Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 24, 2020, 10:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да продължа след като постоянно ми отказват срещи  (Прочетена 982 пъти)
hithere
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 39

Профил
« -: Май 09, 2020, 20:20 »

Здравейте, момчета. Пиша, защото напоследък се повтаря и повтаря едно и също с различни жени(всичките познати от преди) . Пишем си ала бала, разберем се да излезем нещо разходка или друго и всяка една, когато дойде момента, се отмята(дори и в случаи, в които тя е била инициатор на излизането ни). С някакво тъпо извинение или дори да не отговори, когато трябва.. някакви такива. А тук не става въпрос за някакви любовни срещи. Може би просто аз го приемам като нещо елементарно да се разходим стари познати, а за тях да е нещо повече, знам ли... Та как да продължа в такъв случай, някакви добри мнения? Щото първичното, което правя, е да си кажа "майната ти" и да давам нататък и да не се занимавам с тях повече. Но ще се радвам да видя и други мнения. Чао!
Активен
vankoo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #1 -: Май 10, 2020, 00:34 »

Здравей hithere,

От скоро съм във форума но ще си позволя да споделя моето мнение, понеже ми се стори много познато изживяване. Ако не бъркам започнал си да пишеш на всички стари познати прилични девойки, я от университета или гимназията, я някоя стара позната от курса по английски, с чисто социален или не само интерсес. Нещата никак не се получават, и като не сте се чували от години а ти изведнъж проявяваш интерес, по някакъв и за мен незнаен начин и задейства чуството за мнителност и някак си нещата не тръгват доре. Тъпо ама факт. Аз лично реших от скоро да заговярям девойки (апроуч) не само защото социалният ми кръг не е много широк но и защото мисля, че това би могло да те обогати в много отношения. Но като цяло не си заслужава да гледаш назад, по-добре нещо ново от колкото старо и претоплено.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 223

Профил
« Отговор #2 -: Май 10, 2020, 07:27 »

А тук не става въпрос за някакви любовни срещи. Може би просто аз го приемам като нещо елементарно да се разходим стари познати, а за тях да е нещо повече, знам ли... Та как да продължа в такъв случай, някакви добри мнения?

Точно тук ти е проблема. Обратното е - ти ги каниш с невин предтекст, а всъщност искаш от тях секс/любов/каквото и да било. И те го усещат. Ако мислиш че не е така - защо общуваш с тях, а още повече ги каниш на срещи. Кажи ми поне една причина, но без: ние сме просто приятели.
Намери си приятели мъже с които да се разхождате, карате колела, лодки или каквото се сетиш. Аз често го правя и сам, нямам никакви проблеми с това. Хем главата ми се изчиства, хем тонуса ми се подобрява. Съветът ми е същия като на vankoo - не претопляй манджата, има толкова жени по тая планета. Но не има казвай нищо - просто го направи - не им пиши, не им вдигай телефона, нищо - ghosting.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 391

Профил
« Отговор #3 -: Май 10, 2020, 16:25 »

Стефан ти е го е написал много добре, ако ги каниш ей така за нищо и го караш супер лежерно няма да стане. Трябва да усети мацката че я желаеш и че като излезете няма да е само разходки в парка, защото много като теб влизат в двете крайности или не желаят мацката достатъчно или прекалено й се набиват. Това трябва да изчистиш и да си я свалиш както трябва. Сигурен съм че усещаш страх като им пишеш всеки път и се чудиш дали ще се съгласят с теб. Трябва да си уверен с тях колкото и изтъркано да звучи. Трябва да си от тея мъже които просто излизат с тях и си правят каквото поискат без да ги ебе, ако ти си прекалено плашлив и не знаеш какво искаш и как да го поискаш дълго време ще си на ръкоделие.

Поне да беше изтипосал някакви чатове да видим за какво става въпрос за да ти даден по конкретен съвет, иначе така няма да стане, другия път напиши някой чат с дадена мацка или с повече за да ти помогнем с момчетата.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: