Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 13, 2020, 10:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво правите когато тя е цикъл?  (Прочетена 326 пъти)
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 35

Профил
« -: Юни 22, 2020, 09:23 »

На интересен казус попаднах.

Момичето си ми е за секс - всяка седмица идваше в нас.

Английския и е много зле и не разбрах, че е в цикъл.

Както и да е казвам и да идва в нас и ето го накратко разговора по-долу.

Аз: В цикъл ли си?

Тя: Да

Аз: Добре да изчакаме да приключи.

Тя: Наистина те харесвах, натъжаваш ме. ЩЕ ти върна тениската, когато се върнеш.

Аз: Можеш да дойдеш,но трябва да ми сготвиш нещо..

Тя: "Да почакаме да приключи" - прекалено късно е.

Реално погледнато не ми се седи с мацката само да се целуваме и гушкаме. Кефи ме секса и го казах как го чувствам, но вие попадате ли сте на подобни ситуации? Как процедирате в такъв случай?

Да подчертая, че в оралната любов не е много добра, така че само за това не бих я викнал.
Активен
dreamcatcher
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 101

Профил
« Отговор #1 -: Юни 22, 2020, 11:29 »

Същото, което и когато не е в цикъл. Защо мислиш, че по време на цикъл не може да се прави секс?
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3848

Профил
« Отговор #2 -: Юли 08, 2020, 23:35 »

Правилно си постъпил, бай Гроздане.
Ама неправилно си описал ситуацията - нали уж момичето ти беше само за секс? Но явно тя не мисли така. Щом е готова да сложи край и го раздава обидена... ако е само за секс, трябва да правите секс всеки път като се видите. Не правите други работи. Тоест, може да правите де - да гледате филм или нещо такова, ама след секса. Иначе за какво да се виждате ако няма да правите секс?
Друг е въпроса, че можеше да постелиш една хавлия и да я изтаралянкаш (ако не ти мирише на гадно). Но някои не дават, чувстват се мръсни и не им е комфортно. Ако не дава, какво й пречи наистина да отложи срещата за секс за време, когато наистина ще можете да правите секс? Явно си мисли, че и други дейности имате заедно, не само секс.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1300

Профил
« Отговор #3 -: Юли 09, 2020, 02:21 »

Не. Просто разиграва сцена. И то очевидна, и изтъркана. Ако това го кажеш на момиче, което е здраво хлътнало по теб, има два варианта за реакция. Или ще го игнорира, и ще настоява да се видите, или ще реагира много силно и ще отнесеш тежки майни. Тук няма емоционална реакция, вероятно и момичето търси същото като теб. Но ти и отнемаш валидацията. И тя си я иска обратно. Два реда по надолу и я връщаш, и тя излиза от ситуацията. Като дори ти задава да продължаваш

Преди 10 секунди наистина те харесвах. Но рязко ми мина, щото ти намекна, че съм ти само за секс. Не бе, сериозно, вече не изпитвам същото към теб.  Ухилен
Аре стига булшит

Тук имаш само една правилна реакция. Да прекратиш, чата и да не се впечатляваш от глупостите и. Сийн и игнор. Вероятно и тя няма да досажда, тъй като няма да и дреме особенно. Поне за сега. Но това ти гради привличане, и като я присърби след няколко дни, от това, че не я бръснеш, вероятно ще ти се включи пак. Все едно нищо не се е случило. Със съвсем нов лаф
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: