Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 24, 2020, 11:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Стартови позиции - съвети занапред  (Прочетена 751 пъти)
tenkata123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« -: Май 11, 2020, 22:27 »

Здравейте, момчета!
Започнах онлайн игра с една мацка. В абсолютно начална фаза  - 2-3 пъти да сме писали. Момичето е изцяло извън обкръжението ми, просто реших да й пиша от нищото, не сме се и запознавали на живо. Та мисля да го карам леко - писане от време на време, никакъв валидейшън - сторита, снимки, лайкове. Проблема е, че с момичетата с които съм бил, съм ги свалял на живо, следователно ми е трудно онлайн и как точно да играя, за да се стигне до някакво излизане, където вече да мога да си разгърна играта. Евентуално ако можете да ме посъветвате нещо минимално, ще съм благодарен. Готиното е че съм в стартова позиция.
Активен
Edward |V
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #1 -: Май 11, 2020, 23:33 »

Гледай по-скоро да й вземеш номера за среща на живо(там и ти си по-силен , а и ще знаеш дали си струва да й инвестираш време) Не я свиквай с пѝсанките че ще си останете на чат и така дооо френдзоната
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: