Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 03, 2020, 21:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”С усърдие и концентрация с пламенна омраза… ти или обичаш, или мразиш. Ако живееш по средата – не се получава нищо." - Чарли Шийн

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Търся уингмен или група от пичаги, с които да излизаме да практикуваме  (Прочетена 1514 пъти)
Emsi Pharaon
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Юли 20, 2020, 14:01 »

Хей хора,
нов съм във форума. В момента търся уингмен или група от хора, които искат да излизаме да практикуваме пикъп умения. Засега съм започнал сам да излизам и да отварям сетове, но усещам, че е много трудно да вървя по този път сам. Има си нужда от подкрепа и от надъхване. Яко е да има човек/хора до теб, които ще те държат отговорен, когато станеш путка и когато не си най-добрата версия на себе си.

Прочетох книгата "the Game" на Neil Strauss и след това "The Mystery Method" и ми гръмнаха главата. Всичко, което съм си мислел за това как се свалят жени, се оказа невярно. Последните 2 месеца съм обсебен от тези нови методи и от пикъп света. Толкова лекции изгледах и толкова знание събрах, че ще ми гръмне главата. Но това няма никакво значение, ако не започне да се прилага в живота. Мисля да си отдам лятото и следващите няколко месеца на практикуване.

Истинското учене идва чрез практиката и затова искам да започна да излизам по-често.
В момента тръгнах да правя едно предизвикателство от "the Mystery method": 4 дена/седмица да излизам по 4 часа и да отварям 12 сета (групи от хора), това продължава месец-два.
С това искам да развия и социалните си умения, да се науча как да говоря с непознати, как да завладявам една група, как да накарам жените да бъдат привлечени към мен, как да създам рапорт с една жена и да правя добра кино ескалация и т.н.
Въпросът е, че ми е много трудно да го правя сам. Много съм надъхан, но има един AFC (Average Frustrated Chump) в мен, който преди беше много силен и който сега се опитвам да убия в момента. Сега си подава едното око и се опитва да ми осере цялата работа. Знам, че с други хора, с които да се мотивираме взаимно, той няма да има право да се прави на путка.
А и искам да практикувам в барове и заведения, където да отида сам е супер DLV (demonstration of lower value). Затова търся момчета, с които да излизаме на практика заедно, с които да се подкрепяме и учим, докато сме на лов.
Много са малко хората, които искат да се развиват. Приятелите около мен нямат това знание, което вие имате и се притесняват в това да се запознават от раз с нови хора.
Пишете, ако искате заедно да разцъкваме навън. Усмивчица
Активен
Fraemas
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 46

Профил
« Отговор #1 -: Юли 21, 2020, 09:53 »

Здравей, поздравения че имаш желание да излизаш и го правиш. Вече си стъпка пред 90% от хората във форума. Постоянството ще ти доведе и резултатите. От кой град си? Ако си от Варна, пиши ми на лс.
Активен
Emsi Pharaon
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Юли 21, 2020, 11:54 »

От София съм и търся хора оттук. Ако мина около Варна това лято, ще ти пиша  Усмивчица
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1602

Профил WWW
« Отговор #3 -: Юли 21, 2020, 12:55 »

Пикапът е индивидуален спорт, с много точно разделение на победители и лузъри. Играта е изцяло зиро-съм, или с други думи - победителят прибира всичко (а победените трохите, ако изобщо).

Навремето Водопроводчикът имаше един златен лаф, за когато се съберяхме повечко пикапьори - "Така е много забавно, но не се е*е".

Съветвам те да играеш сам няколко седмици или месеци, след което да дойдеш на обучение, да те видим и да побутнем стикинг-поинтите, фрейма и стила в правилната насока. Също се ориентирай към найт-гейм (ако не изцяло - то често). Там успеваемостта е по-висока, разбира се ако имаш необходимия стил, излъчване и присъствие, ако не ще те сдъвчат и изплюят.
Активен

I'm a very special kind of monster
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3875

Профил
« Отговор #4 -: Юли 23, 2020, 15:16 »

С група наистина е така. Но един уингмен на място струва теглото си в злато.
Мацките рядко ходят сами, особено на нощни заведения. През деня може и да дръпнеш някоя сама, но на бар/клуб/диско няма такива. Така че помага ако имаш и един приятел с теб. Ве е задължително, но помага. Но трябва да знае какво прави, щото много пичове само пречат вместо да помагат.
Активен
Emsi Pharaon
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Юли 27, 2020, 12:34 »

С група наистина е така. Но един уингмен на място струва теглото си в злато.
Мацките рядко ходят сами, особено на нощни заведения. През деня може и да дръпнеш някоя сама, но на бар/клуб/диско няма такива. Така че помага ако имаш и един приятел с теб. Ве е задължително, но помага. Но трябва да знае какво прави, щото много пичове само пречат вместо да помагат.

Много си прав. На бар е много по-активна играта, но и много по-награждаваща. Хубавите жени рядко седят сами и затова схемата е да спечелиш цялата група.
Искам да започна практика на нощна игра, защото там възможностите са много повече. Затова и търся един човек, който също е в играта и който иска да разцъкваме и учим заедно кое как става.
Активен
hristo.himself
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #6 -: Август 18, 2020, 13:28 »

От София съм и търся хора оттук. Ако мина около Варна това лято, ще ти пиша  Усмивчица

Здравей колега, и аз си търся човек за взаимна практика. Даже пуснах тема подобна на твоята за София : Намигване
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: