Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 28, 2020, 12:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Всеки път една и съща грешка - страх от ескалация с момиче  (Прочетена 1690 пъти)
koleff99
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Юни 14, 2020, 14:43 »

Здравейте, отдавна съм във форума, но накрая реших да пиша, защото не знам вече кво да правя и ме хваща отчаянието.

Накратко, страх ме е да “ескалирам физически“, да я хвана за ръка, гушна, целуна и тн и мацките накрая спират да ми се кефят, разочароват се и съответно аз. Проблема е, че тва се повтаря всеки път с едва ли не всяко момиче и по-далече от натискане и целувки не съм стигал.

Историята, преди няколко дни се запознах с мацка от от общежитието ми на едно барбекю.
На 21 съм, тя е на 19 и от Беларус ако тва има значение.
Лафихме малко и ми се изкефи. На следващия ден сама ме намери в whatsapp (имаме група на общежитието) и ми пише да сме се срещали някъде да сме учели заедно, тъй като сме една и съща специалност.
Викам и ела в нас ако искаш тя добре става.
Та учихме квото учихме ама аз и един път не посмях да я докосна или целуна от страх да не се изложа и да разваля доброто впечатление.
Първия ден имаше супер настроение, хилеше се постоянно на тъпи шегички, на третия вече почна да и става тъпо и накрая като си тръгваше вика „ами не знам дали мога да дойда утре пак, ще ти пиша“.
На мене ми беше пределно ясно, че филма вече е приключил и не се надявам, че ше дойде пак в нас да учим хах.
Не мога да разбера как да изкореня тоя страх. От години го избягвам тоя проблем и си мисля, че като се развивам в други области и натрупвам увереност и проблема ше се реши от самосебеси. Нищо подобно, просто трупам его и май става по-зле.
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Профил
« Отговор #1 -: Юни 15, 2020, 08:40 »

Станало и е тъпо защото си неуверен и правиш НЕ  manly неща . Виждала те и че се притесняваш да ескалираш  дала ти е и сигнали да нападнеш, но пак  си се правил на приятно разсеян  и те е приела като нискорангов пич.
Виж в тубата неща за lack of confidence и low value signs да си разпознаеш поведението.  Прочети за киното тук и действай. Или го правиш, или не . Сам избираш от кои да си.  Щом някоя те следва е достатъчно иои да ескалираш. В случая във вас е дошла тук направо на челото и е пишело "е*и ме" .
Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #2 -: Юни 15, 2020, 10:47 »

Според мен страхът ти да я докосваш идва от това,че не правиш леки докосвания по време на разговора.

Започни със задържане на ръката и 1 секунда повече и после кажи нещо от сорта: Рано е за докосвания.

По време на разговора, махни косата и ако и препречва лицето, докосни я по ръката като разказваш нещо (по лакътя или отгоре към рамото).

След това пак при разказване и докосни бедрото. Друга зона е и долната част на гърба им. При докосванията, никога не гледай натам просто го направи. Направи го плавно, отначало ще е трудно и трябва да го мислиш, но в последствие ще свикнеш.

За да изградиш това нещо в играта си, започни просто от по-малки стъпки.

При целувката, най-ефикасно е като се смее, но трябва да си изградил няколко докосвания преди това. Ако се дърпа, връщаш назад и после пак опитваш. 2 стъпки напред, 1 назад.

Довери се на инстинкта си, мъжът е бил ловец в праисторически времена, време е да събудиш животинското в себе си.

Трябва да си готов да рискуваш и да загубиш през цялото време - това е много привлекателно. Казваш и утре  ще учиме в нас, но ще си донесеш къса черна рокля,за да не ме разсейваш, имам важен проект. Това е двусмислено. но ефективно.

Активен
Posleden
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #3 -: Юни 15, 2020, 21:07 »

Работата е там че каквито и съвети да ти се дават страха няма да отмине. Винаги когато дойде моментът, мозъка ти ще измисля всевъзможни глупави оправдания за да отложиш действието.
Начинът е един....просто се хващаш за топките с едната ръка, а с другата пипаш мацката. Както и да го направиш първите 50 пъти ще е супер не естествено и неловко, но НЯМА друг начин. Ти избираш дали сега да се пречупиш и изградиш този навик, така че всичко да става естествено и от самосебе си за нататък или да живееш живота си с този страх и никога да не пипаш това което е най-прекрасно за пипане.
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 394

Профил
« Отговор #4 -: Юни 15, 2020, 21:50 »

Колев, когато правиш друго ти трупаш увереност в другите области в живота, а не в тази с мацките. Както вика Последен по долу, каквито и съвети да ти даваме няма как, може би това е най-трудната част за много мъже ескалацията, естествено че го има този страх от това да не се провалиш, то всеки го има дори и някой мачо да не си признава и той го има, просто в един момент го игнорва и продължава.

Плюс това мацката е от Беларус, което ще рече че е доста по-лесна от тея тука в България, буквално само те свалят, имах преди време един колега от университета, една от Украйна му се натискаше ама той понеже го беше срам от другите в групата си остана на сухо, след като завършихме и се сети за този случаи много съжаляваше, изтърва готина мацка и се прееба.

Ще ти го кажа като човек който дълго време го бе страх да ескалира, давай каквото и да стане, верно че има хора които идват във форума правят сетове, ескалират и за 6 месеца ебат, явно не си от тях и ще се наложи повече зор да си даваш с тая ескалация.

Няма да ти давам съвети от сорта на " Почвай да я обарваш, хвани я за гъза, гали я по гърдите" защото тези съвети са супер тъпи. Предлагам ти да си помислиш какво искаш да правиш с тази мацка, всмисъл ясно че ти се ебе, но преди това, къде ти иде да я докоснеш как да я прегърнеш, с една дума докосвай я където ти искаш, ако ти е кеф да я галиш по косата, го прави, но в никакъв случай не прави това което другите правят всеки си има собствен стил, може да взаимстваш но не копирай. Трябва да ти идва отвътре, гледам си на 21, не че те притискам ама се вземи по сериозно, времето тече и не искаш след време да пишеш във форума че си на 30 и още девствен, срамно ще е за обществото, на теб ще ти е тъпо колко възможности си изтървал, естествено сега да не вземеш да правиш глупости и да ги обарваш като сексуален маниак, по лека лека и ще успееш.

Аз ти предлагам следното, науми си къде искаш да я бараш и си го направи като малка мисия и си я изпълняваш, примерно искаш да я прегърнеш, измисляш някаква причина и го правиш неволно и воала мисията изпълнена.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 326

Профил
« Отговор #5 -: Юни 15, 2020, 22:11 »

Проблема с ескалицията идва, от несигурност в себе си, страх от отхвърляне, малко опит и осъзнаване на момента...Когато си уверен в себе си, и от това, което ще последва, ескалацията идва от самосебе си...Тя не се планува, това не е блитцкрига на германците да го плануваш месеци преди това. Тука идват хора с въпроси, с наръчници, как да правят първо, второ, трето, та какви думи да използват, това е фалшива работа. Играта трябва да ти идва отвътре, натурално, но това става с доста опит и време.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
koleff99
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Юни 16, 2020, 01:37 »

Благодаря за отговорите:) Още един въпрос - кво правите ако момичето не се кефи на пушачи, примерно излязохме на терасата, аз си паля цигара и тя едва ли не нарочно седи на 2 метра разстояние от мен. Тва като шитка ли да го интерпретирам?
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3873

Профил
« Отговор #7 -: Юни 16, 2020, 05:49 »

Не всичко е шит тест, на непушачките просто им миришат на гадно цигарите.
Мацката става ли за нещо? Ако да, кажи й да дойде у нас другия път, аз работя от къщи сега... Все ще й помогна да научи. Каквато и специалност да е, от всичко разбирам. Па и не ме е срам да си поискам, щом е готова да даде момичето...
А сега сериозно, нормален е този страх, ама да си на 15г. Помня и мен така ме е било страх и съм бил неуверен тогава. След това се пречупих - с помощта на някои приятели, но и с мотивация. В един момент трябва да почнеш и да действаш, не само да мислиш. При едни хора идва на 12г тоя момент, при други на 15, при трети и на 21, защо не? Не оставяй живота да отмине, преди да е дошъл и при теб.
Активен
koleff99
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Юли 05, 2020, 20:10 »

Ъпдейт:
Видяхме се още няколко пъти с момичето, почнах някви леки докосвания, реагираше по-скоро неутрално, обаче нищо повече. Разбрах, че вече съм във френдзоната ама и си се надявах вътрешно , че още има шанс за нещо повече (едва ли не изключение от правилото хаха). Както и да е викам си ок може пък да сме си приятели голяма работа. Всичко точно ама последния път по едно време спомена нещо от сорта "...yesterday I went out with the guy that I'm dating...",на мене ми кипна, почувствах се сеедно се ебава с мене и след 15 мин и викам ''сори имам работа трябва да си ходиш''.
Сега като се замисля съм и благодарен, че ми го каза тва, за да не се удължава излишно края и да се набутвам още емоционално.
Въпроса ми е, кога решавате да теглите чертата и да не се занимавате повече?

Проблема с ескалицията идва, от несигурност в себе си, страх от отхвърляне, малко опит и осъзнаване на момента...Когато си уверен в себе си, и от това, което ще последва, ескалацията идва от самосебе си...Тя не се планува, това не е блитцкрига на германците да го плануваш месеци преди това. Тука идват хора с въпроси, с наръчници, как да правят първо, второ, трето, та какви думи да използват, това е фалшива работа. Играта трябва да ти идва отвътре, натурално, но това става с доста опит и време.

Много добре звучи натуралната игра ама тя е за натурали. Аз ако чакам да ми дойде отвътре, може и да него дочакам.
Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 326

Профил
« Отговор #9 -: Юли 10, 2020, 17:37 »

Жените понякога нарочно споменават гаджета, или че ще излизат с някой, или за да те отрежат по "мил" начин, ако не ги кефиш, или за да те тестват какво ще направиш, ще изревнуваш ли, ще се спечеш ли и т.н., или просто за да прехвърлят топката в твоето поле... Иначе ако ги кефиш, и има силно привличане, нито за приятел ще обелят дума, нито ще им мине през главата да ти говорят за някой друг...
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: