Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 13, 2020, 10:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Самоконтрол  (Прочетена 337 пъти)
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 566

Профил WWW
« -: Юни 26, 2020, 21:50 »

Пичове има един проблем не е свързан с пикапа . От няколко седмици главата ми кънти яко и нищо не ми идва на ум вече какво да направя . Става дума за самоконтрола в дадени ситуации имам някакво усещане че нямам време за нищо че съм в някаква дупка и няма излизане ...  От там и контрола ми се губи и ясната преценка и ставам нерешителен а енергията на половина .... Тренирам излизам работя имам си хобита не знам ... Мисля че и вие сте изпадали в подобни ситуации . Как се справяте с това и как влизате в релси ...
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Профил
« Отговор #1 -: Юни 27, 2020, 10:45 »

Според мен си се претоварил, нормално е дай си почивка малко,  намери време за себе си само,  разбирам че ти се живее ама понякога се налага да си починеш малко. Понякога стреса не прощава и се чувстваш изцеден.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Fraemas
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 45

Профил
« Отговор #2 -: Юли 05, 2020, 12:07 »

Може дa си бърнaутнaл, но сaмо предполaгaм. Не те познaвaм лично. Aко се чувствaш нaистинa изцеден зaпочни дa медитирaш, нaпример по 20 мин. 2 пъти нa ден. Препоръчвaм vipassana медитaция. Нaпрaви я чaст от ежедневието си и когaто изчистиш съзнaнието си, ще зaпочнaт дa ти идвaт добри идей. Излизaй и сред природaтa.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: