Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 03, 2020, 22:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Колебания в действията след дългогодишна връзка  (Прочетена 219 пъти)
Redshark
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Май 24, 2020, 21:51 »

Здравейте, доста опит съм черпил от форума, но сега ми е необходимо вашето мнение в ситуацията, в която съм.. Малко повече за мен, на 24 години съм и като цяло никога не съм имал сериозни проблеми с жените. Ъпгрейдвал съм някои неща в себе си след четенето на форума и като цяло е полезно място.. Ще се постарая максимално кратко да опиша историята си. Още от ранна тинейджърска възраст имаше интерес към мен и аз към момичетата,, бях спортист, бях себе си и постоянно в най-“вървежните” за тогава компании в моя град. Започнах може би истинската игра на около 18 г. възраст и в началните ми студентски години. Имам някаква възможност да се обличам добре и да изглеждам добре. За тези години се запознах с доста момичета, с някои се стигаше до секс, с други до целувки, с трети до излизане и секс, но нещата определено се получаваха. Като цяло не ми пукаше, бях изградил вътрешната си игра, имах нормални възможности които ми даваха допълнително самочувствие, бяхме компания от момчета със сходно мислене и действия. Винаги е имало и нотката на джентълментсво и почти всички контакти оставахме добри познати, които ми се радваха че съм на място и си подържахме отношения. Фаза номер 2 - Три годишна връзка до преди няколко месеца. Самата раздяла не ми нарани самочувстието сериозно, по-скоро липсата на човека в началото ме бутна, но беше за добро,, защото все още не бях готов за деца и семейство(това беше условието). Започнах месец по-късно да излзиам с приятели навън, да се опитвам да възобновя някои от старите си контакти с жени. С някои се получи, с някои тотално не. Тези които ми се мръщат са такива, които съм излолирал заради връзката в която се впуснах. Осъзнах че съм станал несигурен, дръпнат, твърде анализиращ. С някои стари контакти ми се получи, излизах с 3 момичета в период от 2 месеца, с две правих  секс. Супер, нали? Но дотам. Когато излезна и се стегна ми се получават нещата, но когато излезна с приятели или сам и ми се отвори възможност да действам да отворя някоя мацка, аз осъзнавам че изпускам момента, станал съм пасивен в отношенията ми към света и жените. Не успявам да завържа нови контакти. Имам някаква спирачка и не мога да осъзная къде греша, при положение че знам как трябва да се действа и опитва. Не знам дали дългогодишната ми връзка е оставила следи до таква степен и как най-бързо да премина трапа. Това ми е първата такава и определено си остави стъпките.  Забелязах в себе си качеството  да намирам косурите повече от необходимото на жените с които си говоря, запознавам или искам да се запозная. Ще ми бъде всякакъв съвет полезен от хора със сходен опит и история. Поздрави!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: