кърпа върху хуя си и я вдигаш Ухилен нещо като кегел с тежести. 1 седмица, и се отказах, стори ми се пълна глупост. Няколко месеца редовен секс значително подобриха положението и в един момент усетих, че издържам по 15-20 минути як секс, не промотирам употребата на наркотици, но мисля и тревата помага, защото истински маратони съм правил само когато съм напушен. Случвало се е, зависи от позата, бедрата или корема да ми се изморят, но да не свърша, а аз правя клекове (без тежести), ходя на лостове и мисля имам издръжливи мускули. Ама не веднага след като си пушил и си смазан, а като почне да те пуска. Тогава съм мега отпуснат, спокоен и може би от там идва ефекта.
Оргазъма без свършване ми се вижда пълна глупост. Какъв е смисъла на секса тогава? Ако не си разпръскаш семето се превръщаш просто във вибратор с пулс. По-добре като усетиш, че свършваш го изкарай, почини малко и после пак. Повтори колкото пъти можеш. Накрая се изпразваш мощно и кефа е огромен.
Активен
atanas16
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #2 -: Април 27, 2020, 20:12:16 »

Идеята е там че ти оргазъм пак получаваш, но нищо не излиза и можеш да продължиш да блъскаш. Има един човек от изтока наречен Мантак Чия. Той има доста клипчета в тая насока и казва че трябва да се правят по 200 повторения на ден  и след месец може би ще има резултат. За практиката не съм много съгласен, но да кажем че има нещо вярно. Имах си приятелка 6 месеца и времето в което издържам не се увеличи особенно много просто защото производителността мие голяма Смотан. Оттам разбрах ча този метод и лично аз смятам че би могъл да бъде ефективен. Говори се че е хубаво на всеки 3 дни да си свършваш нормално и да хвърляш семето, за да не застоява, но през останалото време можеш да го задъжаш и да чукаш здраво. Друга е теорията колко много енергия държим в топките си, може би за това на жените им е толкова кеф да я изсмучат Смотан.
Активен
dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #3 -: Април 28, 2020, 13:07:35 »

То теории всякакви, днес всеки може да си направи канал в youtube и да раздава акъли, чел съм какви ли не идиотщини, единия казва едно, другия точно обратното, и двамата твърдят, че само те са прави, на кого да вярваш?
Ако всеки път се празниш на петата минута е нормално да няма разлика, като усетиш, че ще свършваш - вадиш, изчакваш малко и продължаваш, повтаряш колкото пъти можеш, щом те кефят кегелите и тях прави, тамън после ще кажеш дали е имало ефект Усмивчица
Активен
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 479

Профил WWW
« Отговор #4 -: Април 28, 2020, 13:17:20 »

Малко ми напомня на онази двойка която получавала 10мин оргазъм докато се прегръщат. Доста забавно или кринджи както се казва.

Колкото до пс мускула, тренирай го в комбинация с цялото тяло. Резултатът е че става по голям, по твърд, издържа повече, както всеки друг мускул.
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Цитат на: Ray Dalio
Да бъдеш успешен има повече общо с това, да знаеш какво да направиш с незнанието си.
Xcess
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #5 -: Април 30, 2020, 10:19:01 »

Въпросните упражнения не са измислици и легенди. Има много материал по темата. Също така чичко Питър Норт разбира от това.
От личният ми експириънс, както някой спомена, контрола, който ти дава това е да клатиш без да се празниш, дори да усещаш че свършваш. Нещо близо до edging-a, но не съвсем. Плюсове - можеш да клатиш някоя дълго за да я впечатлиш, накрая си като фонтан. Минус - в повечето случаи оргазма ще си си го преживял и накрая нищо не усещаш.
Като цяло е хубаво да можеш чукаш без проблем едни 20-30 мин. На много жени повече от 40 мин за един рунд им писва така или иначе. По мои наблюдения по-добре 2 пъти по 30-40 мин за ден, отколкото вечерта да я хванеш и да я лашкаш 2 часа докато сливата ѝ стане като изсушена печурка.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: