Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 03, 2020, 17:03:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Огромна разлика в поведението и, как да подходя ?  (Прочетена 972 пъти)
Jackal
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Май 22, 2020, 21:04:28 »

Здравейте, колеги. От известно време чета форума, и наистина има много полезна информация. Аз съм възпитаник на един друг форум - Дон Жуановия. Вече е затрит. Както и да е, благодарение на него пожънах не малко успехи през годините ми и коренно се промених от АФЦ-то, което бях на 15-16 годишна възраст. За съжаление тези "успехи" са свързани предимно с авантюри по 3-4 месеца и еднократни забивки. Смятам, че основно си изградих поуката да не се привързвам. Нещо, което работеше до преди около година, когато след една пиянска нощ се забих с много близка моя приятелка. И то всичко стана по нейна инициатива. За съжаление това момиче се оказва абсолютно неразгадаем шифър и ще съм благодарен на някакъв съвет или анализ от ваша страна. Наречете ме нийди, АФЦ, или каквото и е да е, в определени моменти несъмнено поведението ми е било такова.

Така, ситуацията е следната. За този период, повече от година, излизах няколко пъти с това момиче. Някои от тях просто се засичахме на дадено място, канех я на кафе, не ми е отказвала. Лесно стигах до флирт, целувки и т.н. Както и да е, аз заминах в чужбина за 3 месеца, а преди това настъпи разрив в отношенията. Най-вече заради мой гневен изблик(ужасна грешка породена от игнор), след като се бяхме разбрали да се видим, а тя имаше работа до късно и така и не предупреди, че няма да може. А аз останах да си чакам вкъщи до късни часове. С късмет или не, нещата се оправиха. След като се върнах, отново излизахме няколко пъти, отново целувки и разгорещени разговори, но дотам. Като цяло, момичето е наистина свестно и уникално красиво. Смятам, че си заслужава. А сме приятели и от 5 години. Проблемът е, че има брутална промяна в поведението си на живо и от разстояние, а аз това не го възприемам като шит тест. Общо взето, когато се видим, винаги се държи мило, целува ме, гушка се в мен, не си ръчка по телефона никога. Да....телефона. Това всякаш е най-голямата спънка в тези отношения и тук се крие повратният момент, който изживявам като дежа вю. Общо взето на 6-7 писания, отговаря веднъж. На 4-5 позвънявания, вдига веднъж.  Никога досега, не съм писал или звънял на момиче след 2 поредни неуспешни опита. Просто третирах всички като еднодневки и не ми е пукало за "недостъпните". Но на това момиче държа страшно много и на моменти усещам, че се държа като АФЦ. Просто идва отвътре и не мога да се спра. Как да провокирам интерес в нея от разстояние ? Как след като виждам, че не вдига телефона и на най-добрите си приятелки. Това прави свързването крайно болезнено и продължително, а аз нямам идея как да подходя.

Иначе има сериозна работа и действително е много заета. Знам от сигурен източник (не само от нея), че работи страшно много, но все си мисля, че не само това е причината да не вдига. Нямам съмнения, че не ме харесва, тъй като съм бил с доста момичета и лесно преценявам колко се възбужда мацката, когато я целуна. Преди няколко дни я изведох на екшън среща, забавлявахме се много, после отново се стигна до целувки, пита ме дали излизам с някое момиче и т.н. За съжаление така и не успях да я дръпна, тъй като се върна на работа. Последното го проверих лично и не ме излъга. Два дни не я търсех, тъй като ме предупречи, че ще е заета. В последните 3 дни и звънях и писах няколко пъти, накрая отговори, че ще се обади "след малко", но така и не го направи. А аз буквално полудявам.

Извинявам се за дългия пост. Всякакъв съвет различен от "следващата" ще е полезен. Всякаква критика е повече от добре дошла. Човек се учи докато е жив, а аз лично никога не съм бил добър в изграждането на връзка. В момента единственият ми план е да натисна максимално сериозно през следващите 2-3 седмици. Ако няма никакъв ефект, просто ще трябва да я залича от живота си, за да продължа някак си напред. А това изобщо не искам да се случва, просто защото не съм си прекарвал толкова добре с никое друго момиче. А смело мога да кажа, че и за втори път в живота си, съм истински влюбен. И то не в някоя кифла, а в момиче с добър и благ характер.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1943

Профил WWW
« Отговор #1 -: Май 22, 2020, 22:41:50 »

Кажи й, че ти е писнало от тези игрички и гонения. Трябва да възприеме и останалия живот около нея насериозно, а не само работата. Като излезете, направо я води у вас - ако те разиграва, казваш й се повече не ти се занимава с несериозни хора и това е. И не я търси повече.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Jackal
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Май 23, 2020, 00:16:20 »

Кажи й, че ти е писнало от тези игрички и гонения. Трябва да възприеме и останалия живот около нея насериозно, а не само работата. Като излезете, направо я води у вас - ако те разиграва, казваш й се повече не ти се занимава с несериозни хора и това е. И не я търси повече.
Тя и сама е казвала, че е несериозна. Преди малко се чухме, и все едно не съм и писал и звънял толкова много пъти...отново ми каза да и звънна утре. И още отсега съм на 99% сигурен, че няма да вдигне. Изобщо да го направя ли ? Ако беше друга мацка със сигурност щях да и набия игнора.

Но аз имам други съмнения. Момиче с над 3-4к последователи, което познавам от над 5 години, съм я виждал едва с един мъж. Бившият и приятел. И то преди повече от 3 години. А не е като да не сме излизали много пъти на дискотека и т.н. И това ме навежда на мисълта, че или си се среща тайно с някой като мен( но по-уверен и не хлътнал по нея), или момичето е било наранено в предната си връзка и когато стане по-сериозно, задейства всякакъв тип бариери. Отделно, тя знае че съм бил с не малко момичета и всякаш ми няма достатъчно доверие. Все ми взима телефона, пита ме дали съм излизал с омъжени жени и разни такива неща.

Друг проблем при мен е, че ми е малко слабичка играта в месинджър. Силата ми е в живото общуване. Интонация, жестове, мимики, докосване и такива неща. Имате ли някакви по-атрактивни идеи за оупънъри, така че да я заинтригувам и да отговаря по-често? Не качва сторита, и това допълнително усложнява нещата.

Иначе съветът ти е напълно правилен, но съм я канил в нас и започва да ми обяснява, че я е срам така и не знам си какво. Разбира се на мен не ми е проблем да я заведа и на хотел, но усещам, че не е готова.
Активен
Posleden
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #3 -: Май 23, 2020, 00:57:43 »

От толкова много четене ще цитирам само: “Играта ми в месинджър не е на ниво....”
Пич, от написаното става ясно че ти игра нямаш никаква с тая мацка. Играта е от нейна страна, ти си просто във филма  и лошото е че го осъзнаваш и нищо не правиш. Само се надяваш на.... и аз не знам на какво.
За да излезеш от въртележката просто трябва да рискуваш.
Не съм аз човека който да ти дава съвети, но просто това което съм го написал, смятам е супер явно.
Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Профил
« Отговор #4 -: Май 23, 2020, 02:15:23 »

Това, което виждам , че постоянно я гониш и че си реактивен. (обеща да ми се обади, но не го направи). Остави ги тези драми на жените. Това,че си влюбен в нея преди да сте правили секс е лошо. Класически пример на oneitis. Когато си хлътнал по една то несъзнателно ставаш нийди. Може да ти харесва човек, но сам казваш, че ако беше друга няма да толерираш държанието и.
Според мен я покани на среща и вкарай тежко кино и после с такси и до вас.  Играй го всичко или нищо и почвай да излизаш с други, за да не си толкова нийди. Въобще не и пиши по Месинджър щом ти е слаба там играта. И спри да и звъниш постоянно, това е досадно. Обади се и кажи утре вечерта  ще излезнем и да си сложи червена рокля и я вземи от тях и действай.
После напиши какво направи и как е минало.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 944

Профил WWW
« Отговор #5 -: Май 23, 2020, 06:49:30 »

Най-странното е, че твърдиш, че имаш дългогодишен опит и много успехи, а все още имаш тотално АФЦ мислене.

За съжаление това момиче се оказва абсолютно неразгадаем шифър и ще съм благодарен на някакъв съвет или анализ от ваша страна.

Ето това е ключовия момент. Щом момичето се е оказало неразгадаем шифър, който ти имаш нужда да се опитваш да разгадаеш, значи нейната игра е успяла, а твоята не. Ти трябва да си неразгадаемия шифър. Трябва да инвестира тя, а не ти.

Оттам нататък всеки твоя ход, те вкарва все по-дълбоко в тъмната дупка. Ако имаше наистина повече опит, щеше да усетиш този момент навреме и да отрежеш всичко. И ако те подгони тя, тогава играта ще напочне наново и начисто. Това правят мъжете, които познават социалната динамика.

Ти обаче от месеци инвестираш и гониш все повече. Сам виждаш колко унизително стана вече за теб. И, естествено, че съветът е - режи всичко и давай нататък.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Jackal
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Май 23, 2020, 09:20:08 »

Благодаря за съветите. Разбира се, че не съм излизал само с нея в тази една година. Това щеше да е нелепо, а и самата тя едва ли го вярва. Сигурен съм, че ако не ми пукаше за момичето, нямаше да се хващам така на въдицата, но както казах, нямам опит в изграждането на връзка. Бил съм и с други “търсени” мацки, но не съм имал сериозни намерения към тях.  А това води до промяна в играта. Или директно до “липса на игра”, както казвате. Ако знам, че ще изпусна “просто секс”, изобщо не би ми пукало и никога не бих се вкарал в подобна ситуация. Но сега като виждам потенциал за нещо повече, нещата зациклят брутално. Истината е, че “привързването” пречи страшно много, поне при мен.

Както и да е, не мога да поправя грешките в миналото. Ще забравя месинджъра и ще пробвам само с обаждане след някой друг ден.
Активен
Jackal
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Май 23, 2020, 09:36:49 »

Това, което виждам , че постоянно я гониш и че си реактивен. (обеща да ми се обади, но не го направи). Остави ги тези драми на жените. Това,че си влюбен в нея преди да сте правили секс е лошо. Класически пример на oneitis. Когато си хлътнал по една то несъзнателно ставаш нийди. Може да ти харесва човек, но сам казваш, че ако беше друга няма да толерираш държанието и.
Според мен я покани на среща и вкарай тежко кино и после с такси и до вас.  Играй го всичко или нищо и почвай да излизаш с други, за да не си толкова нийди. Въобще не и пиши по Месинджър щом ти е слаба там играта. И спри да и звъниш постоянно, това е досадно. Обади се и кажи утре вечерта  ще излезнем и да си сложи червена рокля и я вземи от тях и действай.
После напиши какво направи и как е минало.
Всъщност далеч не и звъня постоянно. Ако си вдигне телефона обикновено се уговаряме за среща и излизаме. Проблемът е, че много често не вдига. Пример: Излизали сме в понеделник. Звъня и чак в четвъртък, не вдига. Събота - не вдига. Понеделник- най-сетне се чуваме, аз не повдигам въпроса защо не ми е вдигала, а сама изплюва някакво вяло обяснение. И така това нещо се повтаря няколко пъти. А многократно в мое присъствие не си е вдигала телефона на приятелки и родители. Все ендо и доставя удоволствие... Нерешителен Една вечер бях излязал с приятели и ми писа защо не съм я викнал ?!? Не съм се обяснявал, просто и казах, че си е събиране по мъжки. А може би трябваше просто да сийнна и да и вкарам малко филм.
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 785

Профил
« Отговор #8 -: Май 23, 2020, 13:14:27 »

Здравей Чакал.

Илиян е прав, че нейната игра е по-слина и за това така те разцъква. Аз съм обръщал подобно поведение и от супер несериозна лигла която се държи неебателно, се е стигало до влюбено поведение и тя да ме преследва.

Няколко неща:

Първо - играта ти е слаба, зщото си емоционално зависим. Няма проблем да ти харесва мацката, НО ако постоянно мислиш за нея и тя ти е мисия значи тотално губиш вътрешния си център.

Сега се замислих че ако някоя се държи така автоматично ми пада много яко интереса към нея - не заради някаква тактика, просто наистина губя интерес когато се държат като малки, лигави пикли. Това пък - да изгубиш интерес в случая е най-доброто което може да направиш за да я накараш тя да гони. Подхода с лигавите пикли трябва да е абсолютно безкомпромисен. Ако хлътнеш преди тя да е хлънала по теб вече си загубил играта, каквото и да правиш.

Намери нещо , което ти осмисля времето  - хоби, работа, занимания които ти носят удоволствие и те карат да изключваш мисленето си . Ако непрекъснато една лигава пикла ти е в главата - просто не си дорасъл да ебеш такива. Първата битка е да спечелиш съзнанието си - да имаш наистина по-важни неща от това да мислиш за някаква мацка. Това те прави ценен, нереактиен и смислен. Ако по цял ден въртиш филми за нея в главата ти - тогава ти си жената във вашата връзка и тя няма как да ти се кефи, освен ако не е лезбок Усмивчица

След като решиш този проблем, изчистиш главата си и почне да не ти дреме за някаква си там незряла лигла вече може да успееш да я оплодиш. Уреди си среща с нея и я отведи във вас под някакъв предтекст. Наеби я много здраво, свърши и на лицето и дай да ти смуче патката. После не и се обажай една седмица и повтори упражнението.

По мои изчисления след 3-4  такива сесии , ако наистина здраво и разхлопаш хралупата ще почне тя да те търси. Тук е момента да не се поддаваш на влиянието и да не приемаш по - чести срещи. Продължавай да я ебеш жестоко един път седмично и никакви контакти през другото време. Ако не се поддадеш на изкушението да го играеш лигав романтик след време тя ще почне да те обвинява че я ползваш само за ебане и че не изпитваш нищо към нея. Не влизаш в логически спорове, игнор на избухванията и , сменяи темата за какво я ползваш и какви са ви отношенията. Продължавай да я шибаш един път седмично. Ако минеш и този етап без да се поддаваш на нейните драми и желания тя ще клекне и ще почне да се съгласява на всичко. Тогава можеш няколко пъти да я ебеш два пъти седмично, после разежда на един път на две седмици. Категорично режеш опитите и да протестира и ако не следва я режеш. Направиш ли го както трябва тя ще клекне яко и ще се съгласява с всичко което казваш/правиш. Готово - вече имаш подчинена и хлътнала мацка и няма нужда да разгадаваш шифъра на Леонардо.

За да направиш всичко това - трябва сериозна промяна в поведението ти, начина на мислене и доста топки.... Не съм игурен че си стигнал нивото да ебеш такива, но не пречи да опиташ.

Нещо много важно - никога не се опитвай да си обяснвява нейното поведение със външни фактори. Приеми че тя се държи така, защото играта ти е слаба и не я ангажираш емоционално. Ако е хлътнала, вярвай ми и тежко нарнена да е ще ти смуче патката с кеф. Абе приемете че единствения начин да нараниш жена е ако и протъркаш оная работа от ебане - всичко друго са драми и шит тестове.

Взимай си топките в ръце брато и почвай да работиш и да се подобряваш. Имаш много път да извървиш Усмивчица
Активен
Jackal
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Май 23, 2020, 19:49:15 »

Здравей Чакал.

Илиян е прав, че нейната игра е по-слина и за това така те разцъква. Аз съм обръщал подобно поведение и от супер несериозна лигла която се държи неебателно, се е стигало до влюбено поведение и тя да ме преследва.

Няколко неща:

Първо - играта ти е слаба, зщото си емоционално зависим. Няма проблем да ти харесва мацката, НО ако постоянно мислиш за нея и тя ти е мисия значи тотално губиш вътрешния си център.

Сега се замислих че ако някоя се държи така автоматично ми пада много яко интереса към нея - не заради някаква тактика, просто наистина губя интерес когато се държат като малки, лигави пикли. Това пък - да изгубиш интерес в случая е най-доброто което може да направиш за да я накараш тя да гони. Подхода с лигавите пикли трябва да е абсолютно безкомпромисен. Ако хлътнеш преди тя да е хлънала по теб вече си загубил играта, каквото и да правиш.

Намери нещо , което ти осмисля времето  - хоби, работа, занимания които ти носят удоволствие и те карат да изключваш мисленето си . Ако непрекъснато една лигава пикла ти е в главата - просто не си дорасъл да ебеш такива. Първата битка е да спечелиш съзнанието си - да имаш наистина по-важни неща от това да мислиш за някаква мацка. Това те прави ценен, нереактиен и смислен. Ако по цял ден въртиш филми за нея в главата ти - тогава ти си жената във вашата връзка и тя няма как да ти се кефи, освен ако не е лезбок Усмивчица

След като решиш този проблем, изчистиш главата си и почне да не ти дреме за някаква си там незряла лигла вече може да успееш да я оплодиш. Уреди си среща с нея и я отведи във вас под някакъв предтекст. Наеби я много здраво, свърши и на лицето и дай да ти смуче патката. После не и се обажай една седмица и повтори упражнението.

По мои изчисления след 3-4  такива сесии , ако наистина здраво и разхлопаш хралупата ще почне тя да те търси. Тук е момента да не се поддаваш на влиянието и да не приемаш по - чести срещи. Продължавай да я ебеш жестоко един път седмично и никакви контакти през другото време. Ако не се поддадеш на изкушението да го играеш лигав романтик след време тя ще почне да те обвинява че я ползваш само за ебане и че не изпитваш нищо към нея. Не влизаш в логически спорове, игнор на избухванията и , сменяи темата за какво я ползваш и какви са ви отношенията. Продължавай да я шибаш един път седмично. Ако минеш и този етап без да се поддаваш на нейните драми и желания тя ще клекне и ще почне да се съгласява на всичко. Тогава можеш няколко пъти да я ебеш два пъти седмично, после разежда на един път на две седмици. Категорично режеш опитите и да протестира и ако не следва я режеш. Направиш ли го както трябва тя ще клекне яко и ще се съгласява с всичко което казваш/правиш. Готово - вече имаш подчинена и хлътнала мацка и няма нужда да разгадаваш шифъра на Леонардо.

За да направиш всичко това - трябва сериозна промяна в поведението ти, начина на мислене и доста топки.... Не съм игурен че си стигнал нивото да ебеш такива, но не пречи да опиташ.

Нещо много важно - никога не се опитвай да си обяснвява нейното поведение със външни фактори. Приеми че тя се държи така, защото играта ти е слаба и не я ангажираш емоционално. Ако е хлътнала, вярвай ми и тежко нарнена да е ще ти смуче патката с кеф. Абе приемете че единствения начин да нараниш жена е ако и протъркаш оная работа от ебане - всичко друго са драми и шит тестове.

Взимай си топките в ръце брато и почвай да работиш и да се подобряваш. Имаш много път да извървиш Усмивчица
Здравей, Берзерк,

Много истина има в това, което си написал. Тактиката с игнора съм я пробвал и работи безотказно, но само след като се е случило "разхлопването на хралупата". Бившата ми приятелка и до ден днешен си ми пише, но аз пък нямам интерес там. Дори и за еб*ане. При мен основният проблем е, че като цяло трудно стигам до срещи с конкретното момиче. А на тях се държи хем всякаш съм и гадже, хем супер недостъпна. Трябва да изградя някаква тактика, която да пробвам за определен период от време. Ако не се получи продължавам със стария си начин на живот. Месинджъра съм решил, че го спирам. Ще се опитам утре да я изкарам отново на екшън среща. Не би следвало да е на работа. От друга страна, ако се обадя от утре за утре, ще изглежда все едно си нямам какво да правя. А това по никакъв начин не трябва да и влиза в главата.

Относно хобитатата ми, имам доста и някои не съм ги спирал дори през карантината. Като цяло спортувам, пътувам, чета книги, пия по барове и т.н. Не е като да няма какво да правя.

Миналото няма как да се поправи, а не смятам, че съм с напълно изгубени шансове. Все пак като излезем няма и помен от игнора, който ми бие с телефона и си прекарвам страхотно.  Основно ми трябват конкретни съвети как да подходя от този момент нататък. По-настойчиво ли да звъня, през няколко дни ли ? Как точно да и грабна вниманието от разстояние ? Със сигурност няма да отида да я чакам след работа, защото това е върха на нийди поведението и ако ще да е Дженифър Анистън, няма как да стане. Трябва ми друга идея.
Активен
mask_off
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #10 -: Май 23, 2020, 20:17:18 »

Абе кой нормален мъж ще тръгне да се занимава с недорасла тъпа пикла, която идея си няма какво са истински ценности.  
Защо някой трябва да търси нещо което да го кара да изключва мисленето, и то само за да се чувствал силен психически, за да наебе след време, когато вече станел мъж, някаква си пиклива лигла?? Това си е чиста ментална чекия, водеща до нещастие.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 349

Профил
« Отговор #11 -: Май 23, 2020, 20:46:07 »

Абе кой нормален мъж ще тръгне да се занимава с недорасла тъпа пикла, която идея си няма какво са истински ценности. 
Защо някой трябва да търси нещо което да го кара да изключва мисленето, и то само за да се чувствал силен психически, за да наебе след време, когато вече станел мъж, някаква си пиклива лигла?? Това си е чиста ментална чекия, водеща до нещастие.

Защото сигурно има хубаво и секси тяло и пича иска да й свърши на лицето, затова, не че го ебе толкова за нея, а че толкова му се ебе и иска да й навири краката. Не става въпрос за това дали си нормален мъж, а затова да се ебе, всеки е различен ако не ти пречи че е тъпа спокойно може да я нанизиш на хия си. Ако си от тея дето искат да има и характер, добре, но всеки сам си решава.
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 785

Профил
« Отговор #12 -: Май 23, 2020, 20:47:32 »

Мисля че не вникваш много много в това какво ти се казва.

Ще се опитам утре да я изкарам отново на екшън среща.
Каква е тая екшън среща? Да не би с Ван Дам и Шварценгер? Аз ти написах да я заведеш във вас, ама кой чете  Тъжен  Ако мислиш да я влачиш по боулинги , дето да я забавляваш и да точиш лиги по нея, просто забрави. Резултата ще е както и от предишните 999 срещи... с едно и също действие няма как да постигнеш различен резултат.

Кажи и че имаш изненада, вземи я от някъде с колата и я откарай във вас. Заеби ги тия екшъни.

Не би следвало да е на работа. От друга страна, ако се обадя от утре за утре, ще изглежда все едно си нямам какво да правя. А това по никакъв начин не трябва да и влиза в главата.
Дам... аз ти бях написал да не се опитваш да и тълкуваш поведението, обаче отново резултат никакъв. Абе човек, не си усложнявай излишно нещата, когато всичко е мега просто. Какво те интересува какви мисли се въртят в главата на някаква фуста. Откарай я във вас сипи и чаша вино, пусни Миле Китич и си извади оная работа. От там вариантите са: 1.) Няма да иска да ти лапа , но няма да смее и да те търси вече . Което е добре , защото няма да ти губи времето 2.) Ще ти извърти  свирка, което може и да е хубаво ако знае какво прави

Относно хобитатата ми, имам доста и някои не съм ги спирал дори през карантината. Като цяло спортувам, пътувам, чета книги, пия по барове и т.н. Не е като да няма какво да правя.
Браво наблягай там. Вместо да се чудиш какво си мисли някаква мацка, ходи потичай в парка. Дори да се напиеш е по-конструктивно от менталните мастурбации в които изпадаш спрямо нея.
 Сега направи това упражнение - всеки път като почнеш да си прожектираш филми за мацката или да и тълкуваш поведението, отиваш и тичаш в парка докато главата ти не се изпразни от глупости и не настъпи тишина вътре Усмивчица

Миналото няма как да се поправи, а не смятам, че съм с напълно изгубени шансове. Все пак като излезем няма и помен от игнора, който ми бие с телефона и си прекарвам страхотно. 
Брат това като го чета и ми се драйфа  Плачещ Какво му е страхотното да си губиш времето с някаква шматка, докато точиш лиги по нея. Приятно изкарано време би било , ако се ебете, ако тя те уважава като мъж и ти дава някаква ценност с нейната женственост. В моемнта тя те разиграва и ти губи времето и ти се самопрограмираш , че това е баси и якото нещо...
 Явно трябва да наблягаш повече на хобитата. Ти изобщо не си цениш времето и ценностите. И най-лошото е че намираш тъпото и поведение за изклщчително - приписваш и качества , които не притежава. И аз съм минал през това и е много яко когато осъзнаеш, че шматката те върти защото е шматка, не защото е специална. И че два пъти по готини мацки от нея се навиват да ти скачат на хуя, а ти си си губил времето... Един път като го осъзнаеш това ще почне да ти се драйфа от подобно поведение и няма да имаш нужда от подобни теми. Опит ти трябва. за да излезеш от кутията в която сам се слагаш и да видиш огромния хоризонт от яки мацки Усмивчица

Основно ми трябват конкретни съвети как да подходя от този момент нататък. По-настойчиво ли да звъня, през няколко дни ли ?
Баси , това е мега жалко

Как точно да и грабна вниманието от разстояние ? Със сигурност няма да отида да я чакам след работа, защото това е върха на нийди поведението
А това още повече. Като те налегнат такива мисли  излизаш навън и удряш едни 5 км в парка. Ти се самопрограмираш с тези глупости.

и ако ще да е Дженифър Анистън, няма как да стане.
Дженифър Анистън е дърта чанта, не ти трябва Усмивчица)

Абе като цяло , пак си клониш към твоето си мислене. Обади и се и я покани да пиете по нещо. После я вземи и я откарай във вас. Ако седърпа я зарежи и не си губи времето. Това е. Без екшъни, без разходки, без кафета.

Може да я покаинш на някое място да се видите , там си поговорете малко, понатисни я , вкарай я в стейт и я води в колата. Като те пита къде отиваме и кажи - на едно специално място. И я карай към вас. Ако ти удари шит тест , че не иска, че било рано и така нататък и кажи че и имаш доверие и ако обещае да се държи прилично ще я поканиш за час да пиинете по нещо. Ако пак не иска и бии шута и ходи да пикапиш Усмивчица
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Май 23, 2020, 21:29:27 »

Джакал:

И на мен ми е интересно уж с АФЦ поведение а пък много бройки си имал, но явно играта не ти е била сила в този момент, ами явно нещо друго в теб е привличало мацките, пък и не е ясно качеството на самите мацки които си ебал, едва ли са били някои от 5 нагоре.

Виж сега майна, няма смисъл да ти повтарям неща които Берсерка подробно ти е обяснил, но съветът да си вземеш топките няма да работи при теб, то не става така изведнъж. Все пак не сме в някой сериал или мотивиращ филм в който героят един ден да реши да се промени, няма такава глупост.

Бая хора са ти писали, съвети и са ти казали колко си зле, а уж си бил възпитаник на Донжуановците, ти не си никакъв възпитаник ами направо пациент, който от едно място се прехвърля на друго. Не искам да те обидя ама май не ставаш за тези работи. Мацката ти се прави на интересна а ти я търпиш щото била различна, сериозно ли, че кое й е различното на тая, да не би да има 2 вагини или какво. То се вижда че явно е имала интерес към теб, но понеже си се забавил и си изтървал влака.

Аз ти препоръчвам да продължаваш да правиш това което си си намислил, не друго прави това което чувстваш, за да можеш сам да разбереш колко тъпо си се държал, ама по скоро недей че още малко ще стигнеш до там да я снимаш как се ебе с някой друг и след това да вземеш да пишеш във форума.

То е ясно че положението е загубено, ама като я мислиш за толкова специална няма да те спираме я, продължавай и сам ще видиш резултата, то и да ти казваме ако сам не се убодеш няма как да разбереш. Явно ще стане по трудния начин.

Активен
Jackal
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Май 23, 2020, 22:43:35 »

Виж сега майна, всичко което съм научил от Дон Жуан форума съм го прилагал с лекота. Но разковничето е, че никога не съм гледал на момичетата като на нещо различно от кукли за еб*ане. Или казано по друг начин, може на 20 една да съм оправял, но всичко се случваше бързо и без да ми дреме за тези, които са ме отрязвали. Без втори шансове, без обръщане на излишно внимание. Истината е, че обикновено връзва, когато не ти пука. Сега случаят е напълно различен и се хванах на кофти капан. Ясно е, че съм направил грешката. За първи път от години насам. Но истината е, че като си дам сметка, аз в последните 5-6 години никога не съм имал сериозни намерения към момиче, което съм е*ал, или с което изобщо съм излизал. Не съм от тия, дето се влюбват във всяка втора. Усмивчица

Това с 5-тиците е несериозно. Бил съм с поне 3, които са по-добри теларки от настоящата, но какво от това ?! Никога не са ме привличали от чисто човешка гледна точка. Никога не съм се опитвал да си ги хвана за гаджета. Просто физическа наслада и удовлетворяване на нужди. Иначе тотално кухи лейки, с които няма какво да си кажеш.Даже едната се оказа наркомнка, разглезена от парите на родителите си, а друга беше по-широка от проститутка.  Ами това е до момент, после писва.

И не казвам, че сегашното момиче е “специално”. Просто ме кефи, бе. Не само като външност. Помагали сме си в тежки моменти в миналото, няма злоба и завист в нея и т.н. Има си и негативни качества, но в конкретния случай не ми пречат. Има и друга пречка, поради която не съм действал по-настъпателно, но ще стане прекалено конкретно и няма смисъл да ги споделям.

Труден начин няма да има за мен. Като цяло съм студен и корав човек. Лесно ше продължа напред. Просто от години насам не съм изпитвал чувства, не виждам нищо лошо, че поисках съвет. И не, на среща с нея не се държа като АФЦ. Не я черпя, не я развозвам с колата, не и предлагам услуги( а имам връзки и възможност за доста неща ), не го играя “забавния пич”, не и правя комплименти, изказвам несъгласие, пускам груби ебавки (без да прекалявам), говоря си по телефона, когато звънне(за разлика от нея) и т.н. За сметка на това НЕвдигането на телефона и сийнването ме провокират да се държа като тотално АФЦ. Реално с друго момиче никога не съм стигал до подобни ситуации, защото съм бил на принципа, че “има и други”. А и не съм накакъв модел, нормален човек съм, силно вероятно е и просто да не са ме харесвали доста момичета. Тук не е такъв случаят. И се опитвам да доведа нещата до положителен край. Не защото момиечто е специално, а защото мен ме КЕФИ. И то страшно много.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #15 -: Май 24, 2020, 08:30:12 »

Напълно те раразбирам,  но принципа е един и същ независимо дали мацката е куха лейка или стойностно момиче към което си хлътнал.  Намигване

Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 208

Профил
« Отговор #16 -: Май 24, 2020, 09:32:12 »

Тук не е такъв случаят. И се опитвам да доведа нещата до положителен край. Не защото момиечто е специално, а защото мен ме КЕФИ. И то страшно много.

Само да предположим хипотетично, че по някакъв начин вагината на момичето е зашита. Още ли ще те кефи, ако няма да имаш възможност нито веднъж да я пенетрираш?
Но да заменим това малко вероятно твърдение с малко по-вероятните: ако отдолу мирише? Ако е като разпрана хралупа? Ако има срамни въшки? Ако има пишка отдолу? Ако веднага след като го направите ти каже: искам да се ожениш за мен? Ако ти каже: направи ми дете? Още ли ще те кефи?

Знаеш ли защо те кефи - нарича се рационализация. Когато си купиш/на път да купиш кола, например Голф 6-ца, започваш да хвалиш колко е добра колата, как си я иззбрал/избираш защото еди какво си. И колкото повече я хвалиш, толкова повече я харесваш. А тя си е обикновенна кола, и в този клас има поне 7-8 други марки автомобили които са идентични с Голф-а. Но щом си го избрал, ти не можеш да кажеш: абе ей, нещо не е наред..... инвестирал си прекалено много време в това да защитаваш тезата си, имаш изградено вярване че това е най-добрата кола, а да признаеш в противното, означава да се отречеш от миналите си вярвания. Ето това не правят 99% от хората по света. Не преразглеждат и отхвърлят стари/минали вярвания при наличе на нова и актуална информация.
Добави и sunk-cost fallacy, тенденцията да не режем веднага губещите инвестиции. ДОбави и тенденцията човешките същества да преследват неща които бягат от тях.... и се получава.... твоя начин на мислене.

Ти си на път да си купш Голф, на който дори не си отварял предния капак.А би трябвало да го покараш малко, преди да вадиш заключенията колко як ти е Голфа. Информацията е налице, но мозъка ти нещо е размътен.

Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 151

Профил
« Отговор #17 -: Май 25, 2020, 18:13:53 »

Принципно съм за съвета на БЕРСЕРК да я водиш у вас. Наебеш ли я качествено, ще преобърнеш играта с нея доста. В настоящата ситуация обаче ми се вижда невъзможно, тъй като си загубил фрейма (не говоря по принцип, но спряно нея, тъй като си яко реактивен - не се обиждай, това е обективна критика).
- Дори да я вземеш, в колата ще те съсипе от въпроси - "къде отиваме", "защо не казваш","няма да се кача у вас"
- Дори да се качи, е много вероятно да не ти даде да я налазиш - ще седне в другия край на дивана със сключени ръце и няма да иска да пие вино
- Дори да я налазиш, те чака жесток ЛМР
Сам виждаш колко ще е трудно и че ти трябва бая силен фрейм, за да издържиш на всичките тези глупости. Все пак не пречи да пробваш, но за мен е загубена кауза - бил съм в такива ситуации и горните положения, които описах, всичките са опитани лично  Ухилен Най-добре я забрави и отивай да пикапиш.
Активен
EAD
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #18 -: Май 26, 2020, 10:30:07 »

Братле, щом сте се целували не ти ли е идвало на ум да започнеш да я бараш.
Да я стиснеш за дупето, бедрата, малко пръсти между краката. Дръж се по-сексуално с нея.
Говори ѝ мръсотии в ухото докато я натискаш.
Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Профил
« Отговор #19 -: Май 28, 2020, 10:38:17 »

Jackal как постъпи и какъв беше резултата? Няма да те съдя, просто ми е интересно да видя какво се е случило.
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: