Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 13, 2020, 09:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Чат с Красавица  (Прочетена 304 пъти)
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Профил
« -: Юни 26, 2020, 16:51 »

Ще постна един чат между мен и една мацка стига с тея теми тип анкети от моя страна ами малко същинска част, мацката си е видимо по-хубава от мен(реално не ми пука и не го взимам под внимание но и не бива да се изключва като фактор), но нали имам силен фрейм  Ухилен та да премина и на чата:

Аз: Здравей, готина снимка, ама си много сериозна на нея  !  Смотан

Тя:Супер, ами разсмей ме с някой виц  Завърти очи

Аз:Ако ме черпиш една торта тогава  Намигване

Тя: В тази криза, каква торта, мога един еклер  Усмивчица Усмивчица

Аз: Че ти можеш ли да правиш еклери  Смотан ?

Тя: А ти защо си помисли че мога торта ?

Аз: Не съм си мислил че може да я правиш а да ми я купиш.  Намигване

Тя: Ейййй само да не ти се схване клепача с това намигане
Че после как ще хапваш еклера с едно око.  Смотан

Аз: Няма проблем може и със затворени очи да  ям еклера тъкмо да не ти гледам физиономията че може да ме притесниш докато ям.

Тя: Леле колко съм смущаваша  Завърти очи

После й писах нещо друго ама не писа нищо, някъде съм преебал нещата сигурно или не ме е харесала достатъчно.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Posleden
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #1 -: Юни 26, 2020, 17:42 »

Първият ти отговор е ок. После и влизаш във филма и валидация и даваш.  
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 566

Профил WWW
« Отговор #2 -: Юни 26, 2020, 21:40 »

Хубаво си почнал брат но нещо надолу се сващаш . Даже ти сам си се усетил като си е негнал но не се е получило ... Трябваше да негнеш по яко да обърнеш тематиката и да почнеш друга тема . Аз примерно сега това ми идва не знам дали бих го написал но :

Тя: Ейййй само да не ти се схване клепача с това намигане
Че после как ще хапваш еклера с едно око. 

Аз : Лош човек си кълнеш урчасваш да ме боли окото ...Защо ми мислеш лошото ако с всеки на който даваш еклири си така значи разбирам пирогов защо е пълен ... С всеки ли си толкова добра Ъ??
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1300

Профил
« Отговор #3 -: Юни 27, 2020, 00:44 »

Нямаш привличане. А само интерес от нейна страна. И ти липсва изцяло далеч в играта, и хитове. А точно такава ситуация си иска здраво. 1во за онлайн играта ти е много важен тайминга. Как, кога, през колко време и отговаряш. В колко думи си формираш изречението. Това ти е половината игра. Ако не умееш да работиш с тайминга, няма как да обърнеш такава ситуация. От интерес в привличане. И на 2ро място, са неговете, както ти казах. Те ти липсват. А накрая, наистина изпускаш фрейма и контрола. Ето ти пример за нег.

Аз: Че ти можеш ли да правиш еклери   Смотан ?
Тя: А ти защо си помисли че мога торта ?
Ти: Приличаш на жена, която силата и е в кухнята

Стопляш, нали. Тънко, но силно и безкомпромисно  по ранга.В същото време бавиш тайминга с 20-40 мин. И след като започне да се пени и газира, точно в тоя момент, изчезваш поне за няколко часа, или ден два.

А колкото до нагласата ти е много сбъркана, и далеч от реалността. Ти я подхвърляш, едва ли не, че не си готин пич визуално, не си красавец и това те спъва. А играта ти компенсира. Напротив.
Сам виждаш, че мацката, която твърдиш, че е готина, ти отговаря. Знаеш ли колко рядко ми отговарят в последно време, а имам претенции, че изглеждам добре.
Факта, че има интерес (не привличане), и че си лафи с тебе, проявява интерес да види що за стока си поне, вместо да те подмине, означава единствено, че си покрил визуалния и критерии. Че не те има за противен. Че може би те намира дори за приятен.
Но железен фрейм нямаш. И играта ти е зле. Тя те дъни с мацките. Нямаш опит. Нямаш самочувствие. Нямаш усет в ситуациите. Нямаш топки, да рискуваш и да се налагаш в ситуациите. Нямаш реална преценка към междуполовите отношения, мнението на момичетата към теб, нужите им, и влиянието в/у тях.
Сори, ама си в грешка. Ти нямаш игра
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: