Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 28, 2020, 14:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Тиндър чат - нужда от помощ  (Прочетена 1006 пъти)
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« -: Май 11, 2020, 13:57 »

По време на пандемията играх онлайн и с една мацка доста си допаднахме. В продължение на 1 седмица голям чат падна, но после ми омръзна.
Като се върна ще изляза с нея и толкоз , не ми се пишат пак такива чатове.
В сряда спрях да и пиша.
В Четвъртък:
Тя: Забрави жена си ей.
Аз: Жена ми да се готви за мен и да не се услушва
Тя:. Хахах

Мислех, че това е достатъчно, но в Неделя пак ми пише:
Тя: Еех забрави ме. Усмивчица
Аз: Не е толкова лесно Усмивчица
Тя: Така ще кажеш.
Аз: Рано е да започвам с комплиментите.
Тя: Но не ме търсиш Усмивчица
Аз:  Като отида в София ще те потърся.
Тя: А дотогава защо не.
На другия ден на обяд и отговарям:
Аз:От време на време може
Ти ходиш ли вече към офиса или си от вкъщи?
Тя:
Хм, не ми харесва този подход "ще те потърся чак когато ми изнася, пък дотогава ми е досадно да си пишем", но оценявам отрковеността ти. Драскай тогава хипотетично някога, когато имаш желанието за това, пък дано сме на една вълна тогава Усмивчица

Ако и кажа, че предпочитам комуникацията на живо веднага ще го обърне на: Защо си писахме толкова много тогава?".
Малко съм в задънена улица.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 391

Профил
« Отговор #1 -: Май 11, 2020, 17:57 »

Явно си симпатяга и мацката ти се слага, нж тук има една уловка че от цялото това внимание си почнал да ставаш скучен и тя постепенно е започнала да си играе с теб. Вкарала те е в нейния свят и сега ти си опцията й и си длъжен да се съобразяваш с нея. Пак ще я ебеш ама ще ти бави секса.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #2 -: Май 11, 2020, 19:02 »

Явно си симпатяга и мацката ти се слага, нж тук има една уловка че от цялото това внимание си почнал да ставаш скучен и тя постепенно е започнала да си играе с теб. Вкарала те е в нейния свят и сега ти си опцията й и си длъжен да се съобразяваш с нея. Пак ще я ебеш ама ще ти бави секса.

Или просто може да го пробва дали ще почне да се обяснява ? Щом си оставя вратичка за по-нататък явно е навита. Според мен ако е продал стойност и вие на зает човек няма да има проблем Усмивчица
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 224

Профил
« Отговор #3 -: Май 12, 2020, 07:43 »

БайГроздане, започваш да усещаш някои неща.
1. Писането по много и често е пълна загуба на време. Не си заслужават усилията.
2. Подходил си интуитивно и и спрял да пишеш, без да се обяснявша и т.н.

Изобщо не трябва да ти пука какво тя щяла да отговори. Ти какво всъшност искаш?Ъ?? Това е въпроса.

Съвета ми конкретно е: продължавай в същия дух, не ѝ се обяснявай изобщо. Не я търси засега, изчакай поне една седмица - ако не те потърси - пиши я край. Ако те потърси, попиши си малко с нея, но след внимателно за динамиката и спазвай златното съотношение 3 към 2. Три нейни съобщения - две твои. Тя трябва да е тази която инвестира в чата, не ти. Можеш да бъдеш кратък понякога - аха, така изглежда, възможно е, подобни реплики които не значат нищо и не те ангажират с нищо. Ако не - нищо не губиш - когато се върнеш просто и драсни: "в СОфия съм, 20 часа на Софийски, облечи си рокля" и толкова. Ако не иска, няма какво да направиш така е с жеите. Затова винаги трябва да водиш подобни чатове и комуникации не с една а с 10 мацки едновременно. Потърсиш ли я сега ти, показваш че се водиш по нейните емоции, влизаш в нейния фрейм и секса постепенно се превръща в мираж.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: