Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 03, 2020, 22:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”С усърдие и концентрация с пламенна омраза… ти или обичаш, или мразиш. Ако живееш по средата – не се получава нищо." - Чарли Шийн

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как се флиртува на работното място?  (Прочетена 1112 пъти)
Delusion
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

He, who attacks first, always win!

Профил
« -: Юни 07, 2020, 18:04 »

Здравейте.
Последните два месеца бяха наистина "интересни". Загубих работата си, което малко ме подтисна и буквално цялото ми време мина във вършене на домакинска работа, игри, четене и денонощни чатове с момичета, като коя била влюбена в мен, коя искала да сме заедно, а реално погледнато всички бяха просто едни снимки на цици. Патил съм си от онлайн връзките, не ме интересува.

Както и да е. Мерките отпаднаха и преди няколко дни си намерих нова работа в друг град. Готиното е, че аз съм единственият мъж във въпросният кокошарник и всички колежки са горе-долу на моята възраст, явно онзи горе ме харесва.
 Работата е хубава, добро заплащане, шефът очевидно ме харесва, понеже показвам някакви знания и ентусиазъм, обаче последните дни ме човърка едно чувство, а именно това че искам да правя секс с една от колежките си.

Набелязах си една, като нямам кой знае какви симпатии, просто ми изглежда най-привлекателна. На 22 съм, а тя е 20-21, като май си има и приятел, ако това има значение.
 Досега не съм и показвал някакво специално отношение, "флиртувам" с всички, като се има напредвид, че всяка се радва на някакъв физически контакт с мен, било то прегръдка, масаж или каквото там се сетите.
 Тази е от тези малко по-забилите. Телефончето, "умрелият" поглед и един изтормозен вид, обаче имам чувството, че всеки път грейва щом ме види, като дете преди коледа е.

Познавам се, това чувство в мен няма да изчезне, докато не правя секс с нея. А и отделно, винаги срещам тези изрази от типът на: "Не си вади онази работа, там където си вадиш хлабя" и т.н. Интересно ми е как се развиват нещата след това. Всичките конфузни погледи, разминаването.. абе разбирате ме.
 Моля без такива съвети, готов съм да си поема рискът и всичките последствия след това, в името на това да задоволя любопитството си.

Та, въпросът ми е - Как е най-оптимално да се играе колежка, като се има в предвид, че работната ни среда е ресторант и почти няма как да избягаме от погледа на другa колежка или началник.
Активен

Fools set the rules in this world. Just take a look around, it's undeniable.
BJBlaskovitz
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Профил
« Отговор #1 -: Юли 02, 2020, 20:16 »

Ми мръснишки подхвърляния, малко неволна физическа ескалация (ест съвсем лека) и оферта да се видите извън работа. А дали после ще се гледате накриво... то толкова бързо на днешно време се сменя работата, че може и да не се засечете после Смотан
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 166

Профил
« Отговор #2 -: Юли 05, 2020, 13:33 »

Здравей,

Преди имаше една тема тук за играта на работно място, можеш да я потърсиш. Аз от личен опит мога да споделя следното: няма проблем да спиш с колежка, стига да нямате непосредствено работа заедно. Аз се занимавах активно в предишната работа (банка) и даже все още се виждам с две колежки оттам за секс. На новото място също клоузнах една, а сега съм на друго отскоро, където вече си набелязах няколко (от други отдели) и поканих едната на обяд. Доколкото разбирам при теб ситуацията е леко различна - ще се виждате всеки ден. В такъв случай бих ти препоръчал да я опознаеш малко по-добре и да прецениш дали може да поддържате дискретни отношения след секса (да не очаква нещо по-сериозно и да започне да прави циркове). Ако плануваш само временно да си на тази работа, разбира се, давай с пълна газ и се пробвай със всички  Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: