Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 04, 2020, 12:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”С усърдие и концентрация с пламенна омраза… ти или обичаш, или мразиш. Ако живееш по средата – не се получава нищо." - Чарли Шийн

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Уоркшоп 12 07 2020  (Прочетена 1335 пъти)
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« -: Юли 13, 2020, 00:49 »

Днес съм много доволен от уоркшопа на Илиян. Горещо Ви го препоръчвам!

Започнахме с разбор и план за деня в кафе Модера. Всички бяхме 90-ти набор. Момчетата беха свежарки, даже едно от момчетата Стефчо отваряше всичко, което мърда и ми се включваше в двойните сетове.

От начало беше доста трудно да се отпусна, но Илиян ме надъха. Имаше доста сетове като главните места бяха Витошка, НДК, Графа.

Отворих един двоен сет като другото момче на име Дидо ми подсказа Клоуз, Клоуз. Взех и номера на Анчето, въпреки че нямах никаква игра, но явно на външен вид ме е харесала. От Септември започва практика и ми Каза ,че ще направи пломба за 14лв. Казах и , че първо ще излезнем.

Момчета обядваха, но аз останах гладен, за да отварям още.

Имаше и тежки резачки. Едната почна нещо да вика на висок глас "Какво ви става на всички оставете ме на мира".

На някой сетове им направихме деня като им влизахме по двама един след друг.

Стефчо говореше с едно момиче 5 Мин, но без никакъв прогрес. Влезнах в сета, заговорих я и взех номера на Надето. Беше излезла да пуши цигари и беше на 21, учила Икономика, а сега се цели в НАТФИЗ

Последната беше една Симонка, която беше на изпит по Медицина. Влезнах с "Да ме отрежеш по най-добрия начин" като беше троен сет. Тя се изчерви и само се смееше. Един се заговори с третата, а дебелата ме гледаше.и слушаше. След малко дръпнах Мончо встрани и взех номера. Другите налазваха останалите като дебелата ги дърпаше , за да си ходят.

Илиян ми каза да спра да се лигавя , но отвън това нямаше други забележки. Ще почна да излизам сам,за да заякна.
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 143

Профил
« Отговор #1 -: Юли 13, 2020, 23:37 »

Да им влезеш с послание да те режат с присъствие и да предизвикаш емоция показва,че влизаш в силен стейт!Значи отваряш и се наслаждаваш на действията си.Такъв поглед трябва за да продължиш да се подтикваш към action!
 Енергията ти вероятно скача доста и губиш целенасоченост в сет,но поне не зависиш от реакцията което също е важно!
   Чудесно е,че отваряш и трудни сетове.Когато си в стейт това е чудесен момент да се пушнеш.
  Важно е да си редовен.Това не е typical начин на мислене и действия.Трудно се калява като навик.Дори и за 30 минути на ден!В моментите  в които нямаш вътрешна сила да действаш,весела компания помага.Само да е ухилен.
Ако отваряш предимно спрямо вътрешното си състояние.Каляваш връзката чувства-мисли,а и хората оценят искренноста.Ако се опиташ да си “cool” а не го чувстваш се разминават емоциите и действията ти,а това е fake!Не говоря към теб,а по принцип.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 166

Профил
« Отговор #2 -: Юли 17, 2020, 06:29 »

Браво Бай Гроздане! Вече имаш опит, така че виждаш, че няма как да бъде и без тежки и груби резачки - и те са част от играта. Всъщност ги предпочитам, защото не ти губят времето с излишни очаквания, а освен това когато играеш дръзко и директно ще има и такива. И аз също излизам да играя сам понякога и е много разпускащо, а и не обичам уинга ми да ме чака като се задържа дълго в сет. Продължавай и ще се засичаме!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: