Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 03, 2020, 17:21:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: За лошите момчета...  (Прочетена 520 пъти)
Fenrir
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 84

Профил
« -: Април 29, 2020, 13:06:44 »

Здравейте.Какво точно представлява ,,лошото момче,, което толкова много харесвт жените?Защото то явно е нещо различно от истинскя алфа мъжкар.Например имам еднин приятел които е много смел и решителен мъж набил е,намушкал е,прострелял е, или иначе казано издоминирал е много сериозни мъже.Смел е решителен, имам непоклатим фреим неслуша никой да казва какво да прави или кое е рено и кое не.Минал е през наистна трудни преживявания.Но няма никакъв успех с жените ама тотално зле!А той не е изключение имам и други приятели който са смели,решителни,корави мъже със собствен непоклатим фреим но са много зле с жените.А  същевремено има някои псевдо ,,мъжкари,, който само се правят на такива а реално това е само фасада образ за пред жените и други мъже а реалн са страхливци. Жените ли са толкова заблудени и тъпи ,че немогат да отсеят истискя алфа мъжкар от тоя който смое се прави на тъкъв.Или можеби такива качества като смелост,решителност,фреим не са наистина толкова важни за жените?Забелязал съм много жени се подлъгват само по фасада мускули,татоировки  и такова комплексарско нагло,арогантно държание и то такива лалажи дето само на приказки са някакви.А реално истински мъжкари не им върви с жените.
Активен
dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #1 -: Април 29, 2020, 16:49:31 »

Може да плаши жените или да е зле в комуникацията, разкажи повече за този приятел. Това, че коли и беси не е никаква гаранция, че ще ебе. Има сума ти кльощави наркоманчета, на които ако им биеш два шамара ще припаднат, но ебат и мацките им се кефят.
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 72

Профил
« Отговор #2 -: Април 29, 2020, 20:54:47 »

Не разбрах само кое му е алфата да си криминално проявен ? Може да е тъп, може да говори все едно има бастун в гъзЪ, може да са много работи, според мен или го знаят какъв е що е и бягат от него, или сам почва да се хвали за "постиженията" си и те се плашат и бягат, както е написано по-горе Усмивчица
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1295

Профил
« Отговор #3 -: Април 29, 2020, 21:04:36 »

В грешка си. Това до колко влиаят в/у жените, не зависи само от това колко корави, мъжествени и доминантни са. А основно зависи от това, колко корави, мъжествени и доминантни са спрямо самите жени. Това, че тяхната рамка е такава към света, и така възпиемат света, не означава, че се възприемат със същата сила, ценност и непукизъм, към самите жени.
Подсъзнателната им оценка за самите тях, възможностите им. Опциите им. И властта в/у нежния пол, която имат е определяща. И едното, не означава, че имат другото. Както жените са с двоен стандарт, и различно отношение към един мухльо и един пич (примерно). Така и мъжете имат различно отношение и себеоценка. Опита също е определящ в това.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1943

Профил WWW
« Отговор #4 -: Май 21, 2020, 20:40:31 »

Нещо не е като хората. Принципно ако има черти като смелост, кураж, това си е алфа и причините да няма жени може да са няколко :

- може да не иска жени - той споделял ли ти е, че търси жени, но не успява да ги намери
- може да не търси достатъчно активно - дето се вика, може да имаш всичко, ама не пуснеш ли фиша, няма да спечелиш
- може ти да го виждаш като алфа и да е такъв в твоите очи, но реално да не е чак толкоз голям
- може да има някви други много големи пропуски, които ти да не виждаш в момента.

Кажи при теб какво стана с жените. Промени ли се поне малко, имаш ли някви успехи.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Fenrir
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 84

Профил
« Отговор #5 -: Май 23, 2020, 21:15:25 »

При мен се промени това ,че почнах да действам с жените имамал съм много активни периоди.Пробвал съм различни подходи и неща.Но иначе друго не.Както и преди нямам успехи с жените.И съм в патова ситуация незнам какво трябва да направя.А и се уморих вече.Но хубавото е ,че почнах да го приемам и да не ми тежи толкова.То реално подгледнато мъжете който са много успешни с жениете и еб*т много и различни красиви жени са много малък процент.Другите имат тук там по-скоро на късмет някои успех или вържат някоя за приятелка.Някои пък дори и това нямат.Тоест аз не съм чак толкова зле или повреден в по-големия процент съм повечето мъже са в моето положение.Както се казва квот такова.В някои друг живот Създателя ще ме компенсира и ще си отеба и за тоя хахахах
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1943

Профил WWW
« Отговор #6 -: Май 23, 2020, 23:01:57 »

Аз не бих се отказал. Потърси Слеъра, моли го, запии някво обучение. Да малък процент ебат много. Ама поне да имаш едно гадже, после още едно ако с първото не стане. Пак доста по-добре от нито едно. Дето се вика - по-добре да си в златната среда, отколкото на дъното.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: