Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 27, 2020, 18:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Не-опитването и срама + 2 ситуации  (Прочетена 1619 пъти)
crowolf
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Patientia comes est sapientiae.

Профил
« -: Юли 06, 2020, 20:34 »

Споделям някои мои ЕйЕфСи разсмили и ситуации, в търсене на отговори. От 1-2 години се каня да заговоря някое момиче от улицата и все не успявам. Изключение прави ако съм с някой авер и тогава ми пука по-малко, вероятно защото така няма риск да остана социално отритнат. Нощна игра в дискотека ми е по-спокойно, защото там е общоприето да се запознаваш с хората и дори можеш да се държиш като глупак и никой няма да помни, е - има си граници, естествено. Взимал съм номера/инстаграми, но не стигам до ескалация или по-напред.

Между червените знаци са 2-те примерни ситуации на бездействие, описани детаилно. Ако ви идва дълга темата, може да ги прескочите.

===

Ей така от раз мога да се сетя за поне 5 случая, когато мацки са ми пускали явни сигнали, а аз не съм предприел действие (поради незнание как да постъпя и предполагам срам/страх) и в резултат на това рухвам ментално и след това ме е яд на себе си и чувствам вина за бездействието. Сега ще ви споделя няколко:

1) В дискотека, супер яка мацка на 3 метра пред мене ме гледа с поглед тип "ти си на ход" и си играе с косата. / Какво направих аз ли? Нищо, танцувах си и не я заговорих. В главата ми рационализирах ситуацията - "Аа, тя е в смесена компания, а и не знам да танцувам с момиче, може би ако продължа да бездействам, тя ще се приближи и ще дойде по-подходящ момент.." Естествено след известно време изчезна като фантом.

2) В автобуса, връщам се от уни, към 6 часа, лека полека се претъпква с хора. От дясно през 5-6 човека седи едно момиче точно мой тип, излъчващо някак си женствена енергия и сякаш беше в хармония със себе си. Това си беше като любов от пръв поглед. Засякохме си погледите на няколко пъти и доулових, че ми се кефи. През целите 20 минути път мислех какво да и кажа когато слезнем. Пристига автобуса до моята спирка и тя слиза там, заедно с нейна приятелка. Тръгват на другата посока и аз тръгвам след тях. Накрая има светофар и се разделят, като тя тръгва нагоре. Не можах да се адаптирам спрямо ситуацията и просто я изпуснах. След това се чувствах ужасно..

На другата седмица съдбата ми дава 2-ри шанс. След тренировки вечерта се качвам в автобуса и сядам, а срещу мен се оказва тя. Не помня как реагирах, но пак си засякохме погледите и май се усмихнах, но вече когато гледах надолу към телефона си. През почти целия път си цъках на тела или гледах надолу, защото какво друго мога да направя в тая ситуация? Явно ако не бях такъв бъзльо щях да я заприказвам, ама това е прекалено извън зоната ми на комфорт, защото сме на място, където нито можем да напуснем ако стане неловко и има много хора, които ще чуят и видят всяка дума и движение. Стигаме пак до спирката, тя слиза и тръгва надолу. Тръгвам и аз натам, въпреки че не ми е на път, като имаше един интервал от 1-2 секунди когато бях наблизо до нея и можеше да я заговоря, но или ме беше срам или просто не знаех какво да кажа! Колко тъпо.. Леко забързах да я настигна пък тя май взе, че се стресна и забърза още повече и накрая тръгна да пресича и си казвам - заеби, вече ще стане твърде криипи да я следя.
След тая случка се чувствах буквално депресиран. Заради някакви ирационални страхове изпуснах момиче, което беше от тези редките..

===

От една страна обвинявам "пикъпа" за това, защото е като червено хапче, което след като приемеш не можеш да виждаш нещата по стария начин.. Знам, че може би си слагам излишно напрежение, че трябва да направя нещо и като не го правя значи "не го мога" и съм по-малко мъж и т.н.. Но все пак това си е съвсем натурално като има превличане между 2 човека, най-малкото да се запознаят. Но не, при мен явно липсва тази инициативност и кураж. Единственото ми утешение е, че съм млад и живота е пред мене, но като гледам как минаха 2 години без да успея да се преборя с този страх..

А пък от друга страна каква е алтернативата на това да не заговарям и т.н - оставам сам и въпреки, че съм си самодостатъчен и съм свикнал, и по всяко време мога да си пусна да гледам мацки в нета е тъпо да се примиря с липсата на момиче до мен. Явно не съм готов да платя цената или "пикъпа" не е за мен. Много ми е не-натурално да тръгна да досаждам на непознати, дори без да имаме обща ситуация или някакъв контекст. Вярно, че винаги можеш да започнеш разговор с "Здрасти, как си?" или "Знам, че това е малко странно, но еди какво си..".

Какви ли не текстове, разсъждения, мотивации, опънъри и подобни записки съм си водил, за да се самоубедя, че не е толкова страшно, но когато стане въпрос за действие, винаги изкачат оправдания и не натискам спусъка. Писал съм си на телефона и на листи "утре ще заговоря мацка" и пак не се получава, а във всяка друга ситуация си държа на думата, особено за пред себе си. Мога без проблем да се самодисциплинирам и да спра някое изкушение за месец.

Отворен съм към всякакви критики, съвети и дискусия. Сигурен съм, че ще има хора, които биха се припознали в някои от мислите и (без)действията ми. Ако някой, който е минал през това и може да даде полезни насоки, ще съм повече от благодарен ако си изкаже мнението. А пък ако успее да ме надъха още утре да действам, ще го черпя - я питие, я някоя мацка (след време) Ухилен
Активен

"...Кажи ти мойте и аз твоите кривини, па да се поправим и всички да вървим наедно.”

Васил Левски
Fraemas
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 46

Профил
« Отговор #1 -: Юли 06, 2020, 20:58 »

Ами какво да ти кажа... Минал съм през същия път, мисля че много хора, които се занимават с пикап първоначално гледат много клипове / четат много теория, но не действат. Лошото е, ако този период продължи 2,3,4,5 години... Защото това е младостта ти, а колкото повече гледаш и отлагаш за бъдещето "утре ще заговоря момичето, което ме привлича", то никога няма да го направиш. Годините ще си минават, а най-голямата болка, която може да усети човек е това да се почувства разочарован от себе си. Болката не идва от това, че някоя си фръцла те е отрязала на улицата и хората около теб са те видяли, а от това, че предаваш себе си ден след ден. Знаеш какво искаш да направиш, но страхът от провал те спира.

Запитай се истински какво е по-ценно за теб, да продължаваш да гледаш клипове или в действителност да имаш момиче до себе си. Защото трябва да избереш само 1 път, няма как и двата.

Казваш, че почваш да мислиш преди да заговориш и в последствие изобщо не го правиш. Проблемът е точно там - мисленето. Имам един приятел, който учи програмиране. Супер е точен пича във всяка сфера от живота си, има си готино тяло, развива си собствен бизнес... До тук добре. Но винаги, когато съм излизал с него забелязвам колко много се пържи психически. Знае какво трябва да направи, вижда мацките, но почва яко да мисли и просто не ги заговаря. Този проблем и аз съм го имал и продължавам да се боря с него, но осезаемо намалява с времето. Пълнил съм си главата и с други глупости тип "какво ще си помислят хората за мен". От провинцията съм, малък град - Русе. Повечето хора си се знаят, защото всички избягаха в София и останаха много малко млади хора. Много време съм се оправдавал като ученик по този начин, постоянно отлагах, мислех си че ако отида в по-голям град този проблем ще се реши. Да, ама не. Дойдох във Варна и пак имаше подобни оправдания. Каквото и да правиш няма как да избягаш от себе си, или го правиш тук и сега или цял живот ще се самозаблуждаваш. Аз избрах първия вариант. Дори сега съм си в родния град, връщам се от пикап. Заговорих 4,5 момичета, едната беше от старото ми даскало, другата се оказа, че съм я апроучвал преди година и затова ме резна, с другите 2 нещо не си паснахме. Еми квовто такова, поне съм доволен от себе си, че съм предприел стъпка, макар и малка, която ме доближава до човекът, който искам да стана.

И последно, че стана доста дълго. Целият проблем на хората идва от тъпото мислене. Искаш да направиш нещо, но веднага почваш да мислиш за евентуалните последствия. Как ще ти се смеят хората, как ще се провалиш, как не заслужаваш ейй оная яка кака отсреща на улицата. Аз определям умът си като мускул. Ако не го тренираш, започват тъпи мисли, които те спират. Това, което съм открил за себе си, е че медитацията страшно много ми помага. И по точно така наречената vipassana meditation. Когато тренираш умът си достатъчно може да я използваш и в ежедневието, например днес, когато заговарях, благодарение на нея, когато ми излизаха мисли от рода на "тая кака е много яка, сигурно ще ме отреже", аз виждах кристално ясно, че това е просто мисъл. Това, което осъзнах за себе си е, че мислите не са част от нас. Те са ни утвърдени от учители, родители, абе може да се каже, че е социално програмиране. Прочети книгата "Силата на настоящето" на Екхарт Толе и започни да практикуваш. Не гарантирам, че и твоя живот ще промени както моя, но може да опиташ. Късмет и не се предавай.
Активен
koleff99
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #2 -: Юли 07, 2020, 01:29 »

Намери си уингове, направете си група и се нахъсвайте един друг. Сам едва ли ше тръгнеш, наистина в началото трябва да те бута някой, за да преодолееш страха от заговаряне. Аз имам опит 3-4 месеца с пикапа по-миналата зима. Поставихме си го за цел в началото аз и уинга да излизаме всеки ден по 2 часа. В началото е трудно щото е като по задължение, но после става навик и е по-лесно. Отделно ако някой се скатаваше си правехме някви предизвикателства, примерно имам две минути да намеря и отворя сет или аз ти посочвам някоя и ако не я заговориш падаш за лиецеви, е такива (между другото много добре работят тия предизвикателства хаха). Не е зле и да си купиш нещо примерно слушалки да записваш сетовете на звукозапис щото едва ли ше помниш всичко. Таа да за една зима имах между 300-400 сета(в Германия се случва действието) и някъде около 10 телефона. Накрая се чувствах бърнаутнат и спрях. Всичко се случваше много механично, знаех кво да говоря, знаех кво и на мене ше ми говорят и тръпката умря. Отделно от това повтарях едни и същи грешки, не се занимавах в нас да преслушвам записите и да се опитвам да подобря нещо другия път и съответно получавах едни и същи резултати.
Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #3 -: Юли 07, 2020, 09:37 »

Прекалено зависим си от резултата, страх от отхвърляне , страх от заговаряне.

Предлагам ти техниката : "Заговарям, за да ме отрежат".

Отиваш при момиче, което те кефи и казваш "Идвам, за да ме отрежеш по най-жестокия начин."
Тя: Отрязва те.

"Можеш да се справиш и по-добре".

Това упражнение го правиш 10 пъти като се забавляваш.

Направи го и ще видиш голяма разлика.
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #4 -: Юли 07, 2020, 10:19 »

Отиваш при момиче, което те кефи и казваш "Идвам, за да ме отрежеш по най-жестокия начин

Това всъщност с правилната енергия и ухилен до уши може да подейства много добре за заговаряне  Смотан
Активен
Fraemas
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 46

Профил
« Отговор #5 -: Юли 07, 2020, 13:45 »

Пичове, не съм съгласен с горните ви коментари. Вие му давате само временни решения, например "излизай с уинг, по лесно ще ти е да се надъхвате". Проблемът в тази ситуация е, че свикваш с уинга си и когато го няма кво? Уинга ти ли ще ебе мацките вместо теб? Да, яко е да излизаш с някой от време на време, който те подкрепя и се надъхвате, но се създава огромна зона на комфорт в дадената ситуация.

Другата техника, отивай и заговаряй с опанъра "дойдох тук, за да ме отрежеш" също според моето мнение няма как да работи в дългосрочен план. Първо защото страхът от заговаряне все още ще е там. Второ, ако в дадена ситуация харесаш нещо конкретно в някое момиче, просто ще е глупаво да започнеш разговора с този опанър. Представи си, че я виждаш на пейка в парка, докато чете любимата ти книга. По-голяма простотия от това да отидеш и да започнеш разговора с "дойдох да ме отрежеш" просто няма...

Другият вариант, който според мен работи е да промениш цялата ти нагласа спрямо страхът от заговаряне. Това, което се случва обикновено преди да заговориш са определени симптоми на тялото ти: сърцебиене, стомахът ти се свива и т.н. После според това каква е нагласата ти спрямо тези усещания в тялото ти, логическият ти мозък се включва и ги определя като "страх". Затова и не заговаряш. Ако си промениш цялата нагласа спрямо тези усещания в тялото ти няма да имаш проблеми да заговаряш. При мен най-голямата промяна дойде, когато просто погледнах над тези неща като на нещо неутрално. Нормално е тялото ти да реагира по определен начин, защото излизаш от зоната си на комфорт. Но единствено и само твой е изборът как ще погледнеш над тези реакции, дали ще ги определиш като нещо, което е лошо, неутрално или позитивно, изборът си е твой.
Активен
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 57

Профил
« Отговор #6 -: Юли 07, 2020, 14:44 »

Като цяло ще му е доста трудно да промени нагласата си понеже цял живот е бил с нагласата че не трябва да го прави.Определено няма да му е лесно да погледне ''над нещата'' просто така.Според мен оупенера ''Дойдох за да ме отрежеш'' би му помогнал да влезне в стейт , ей тъй 3 - 4 сета просто за да загрее.
Пик ъп-а наистина е като червеното хапче , но по точно те спира това , че на теория знаеш какво трябва да се случи но на практика не можеш да го приложиш.Преди като се опитвах да преодолея тоя страх (не че в момента не се опитвам , но по точно се възстановявам жот дълга връзка) най много ми помогна 3 секундното правило.Въпреки че постоянно бях с готов оупънър , замислях ли се повече от минута не отивах.Та , пробвай го 3 second rule , в повечето случаи ще ръсиш простотии но поне страха ти ще изчезне до някъде , поне при мен беше така
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 385

Профил
« Отговор #7 -: Юли 07, 2020, 15:37 »

Здравей, crowolf , ще ти кажа от моята гледана точка как седят нещата понеже и аз като теб съм минал по същия път, известно време не свалях жени. Ще ти дам насоки които мисля че ще са ти от полза.

Първо имаш проблем с мисленето си, самата ти настройка е пикап. Това не е добре за теб, защото ти не си някакъв който да излиза и да трамбова, затова ти трябва друга тактика. Аз и на много хора съм го казвал, забравете всякакви терминологии и тем подобни глупости. Много филмари има във форума, сега съгласен съм че това си е едно общество и си имаме жаргоните, но и аз съм виждал хора които буквално са като зомбита и някакви мега теоретиците. Недей влиза чак толкова надъбоко в материята. Да не станеш като някой който излиза вижда 2ка момиче и момче и си мисли сега как мацката може да му изневерява, това си е професионално изкривяване и не става. Избий си от главата думи като алфа, афц и други простотии. Съсредоточи се върху твоите усещания, върху самата комуникация, върху самата свалка така да се каже, недей мисли кой как ще реагира или за какво ще те помисли във форума или в нашето скромно общество. Помисли какво ти харесва на теб, какво искаш да постигнеш с мацката, как ще се забавляваш, потопи се в момента и си прави кефа.

Второ - да излизаш с крило няма да ти помогне, защото ако крилото ти е пикап филмар и тръгне да ти говори за високорангови неща и как да бъдеш алфа, то няма да ти е забавно с такъв индивид, ако е по добър от теб има вероятност той да заведе някоя на кафе и ти пак оставаш сам, ако е някой под твоето ниво, ще трябва ти да го дърпаш. Играта с крило не е за подценяване трябва ти точния човек, не всички си пасват, там си има тънкости. Пък и сам казваш че с крило ти е по комфортно така че този вариант го изключваш.

Трето - заеби всякакви глупости да пишеш да преанализираш, зашо ама как, просто ги забрави тези работи, идеята е повече да действаш по малко да мислиш, за да си подобриш инстинктите и да правиш всичко по инерция, без да го мислиш. Не мисли за тези мацки които си изпуснал, вече ги няма край, ако ги срещнеш късмет ако ли не майната му, има толкова много. Не се обвинявай.

Много важно запомни, НИКОГА ама никога не се сравнявай с  други играчи, гледай си своето ниво, защото има такива да пускат една тема във форума в която са ебали и си мислиш че им е било лесно, дори и да е така ти не си като тях, може би ти трябва време, така че гледай себе си и не се вкарвай във пикап филми.

Тези упражнения дето са ти ги дали колеги не че са лоши ама знам че няма да стане така лесно, плюс това е безсмислено, защо ти е да пилееш сетове с някакви неща с цел да те отрежат, не ти трябва това. Но бих ти препоръчал да направиш като мен когато за пръв път излязох да заговоря. Като излязох и ми трябваше 2-3 седмици преди да заговоря някоя мацка, а имаше пичове се отчупват след 1 час, да де ама аз бях по бавен откъм развитие така че. Можеш да направиш така, когато се връщаш от някъде или отиваш на някъде и видиш мацка която те кефи я заговаряш, изглежда по натурално. Ако искаш трамбовай, не мога да те спра, но ти го казвам така защото ти не си от тези които трамбоват и ще ти пасне на стила. Постави си го като цел, представи си че момичето което заговаряш е купа или трофей който искаш да спечелиш или по-добре постави си за цел докато не заговориш поне една мацка да не се прибираш, ако трябва се ядосай леко за да се настървиш и най вече мисли за себе си, не затова какво иска мацката отсреща, важния си ти, бъди уверен в себе си ако трябва си вкарай фалшива увереност но така направи.

Айде успех и ни дръж в течение.  Усмивчица
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
crowolf
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Patientia comes est sapientiae.

Профил
« Отговор #8 -: Юли 07, 2020, 17:34 »

Благодаря ви за вкючванията!

@Fraemas - Уважение за това, че пикапиш и то в родния си град. Чувал съм за тази медитация, даже ако не се лъжа има такива 10 часови практики. Ще я проуча и тествам, а на Екхарт Толе книгата ми е една от любимите. и миналата седмица почнах да я чета за 2-ри път, явно не случайно. Съгласен съм с философията му, че умът в повечето случай само вреди и че също е ценно да можеш да се отделиш от него и да го наблюдаваш, както ти каза - "виждах кристално ясно, че това е просто мисъл." При мен проблема не е твърде много овъртинкване, а по-скоро онези 2-3 секунди, от които зависи дали ще действаш или не. Някак си трябва да намеря начин да си активирам бутона за "Just Do It". Може би чрез "НЛП котва" или нещо такова. А може и просто да дойде натурално, без мисли за игри, отрязване и т.н, а просто от любопитство.

@koleff99 - Да, уинга е вариант, щом ти е помогнало да действаш. Но както споменаха и другите момчета, това не разрешава проблема, защото ще свикнеш с уинг и без него пак няма да можеш да действаш. Иначе до това, което ти си направил - според мен идеята на играта е просто да си правиш кефа, а ако се превърне в статистики и наука - кефа бяга. Пробвал съм едно подобно нещо като наказание за бездействие - дадох на един авер 20лв. и му казах, че не трябва да ми ги връща ако не заговоря. Малко ми развали "стейта" с логични разговори и от цялата работа само успях да питам една продавачка в бижутерия дали продава хляб Смотан (което всъщност доста ми дигна адреналина и увереността, препоръчвам го) Така де, накрая си взех 20-те кинта, ама и това не помогна особено.

@BaiGrozdan - Прав си отвсякъде. Чувал съм го този метод и сега като се заМИСЛЯ (пак логика) - няма много риск, а ако мацката го направи ще ми атакува ЕГО-то, което явно е главния източник на страх и прочие. Ще го пробвам, може и да действа като опънър. Съгласен съм и с @vHT ,че ако енергията ми е на ниво може да се стигне и до запознанство, номер и още!

@Jacob Palmer - Правилото си е класика. Точно там ми е слабостта - самото решение, че го правя и предпиемането на действие. Бих го пробвал, но това означава да се хвърля в дълбокото, без да имам нещо предварително наум, за да не почвам да мисля за него. Но - що да не.

@Riot - Прав си донякъде за термините и теорията. Мацките, които съм изпуснал знам, че са останали в миналото вече, но това го давам като пример, че е по-вероятно да запомниш пътите, в които не си опитал, а не в които са те отрязали. Отдавна не се сравнявам с други хора, всеки си има различен път, предимства, недостатъци и т.н. Ако си представя, че е трофей няма да помогне, щото ще я поставя на пиадестал. По-скоро фрейм, тип - хищник на лов. Истината е, че от каквито и ъгли да го погледнем и теоритизираме - файда.. Просто трябва да се рискува.
Активен

"...Кажи ти мойте и аз твоите кривини, па да се поправим и всички да вървим наедно.”

Васил Левски
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 318

Профил
« Отговор #9 -: Юли 08, 2020, 21:33 »

Кой е казал, че всеки трябва да е добър и да сваля девойки? Това е всеедно някоя котка да си казва:- Толкова време опитвам да стана лъв, ама не се получава, и не се получава... Намигване
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3861

Профил
« Отговор #10 -: Юли 08, 2020, 22:37 »

Май просто не ти се ебе достатъчно. Както пишеш - можеш и сам, ОК ти е сам, но все пак търсиш да си хванеш гадже защото "така трябва" или защото приятелите ти имат или родителите ти ти подмятат? Ако ти се ебеше та две не виждаш, както има една приказка, ще излезеш и ще заговарят и няма да се откажеш докато не праснеш някоя. Но може би не си от тези хора. Ми като не ти иде отвътре, защо да се напъваш? Не е казано, че всеки трябва да е големия пикап артист... карай си я така, имай си хобита, хвани си професия, направи пари - и някой ден ще те сватосат за някоя, ако толкова мислиш, че трябва да имаш жена по-натам.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 162

Профил
« Отговор #11 -: Юли 09, 2020, 20:24 »

Здравей,

Не съм чел мненията по-горе, ще ти дам съвет от моята практика, който ми помогна да се пречупя доста. Тъй като и аз прекалено мислех и чаках перфектния опенер (няма такъв), направих следното упражнение - зададох си за цел на път към работа и на прибиране да отварям по 1 сет, всеки ден. Постепенно увеличавах броя на сетовете, както и сложността им (двойни сетове, смесени сетове и т.н.). С течение на времето се научих да отварям почти всякакви сетове с различни експериментални подходи, като основното беше да не ползвам шаблони, а да съм максимално естествен. Постепенно дотолкова свикваш, че даже не усещаш как внезапно си говориш с някоя мацка. Което е още по-важно, когато всичко протича толкова натурално, това е напълно ок и за нея и се получава истински приятен разговор. Днес например бях на едни изследвания и се заприказвахме с лаборантката докато ми взимаше кръв. Разменихме контакти и чак на тръгване започнах да анализирам сета. Препоръчвам ти това упражнение, има страхотен ефект в дългосрочен план!
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 570

Профил WWW
« Отговор #12 -: Юли 10, 2020, 09:07 »

Какво значи страх ? Страх е емоция която ти вилнее в фард диска . Как да махнеш страха от това е най-лесното нещо . Въпроса е какво си готов да дадеш за това твое искане ? Да речем че си готов и искаш да ебеш повече и да си общителен повече !  Методите са най-малките почваш от малкото към многото . Малкото са ти : Да говориш с приятелки и приятели по телефон да излизаш с тях но по саме да може да свикваш динамиката на разговора не само с флирта . След което почваш да играеш една игра която на мен ми помогна беше да излизаш и да говориш с всеки човек отделяш му по няколко минути като ти поддържаш разговора и темите . Така вече учиш не само флирт а и динамиката на разговорите като цяло с непознати . И ще видиш как ти става лесно да общуваш с всеки . А за излагането и всичките спирачки то това е нещо нормално да се излагаш просто си казвай там някъде има някой по зле от мен и аз съм топ и давай.Само че анализирай всичко което ти се е случило това ти дава мъдрост и знание в едни други свери не само в това . Успех ... !

ПС: Правиш го много сложно и го приемаш доста сложно а не е и това те мъчи и спира .
Активен
Valour
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 71

Профил
« Отговор #13 -: Август 05, 2020, 00:34 »

Следващият път като си харесаш някоя женска, отиваш и я заговаряш директно, без да чакаш правилния момент, без да мислиш предварително правилните думи, сценарии и прочие. Колкото повече време обмисляш дадена ситуация мозъка ти започва да ражда най-различни сценарии, сюжети, варианти на какво може да стане, какво може да не стане и момента е отлетял..... Оставаш си само с идеята и разочарованието, че си искал нещо ама нищо не си направил  Тъжен По гадно от това няма, искаш нещо ама нищо не правиш.... Искаш да ебеш ама те е страх две думи да обелиш...

Ако те е страх да заговаряш жени които харесваш, отивай и ги заговаряй с идеята да се пребориш с този ти страх. Не с идея да те харесат, да вземеш номер или да е ебеш. Направи го за себе си, иди защото ти така искаш, пък каквото стане. Като го направиш няколко пъти ще видиш, че всъщност няма нищо страшно. Гарантирам ти, че ще се чувстваш добре от самия факт, че си отишъл и си направил това, което искаш, че си преборил страха.

Това правило е универсално за всяко едно нещо в живота. Ако искаш нещо да се случи, то се заражда, като идея в главата ти под формата на мисъл и желание, но за стане реалност трябва да положиш конкретни действия Усмивчица

Активен

"Трагедията на живота е не, че свършва толкова скоро, а че чакаме толкова дълго, за да го започнем."
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: