Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 03, 2020, 21:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”С усърдие и концентрация с пламенна омраза… ти или обичаш, или мразиш. Ако живееш по средата – не се получава нищо." - Чарли Шийн

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Чувствам се твърде нийди  (Прочетена 983 пъти)
Paolo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Май 20, 2020, 19:26 »

Здравейтe, хора! На 20 години съм и имам голям проблем с взаимодействието си с жени. Никога не съм имал сериозна връзка, само 2,3 краткосрочни. Най-големият ми проблем е, че виждам момичета над мен. Слагам ги на пиедестал и ги гоня както куче гони кокал. Ето защо нещата никога не свършват добре. Преди няколко месеца, когато приключих първата си краткосрочна връзка, се опитах да говоря  със случайни момичета. Излязох на няколко срещи, но не стигнаx далеч. Друг проблем е, че когато говоря със случайни момичета, трябва да съм в някакво състояние на непукизъм , а съм бил в него само няколко пъти. Но когато не съм в него, просто не мога да продължа след отварянето.След като пробвах да заговарям за около 2 месеца, влязох във 2та си краткосрочна връзка, в която успях да изгубя девствеността си. След нея обаче, дори и малкият прогрес, който имах, се изпари. Увереността ми изчезна и сега дори нямам смелостта да заговарям отново. Имате ли съвети как да се върна пак в правия път и да спра да ги преследвам?
Активен
mantona
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #1 -: Май 21, 2020, 10:48 »

За начало бих те съветвал да поработиш над себе си, за да изградиш увереност и да има причина самите жени да те искат. Може би също трябва да смениш фрейма на такъв "ти да си наградата", но за целта няма как да си награда ако се чувстваш като загубеняк. Добре е че си почнал да заговаряш и си имал някакви успехи, продължавай в същия дух, просто е нужна друга нагласа. Според мене главно там ти е празнината - в самия фрейм и майндсет. А за да ги гониш по-малко, това идва от начина ти на живот в изобилие.
Активен
Randu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #2 -: Май 22, 2020, 11:34 »

Не го мисли толкова бе, моя. Та ти си едва на 20. Времето е пред теб. Поработи над себе си. Заеби ги жените. Работи, учи, спортувай, прогресирай в нещо. Тогава и увереност ще ти дойде, и всичко. Трябва да имаш основа. Трябва да си постигнал нещо и да имаш самочувствие, и тогава вече няма да гледаш на путките като на нещо специално.
 В следващата си връзка се опитай ти да водиш парада. Нямам предвид да се правиш на бед бой, и непокист, а просто води. Без въпроси "ама какво ти се прави?", "ама къде искаш да отидем?". Показвай им че до тях е застанал мъж, а не куче на повод.
Активен

Най-големият въпрос, който не е намерил отговор и на който аз не съм успял да си отговоря, въпреки тридесетте ми години изследване на женската душа, е: „Какво иска жената?”
Зигмунд Фройд
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 398

Профил
« Отговор #3 -: Май 22, 2020, 15:18 »

Не го мисли толкова бе, моя. Та ти си едва на 20. Времето е пред теб. Поработи над себе си. Заеби ги жените. Работи, учи, спортувай, прогресирай в нещо. Тогава и увереност ще ти дойде, и всичко. Трябва да имаш основа. Трябва да си постигнал нещо и да имаш самочувствие, и тогава вече няма да гледаш на путките като на нещо специално.

Ебати простотията, как ще заебе жените та то сега му е времето да си оправя работите с жените, кога да се учи бе майна на 40 ли, Нека пак си се развива ама и жените да гледа.

Дори и да е развит във всички сфери пак няма гаранция че няма да гледа на жените като на нещо специално, това със мацките не се определя толкова от това какъв ти е живота, познавам хора с много успехи в живота и въпреки това ги е шубе от мацките, а познавам и такива които се перчат на голо и им се получава с мацките.

За начало бих те съветвал да поработиш над себе си, за да изградиш увереност и да има причина самите жени да те искат. Може би също трябва да смениш фрейма на такъв "ти да си наградата", но за целта няма как да си награда ако се чувстваш като загубеняк. Добре е че си почнал да заговаряш и си имал някакви успехи, продължавай в същия дух, просто е нужна друга нагласа. Според мене главно там ти е празнината - в самия фрейм и майндсет. А за да ги гониш по-малко, това идва от начина ти на живот в изобилие.

Това направо е все едно извадено от някоя статия за пикап, чак и ти не си вярваш на писаното. Стига с тея глупости и мантри.

Виж сега Паоло, сам виждаш как може да ебеш и без много да си вярваш, работата е там че това не те прави щастлив защото хем искаш да ебеш хем искаш и да си с манйдсета на играч, истината е че този майндсет идва отвътре в теб, дори и 1000 сета да отвориш нищо няма да стане, дори и 5 милиона в сметката си да имаш няма да стане, ако самия ти се поставяш под мацките там ще си и седиш, не искам да звучи като признак на завист ама как жените им пускат на такива като теб дето ги поставят на пиедестал. Явно си симпатяга и външния ти вид играе някаква роля + малко апроуч и работата е станала. Така че " Аз съм наградата" явно не върши работа при теб, то и Слеъра си го написа че трябва да имаш подход който ти носи ебане, ти явно имаш, сега вярно не е като на някой плейбой ама пак ти върши работа.
Другото е че след връзката си най-вероятно си бил изцеден. Крилото ми след като приключи едногодишна връзка и той като теб му липсваше мотивация за свалки и го мързеше, нормално ако връзката е била тегава какво очакваш. Заеби ги тея мантри и путки майни, ами се концентрирай върху мисленето си, ако трябва насила ще си набиеш че си над жените, жените не са равни с теб, те са по низши същества от теб и нямат думата, трябва да си малко краен, очевидно баланса не бачка в пикапа. Ако не можеш никой не може да ти помогне, но ако ебеш какъв е проблема, ако се чувстваш тъпо и нямаш увереност, както ти са написали колегите по-горе прави нещо което те кефи, било то хоби или някаква работа която ти дава дългосрочни ползи.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: