Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 27, 2020, 10:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да изградим вътрешна увереност и да премахнем комплекси !  (Прочетена 1007 пъти)
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 394

Профил
« -: Юли 17, 2020, 15:54 »

Много мъже които искат да се запознават с жени където и да е някак си се чувстват недостатъчни и тази тяхна неувереност им пречи супер много. Допълнително е че някои избиват и комплекси и си мислят че все нещо им липсва. Доста време се опитвах да премахна този мой начин на мислене, който дълго време ме спираше. Още си спомням една тема където и Слеъра ми каза да не мисля така комплексарски, но доста по късно го осъзнах. Та да се върна на темата, много неща се промениха в отношение на пикап. А и не само на пикап, като цяло свалките с мацки се измениха, доста мъже не заговарят жени. Нямам предвид само на улицата, а говоря като цяло, навсякъде. Доста мъже страдат от едни комплекси и неувереност в свалките която драстично пречи да се постигнат някакви резултати. Накрая се получава така че мъжете се озлобяват и почват да хейтят как пикапа не работел, как трябвало да се родиш алфа и тем подобни глупости. Преди време имаше тема " Аз съм наградата" и мисля че ето тук доста мъже са се пообъркали малко и не са разбрали за какво става дума. Това което ще напиша  са причините за тази неувереност и комплекси и начините за тяхното справяне:

- Спри да се сравняваш с другите непрекъснато - това може би е най-скапаното нещо което един мъж може да прави. Тук трябва да подчертая, че нямам предвид да видиш на какво ниво си, ами това непрекъснато да се хленчи как са важни гените, как това че някой се е родил с умения и така нататък. Това е мега тъпо, какво ти помага това да знаеш че някой е примерно по-богат, по-красив, по-умен от теб. Може да звучи изтъркано, но много хора живеят с този майндсет, дори и хора от форума с които комуникирам и виждам как си пилеят времето и потенциала в това да хленчат и да изтъкват как някой е бил повече от тях, как се родил. Това е без значение, този майндсет ти унищожава самочувствието, даже енергията която предаваш е много кофти, в резултат ставаш като някой хейтър и накрая пропускаш много възможности за запознанства заради предрасъдаци.

- Изгради си собствени принципи - не е задължително да си някаква мега алфа или каквито и да са тея шибани терминологии, за да имаш принципи. Много мъже живеят на чужди принципи, какво те ебе какво е казал този или онзи, ти не си в техните обувки, да не е лошо да се вземе някой съвет от по опитните или пример, но не и да се опитваш да живееш по техните правила, защото може и да се намразиш. Има голяма разлика между техника и начин на живот и мислене. Изгради си собствени принципи и правила които никой не може да нарушава, това ще те накара да се чувстваш ценен и да цениш повече себе си.

- Престани да мислиш че нещо ти липсва - тук искам да подчертая нещо много важно, на всички ни е ясно че ако си красив, богат, социален, ще ебеш много готини мацки. Защо това е толкова важно, поради простата причина както писах по-горе че винаги някой ще има повече от теб и сега веднага някой ще каже че той ще ебе повече, ами това са пълни глупости, познавам хора които едва ли не имат всичко но нямат толкова пички колкото си мислим, даже са на сухо от дълго време. Не се опитвам и да натъртвам че едва ли не всичко си имаш и си самодостатъчен. Истината е че на човек винаги нещо му липсва, просто не трябва толкова да си го взимаш навътре и едва ли не да го правиш на мега проблем. С времето всичко може да се постигне, но не е задължително да си повтаряме колко не струваме само защото моментно ни липсва нещо. Естествено всичко което притежаваме е в бонус, няма да навреди ако имаш кола или повече пари, но това че не си някой богата не те прави по малко стойностен или че няма лице като на някой симпатяга.

Бих желал да отворя и една скоба към това по-горе: Има хора които наистина имат генерален проблем който им пречи и трябва да решат, но това не значи че трябва да се мислят за лузъри. Като генерален проблем мога да спомена гласът, езика на тялото, хигиената(много мъже си мислят че я имат ама я нямат), външния вид- тук нямам предвид да си правиш пластична операция на лицето за да имаш по мъжки черти, но примерно шкембето си е непривлекателно, твърде многото косми по тялото, дори космите в носа ако стърчат това си е грозно няма спор, това да си безработен ако нямаш пари поне за да излезеш с мацката(нямам предвид 1000 лв джобни, то пак си трябват) за какво тогава излизаш, трябва ти и собствен терен, не че не можеш да ебеш и докато живееш при родителите си ама друго си е да си имаш собствено жилище не зависимо какво е то(нямам предвид кашон на улицата или апартамент който е някаква мега мизерия) това ще ти помогне доста и ще се чувстваш по добре.

- Лайфстайл - това също е дрънкано много пъти, но има едни уловки. Има интереси които може да ти помогнат в увереността и такива които не влияят по никакъв начин. Примерно хоби ти е да цъкаш някоя игра, освен ако не си стриймър или  не вадиш пари от това няма как да ти помогне в увереността. Ако свириш на някой инструмент или тренираш нещо или имаш някакво умение което е ценно това може да ти изгради голяма увереност. Нямам предвид че трябва да се фукате с това пред мацките, да някой неща помагат, но идеята е да е ценно за теб и да те кара да се чувстваш добре и полезен, а не просто ей така за загуба на време.

- Не отдавай такава стойност на мацките - тук границата също е тънка, разбирам че всеки си има таргет групи и има мацки които няма на момента да ебеш, но нека бъдем честни, много мъже отдават твърде висока стойност на тези жени и то дотакава степен че се опитват да променят всичко в себе си само и само да се харесат, това е мега простотията. Няма лошо да изглеждаш по добре естествено че помага с мацките, няма лошо да имаш готин лайстайл, да привлича повече, но истината е че повечето мацки нямат тези глупсоти и така да се каже доста се надценяват. Прост пример е че примерно видял си някаква мацка и веднага си мислиш че е повече от теб и че кой знае какъв я ебе и че вече трябва да си мега алфата че да го правиш и ти. Сега ако си пълен неудачник и за нищо не ставаш много ясно че няма нищо да стане. Но истината е че мъжете трябва да се ценят повече, мацктата си е мацка и тя яде и тя слуша музика и тя като теб се забавлява, нищо по специално не прави.

- Мисли положително и вярвай че ще се получи - поредното изтъркано нещо. Но как да мислиш положително когато живота ти не струва. Еми сега веднага ще ти кажа, тези положителни мисли ги комбинирай с действие и насочи фокуса си към това което искаш да постигнеш. Не казвам постоянно да си положителен, ама сега не е задължително постоянно да сме като повечето българи, който казват че живота е скапан и това е положението. Ти би ли дружал с човек който мега много е отрицателен, а не бих. Доста от тях казват че били реалисти, ами и това е глупост щото реалността е каквато си я направиш, тя може да е хубава и лоша, тя не е само едно нещо. Понякога е ок да имаме кофти периоди но те ни помагат да станем по корави. Не агитирам мотивационни булшити, а просто да продължим напред и да поправяме това което можем, а не да мрънкаме колко жестока е съдбата с нас.

- Подхождай с увереност - разбирам че трябва увереността и самочувствието да са на базата на нещо, но ако почваш от нулата няма как, трябва да си вярваш че ще успееш, че си ценен, разхождай се все едно притежаваш града(е не прекалявай) но идеята е да не подхождаш все едно нещо ти липсва, но все на някого нещо не му е наред ами да подхождаш все едно уважаваш себе си. Ако трябва фейквай увереност, да не е много хубаво но нямаш друг вариант. Идеята е да стане това част от теб като навик.

Откакто си промених мисленето имам нула страх от заговаряне, вече мързела ми е проблема. Опитал съм се да балансирам изказванията си и да не влизам в крайности, това подчертавам е част от моето мислене, не искам да ви давам гаранция че това ще проработи за вас, всеки си има свой стил, но идеята е да ви помогне с нещо поне малко, не искам и да ви насаждам моето мислене. Това са само съвети, не принципи по които да живеете.

Ако някой има критики или мисли че нещо липсва ще се радвам да ги сподели.  Усмивчица
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Posleden
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #1 -: Юли 19, 2020, 07:21 »

Поредните теории и глупости за въртрешностите... бъди това... прави онова, вярвай че си наградата ама не се мисли за голяма награда, бръсни си топките със швейцарско ножче и т.н
Вярвам че си изчел форума или важните теми поне един път, ако и някоя книга си прочел по темата мисля че е време за малко действия.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1602

Профил WWW
« Отговор #2 -: Юли 21, 2020, 13:36 »

Учуден съм, че точно ти пускаш такава тема Усмивчица. От друга страна - ти най-много си минавал и минаваш през подобна неувереност, неспокойство, съмнителност... може би е добре...

--
доста мъже не заговарят жени. Нямам предвид само на улицата, а говоря като цяло, навсякъде. Доста мъже страдат от едни комплекси и неувереност в свалките която драстично пречи да се постигнат някакви резултати. Накрая се получава така че мъжете се озлобяват и почват да хейтят как пикапа не работел, как трябвало да се родиш алфа и тем подобни глупости.
--

- Себе си имаш предвид, предполагам Усмивчица. Какво ти пука за повечето мъже, кой какво подхождал и т.н. Ако сте се събрали в екип да правите общ проект/продукт - разбирам. Но пикапът е като покера, или като правенето на сериозни кинти, или печеленето на златен медал - няма как всички да са на върха, няма как и повечето да са на върха Усмивчица. Спри да мислиш за другите, най-доброто, което можеш да направиш е да развиеш стила си на макс - и после да го разказваш и вдъхновяваш другите.

--
Спри да се сравняваш с другите непрекъснато
--

- Това е вярно, но за мнозинството е изключително трудно. Направо си е против човешката природа Усмивчица. Знаеш ли, че в мозъка си имаш буквално – физическо образование от клетки, които основната им цел е да следят – къде и как се намираш в йерархията. Абсолютно сериозно. За това, хора, които са по-нагоре – обикновено са по-щастливи, по екстровертни, по-уверени, а тези по-надолу – по-смазани от живота

--
Изгради си собствени принципи
--

- Това е доста неясно. Ако си лузър и смотаняк, какви принципи ще си изградиш? Най-вероятно смотани и лузърски. Ми ти може да вярваш в принципа, че е много важно да не смущаваш другите хора, тяхното спокойствие и лично пространство и да си абсолютно зле с жените… все ще си е твой-личен принцип. За да си успешен в дадена сфера, трябва да видиш какви принципи имат УСПЕШНИТЕ в тази сфера хора и да ги приобщиш към себе си… не обратно.

--
Престани да мислиш че нещо ти липсва
--

- Това, пак интересно, че точно ти го пишеш.

--
Естествено всичко което притежаваме е в бонус, няма да навреди ако имаш кола или повече пари, но това че не си някой богата не те прави по малко стойностен или че няма лице като на някой симпатяга.
--

- Пак много двусмислено и неясно… няма да навреди за какво? Ако е за пикап – колко пари имаш, след, като си покрил един ‚среден‘ стандарт – няма абсолютно никакво значение; Пиша ти го и от личен, и от на много хора, които наблюдавам опит. Дали си симпатяга, или не – играе само до толкова, че евентуално, в най-добрия случай - получаваш няколко безплатни-лийдове на 4ки, 5чки, които сами се бутат, НО да се гаджосват за теб… Тоест, отново ти вреди.

--
Лайфстайл
Ако свириш на някой инструмент или тренираш нещо или имаш някакво умение което е ценно това може да ти изгради голяма увереност.
--

- Това със свиренето на инструмент е от миналия век 80те Усмивчица. Освен, ако не си в някаква известна група, демек субкомуникира преселекшън… в другия случай субкомуникира самотничество и чикиджийство Усмивчица (виж другата тема за нискоранговите неща). Същото и за спорта и за другите ти умения. Ако вървят ръка за ръка с увереност и показват, че бодеш редовно – екстра, иначе си самотник-с-хоби … не е привлекателно.

--
Не отдавай такава стойност на мацките
примерно видял си някаква мацка и веднага си мислиш че е повече от теб и че кой знае какъв я ебе и че вече трябва да си мега алфата че да го правиш и ти.
--

- Глобално, това е едно от най-положителните неща за масовката пичове от пикапа. В последните години, много рядко срещам, някой, който да си мисли, че жените имат някаква много висока стойност… освен еб**ето.

--
Мисли положително и вярвай че ще се получи
--

- Пак е интересно, че ти го пишеш Усмивчица.

--
- Подхождай с увереност - разбирам че трябва увереността и самочувствието да са на базата на нещо, но ако почваш от нулата няма как,  
--

- Никой не почва от нулата. Дори и на 15 да си, все имаш някакви успехи, все нещо си постигнал, дори и да е нещо ценно само за теб си.

--
Откакто си промених мисленето имам нула страх от заговаряне, вече мързела ми е проблема. Опитал съм се да балансирам изказванията си и да не влизам в крайности, това подчертавам е част от моето мислене, не искам да ви давам гаранция че това ще проработи за вас, всеки си има свой стил, но идеята е да ви помогне с нещо поне малко, не искам и да ви насаждам моето мислене. Това са само съвети, не принципи по които да живеете.
--

- Разкажи ни за успехите си; Ще се радваме да прочетем за трансформацията на стила ти!
Активен

I'm a very special kind of monster
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 394

Профил
« Отговор #3 -: Юли 21, 2020, 14:30 »

Аз пък съм учуден, че точно ти Слеър реши да ми пишеш в темата, но все пак мерси за отговора  Усмивчица

Някои неща които те учудват за мен, ами много просто братле с времето изглаждах някои неща в живота си за да ми е добре на мен, съответно и с мацките започнах да променям някои неща. Аз няма да го крия че на моменти ми се ебава майката на психиката и ту съм добре ту съм зле и това, но това мен не ми помага и по добре е да правя нещо. Естествено че липсата на резултати дълго време си оказва влияние и пиша глупости във форума(някои теми съм писал ей така от скука), но забелязах че много пичове от форума които лично познавам са така и то не са някакви изпаднали, ами си имат едва ли не всичко ама все нещо не става. И това ме накара да се замисля защо се случва това.

Под принципи да хубаво си ме коригирал, трябвало е да напиша ПРАВИЛНИ, понеже няма как един мъж да има принципи които не му носят нищо и после да се чуде защо не става. Имам предвид че много мъже нямат принципи а следват на някой друг успешен. Няма лошо да се взема пример и съвет но не и цял модел на поведение, е ако искат да копират и работи за тях да си го правят.

Това за липсата си спомням един твой съвет преди време дето ми беше писал по някаква тема и с времето се замислих над това. Сега то е ясно че трябва да покриваш някои критерий за да имаш поне малък шанс за успех или тъй наречените минимални стандарти.

Това със свиренето не ми е носило никога негативи, казвам го от опит, винаги ме е представяло в добра светлина, аз си свиря на китара естествено не се хваля пред мацката и да много ясно че няма да субкомуникирам пред нея че съм някой отшелник, то като цяло не субкомуникирам че съм сам. То аз и не съм сам де.  Усмивчица . И на фитнес ако ходиш сам не мисля че ще е зле, то и мацката няма да се замисли чак толкова де с кой ходиш на фитнес. Това естествено е мое мнение.

Започнах да мисля малко по положително, то си е тъпо да си в негативен майндсет, не казвам че нон стоп мисля положително, просто избягвам да съм в някакво хленчещо мрънкащо състояние и да се оправдавам че еди кой си ми е виновен. Просто го карам малко по чил един вид.

Това с увереността имам предвид че ако започваш дадено начинание, всмисъл има мъже които никога не са заговаряли мацка където и да е, най вероятно познаваш такива и те почват от нулата и няма как да са супер уверени понеже не са го правили досега, но ако са настроени така че да успеят, ще е по добре.

Колкото до мен по-горе мисля че писах някои неща, но пак да кажа наистина нямам страх от заговаряне и установих че това е от комплексите и глупостите ми в главата, имам си хобита и интереси и не съм някой самотник. В живота си комуникирам с доста хора и нямам много задръжки кой какъв бил и така нататък. Сетовете ми протичат по-леко и по-добре, дори и самото отваряне на сетовете се подобри, защото знам че и то е от значение за по нататък.

Преди всичко го правя себе си, така се чувствам по-добре, вярно че има неща които коригирам заради мацките, имаше период в който не се поддържах много добре и започнах да  се поддържам, много ясно че няма да се появя пред някоя мацка като мърляч, без увереност и без нищо в живота. Но пък с времето се чувствам и по-добре аз самият.  Намигване

Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: