Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 06, 2020, 03:55:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Караме се с жената и стигаме до сериозни истерии  (Прочетена 686 пъти)
BIGGIE
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Май 19, 2020, 16:52:13 »

Здравейте
От последните 2 години имам жена(на 37 и 39 години сме), с която се разбирахме перфектно. Напоследък доста се караме и стигаме до сериозни истерии. Имаме и дете, което не искам да слуша караниците ни. Последно време тя ми казва, че като сме постоянно заедно е изгубила тръпката и химията към мен. Дори ми заяви, че не изпитва нужда да ми казва "обичам те". Всичко това, защото сме се карали. Само, че аз започвам да се чудя, дали не е така положението, а караниците да са оправданието.
Реших да пиша тук, въпреки, че проблема не ми е пик ъп свалка и т.н., а просто за съвет от хора, които са вряли и кипяли повече от мен в това.
Искам по някакъв начин да разбера и да бъда обеден дали при нея са останали чувства към мен, за да знам какво да предприема и как да го направя, за да не рефлектира към детето най-вече.
Мерси предварително пичове!
Активен
Randu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #1 -: Май 22, 2020, 11:15:36 »

Не смятам, че тук е мястото да искаш съвети за семейни отношения, примесени с деца и всички екстри. Хората тук може и да имат опит, но той не е в семейният живот и отговорности. Ако след моят пост има следващи, ще видиш, че всички ще ти обясняват да се разделяте, че щом няма тръпка вече е въпрос на време и т.н. Но нито един от нас не може да се постави на твое място, и да ти даде "верният" отговор.
 Аз съм по-малък от теб, имам опит в сериозните връзки, но нямам деца и не мога да ти дам съвет, базиран на опита ми с такива. Според мен не е ОК след само 2 години връзка, и то при положение, че сте създали семейство и дете, да се говори за изгубване на химията, тръпката и т.н. Или на теб нещо ти куца, и си престанал да гледаш на нея като ЖЕНА, (не като семейна прислужница, чистачка, детегледачка), или тя не е сигурна дали е направила правилен избор с теб, в следствие на съвместното ви съжителство, когато неминуемо изкачат всички недостатъци и куцузи на "боготворената" от теб/нея половинка.
 Това което аз бих ти препоръчал е да седнете и да си поговорите сериозно по темата. Без караници и крясъци. Без обвинения, кой какъв бил. Просто се изяснете имате ли бъдеще заедно, и в какво се коренят проблемите ви. Дали от обикновените битовизми, които ебават майката на всякаква романтика, дали вече от скука, или има намесени и по-сериозни проблеми. Каквото и да решите, губещ винаги ще бъде единствено и само детето ви.

От мен толкова...
Активен

Най-големият въпрос, който не е намерил отговор и на който аз не съм успял да си отговоря, въпреки тридесетте ми години изследване на женската душа, е: „Какво иска жената?”
Зигмунд Фройд
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 208

Профил
« Отговор #2 -: Май 24, 2020, 09:41:22 »

BIGGIE, отговрите можеш само ти да намериш. Прекалено малко информация си дал, но моето предположение съдейки по годините ви, е че тя просто е искала деца на всяка цена. Ти си се оказал на правилното място в правилното време и .... воала. Никога не си бил нейния най-добър избор.
Моят съвет е да се свържеш се с slayer от форума, и виж дали е свободен и може ли да ти помогне. Можеш всичко да споделиш с него, отделно ще получиш безценна и независима обратна връзка за ТЕБ, не за жена ти. Защо ти си в това положение, а не в по-добро. Не става въпрос за магия, а за изграждане на план за действие от твоя страна. Ще ти струва и пари, разбира се, но това само ще покаже дали ти наистина си готов да действаш и промениш ситуацията си или както повечето пичове във форума се оплакват, търсят съчувствие или оправдават вижданията си за живота пред анонимни хора.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #3 -: Май 24, 2020, 11:24:38 »

Ами толкоз, 2 3 години трае идилията обикновено, ти колко повече искаш.
Активен
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 375

Профил
« Отговор #4 -: Май 25, 2020, 08:22:09 »

Намигване Това са нормални неща в дългите връзки. Съветвам те да не се впрягаш толкова, защото ще си скъсаш нервите. Съвети за раздяла или не мога и не трябва да и давам, защото не е моя работа. Само ти можеш да прецениш докъде ще я докараш.
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
Posleden
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #5 -: Май 28, 2020, 19:07:25 »

Така става като не си биете жените качествено.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: