Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 13, 2020, 09:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: ЛМР пропусната възможност  (Прочетена 1156 пъти)
Redstyler
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« -: Юни 09, 2020, 10:40 »

Здравейте!

Пиша ви във връзка с една история с мацка от друг град-областен, аз живея самостоятелно в малък град. Ще започна от там, имаме уговорка за среща, имам път към областния град и бях и предложил да седнем на едно кафе, това беше към 17ч. Малко преди срещата завалява здрав дъжд и тя ми се обажда, че ще се върне да си вземе колата и да дойде с нея, аз и казвам остави идвам да те взема, добре чакам те еди къде си. По пътя говорим общи неща има и бъзици, повече тя говори аз само вкарвам някой лаф, от време на време.

Отиваме на едно заведение, тогава още не бяха отворили вътре заведенията, ама имаше готина тераса и там седнахме, като аз бях гладен и си поръчах за хапване, а тя само едно кафе и кола. Пак някакви общи приказки, като я гледам в очите, ама няма кино още. Ще ставаме и ще плащаме сметката, тя ми дава 10 лева, аз и казвам остави сега, другия път ти ще ме черпиш. Тръгваме от заведението и се качваме в колата, там звъни годеника и(да,сгодена е), тя не му вдига и оставя телефона на без звук. Аз тръгвам и и казвам ще отида в супермаркет да напазаря някакви неща ела с мен, така и става, взимам някакви неща за хапване и  бяло вино. Леля ми се обажда да и взема еди си какво викам добре и тръгвам към малкия град с нея, като не казвам нищо къде отиваме. Слушаме музика и на средата на пътя тя ме пита къде отиваме, казвам и да оставя нещата на леля ми. Оставям там нещата и отивам към апартамента ми, казвам и да качим продуктите горе, вече е станало към 20ч.
Влизаме и се настаняваме в кухнята, оставям я и върша някакви други неща домакински(нали живея сам). След това отварям виното и нарязвам едно филе, което имах в хладилника. Почваме да говорим аз се настанявам вече до нея и започвам киното, играя си с косата и, гушкам я. По едно време почвам вече целувките по врата и и казвам да си остави якето, не беше го съблякла, отказва. Иска да пуши цигара, казвам и тука не се пуши на терасата излезе тя, аз отидох след малко и някакви лафове и бъзика валяха, които не ги помня. Влизаме вътре и сядаме пак, не ми дава да я целувам по устата, аз налазвам надолу, маха ми ръцете, не иска да се съблича, а вече съм я прегърнал така през кръста, че го усеща надървен.

По едно време не знам какво и стана каза трябва да си тръгвам и стана и отиде до вратата и ми казва закарай ме, аз се опитвам да я убедя, ще те закарам спокойно, остани още малко и я прегръщам и целувам по врата. Майка и звъня, тя затвори. Моля те закарай ме, ще се обадя на майка ми иначе, те са познати с баща ми и аз я познавам майка и. Казвам и няма да стане, бях пил малко вино, казвам и остани след 1 час ще те закарам. Стои на вратата, аз отивам и и казвам ще направя едни пуканки и ги правя, тя стои и чака там, после по едно време излезе и извика асансьора. Казва ми ще се обадя на майка ми, казвам и спокойно ще те закарам.

Тогава се обади социалното програмиране и реших да не бъда задник(а трябваше може би), и реших да я закарам. Мислех си много по пътя дали да бях и казал - добре заминавай си и да затворя, и заключа вратата, но това че познавам сестра и майка и ме спря.
По пътя почти не говорим, оставям я тя ме прегръща и ми казва обади се като се прибереш, аз и казвам няма. Не и се обаждам, прибирам се, тя звъни по едно време и ме пита дали съм се прибрал, казах и че ми ги няма ключовете за вкъщи да не ми ги е откраднала и да иска да идва по някое време да ме обира. Наистина ми ги нямаше, ама бяха паднали в колата.

Та в общи линии това е историята, може би изпуснах контрола като застана на вратата и не помръдваше, но какво можех да направя? Освен да и кажа добре заминавай си или направо да я изгоня?

Активен
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 483

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юни 09, 2020, 23:12 »

Добре се е получило въпреки, че не си затворил сделката. Както го описваш  изглежда, че е искала да изневери.

Не ми хареса че си я взел с твойта кола и си платил сметката, но щом имате история  е приемливо и както се вижда в случая няма значение.

Лмр ли незнам кво туй чудо но според мен е била готова. С едно малко условие- да стане по нейния начин. Жените които изневеряват или както там незнам го наричат, не искат романтика. Искат докато са с обувките и якето да ги над***ш и да не се размотаваш. Евентуално е могло докато е на балкона да я отиграеш да си свалите дънките или нещо подобно. Ако върнем лентата назад- сгодена, дошла в друг град под абсурдно глупав предлог, сами сте, натискате се... ама боли те, тя сама ще си потърси отново. Хвърли стръв след време и не й говори нищо за предишната среща. Все едно нищо не е било
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Цитат на: Ray Dalio
Да бъдеш успешен има повече общо с това, да знаеш какво да направиш с незнанието си.
Redstyler
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Юни 10, 2020, 09:03 »

Говореше ми някакви неща преди това как си мислиш, че даден човек е за теб, ама не е, и други такива женски глупости. Според мен водех сета почти до края, съгласяваше се с всичко и не се дърпаше до момента в който останахме сами и я налазих. Говорех и мръсотии, опитвах се да се спусна надолу, да бъда по-агресивен, обаче в един момент и се включи може би шилда и логическия мозък, и стана и реши да си ходи. Не съм се чувал от тогава с нея, бях и звъннал един път като бях в нейния град, но не вдигна. Друг контакт не сме имали от тогава. Може би се случи и така нареченето в пикапа Buyer's remorse и сега и е кофти. Каквото и да е продължаваме напред и гледаме да отваряме, сега като поотхлабиха мерките, колкото се може повече сетове от големия град, че в малкия град, там пикап законите са други.
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Профил
« Отговор #3 -: Юни 13, 2020, 18:58 »

Добре си направил всичко до влизането у вас!Виж,не допускай да гледаш към крайната цел(секс)Ако си обременен почваш да форсираш нещата,а тва е голям търн ОФ ако комфортна не е на ниво.Тя е у вас и подсъзнателно иска да го направите,но все още логиката и твърде много и се набива в главата и това и пречи да се отдаде на емоциите си.
  Разходи я в апартамента,малко сладки приказки.Като се отпусне ще почне да се смее,да говори повече,да има по свободно поведение.Дай и няколко сладки думи,защо е тук с теб а-у.Малко валидация и дава комфорт.Ако тепърва почваш с киното,дай малко по отдалеч.Като се усмихне я гушваш,лек масаж по рамената.Дърпа ли се,не форсираш!ТРЯБВА ДА СЕ ЧУВСТВА КОМФОРТНО за да се чукате!Избягвай да се наливаш!Така ти се доебава повече и губиш представа за калибрация .Предразположи я да приказва.Схваната ми идеята нали?Форсирал си,без комфорт на ниво и си прецакал привличането.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Redstyler
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Юни 14, 2020, 20:25 »

Badrick, мисля, че донякъде си прав. Въпреки, че направих тур из апартамента показах и стаите, как съм  боядисал спалнята и други такива неща да я предразположа. Аз почнах с леко кино по косата и прегръдки, но може би не е бил достатъчен комфорта, понеже каза дай да си приказваме и аз тогава се съгласих, говорихме общи приказки, ама явно трябваше повече да обърна внимание на това, като сигнал, че още не е готова.
Алкохол почти не пия, само за отпускане на нея го взех, понеже каза, че обича бяло вино, викам ок, ще вземем. Съгласен съм, че може би изфорсирах нещата повече отколкото трябваше, вместо да ги оставя просто да се случат с течението на вечерта. Вече като тръгваше и казвах нищо няма да правим, само ще си говорим, остани още малко и други такива приказки, но вече явно бях издухал привличането.
Като цяло има ли смисъл пак да я търся?
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3848

Профил
« Отговор #5 -: Юни 16, 2020, 06:02 »

Абе ясно... Вижда мацката, че скоро ще й свърши свободата и иска да провери, да си изпита силата, абе ставам ли аз за нещо още или не, мога ли да накарам някой друг мъж да ме желае или не?
Защото като се омъжи вече, за някой калъф в малък град, ще може ли така да хойка да се вози в чужди коли и да ходи в чужди къщи?
Е, проверила е, получила си е отговора, готово. Това е било според мен. Ако й се ебеше, щеше да събуе гащите, ти не е като да не си си поискал.
Макар че ако бяхте изпили виното... Под влияние на алкохол какви ли не луди неща са ми се случвали.
Активен
Redstyler
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Юни 16, 2020, 09:48 »

А бе трябваше да я оставя да си ходи, както си иска и с каквото намери. Mожеше да минa под предлог и че съм пил и няма да я закарам, ама вече пред свършила(в случая несвършила) работа варианти много.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1588

Профил WWW
« Отговор #7 -: Юни 16, 2020, 13:08 »

Бадрик щеше да е 'що-годе' Усмивчица прав, ако ставаше дума за момичето от този репорт ->
Секс от тиндър
Необременена, търсеща забавления, дебнеща да се изчука с кефещия е. Добавка алкохол и тайминг = комфортност, в случая чакане да се умори и да свали гарда = секс.

В твоя случай, обаче, това което Стоун е написал е по-точно. Мацката търси яко валидейшън, иска да си докаже (почувства), че има опции и т.н. На всичкото отгоре времето ви притиска. Всеки момент, може да звънне нейния, или да се почувства още по-гузна, или дори родителите, които се познавате… (всичките тези са ми се случвали).

---

Горните анализи, обаче нямат значение - аз винаги съветвам и обучавам - максимално ефективен стил – с минимална гъвкавост – по отношение на типа момиче. Напълно възможно е, без да се съобразяваш с мацката, да си максимално бърз и ефективен и да оставяш минимално на съдбата. (от години играя фулс-мейт и съм развил стила си на макс).

Преди, обаче, да ти дам конкретни съвети, искам да прецениш твоите действия и ситуации, които си създал:
- аз и казвам остави идвам да те взема
- тя ми дава 10 лева, аз и казвам остави сега, другия път ти ще ме черпиш.
- взимам някакви неща за хапване и  бяло вино - само за отпускане на нея го взех, понеже каза, че обича бяло вино
- леля ми се обажда да и взема еди си какво викам добре
- казвам и да оставя нещата на леля ми.
- след това отварям виното и нарязвам едно филе, което имах в хладилника.
- по едно време и казвам да си остави якето, не беше го съблякла, отказва.
- казвам и тука не се пуши на терасата излезе тя, аз отидох след малко и някакви лафове и бъзика валяха, които не ги помня.
- не ми дава да я целувам по устата, аз налазвам надолу, маха ми ръцете, не иска да се съблича, а вече съм я прегърнал така през кръста, че го усеща надървен.

Твоите убеждения + твоите действия = резултатите ти
От всички тези горе – кой е инвестиращият, кой е "пускащият", и кой е по-важният?

А сега, ето как аз бих го отиграл (базирано на съвсем реални мои случки):
Следобед заваля – писах и да звънне, и когато звънна й казах да мине да ме вземе към 17 и да звънне, когато е долу. През това време си цъкам на компа си мои работи и грам не ме ебе… Когато е долу слизам, намигам й (без грам да я пипам), и й казвам да кара към – игралната зала. В залата и посочвам къде да седне и минавам на бара и вземам за мен и нея питиета – (без да я питам какво иска). Играем, като през това време я бъзикам и ескалирам кино. От време на време я отблъсквам от себе си – и й казвам да не ми прави смучки, че гаджето ще ме бие – с големи мускули е. Свършваме играта – казвам й че се вдигаме, след като се изпикая – и отивам да го свърша.

Директно се запътвам към колата й, водещ я за ръка. Пресечката преди нас й казвам да завие – тя се чуди, показвам й къде да спре… намигам й – ‚едно дилърче ми пази мястото – идвай‘. Вървим една пресечка и се качваме в нас. Казвам й да се държи прилично и да не троши апартамента – да не се излагаме пред съквартирантите (живея сам Намигване .. на това място). Слагам я в кухнята и я инструктирам да ми стиска сок – от нещо… и й казвам, че имам малко работа… Сядам си на компа, в спалнята ми, и я оставям за 5-10мин – цъкам си нещо и въобще не ме ебе… Връщам се, тя е готова със сока и в доста очакване „къде отиде, какво стана…?“ Директно я натягам и плясвам по задника… сядаме да пием сок, нея съм я придърпал в мен… говоря и само мръсотии, и я блеймвам през 2-3 изречения, как не я е срам така да иска да се възползва от мен и слабостта ми към (плодовете в сока). След малко я целувам и я премествам в спалнята… Останалото е ясно... След това иска да пуши - казвам й - 'тук не' - излиза на терасата, а аз си сядам на компа да си разцъквам нещо, без да ме ебе... тя се връща след малко и пак ме търси... след малко си тръгва, аз й намигам и затварям след нея без да й казвам нищо...

Как ти се струва – кой е инвестиращият и кой „пускащият“?

---

- и ми казва закарай ме,
- моля те закарай ме, ще се обадя на майка ми иначе,
- казва ми ще се обадя на майка ми, казвам и спокойно ще те закарам.
- По пътя почти не говорим, оставям я тя ме прегръща и ми казва обади се като се прибереш, аз и казвам няма.
- Прибирам се, тя звъни по едно време и ме пита дали съм се прибрал, казах и че ми ги няма ключовете за вкъщи да не ми ги е откраднала и да иска да идва по някое време да ме обира. Наистина ми ги нямаше, ама бяха паднали в колата.

По-горните бих ги коментирал само, като затвърждаващи инвестиращия ти фрейм. Инвестициите са хубаво нещо, НО само ако знаеш, кога и как да си служиш с тях (прегледай моето стори и открий как аз изиграх моята инвестиция).
Активен

I'm a very special kind of monster
Redstyler
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Юни 16, 2020, 14:07 »

Съгласен съм, че съм прекалил с инвестициите и валидейшъна още преди да се стигне до секс. Предполагам, че е възможно да си е помислила, че попадам в графата възможност за сериозна връзка, понеже ми разправяше някакви логически глупости за нейния, че не било нещо сериозно(макар, че са сгодени) и това че не е "нейния" мъж, макар че мислела преди това че е, каквото и да значи.
Има вероятност и за това да се опитва да ми бави секса, разчитайки да инвестирам още повече и да се стигне до ЛТР. Но като цяло аз съм виновен, че не отиграх нещата по-чил и с по-малко инвестиции от моя страна , и с повече от нейна, осъзнавайки това сега.
Като цяло съм я отписал за сега, евентуално може да и прозвъня някой път като имам време.

Винаги е хубаво някой отстрани да ти даде и други насоки за размисъл.

Няма ли да имате някой Уоркшоп към Варна тая година? Усмивчица
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Профил
« Отговор #9 -: Юни 22, 2020, 12:40 »

Слейър ти го правиш от доста време.Имаш ясна идея кой си,с какво си ценен,какво поведение очакваш и какви граници имаш.Всичко кликва тогава.
 Този пич няма такова присъствие и закапак супер лесно реагира.Много желае Клоуз и хипер инвестира.Дори и да има присъствие в такава ситуация няма да го чувства.Ако му хрумне да го играе че има присъствие,става още по-голям търн ОФ.Според моят опит ако просто си налижиш да си чил и нормален преодоляваш това форсиране супер бързо.
Ако не намираш удоволствие в компанията и,няма да си engaget към нея.Освен това гледайки към секса като награда все едно искаш да пуснеш края и да се надяваш да харесат филма.След това присъствие в ситуацията,постепенно ще качи увереност и излъчването му ще стане по-силно.
 Тя иска да го чука преди да се омъжи.Понякога иска само внимание ,но при мен огромен процент от срещите в които тя е у нас,завършват със секс.От тази обремененост той няма достатъчно привличане.Поради тази причина логическото и мислене е така силно.През цялото врене има сякаш някакво ниво нервност в нея.
.”Говорили са си общи приказки защото е нямал присъствие в срещата,гледайки към крайната цел.Логично няма кино.Не знае как тя ще го приеме.Тя все още иска да го чука и затваря на годеника си,но логиката и същевременно все по-силно и набива че това е грешка.В тях базово кино(пипа коса,гушкания)Това е ок,но не от  позицията на обременен  какво ще стане.Дори и така все още е в играта,защото си е базово кино дори и като има напрежение.Тя не си съблича якето.Пуши и се.Понякога го правят жените,защото ги кефи,но често от притеснение и несигурност.Той усеща,че действията му не водят до желания резултат и започва да натяга без да има привличане за такава ескалация.
Ако се отпусне и се наслади на комуникацията ще зъздрави комфорта.От такава позиция има възможност да засили привличането!
Тя логично иска да си ходи а той напълно рухва откъм контрол и сваля привличането до 0.
Забележи как автора си обяснява някой неща с мнения от форума,а проблема е че такова поведение изисква качества и опит.
  Може да го развие с постоянно налагане.Което в началото ще е фейк.
  Може да се развие ако просто се отпуснеш  и усетиш ситуацията.
И в двата случая опита води  до резултат.
В първият случай:
Теория->опит
Вторият случай:
Опит->теория
 По-дълбоко разбиране идва от вариант 2,защото е свързано с повече негативни изживявания.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Redstyler
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Юни 22, 2020, 14:28 »

Бадрик, съгласен съм за форсирането на нещата и твърде многото натягане, обаче по никакъв начин не съм реагирал на нейното поведение нито емоционално, нито вербално, продължавах да си се шегувам и да се държа все едно нищо не е станало(то и не е де, освен *уя за кратко). Просто реших много да не си губя времето и да натегна, колкото мога, обаче логическото и мислене и нервността бяха повече при нея. Както и да е самата мацка я гледам вече с някакъв друг пич, явно е решила да го разкара оня.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: