Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 08, 2020, 10:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Лятно предизвикателство  (Прочетена 1414 пъти)
vodoprovod4ika
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 81

Профил
« -: Юли 16, 2020, 18:07 »

Всичко започна преди две седмици, разхождаме се по Витошка, гледам путките по къси панталонки  и си мисля как искам да ги еба всичките, нищо ново, нищо необичайно.

За последната година оставих пикапа на по-заден план, започнах да дърпам основно онлайн, които към този момент смятам е най-прагматичният метод. За година съм ебал околко 20 жени (7-8 от които минават за хубави по обществените разбирания)  - за някой може да е много, за друг малко, всичко е въпрос на реалност и преспектива.

Замислих се над това. Навърших 23 години, в разцвета на силите си съм в сексулано отношение. При тези обстоятелства, 20 жени годишно са нищо. Като стане на 70 и не ми става патката, какво ще си мисля? Ще ме е яд, разбира се, защото знам че можех да наеба 50-100, а не 20.Не искам някой ден да се ядосвам за тези неща. Няма винаги да съм на 23.

Та да се врнем към онзи ден, когато се разхождах по въпросната Витошка ( без да отварям, странното е че съм загубил този навик). Звъни ми Сексинструктура, говорим си, казвам му, искам ги сцепя от ебане това лято, да ги еба навсякъде и отвсякъде, в преносен и буквален смисъл. Трябва да направя нещо по този въпрос. Той ми отговори много мъдро с думите "направи го". Та пиша този пост с цел да подпечатам въпросните си намерения да го направя.

Също така, държа да вметна че от тогава минаха 2-седмици, и макар да исках "да го направя" , не съм се здействал до сега. Основната причина - липса на достатъчно мотивация. Тук идвате и Вие, драги мой читатели. За съжаление не съм будистки монах, а ако бях, едва ли бих си поставил такава цел, така де... та, малко или много, за подобен "подвиг" си е нужна външна мотивация, макар и базирана на его. Знам го, осъзнавам го, но ме боли кура. Его или не, щом нещо ще помогне и даде разултати, правим го.

Никога не съм обичал да се ограничавам в бройки, но за съжаление, само те правят целите измерими. От тук следва следното - искам за следвашите 2-3 месеца да наеба толкова жени, колкото преди успях за година.
Целта няма да се постигне само с "мързеливата" онлайн игра. Ще трябва да се атакува на всички фронтове. Но пък ще бъде забавно. Смятам да го направя и още днес да пенетрирам Витошка.

Тук вече ще влеза малко по-фундаментално в играта, за да мога да дам някаква стойност и на Вас, читатели мой.

На база много опит с жените, съм установил няколко ОСНОВНИ ПРНИЦИПИ които водят до успеха ти с тях. Повечето от тях по мое мнение са ОБЩОВАЛИДНИ, но със сигурност има и някой индивидуални. Та, нека ги споделя с Вас.

- Начинът по които жените  ти реагират и чисто ОГЛЕДАЛО на начина по който се чувстваш. Това колкото е елементарно и супер лесно, така е и зверски трудно. За добро или лошо (по-скоро добро) , в днешно време повечето хора нямат индивидуалност (силна реалност). Това ги прави изключително зависими от външни фактори и енергии. Поради фото-нещо си в мозъка, хората много лесно влизат в настроението "стейта" на човека срещу тях, особенно жените.

Какъв е извода?

Ако ти си на кеф и жената ще е на кеф, ако ти излчваш силна емоция , тя ще се предаде на нея и ще я првърже към теб, високата емоция ( енергия) е пристрастяваща, ако ти си сексуален и тя ще стане... до тук само плюсовете , тук нека обърнем внимани на минусите

Ако се неуверен (гадна енергия) ще я отблъснеш, ако си апатичен също и тн и тн.

Та този принцип е колкото елементарен и прост толкова и сложен за спазване - чувствай се добре, излъчвай го и ще ги првличаш натурално

Тук ме вече ме домързява да пиша.При следшащото включване ще опиша и други подобни принципи, както и рапорт до къде съм я докарал и как върви въпросното предизвикателство.

Също така, някой от София ако иска да се пусне към Витошка с мен, да пише. Има ли готина енергия, добре е дошъл.

Сейонара
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 372

Профил
« Отговор #1 -: Юли 16, 2020, 18:43 »

Наебал си за година 20 мацки и си на 23, братле шапка ти свалям. Абе не знам за другите ама това да наебеш 20 за година си е стабилно число,аз ако и една успея  Смотан е добре дошло. Колкото до мотивацията, то и при мен е същото. Това за 2-3 месеца да наебеш толкова за година си е бая трудно, ама като си го взел като чалъндж. То и сега си е сезона, ако се пуснеш по морето може и да наебеш там няколко бройки, но пък и София не страда от липса на сетове. Имате си предостатъчно пички от всякъде.

Само че ми е интересно какво представлява майндсета ти, как ти намери мотивация да наебеш 20 мацки, пък и да ти се занимава, понеже аз съм на моменти доста мързелив и ще ми е интересно да дадеш някой друг съвет братле.  Усмивчица
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 162

Профил
« Отговор #2 -: Юли 16, 2020, 20:14 »

Хубава тема, има нужда от повече такива с цел мотивация, а не теоретични. Тези дни и аз ще се активизирам и ще гледам да намеря време и да опиша един интересен клоуз с мацка от фитнеса. По темата ти - реално 20 е по 2 мацки на месец, ако правиш само това, естествено, че е малко..ние обаче имаме много други интереси, работим, тренираме, отделно трябва да поддържаме отношения и с фък-бъдита, така че на целия този фон бройката ти е добра. Аз те познавам и знам че можеш и повече, а и сезонът го предразполага - наистина ако се завъртиш за 2 часа в центъра ставаш разноглед. Отделно мацките ти се кефят, така че не ги жали  Намигване Ще се видим уикенда на полето!
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3856

Профил
« Отговор #3 -: Юли 18, 2020, 12:59 »

Действайте из софия, лъвчета млади, че на морето нещо няма игра тази година. Може би сега ще се засили, пика на сезона тъкмо идва.
Успех ВП!
Активен
vodoprovod4ika
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Юли 18, 2020, 16:25 »

Действайте из софия, лъвчета млади, че на морето нещо няма игра тази година. Може би сега ще се засили, пика на сезона тъкмо идва.
Успех ВП!
На слънчев бряг дойдохме с Т. за уикенда. Вчера взех една от Викинг за точно половин час. После се върнах, ама ме мързеше за още. Та не е като да няма Ъ??

Истината е че в тези барове, макар и празно, винаги се намира нещо да се вземе.

Активен
vodoprovod4ika
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Юли 22, 2020, 02:55 »

Привет на всички, вслючвам се по никое време, но просто сега ми дойде музата и има някой идей и расъждения които бих се радвал да споделя с Вас.

Като за начало ще спомена, че откакто писах последният пост, съм "клоузил", "ебал" или кой както го нарича 2 нови жени.

Тъй като това е рапорт, ще дам малко инфо за въпросните "клузове".

Петъка отидохме на слънчев за уикенда. Излизаме, във викинг сме. Бе доста рано към 12:30-1. Пия си редбул, когато една мацка (абсолютно средна работа, нито лоша, нито хубава с мръснишко излъчване ме посочва и пита ти ли си ******* (името ми). В последствие се оказа че съм я мачнал в Тиндър, добавил в Инстаграм, където ми е писала, но не съм и отговорил (това преди няколко месеца, реално не ми се е занмиавало с нея).
Та мацката си личи че го иска. Беше се продала предварително. Поседях в бара с приятели още 20-тиина минути, и отидох при нея. Ескалирах я брутално в бара, като я хващах за врата и глдах с много сексуален погед, кефеше се. Ясна работа. Предложих и да се разходим, нави се. Оттам я закарах на един шезлонг. Говореше ми че няма да правим нищо, ама празни приказки. След няколко минути вече и го бях набил на шезлга. После я заведох и в хотела, за да свърша работата както трябва.

Изводи:

Социални мрежи, социални мрежи и шибани социални мрежи. За добро или лошо това е призмата през която хората виждат светът. Вървежен ли си там, ебането е лесно, елементарно даже. Тук мацката сама се бе "продала" и аз просто трябваше да я взема. Реално "свалка", "игра" и тем подобни не е имало.

Клоуз 2 - Днес. Мачнах се с една посредствена (ставаща, но абсолютно нищо особенно) в тиндър. Беше ми дала номерът и,ама така и не и звъннах. След няколко дни ми писа да ме подсети да и звънна. В този момент ми стана ясно, че "клоузът" ще бъде много лесен. Така се и оказа, взех си я днес. Даже в момента е в нас, спи, докато аз пиша тук.

Чудя се дали да се захвана с въпросният "Чаландж". Реално погледната, практитката показва,че поставя ли си го за цел, ще направя нужните бройки. Въпросът е имам ли нужда от тях?

Напоследък се замислям за следното: Ще го опиша така, защото така е в моята глава. Реално разделям жените на 3 типа.

0 - не става
1- става
2- много става ( наистина хубави мацки, според индивидуалните предпочитания, разбира се)

Нещото което си мисля е следното: Има много 1-ци които съм наебал, и дори не ги помня. Не остават никаква следа в мен, та и 100 да наеба, не мисля че ще ми се отрази колко, не ме прави щастлив, все тая ми е в обши линии.

От друга страна обаче, наистина хубавите мацки, или тези които са просто мой тип ( на мен ми допадат, ще ги нарека 1.5) ми доставят удоволствие. Кефи ме да ги свалям, да излизам с тях, да ги чукам. Та мисля си, така и така ще вложа енергия в това нещо, реално 5 2ки, ми създават в пъти повече емоции от 20 1ци. Разбира се тези изчисления и тн. са доста абстракти, но схващате идеята. Да се фокусирам само върху мацки които ме кефят.

Вие какво мислите по въпроса? Спред мен след даден момент, качеството трябва да е основен фокус. Разбира се, няма лошо да думнеш някоя 1-ца , когато знаеш че ще е бързо и лесно. Абе, нещата са по средата. От друга страна трябва да се ебе различно, влияе положително. Знам ли, обърках се. Дайте мнение, че ми е интересно.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 216

Профил
« Отговор #6 -: Юли 22, 2020, 07:57 »

Ще се върна на скалата ти
0 - не става - здраскваш, това е ясно
1 - става - но за какво?Ъ?
2 - много става - отново - за какво???

Ако е само за едното ебане, реално разлика между 1 и 2 няма. Писал си, че с 2 ти е приятно и да излизаш.
Ако търсиш емоциите - естествено че ще действаш преидмно с две, ако търсиш секса - 1. Нищо не пречи да превключваш режимите, според настроението ти / сезона / моментно състояние. Ако гониш само 2, рискуваш да оставаш на сухо по-дълъг период от време, отделно това "тя ме кефи, мой тип е" мислене ще те прецаква повече. Ако гониш само 1 - ще влияе на самочувствието ти в негативен план. Какво пречи да имаш една комбинация от две-три 2-ки и две 1-ци? Излизаш/забавляваш се с едните, плющиш всичките. Според мен ротацията/rooster-a е най-добрия вариант за един мъж. Имаш 3-4 мацки и си ги въртиш (заменяш 1-ци те по-често). За съжаление е много трудно постижимо, изисква много постоянство, много усилия, постоянни смени вътре, много Игра/нерви.

Лично аз не виждам конфликт, наистина разнообразието влияе положително в лонг търм щастието на мъжа.

Чел съм, че си активен pick-up artist, но каква е Глобалната ти цел извън този конкретен чалендж? Бройки? Емоции? Връзки? Кеф? Отговорите са за тебе, мога само да ти пожелая късмет и да продължаваш в същия дух!

Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1592

Профил WWW
« Отговор #7 -: Юли 22, 2020, 08:09 »

Евала машино!

Съвсем нормално е да стигнеш до точковата система на: "ще я еба", или "няма да я еба". (всеки, който мине определена бройка - стига до там).

Имаш нужда от чаленджа, не се отказвай Усмивчица, и репортвай регулярно.

--
Цитат
Нещото което си мисля е следното: Има много 1-ци които съм наебал, и дори не ги помня. Не остават никаква следа в мен, та и 100 да наеба, не мисля че ще ми се отрази колко, не ме прави щастлив, все тая ми е в обши линии.

От друга страна обаче, наистина хубавите мацки, или тези които са просто мой тип ( на мен ми допадат, ще ги нарека 1.5) ми доставят удоволствие. Кефи ме да ги свалям, да излизам с тях, да ги чукам. Та мисля си, така и така ще вложа енергия в това нещо, реално 5 2ки, ми създават в пъти повече емоции от 20 1ци.

- След някоя и друга година и най-хубавите няма да ги помниш. Знаеш, колко пъти ми се случва по улицата, в магазина или метрото - да се засека с някоя, която 'я познавам, но не се сещам', тя ми се усмихва и дотолкоз... И след ден-два ми проблясва, че съм я чукал. Имал съм подобни случки, и на преговори с клиенти, на бизнес събития и т.н.

Мисълта ми е, че бройките са много важни. И ще помниш тези, с които си задоволявал най-бруталните си желания. За пример, ако сега ме питаш, 'кои са топ5 най-красиви, с които съм бил' - бая ще се поозоря, докато си спомня, ако изобщо. Но веднага се сещам за няколко '1-чки' (по твоята скала). Момичета, които дори и мега направени не бих им дал повече от 6-6.5. Примерно имаше една преди години - страхотен фък-дол; Правех брутални неща с нея, и тя се кефеше. Правих и асс-то-мауф, често я чуках анално - боллс-дийп и един път не се насра Усмивчица... Брутална мацка, разбивах я от ебане, и викаше много яко. А съм минал бая много-красиви - '7-8ци', които, или не могат да го поемат в дупето, както трябва, или ги гнус, или ще се наакат, или им мирише устата, или мълчат, като пънчета, или нещо друго - търн-офф...

След години ще ти останат спомените за най-бруталните мръсници... и за тези, които не си успял да минеш, а са изглеждали много мръсници... а не тези, на които им викаш 'твой тип'.

Другото е, и ти го знаеш - няма никакъв смисъл да овъринвестираш, като си мислиш, че някоя е много-готина-специална. И много-готините и по-малко хубавите се свалят по един и същи начин.
Активен

I'm a very special kind of monster
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 372

Профил
« Отговор #8 -: Юли 22, 2020, 15:32 »

Поздравления за клоузовете, не съм стигнал твоята гледна точка братле ама мисля че просто трябва да се ебе, понякога един мъж има кофти периоди и се налага да чукне нещо което не е толкова хубаво, все пак е по добре от нищо, но е и хубаво че си се ориентирал към качество, все пак към това се стремим играчите, не може примерно да ебеш 5ци 10 години подред без прогресия, е може ама не е интересно, вече ти си преценяш кое е най-добре за теб, ние тука и да ти даваме акъл нема да стане.

От друга страна си се възползвал от Тиндъра, като противник на социалните мрежи или по скоро на ебането чрез социалните мрежи мога да кажа че  може и да са в полза, но вече ако си у вас примерно, докато спи мацката до теб както казваш и през това време да се мачнеш с някоя друга.

Аз малко съм си олд скуул и предпочитам живия контакт, ама като ми се отдаде възможност и през Тиндъра ще ебна нещо, нема на сухо да седя я.

Добре се развиваш, братле продължавай така.  Усмивчица
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3856

Профил
« Отговор #9 -: Юли 23, 2020, 14:50 »

Респект за клоуза, на сб не е лесно, знаеш колко пъти сме си тръгвали с празни ръце въпреки цялата дандания. Добре, че си имал топла мацка да не отваряш само на студено.
Относно това, което си писал по-горе... Ако си мислиш, че като одъртееш и няма да ти се ебе вече, щото си ебал много на младини, при мен бих казал, че не е така. Ако прасна нещо, след това не ми се ебе един ден да речем, и после пак съм на базовото ниво. Какво ме грее, че преди 20 години съм минал 100 мацки, ако днес няма нищо? Миналото е история, бъдещето пък е неясно, така че важно е днес какво има.
И все пак, ако мисли човек и за бъдещето, хубаво е да поспастри парици, защото след една възраст само с игра става трудно, ако не и невъзможно, а пък и тогава ще ти се искат млади готини мацки. И хич няма да те грее на младини 100 ли, 200 ли си изплющял, както вече казахме.
Активен
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Профил
« Отговор #10 -: Юли 25, 2020, 01:11 »

Аве, кво ста'а тука бе? Влизам гледам няма заяждане, дребнави спорове, няма Kejturn (тоя жив ли е още?). Във всички коментари има value.
Последните 3-4 години наглеждам форума 2-3 пъти в годината, ама такава конструктивна и градивна дискусия в дух на подкрепа не бях виждал. Викам чакай да драсна и аз. Пък и Stone и Водопроводчика са ми на сърце от дивашките години.

Водопроводчик, много зряло си почнал да мислиш. Кефиш!
В първия пост си зададе въпросите, няколко дена по-късно си отговори.
Коментарите на останалите са доуточняващи и добавят нюанси.

Един път и аз да съм съгласен със Slayer. Екстремностите в живота се помнят. Девиациите от нормата. Нали именно затова Тръмп/Мъск/Кобилкина използват крайни изразни средства, а тийнове се затриват по жиците на жп-то в опити да правят редки селфита, които другите не могат.
Това е света по времето на социалните медии. Или си различен за да попаднат прожекторите върху теб, или си никой. Но.... Но!!!
Различен и екстремен само повърхностно! Различен и екстремен само, когато позираш! За инстаграм например. Всички големи в момента са актьори. Имат сценичен образ и реален живот.

Базата ти, реалния ти живот и вярванията ти - основата на съществуването ти, битието ти, ценностите ти - трябва да са в нормата. Там е най-големия пазар от жени и винаги ще бъде.
Ако си пънкар с 20 пиърсинга на лицето и зелена коса, мацките от тая субкултура ще ти се кефят и ще имаш монопол над този пазар. Но той е не повече от 5% от жените. А всички останали ще минават на другия тротоар като те видят.
С цифри изглжда така:
Вариант 1 - ти си бога на пънкарите и всички пънкарки (5% от населението на земята ще те ебат).
Вариант 2 - ти си в нормата - тяло, пари, поведение, игра, всичко ти е малко до повече над средното. Не се държиш странно, не нарушаваш социални норми, които притесняват околните и самите жени - така никой няма да бяга от теб на другия тротоар. Всеки ще иска да говори с теб. Ако приемем, че масовката/нормалните хора са 80% от обществото, то всичко над 6.3% шанс ти дава по-голям пазар от 5%! (0,063% х 80% = 5,04%).
Когато си в нормата, си като октопод, който с много малки настройки, миниатюрни спрямо жената с която разговаря, за да се сближи с нейните bias-и и отклонения от нормата - има досег навсякъде.
Ако си с обеците и зелената коса - трудно се оправят на момента.
Да бъдеш в нормата е особено продуктивно, когато си в пикова възраст (28-35).
Ебаси отплесването направих. Еми не съм писал отдавна...

Та, както и Slayer каза, красотата не е най-важното. Красотата е само една от възможните девиации. Да, ако си свикнал да ебеш 8ци, една 10ка на високосна ще се помни цял живот. Но същото важи и за характер 8 и 10, сексуалност 8 и 10, или ако разбием на по-малки части - задник, гърди, и т.н.
Ако вече си с по-изострени сетива за социалната комуникация, дори самия вайб, който се усеща между двама души може да бъде с различна степен на уникалност. Всяко едно от тия неща, може да ти пълни душата по различен начин.  

Замислих се над това. Навърших 23 години, в разцвета на силите си съм в сексулано отношение. При тези обстоятелства, 20 жени годишно са нищо. Като стане на 70 и не ми става патката, какво ще си мисля? Ще ме е яд, разбира се, защото знам че можех да наеба 50-100, а не 20.Не искам някой ден да се ядосвам за тези неща. Няма винаги да съм на 23.

Тука бате, си нямаш представа колко далече от истината си. Казвам го като комплимент и с голяма доза завист.
На 23 пазара от мацки ти е до голяма степен 16-25. Знам че всички сте лъвове и чат пат някоя какичка, ама основно това ще е.
Сега съм на 31. За последната 1 година съм ебал повече отколкото за целия ми живот преди това. Пиковата възраст за един мъж е 28-35. По една проста причина. Остави това, че е натрупал опит и играта му е по-добра. Остави това, че натурално тялото му е по-възмажало. Остави това, че най-вероятно има повече пари и власт от на 23.
Пазара, пазара. Когато си на 30, ти се кефят мацки от 18 до 38.
При равни други условия - еднакви външен вид, гейм, пари и т.н., само заради възрастта си имам 2 пъти по-голям пазар от теб.
А който има опит знае, че жените 30-37 се ебат в пъти повече и по-лесно от тези 16-18. Допълнителни уточнения.
Всички цифри са ориентировъчни, разбира се.
Така че, отваряй шампанското! Най-доброто тепърва предстои.

Някой май спомена Тиндер. Ако през 2020, нямаш Тиндер Голд, снимки направени от професионален фотограф (може и приятел) и едитирани със софтуер след това, и не отделяш 2 часа вечер, 3 вечери в седмицата за свалки в тиндер/вайбър/инстаграм, то си 5 години назад в свалките и пикапа. Нещата са много различни в момента, дори от преди 3-4 години, но този форум винаги е бил повече за дей/найт/колд апроуч гейм, така че няма да прийчвам оф-топици.

Ако си мислиш, че като одъртееш и няма да ти се ебе вече, щото си ебал много на младини, при мен бих казал, че не е така. Ако прасна нещо, след това не ми се ебе един ден да речем, и после пак съм на базовото ниво. Какво ме грее, че преди 20 години съм минал 100 мацки, ако днес няма нищо? Миналото е история, бъдещето пък е неясно, така че важно е днес какво има.
И все пак, ако мисли човек и за бъдещето, хубаво е да поспастри парици, защото след една възраст само с игра става трудно, ако не и невъзможно, а пък и тогава ще ти се искат млади готини мацки. И хич няма да те грее на младини 100 ли, 200 ли си изплющял, както вече казахме.

Слушай бате ти, Стоун. Не може да се каже по-добре и по-ясно.
Ако ебането за теб, ще бъде така важно и след 50 години, това колко си ебал преди това няма да те грее много.

Това колко много си ебал, може евентуално да те накара да насочиш повече внимание и фокус към други експириънси от палитрата на живота в даден момент. И тогава колко си ебал и спомените с мръсниците, наистина биха били нещата, които ще ти помогнат да си кажеш:"Ебахти, в сферата сексуалност и отношения с жени изживях повече от 99.99% от мъжете на тая земя. Живота е кратък, дали не искам да пробвам да се посветя и експириънсна също така дълбоко и...... природата, шаха, будизма, бизнеса, или кой каквото му кеф..."

Да не би да търсиш този ефект, защото някак си само тогава въпроса ти има смисъл?

Ще се върна на скалата ти

1 - става - но за какво?Ъ?
2 - много става - отново - за какво???

Чел съм, че си активен pick-up artist, но каква е Глобалната ти цел извън този конкретен чалендж? Бройки? Емоции? Връзки? Кеф? Отговорите са за тебе, мога само да ти пожелая късмет и да продължаваш в същия дух!
Ето, и колегата който не познавам, те насочва към същото.
Активен
SEXINSTRUCTOR
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #11 -: Юли 25, 2020, 23:38 »

Трябва да се ебе - от тиндър, от фейсбук, от инстаграм, от дискотеки, от улиците, проститутки - трябва да се ебе яко от всякъде, по всяко време и в гъза!

Замислих се, че повечето хора дефинират пикапа като заговаряне на жени по улиците и това да я наебеш бързо, след като си я заговорил. Ами не е така! Пикапът е по-скоро това да изградиш себе си - вярвания, принципи, ебане и пак ебане - и да спомена пак - ебане в гъза!  Усмивчица

Улицата е просто едно от местата, на които можеш да си набавяш лийдове, с които после да излезеш на среща и да ги ебеш. Това са трите основни точки. От къде ще генерираш лийда е все тая - дали ще я заговориш на улицата, в дискотеката, ще и пишеш в социалните мрежи и т.н.
Да я хванеш в дискотеката леко пияна и искаща кур отнема доста по-малко енергия, средата е такава - предразположена за интимност и ебане. Пак си е ебане - бързо, ефективно, готино.

Това какво си изградил вътрешно като вярвания - фрейм. Това е пикап.

Според мен прекалено много се фокусираш върху социалните мрежи и това може да ти навреди. Това е просто канал - ебе се и от дискотеката и от улиците - на всякъде има ебане, по всяко време. Да твърдиш, че хората гледат на света под ъгъла на социалните мрежи е булшит. Просто канал, от който може да се ебе лесно и бързо... факт. Пишеш си с няква докато рабоитш. Пести време. Но и от другите места се ебе сега, ебало се е вчера и винаги ще се ебе!

Разбира се няма нищо лошо да ги заговаряш ако те кефи, но така е трудно. Тайминг - среда. Мацката бърза да отиде някъде и ти я спираш и заговаряш. Малко е неестествено - самата среда не е предразположена към интимност и ебане. Те не са излезли някой да ги заговори и ебе. Ебе се и така - факт, но изисква много повече енергия, копане, пробване - студени лийдове.

Като се върна назад преди около година бях наебал точно 13 жени. Бройките са важни (!). Казах си - какво правя с живота си, защо да не съм наебал 200? Тотална загуба на време. Всичко си има своят чар. Трябва да се ебе яко и от всякъде. Към днешна дата съм наебал точно 67 жени и мисля след малко да излезна и да наеба още една  Намигване. Това са с 54 повече от преди около година... И може да се ебе много повече - трябва да се мисли мащабно! Някои от тях имат по над 100 000 последователи в инстаграм, хиляди кочове им се точат и искат да ги ебат, силикон, хеалурон, грим - само като я видиш и искаш да и скъсаш гъза от ебане... Ами ебеш я възможно най-ефективно и бързо и толкоз. Резултатът пак е същият - ебал си я. Ебал съм и греди - дебели, грозни. Не съжалявам за нито една от тях - дали е 3ка, 2ка или 1ца все тая. Ебане - по добре да ебеш, от колкото нищо да не правиш. Важното е СЕГА да живееш живота, който искаш - като ти се ебе ще ебеш. Няма значение как, от къде, дали е 1ца или 3ка - все тая.

Всичко има своят чар - и да си развиеш профила в някоя социална мрежа и да ебеш от там. И да заговориш някоя в дискотеката и да я наебеш. И да те отрежат 5-6 мацки в дискотеката пак е яко ...

И да отидеш в Берлин, да влезнеш в някой бърдак и да наебеш 10 супер яки мацки, от различна националност, за по-малко от 24 часа, пак е яко. Нали си правил секс с готини мацки?

Важното е да си щастлив и да се ебе в гъза.  Усмивчица

Активен

I Love Anal Усмивчица - Светът е пълен с ебане и винаги е бил, и винаги ще бъде. Трябва да се ебе яко, мощно, от всякъде, по всяко време, по няколко на веднъж и в гъза!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: