Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 06, 2020, 15:49:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Съгласна за излизане, после сийн  (Прочетена 667 пъти)
tenkata123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« -: Май 14, 2020, 18:12:18 »

Здравейте, пичове!
На кратко: чат в инста, съгласна за излизане, при последващо писане от мен - как си що си - seen след бая време. Грешка от моя страна или тактика от нейна страна да ме дразни и да си вдига интереса?
Активен
vankoo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #1 -: Май 14, 2020, 18:29:12 »

Причини милион , не го мисли . Ако сте писали множко което при мен не се получава и само се губи инерция и динамика може да я пробваш пак, но ако не е така,  не се и занимавай.
Разбира се може да си направиш само-разбор на това което си написал, но в крайна сметка щом първо се е съгласила ти си свършил твойта част.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 350

Профил
« Отговор #2 -: Май 14, 2020, 22:29:59 »

Здравейте, пичове!
На кратко: чат в инста, съгласна за излизане, при последващо писане от мен - как си що си - seen след бая време. Грешка от моя страна или тактика от нейна страна да ме дразни и да си вдига интереса?

Тенка, братле ти що не й поиска телефона, като идеш на място по инстаграма ли ще я търсиш, не я бави толкова в чат ами я изкарва възможност най бързо.
Активен
crowolf
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Patientia comes est sapientiae.

Профил
« Отговор #3 -: Май 15, 2020, 00:25:13 »

Как разбра, че е съгласна и защо просто не излезете?

Може да не си нацелил тайминга, като си изпуснал момента да я поканиш на среща. Или да си и доскучал. А може и да е в някаква връзка или 1000 още причини, никога не се знае..

Не знам колко съм компетентен, че да давам съвети, ама вероятно и трябва повече емоция (което през чата.. малко трудно става). Заинтригувай я някак, например прави нещо готино чрез стори или и прати нещо, ама без да изглежда като фукане. Просто си себе си и я вкарваш в твоя свят за момент.  Готин И все пак, ако няма интерес е загубена кауза, поне засега.

Активен

Value da Truth

"...Кажи ти мойте и аз твоите кривини, па да се поправим и всички да вървим наедно.” - Васил Левски
tenkata123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Май 15, 2020, 09:01:34 »

Riot - Не й взех веднага телефона, тъй като не исках да натягам нещата. Очаквам при следващото писане да го получа и да й вкарам оферта.
Crowolf - Разбрах, че е съгласна, тъй като ми върна положителен отговор. Конкретната оферта не вкарах, но  ще я вкарам на следващо писане след като й взема телефона. Странното беше в последващия сийн на писането ми-защото ако не искаше изобщо, щеше да сийне директно съобщението за излизане,а не да отговори.
Активен
tenkata123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Май 18, 2020, 20:25:25 »

Да завърша темата - 4 дни по-късно при вкарване на директна оферта за излизане - нямаше и сийн даже.
Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Профил
« Отговор #6 -: Май 19, 2020, 09:04:40 »

Да завърша темата - 4 дни по-късно при вкарване на директна оферта за излизане - нямаше и сийн даже.

Публикувай чата да му направим анализ. Може ти да мислиш,че си направил нещо правилно, но да не е така. Поне при мен - аз винаги си мисля,че съм в печеливша позиция, а се оказва точно обратното.

Иначе от Тиндър съм излизал с 2 моми до сега - едната направо скандално, а с другата само се целувах.  За инста - там бич шиелда им е включен на много висок левел. Освен ако не си някакъв пънгар със супер гъзарските снимки, ще е много трудно да ги обърнеш. Това виждам от своя скромен опит.
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 131

Профил
« Отговор #7 -: Май 19, 2020, 19:27:07 »

Ми като и напишеш " може някой път да се видим"  така става . Изглеждаш на мекотело което и се моли пише "да може" ама като дойде деня ако изобщо си го писал ще е няква "не не ми се " + случва се продължението което си написал, почти винаги (преди съм патил  така)
Офертата винаги  тр да е точна примерно  - слушай понеделник свободна ли си  може да идем на ел патрона правят бруталните  коктейли как си към 8. И от днес за днес  днес за утре  са срещите най лошия вариант от днес за вдруги ден. Ако не стане  на твойто  зает си тогава
Активен
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 479

Профил WWW
« Отговор #8 -: Май 23, 2020, 12:58:02 »

На всяко "да може да излезем някой път" тя получава по 10 "чакам те в 8ч едикъдеси"  и по 100 "***** ще те ***" .  
Някак си "да може да се видим" избледнява до прозрачно-медузено на фона на детайлно описаните със звездички възможности, и сигурно затова ДМ-а стои ънсийн.

Опитът говори, че тя ще предпочете "сега-оферта" с точен час и място пред която и да е друга супер-мега-утрешно-примамлива оферта.
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Цитат на: Ray Dalio
Да бъдеш успешен има повече общо с това, да знаеш какво да направиш с незнанието си.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: