Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 13, 2020, 11:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Втора среща от Тиндър, след тежко кино  (Прочетена 847 пъти)
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 35

Профил
« -: Юни 16, 2020, 17:11 »

Излезнах с ново момиче от Тиндър. Дойде с колело сред дъжда и след като кафето беше затворено, реших да се разходим и да седнем в парка. Седнахме на една пейка и започнах леко кино и създаване на привличане. В последствие тя си задържаше погледа за доста дълго и при първа целувка, директно вкара езика.

Викам и отиваме да играем домино. Силен ЛМР, при което тя уж се съгласи, но почна яко да пита. Биех и игнор и не и отговарях, но почна много да се дърпа.

Целувахме се пак яко кино, докосвах я по гърдите и почнах да спускам ръка долу.

Аз: Харесват ми кръглите ти гърди.
Тя: И на мен ми харесват, но ми харесват и когато някои ги докосва.

Тя: Ще се изчукаме.
Аз: Няма да правим секс на първа среща.

Тя: До петък трябва да е, защото ще ходя на море за 1 седмица. Кога си свободен?
Аз: Цяла седмица съм зает, но ще се видим в сряда.

Сега пред мен са два варианта:

*Всичко или нищо - и да я карам да играем домино и да хапнем в нас.
*Пак да излизам с нея и пак да създавам атракшън и емоции.

Днес тя ми писа:
"Аз изтрезнях и подхванах с въпросите Усмивчица"

Иска ми и фейс при което и казах:
"После ще си правиш research".

Логическата и част се включва. Тя почти нищо не знае за мен , как да процедирам? Да създам малко рапорт и атракшън или директно в нас?

Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #1 -: Юни 16, 2020, 18:40 »

Е що не я еба още тогава ?
Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Юни 17, 2020, 23:21 »

Продължение на срещата от Тиндър

Срещата беше в Понеделник, разбираме се за Сряда.

Накратко за момичето - висока около 1 и 60, слабичка с къдрава черна коса и много ярки кафяви очи. От Пловдив е, доста усмихната и лъчезарна. Не яде месо и си пада по био неща. Дори ми каза,че червилото и е био. Има едри , закръглени гърди и изглежда доста палава. Бих я определил като 8/10. В Понеделник в Тиндър ми показваше нейната снимка и имаше 193 мача.

Пиша го докато още ми е прясно в главата.

Тя: Значи 90-та си роден.
Аз: Много си любопитна.
Тя: Ами да ти проверя другите аспекти. Кажи ми фейса си.
Аз: После ще правиш research.
Тя: Мхм Усмивчица
Аз изтрезнях и подхванах с въпросите.
Ами срещата утре отпада.

Аз: Хубаво
Тя: Е какво сега заради един фейс ли ще се откажеш?
Аз: Не се отказвам, ти се отказваш.
Тя: Аз не се. Просто искам да знам повече.
Аз: Ще ги научиш с времето си.

2 часа по-късно
Тя: ОК Усмивчица Малко ме хвана параноята днес явно.
Вчера ми беше много яко и безгрижно де.
Аз: Утре ще компенсираш за това.
Тя: Ами къде ще се видим?
У нас не става;
Аз: Давам си адреса ***

Когато се срещаме ми казва,че ще се разходим, защото и трябва да привикне.

Бях по тениска и започна да и вали при което и казвам,че не искам да си намокря любимата блуза и ще се качим горе.

Идва в нас и сяда на диванчето. Сипвам и чаша вода и цъкам нещо на компютъра. После и казвам:
Ще сложа рибата.

Тя идва при мен и почва да ме гушка и целува. Ела с мен на диванчето ми казва.

Започнах да я докосвам и целувам. Отново започна с въпросите.

Аз: Ще сложа рибата.
Тя дойде при мен отново. Отново се целува.

Хванах и я качих на мивката. Започна тежко кино и я заведох на ръце до стаята.

Хареса ми, че обича да експериментира с различни позиции. Говореше мръсно и настръхваше още като я докосвах.

След секса си взехме по 1 душ. По 1 време тя се навежда и ми прави френска.

Отиваме в стаята и продължава. Викам и отивам до аптеката.

Отидох, взех 2 кутии с презервативи и го направихме още веднъж.

Най-после се наядох след тези няколко часа приключения.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 211

Профил
« Отговор #3 -: Юни 18, 2020, 09:42 »

Браво за клоуза BaiGrozdan!

Сега е по-важно да не объркаш пак нещата и да не започнеш с "влюбването", запознанството с родителите ти и други "сериозни" неща. Наслаждавай се на отношенията ви. В момента ТИ държиш контрола и внимавай да не го изпуснеш. Не я търси често и не прекарвай много време с нея. На практика ти не я познаваш изобщо, което не пречи да се чук@те.

Един непоискан съвет/предложение - бий и игнора за 5-6 дни сега. Не я търси по никакъв начин. Нека тя е тази която да инвестира и търси. Тя да е тази която да иска да се "видите". Но се опитай да не се случи в следващите 5-6 дни, измъквай се, че имаш задачи или нещо подобно и неясно. И не спирай и с другите мацки и срещите/уговорките, дори е наложително за да не "хлътнеш". Вече си го играл този мач, знаеш как ще завърши.

Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Юни 28, 2020, 10:40 »

Бих и игнора и тя ми писа:
Поздрави от морето. Между другото не си ужасен. Или по скоро колкото си си,толкова и аз. Намигване аз съм.благодарна за споделеното преживяване и имах нужда точно от това Усмивчица
Аз:Здрасти Тео. Като се прибереш пак ще се чуем.
Тя: Много вода ще изтече до тогава Усмивчица
Хайде аз включвам на самолетен режим да не пада батерията.
Че слънцето си грее и не чака
Хубави дни
Аз: Намажи се с плажно масло
Тя:Просто ти писах за да споделя че е алл поситив.
Не използвам такива.
Камо какао.
Нали ти казах.
Аз: Ще има и други позитивни моменти
Тя:
Без токсични елементи
Аз:
Но нека не говорим за това сега
Тя: Хах
Аз: Имам среща
Тя: Чаооо
Аз: Чао за сега

Седмица по-късно и пиша:
Тео и аз направих едно море , добре си презаредих батериите.
Тая седмица ще се видим да наваксаме
Тя:Супер за морето, аз не съм се върнала още обаче
И ще стоя още
Не зная колко
Хахоха
Осиновиха ме на плажа
Ти къде беше на море
Аз:Тайна, да не вземеш да дойдеш при мен?Ъ?
Тя: Е, азпомислих
Че си севърнал
Питам от любопитсво
Иначе честно казано
Нямам никакво намерение
С такова детинско
Поведение
Да се занимавам
Хахаха
Дори и да правим секс някой ден
Несави интересни моделитети
На 18годишните
Девойки
Им минават такива
Не и нажена
Която знаецената си
Препоръчвам ти
Да се пренасочиш към
Някой друг
Аз сега живея
При еднисърфисти
На плажа
Мн е яко
Приятно на теб
(wave)
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1300

Профил
« Отговор #5 -: Юни 28, 2020, 16:22 »

Поздравления за играта. В първите срещи, на няколко пъти спомена, че правиш привличане. Не. Не си правил привличане, ти си го направил още преди това. Не ти е ясно много, много, както точно правиш, но пък нацелваш моментите, и ти се получава. Предвид, че тръгваш със солидно привличане, се възползваш добре от това. Много ясно, че на 2ра ще продължиш директно от където си стигнал, след като всички сигнали ти показват, че можеш да си го позволиш. Както и да е. Интересното е след това.

Цитат
Поздрави от морето. Между другото не си ужасен. Или по скоро колкото си си,толкова и аз. Намигване аз съм.благодарна за споделеното преживяване и имах нужда точно от това  Усмивчица
Аз:Здрасти Тео. Като се прибереш пак ще се чуем.
Тя: Много вода ще изтече до тогава  Усмивчица
Хайде аз включвам на самолетен режим да не пада батерията.
Че слънцето си грее и не чака
Хубави дни
Тая много здраво се опитва да те работи. И те почва, още от 1вото изречение, още не си е обула гащите.

Цялата субкомуникация е "Пиша ти ка да ти кажа, че беше много хубаво, ама ти си играч. Обаче аз съм по-голям играч.  Квото било било. Не си прави илюзии, отивам към морето да празня сърфисти и да ме порят по палатки, щото аз съм свободна душа с дива природа, над стереотипите, над клишетата, и общественото мнение, не че съм ку*ва, и ти трябва да се съобразяваш с това. Пък ако ми потрябваш, аз ще ти свирна"

Впрочем, не съм изненадан, много пъти съм срещал момичета, които се опитват да налагат този фрейм.
Нали ти е ясно, че приемеш ли го, на мига мача ти прикючва. Не казвам, че трябва да се впечатляваш от тъпотиите които съчиняват момичетата, в стремежа си да покажат, че са различни. Но няма как да им пускаш аванти, за такъв безграничен булшит.

И както забелязваш в последствие, тя е жертва на собствената си тъпотия. Емоционало зависима е като всички останали, от които се опитва да се изкара различна. Избухлива е, от съвсем малко побутване. Не може да контролира себе си, пък камо ли някой друг дето много и се иска.

Аз: Имам среща - това добре си го пуснал накрая
Тя: Чаооо
Аз: Чао за сега

Аз:Тайна, да не вземеш да дойдеш при мен? - и това ти е другия повратен момент с който си и прелял чашата.

И ето тя избухва
Тя: Е, азпомислих
Че си севърнал
Питам от любопитсво
Иначе честно казано
Нямам никакво намерение
С такова детинско
Поведение
Да се занимавам
Хахаха
Дори и да правим секс някой ден
Несави интересни моделитети
На 18годишните
Девойки
Им минават такива
Не и нажена
Която знаецената си
Препоръчвам ти
Да се пренасочиш към
Някой друг
Аз сега живея
При еднисърфисти
На плажа
Мн е яко
Приятно на теб

Тежък монолог. Започва от предното изречение, което си беше намислила, минава през осъзнаване, от там започва с опит за отрязване без да има оферта, обвинение за незряло поведение, обвинение за предателство, сваляне ранга на конкуренцията, Сваляне на твоя ранг, заплаха тип "сбогом", Реклама и самокомплимент за стойността, реклама и самокомплимент за личния богат и безкраен избор, и уж вежливо помахване за довиждане лежащо в/у много гняв

Класика  Ухилен
Браво

Надявам се, не си се подлъгал да отговориш на този тежък булшит. Единствения ти умен ход е да го игнорираш. Карайки я да го преусмисли, и да се срамува от изпускането на нервите си.

Но да се върнем към играта и. Към такъв тип момичета, с такъв тип игра, най-ефективната ти игра са игнорите, тайминга и невербалната игра. Нямаш нужда от тежки вербални хитове. Неговете ти трябва да са по-малко, и да са с минимално слаба реакция създадени, но да предизвикват сила такава. Като поводи за ревност и тънко сваляне на ранга. Като тези горните, които си пуснал. Но повече разчитай на невербалната игра тук. Тайминга, отговорите, кой кога търси и т.н.

Също избягвай изобщо да поддържате чат в тая ситуация когато сте далеч един от друг. Това ще те преебе с такъв тип мацка. Оставяй я тя да те търси, и чат пат я игнорирай. Но нямаш никаква полза да я търсиш ти. Това ти преебава играта за напред. Когато си сигурен, че можеш да ескалираш към среща и знаеш, че сте на едно и също място, директно и пускаш къса оферта.
Не се обяснявай по чатовете, много ще те прецака с такъв тип мацка. Остави я изцяло тя да гони. Твоята игра близо, трябва да е само от оферти на които тя се съгласява с радост. Всичко друго - далеч.

А за сега те съветвам, да си направиш едно хубаво море, изпълнено с готини емоции, и необремененост. А на нея да и подариш едно гадно море, изпълнено с тегави мисли, анализи, очакване, и празен поглед в чата ви, докато сърфистите се мъчат да я развеселят, и дърпат неуспешно към палатка парти
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: