Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 24, 2020, 13:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ледена кралица !  (Прочетена 1274 пъти)
sony
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Юли 17, 2020, 08:13 »

Здравейте група , последните няколко дни имам много странен за мен случай. Има една мадама на около 25 -26 години е момичето с която имаме общо хоби да танцуваме. Запознахме се в залата и първите два дни само леки закачки със погледа и усмивки по време на танците. Опитвам се да заговоря нещо и получавам само една хубава усмивка или кимване с глава и продължаваме да си танцуваме ( става въпрос за латино танци )  и така няколко опита и все едно и също. Онзи ден го играх кавалер помогнах и да си пренесе по стълбите тротинетката и тогава беше най дългия ми разговор със нея.   Тя:  Много ти благодаря наистина тежи това чудо по тия стълби.Чао и до следващия път.  ( и отново една голяма и красива лъчезарна усмивка )
  На следващия ден отново танци и чакам момента когато вече ще се хванем и започнем да танцуваме за да мога да разменя още някое изречение със нея. ( само да кажа че по време на танца не можем да си говорим само на паузите)  Идва тя, подхващам я в бързината и отново какво клати главата и се усмихва до небесата но не продумва и дума. Шах и мат ако не бях говорил с нея щях да си помисля, че не говори Български. Имам и фейса от няколко дни но реших, че е глупаво да и пиша там като се виждаме през два дена на живо но вчера не издържах и написах едно съобщение.

АЗ:   -Хей срамежливке здравей  Ъ?? ,  на живо си доста притеснителна я да видим тук как си ...  би ли позволила да се по опознаем малко повече?

Може би не го измислих много правилно но в бързината го изпратих ,  и разбира се какво само го погледна и до там!  Ни кост ни вест ....   Във понеделник отново ще я видя ако някой може да даде акъл как да действам бих бил благодарен.   Момичето изглежда доста умно и интелигентно, симпатяга е може би бих и дал 8 и наистина не ми се отказва от нея.

Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #1 -: Юли 17, 2020, 09:19 »

Бих ти препоръчал да попрочетеш темите във форума, защото очевидно нищо не си разбрал.

АЗ:   -Хей срамежливке здравей  Ъ?? ,  на живо си доста притеснителна я да видим тук как си ...  би ли позволила да се по опознаем малко повече?

Това според теб заслужава ли нещо повече от Seen? Искаш позволение.

Когато си и пренасял тротинетката не е било разговор, а само тя е говорила и е водила разговора. Още там си изпуснал юздите.

Говориш ми като романтик от средновековните романи, който е готов на дуел за любимата си. Започни да пикапиш,а с тази просто не се надявай и бъди студен/игнорирай я.

Самия факт,че само ти е видяла съобщението и не ти е отговорила показва,че няма интерес.

Теб не ти се отказва от нея , защото тя ти е дала валидация като ти се е усмихнала и ти е благодарила. Нищо повече не е инвестирала.

Когато имаш избор и излизаш с няколко момичета и пикапиш няма да пишеш теми за "единствената"...
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 218

Профил
« Отговор #2 -: Юли 17, 2020, 11:53 »

Момичето изглежда доста умно и интелигентно, симпатяга е може би бих и дал 8 и наистина не ми се отказва от нея.

Как точно изглеждат доста умните и интелигентни жени? Някакви антени ли имат по главите, или пропускам нещо?

Гледай сега, много просто е, но няма да го приемеш. Защото противоречи на твоите виждания и разбирания. Тая жена не те харесва. Това е истината, нейният интерес към теб клони към нула, и няма никакво намерение да излиза с тебе или каквото и да било. Защо е така - няма значение, просто го приеми.
Ако ще и кавалер, ако ще и принц, ако ще е Робърт де Ниро да изиграеш резултата ще е винаги един и същ.

Единственото правилно нещо, което евентуално би запалил нейния интерес отново някъде в бъдещето е да я игнорираш. Ходиш си на танци, танцуваш си, но към нея нищо освен едно "здрасти". Нито носиш тротинетки, нито ѝ купуваш бонбони като тука един пич във форума. Никакво различно отношение към нея. Защото тя не го заслужава, тя е просто жена, която ти си мислиш че те "харесва" защото ти се е усмихнала. Просто я забрави, все едно не съществува и това е. Елементарно!

П.С

Ето една идентична с твоята тема/проблем/мислене.
https://pickup-project.net/forum/index.php?topic=9467.0

Активен
sony
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Юли 17, 2020, 12:40 »

Благодаря пичове , като имам време ще се разровя по надълбоко във форума и темите тук.  Намигване
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1320

Профил
« Отговор #4 -: Юли 17, 2020, 14:58 »

Не е срамежлива. Просто изобщо не и пука за глупостите които и говориш. Няма интерес към теб. Смята че няма полза да си говори с теб. За това и не го прави.
По-правилната дума е - надменна. При това съвсем непресторено и естествено.
Ако някога успееш да обърнеш динамиката с това момиче, и да я накараш да те гони (което доста ме съмнява да успееш), и тя ти каже, че просто е срамежлива. Това не означава, че аз съм грешал. А означава, че тя се опитва да те манипулира. И вероятно ще го направи успешно.  Усмивчица

Това което можеш да направиш е, просто да я отебеш. Няма ли други момичета, на тези танци. Нещо ме съмнява, да е само тази.
Смени я с друга. За партньор. Игнорирай я и през останалото време. И ако започне да ти търси вниманието, пак я игнорирай. Точно както тя прави в момента с теб. Играта и е перфектна. Учи се
Активен
sony
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Юли 17, 2020, 16:21 »

Добре да приемен, че наистина е надменна и си играе в момента със мен. Онази вечер бяхме на парти само че на различни маси ..  Аз бях със  5 момичета и разбира се не можех да смогна на всички но въпреки това изиграх един два танца и със нея. През цялото време когато се обърнех към нейната маса погледа и беше към мен ...  ––(бяхме доста шумна маса със 5 полупияни жени хахаха.. )   но обърна ли се и тя все отмяташе очи.  Бях свидетел , отказа на поне 3-ма да играе със тях , а при всяка моя покана си се усмихваше изигравахме танца и пак който от където е.  Жени има много но точно тазии успява да ме човърка нещо ....  мисля да послушам вашия съвет и да играя нейната игра да я игнорирам , а пък времето ще покаже. А за съобщенията във фейса мисля да не пиша нищо там вече, нито да реагирам на снимки или нейни постове.
Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 318

Профил
« Отговор #6 -: Юли 17, 2020, 21:10 »

Сори пич, че така ще го кажа, но махни ги тия танци, това е за хюмнета...Педераска работа. И това с масата и петте "момичета", танците, просто си представям картината. Аз ако видя някой мъж така, няма го приемам насериозно. Повярвай, не те е гледала така, защото ревнува и опитва да те играе. Иначе много слабо, тук няма какво да се коментира. Почни да четеш форума и мини през важните теми, да имаш някаква база поне. След време, сам ще си отговориш на въпросите, аджеба защо така се държи девойката с теб.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
crowolf
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Patientia comes est sapientiae.

Профил
« Отговор #7 -: Юли 17, 2020, 22:48 »

Според мен щом усещаш, че има някакъв интерес, вероятно е така. Както вече разбра, това което си написал е тъпо, защото звучи несигурно и й даваш много "власт". Това с партито е било добре и ако успееш да я накараш да ревнува от някое друго момиче, ще е доста печеливш ход.

Но все пак не бих те съветвал да се впускаш в четене на много теория, защото може да се объркаш и доста от нещата, които ще срещнеш вероятно не биха паснали на твоята идентичност към тоя момент. Не ме разбирай погрешно, форума е злато, но не можеш за 1-2 дена да станеш коренно различен човек, а ако играеш роля ще си проличи бързо. Най-добре проучи за "фрейм", нагласи и женската природа.

Колкото и да е изтъркано - продължавай да бъдеш себе си, но имай 1 на ум, че тя също трябва да се постарае, за да те спечели. Също така, ако наистина ти се кефи, ще го осъзнава най-силно когато те няма. (но не и за твърде дълго)
Активен

"...Кажи ти мойте и аз твоите кривини, па да се поправим и всички да вървим наедно.”

Васил Левски
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1320

Профил
« Отговор #8 -: Юли 18, 2020, 07:17 »

Знаеш ли що те е зяпала  Усмивчица
Щото си бил интересен. Тогава. И не точно ти, а самата ситуация. И най-вече нейната стойност.
Не ме разбирай погрешно. Едва ли го прави съзнателно дори. А просто от вътре и идва.
Но погледни как изглежда цялата картинка. На танците, не си мърда пръста да държи жив и 2 минутен разговор с теб. Дори от учтивост. Във фб, дори не си прави труда да те поздрави, че да не вземеш да я занимаваш.
И изведнъж те вижда в клуб (няма значение хронологичния ред на събитията, просто броим). Ти и 5 подпийнали, разпасани мадами.
Е как да не е интересно. 1во вижда твоята реална стойност, в доста интересна за нея ситуация. Вижда тези момичета, какво отношение имат към теб, дали някоя ти се слага, дали няколко ти се слагат, ти дали им се слагаш, до колко уважение имат към теб, до колко интерес имат към теб, как те възприемат. Абе супер много неща може да разбере за теб, и то само неща които реално я интересуват, а не коя зодия си, и котки или кучета предпочиташ. Неща които много трудно да получи в разговор на готово.

И това е по-малко интересното за нея. Тук идваме към основното. Освен твоята стойност, по-якото за всяка една жена е, че може да види нейната стойност. По-яко ако резултата от видяното е в нейна полза, разбира се.
Или по простичко казано. Ти с 5те разпасани мадами на една маса. И тя отстрани. На другата маса. Та може ли, така от тъча да те дръпне, за някой друг танц. Ей така само с поглед. Може ли да се премери с 5 потпийнали момичета? И дали ти ще и кимнеш само поздравително при 1вия поглед, и след това няма да я бръснеш за жив човек, щото си по-зает и съзнанието ти е ангажирано да си прекараш готино с 5те мадами, и да се прибереш с някоя от тях, вместо да се занимаваш с няква-никва, която познаваш бегло от танци, и с която във всичките ти 2 нелепи разговора ти се е налагало да и вадиш думите с ченгел.
И ако все пак, с няколко усмивки успее да открадне вниманието ти от купонджийската маса-мечта за всеки мъж, не е ли това, най-чистото доказателство за стойността и? Не е ли факт, че взима короната?
И знаеш ли, жените са страшно суетни. Всички. До последната. Малко неща могат да ги вълнуват повече от това.
Та, да. Можем да кажем, че е имала интерес.

Не коментираме, и няма нужда да коментираме (понеже знам какво ще кажеш), какви отношения имаш с тези момичета. Няма никакво значение в случая. Коя я чувстваш сестра, коя като братовчедка, коя не ти харесвала, коя не ти е вързала. Няма никакво значение в ситуацията.
1во. щото тя не го знае. 2ро щото на никой не му пука. И 3то щото е изсмукано Усмивчица
...и 4то, щото това, че една ситуация дори да не е такава, каквато изглежда, ние сме длъжни да се възползваме максимално добре от нея.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3861

Профил
« Отговор #9 -: Юли 18, 2020, 12:51 »

Най-добре ти го е казал бтв.
И защо наистина не изпраска някоя от тия 5те, какво им беше? Хем да си направиш кефа, хем много повече щеше да впечатлиш "твойта" ако се натискаш с някоя друга готина пред нея, вместо да си оставиш компанията и да ходиш да каниш нея от друга маса, което само й дава валидация.
Активен
sony
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Юли 18, 2020, 17:12 »

Btw  мисля.. ,  че си на 100 % прав , може би съм и вдигнал прекалено много ''акциите'' на тази така и непозната за мен жена. И със всеки мой ход ( явно погрешен ) съм се отдалечавал от целта.  Много добре написано въпреки , че като се замисля  Аз го осъзнавах това което е написал  btw  във нея ситуация, че така ще го възприеме мацката и това целях да усети , че е с една идея нещо повече от тия 5-те  мацки но явно отново погрешно вместо да трупам Аз точки Тя е качвала левела хаха.. 
  И да отговоря на  Stone нея вечер изпрасках две мацки ( невероятна тройка беше, не ми се беше случвало от години ) и не съм оставял компанията, просто на такива танци е прието всеки да си кани партньори от различни маси ...   
   Жени много ... времето ще покаже дали е имало смисъл да хабя излишно време и мисли за точно ТАЗИ!!
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #11 -: Юли 18, 2020, 17:39 »

Много добри коментари, съгласен съм, но има едно "НО", на което смятам, че трябва да му се отдели внимание , смятам да говоря от личен опит. Не винаги нещата изглеждат такива каквито са, на никой ли не му се е случвало жени с нелогично поведение и тотална липса на ИОИ да са били навити да барат кайсиите. Не казвам , че мненията на колегите по-горе не звучат логични, напротив всички са врели и кипели с жените, но на базата на едва няколко интеракции с нея си мисля, че в рано да се говори за каквото и да било. Все си мисля, че тези усмивки "до небесата" за които говориш може да са показател, ти трябва да кажеш, дали си единствения който ги получава или не ? Според мен има шанс момичето да е срамежлива, да не се чувства удобно, или ако няма много опит в свалките наистина да си гълта езика. Няма да повярвате, но наистина има красиви, млади, невероятни жени които нямат опит. Давам пример, с приятелка от детството ми, която наскоро ми се оплака, че за 2 години приятеля и е правил секс с нея 2-3 пъти и то все по нейна инициатива. . А повярвайте ми момичето изглежда невероятно 9/10 и давам и то най-вероятно понеже ми е само приятелка, даже не знб как е възможно да я виждам само по този начин. Няма човек, когото да съм водил в компанията и да не ме пита дали мога да му уредя нещо с нея...та идеята ми е, че жените не са много инициативни и според мен директно трябва да действаш, без много да му мислиш, или ще спечелиш или няма да загубиш нищо. На мен ми се е случвало да еба мацка която се държи по-подобен начин както в твоята ситуация, просто действай, натиснах я и накрая я ебах, така че успех !

ПС: това със съобщението наистина е доста слаб ход, избягвай в бъдеще !
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 570

Профил WWW
« Отговор #12 -: Август 01, 2020, 16:35 »

Мен такива много ме кефат фетиш са ми !
Защо като играхте заедно в диското не и каза след танца :

Беше готин танц но си ми длъжница все пак играх с теб и се раздвижи : Вместо да се зяпате  накарай е да ти обърне каквото и да е внимание дори да ти се ядоса обиди каквото ще но може и да изревнува . Просто да е надъхаш да те мисли да имаш под действие след това и претекст за нещо .Така щеше да малко да обърнеш динамиката . Примерно : Много готино танцуваш не си като в трен.(нег) ! Длъжница си ми че танцувахме и тръгваш .(Защо ми го каза)  И когато идеш дигнеш някоя от пияните мадами да играете след нея .(Женкар тъпанар идиот каквото се сетиш да и падне малко ранга  )  Да те гледа че си ценен малко игра да има  . Стига поиграй си малко с нея емоционално . Първо и даваш внимание караш е да се чувства добре после е режеш с някоя друга . След това на танците можеше да е бъзикаш че се е изморила и седнала като бабичка а на теб ти се е играело . А тя от нейна страна щеше какво да се защити и ще ти продума но трябва да си айлак защото може да е нещо кофти или тест . Свана идеята Успех Усмивчица   Ухилен 
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: