Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 03, 2020, 22:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”С усърдие и концентрация с пламенна омраза… ти или обичаш, или мразиш. Ако живееш по средата – не се получава нищо." - Чарли Шийн

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Жена, дете, любовници... какво става с мен?  (Прочетена 2462 пъти)
it_is_me_bro
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Юли 24, 2020, 16:02 »

Здравейте пичове,

накратно за мен мъж на 35 опит с жените (60-70) съм спал.

Имам детенце на 2 месеца и жена.(
За последния месец спах с 2 други жени, в момента жена ми е в друг град и спа при една от тия с който се виждам(правя секс и прочие). Та не знам защо но или съм станал някъв олигофрен но не се чувствам щастлив с жена ми. А една от тези с който се виждам направо я приемам все едно че това е човекът за мен.Мислим еднакво и двамата сме успешни в това което правим,общи интереси всичко направо е като приказка.

Разбира се за да мога да правя всичко това ги лъжа и 3те като луд.И на моменти мозъка ми не знае как да реагира.

Не знам кое ме прави щастлив(дали е жена ми) и искам ли да остана при семейството ми или искам да еба майката на всичко и да си живея живота и да се забавлявам.
Единственно мисълта ми че няма да мога да гледам синът ми как расте ме спира в момента.

Съответно на работа се чувствам смазан,
вкъщи като съм с жена ми съм принуден да играя театър за да не може да разбере какво ми е.

Единственно си мисля като някво решение да пия някви хапове и да спре да ми пука и така да разкарам страничните путки.

Нищо друго смислено не ми идва.

Набиите ми шамарите да се стегна малко или ми кажете какво става с мен.
Благодаря
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 166

Профил
« Отговор #1 -: Юли 26, 2020, 10:02 »

Един от близките ми приятели (натурал е) е горе-долу в същата ситуация. Има солиден опит (горе-долу на седмица прави по 1 нова бройка) и не си представях, че човек с такъв опит може да е в депресия, но явно се случва...Ще следя дискусията, за съжаление не мога да дам съвет, но се надявам да има качествени отговори, за да ти помогнат, а и аз на него..
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3875

Профил
« Отговор #2 -: Юли 26, 2020, 12:13 »

Начи брат ми, веднъж женкар, цял живот женкар. Путките са като дрога, свикнеш ли един път, отказването е много трудно.
Ако си мслиш, че като си минал 60-70 и си се наживял и няма да ти се иска вече, та дай да ставаш сериозен семеен мъж с жена и дете... И новата да вземеш, дето в момента си лапнал по нея, да не мислиш, че след време няма да стане същото?
Имаш два пътя, единия е да се вземеш в ръце и да търпиш и опъваш хомота на семейния живот, който сам си си избрал. Отвреме навреме можеш да ебваш по нещо дискретно, ама гледай детето да не разбира, че не се обичате с майка му, защото така няма да расте щастливо.
Другият е да излезеш начисто пред жена си. Това да трябва постоянно да помниш какво си лъгал и мазал, и то не пред една, а пред три, живот ли е? Кой знае, може пък и тя да е за свободните отношения. Ако се търпите и не се дразните един друг в ежедневието, разберете се всеки да може да си прави секс и с други дискретно когато му се иска, пък я карайте както дал господ и си гледайте семейството.
Отсега да те предупредя, че няма такъв филм, в който ти да правиш каквото си искаш и да ебеш, а жена ти да ти е вярна и да те чака в къщи и да не се чука с други. В такава ситуация всеки би се чувствал прецакан и е само въпрос на време да мисли как да прецака и другия, за да си го върне.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #3 -: Юли 27, 2020, 07:58 »

В много преебана ситуация си it_is_me_bro, но може да я направиш още по-лоша. Нужна е малко интроспекция и анализ, мъж си и мисля че ще схванеш идеята.

Ще започна от далече, имаш дете от два месеца, това означава, че си в някаква "връзка" с жена ти поне 1 година от днешна дата. Бил си тогава на 33-34 години, казваш имал си опит с жените. Но защо се обвърза с тази конкретна жена? Какво си търсил в онзи момент, а и като цяло? Връзката или деца?

Ако е връзката, това означава че си избрал грешната жена за такива отношения. Сигурен съм че в началото е било много яко, но от колко време я познаваше ти, видял ли си я в различна светлина/стресови ситуации?
Slayer е писал много за това във форума. Ще го цитирам, може и малко неточно: "връзката има смисъл, само ако ще гледате/имате деца". Какво точно спечели от тази "връзка"? С какво тя допринасяше и обогатяваше живота ти?

Ако си искал деца - пак ти си виновен - избрал си грешната жена. Не всички жени стават за майки на децата ти. Ако е този вариант - нищо не пречи да виждаш сина си, без да имаш никакви отношения с майката. Не съм наясно със законите и твоето положение, но ако си плащаш издръжката, никой няма да ти забрани да виждаш детето си. Това означава да скъсаш всякакви отношения с жена ти, и единствените думи които да излизат от устата ти да са с датите за детето - къде и кога. Толкова, нищо повече. Не правиш никакви комппромиси извън тези дати, тя (предполагам само) ще започне да мрънка и за други дни, ще се разболее, ще трябва да ходи на работа/работи до късно. Но трябва да си безкомпромисен - само в уговорените предварително дни. Момченце е детето ти, един ден ще разбере. Просто идеята ми е да бъдеш постоянен ако избереш този път. Не можеш да се оставиш жена ти да води и да с бърка в графика/живота/рутините ти. Децата трябва да растът със ясна структура/сигурност в живота, затова сингъл мамите се провалят, те не могат да я осигурят.

Имаш и друг вариант - късаш окончателно с жена ти и детето ти и никога не се обръщаш назад. Едва на два месеца е детето ти, все още нямате изградена никаква "връзка" помежду ви, каквото и да си мислиш. Тук е момента да вземеш това решение, минат ли 3-4 години, няма да го направиш - ще започнеш да разционализираш още повече, ще си хвърлил сума ти усилия/време/пари, ще си направил огромни жертви и инвестиции, просто мозъка ти няма да позволи да срежеш в такъв момент връзката. Или сега или никога няма да се случи. Да го знаеш все пак - това което е добре/полезно за детето ти/наследниците ти - не е непременно добро/полезно за тебе самия. Така е в природата и всички животински видове, това е нужно за да оцелее един вид. Не се чувствай специален ако оставиш/ или останеш с дететто си, не е кой знае какво постижение. Лошо/добро няма, има разнообрази в Природата, нито ще си първия нито ще си последния който ще го направи.

Лично аз съм на 38, нямам деца. И при мен съм стигнал до извода - деца не искам, следователно всякакви "връзки" са безмислени извън секса/забавленията. Пиша ти обаче от личния опит - брат ми въртеше подобни неща с бившата си жена. Две-три години продължи цялата драма, най много страдаше племеничката (детето му). Постоянните събирания/разделяния. Сега е много мирно и кротко - детето е нясно кой с кого е, че имат други хора в живота си... абе децата не са идиоти, stone много добре ти го е написал.

Като цяло обаче като чета мнението ти, оставам с усещането че още не си разбрал себе си. Изрази като "човека за мен", "мислим еднакво", "приказка" говорят че не си много наясно че тези неща не същестуват. Защото същите мисли (вероятно) са ти минавали през главата и в отношенията ти с настоящата ти жена. Трябва да разбереш, че ти си автора на приказката наречена Твой ЖИВОТ. И ти приписваш качества на хората около теб мъже/жени. Дай им просто време и ги наблюдавай те сами да покажат характера си... и тогава решавай кой да включваш в книгата ти и кой да го пропускаш.

Ти какво искаш от живота ти?Ъ? На мястото където винаги си искал ли си в момента? Ако не, защо? Къде се провали, къде пренебрегна себе си по пътя?
Имаш ли работата/кариера/пари която винаги си искал? Хобитата? Приятелите? Живота който винаги си искал? Здравето?

При всички положения, ще трябва да вземеш решение. Това е разликата - ти си мъж. За всяко решение ще има последствия. Всичко се пише на твоя гръб. Според мен най-лошото решение е бездействието/не-вземането на решението. Изчезни някъде сам (без жени, деца, хора) за 2-3 седмици ако имаш възможност и остани със себе си и мислите ти. Без хапчета, алкохол, опиати, трябва ти свежа и трезва мисъл. Ще трябва да вземеш решение, но не с "чувства" а с "разум". Да погледнеш малко напред в бъдещето и да прецениш какви са вариантите и евентуалните последствия за ТЕБ. Да, за ТЕБ, не мисли в момента за дугите хора, твоя живот е тотално преебан, а пътя който искаш да поемеш ще то доведе до още по-лоши места, хапчета, алкохол, опиати, ще се качиш в колата някой ден и ще направиш беля. Не си усложнявай живота излишно!

Активен
it_is_me_broo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #4 -: Юли 27, 2020, 12:38 »

Но защо се обвърза с тази конкретна жена? Какво си търсил в онзи момент, а и като цяло? Връзката или деца?

Исках да имам деца.Видях че човека с който излизам ще е идеалната майка.

Ако е връзката, това означава че си избрал грешната жена за такива отношения. Сигурен съм че в началото е било много яко, но от колко време я познаваше ти, видял ли си я в различна светлина/стресови ситуации?

С жена ми съм от година и половина, никога не сме се карали за нищо. Тя е много позитивен и слънчев човек с който лесно се комуникира.За 1 1/2 година избухна 1 път като после ми се извиняваше 1 седмица.

Ако си искал деца - пак ти си виновен - избрал си грешната жена. Не всички жени стават за майки на децата ти
Тя е идеална майка или поне в мойте очи.

Имаш и друг вариант - късаш окончателно с жена ти и детето ти и никога не се обръщаш назад. Едва на два месеца е детето ти, все още нямате изградена никаква "връзка" помежду ви, каквото и да си мислиш
Да може да нямаме силна връзка все още но ако него го нямаше, нямаше да има и причина да се връщам в къщи.

Децата трябва да растът със ясна структура/сигурност в живота, затова сингъл мамите се провалят, те не могат да я осигурят.
100% съм съгласен с теб.

С жена ми не сме женени, живеем на семейни начала.Признал съм детето.

Като цяло обаче като чета мнението ти, оставам с усещането че още не си разбрал себе си. Изрази като "човека за мен", "мислим еднакво", "приказка" говорят че не си много наясно че тези неща не същестуват

Тук също съм съгласен с теб на 99%.Не знам но в моята глава винаги е било че някъде там под слънцето има една жена за мен и тя чака точно и единственно мен. Иначе какъв би бил смисъла на всичко? и 5000 жени да минеш къде/каква е крайната цел ??

Защото същите мисли (вероятно) са ти минавали през главата и в отношенията ти с настоящата ти жена. Трябва да разбереш, че ти си автора на приказката наречена Твой ЖИВОТ. И ти приписваш качества на хората около теб мъже/жени.

Отново си прав.Знам че всичко идва от мозъка. И всъщност хората съвсем обикновенни аз им придавам тази важност/магия.

Дай им просто време и ги наблюдавай те сами да покажат характера си... и тогава решавай кой да включваш в книгата ти и кой да го пропускаш.
Може ли допълнително да ми обясниш какво имаш впредвид (да изчакам Х време ли) ?

Ти какво искаш от живота ти?Ъ? На мястото където винаги си искал ли си в момента? Ако не, защо? Къде се провали, къде пренебрегна себе си по пътя?
Имаш ли работата/кариера/пари която винаги си искал? Хобитата? Приятелите? Живота който винаги си искал? Здравето?

Не знам дали съм на правилното място.В работата ми съм доста логичен последователен.Не съм сигурен че е това което искам да правя но ми гарантира добри доходи.
Иначе да имам си и хобита имам си и приятели имам си и време.

При всички положения, ще трябва да вземеш решение. Това е разликата - ти си мъж. За всяко решение ще има последствия. Всичко се пише на твоя гръб.
Да знам,за разлика от жените който се водят по течението ще трябва да направя нещо скоро и съм сигурен че ще има наранени.

Ще трябва да вземеш решение, но не с "чувства" а с "разум"
Ако трябва да го вземам с разум и сега знам какво да направя.Просто се мразя в моментите който чувствата властват над разума.

за ТЕБ, не мисли в момента за дугите хора, твоя живот е тотално преебан, а пътя който искаш да поемеш ще то доведе до още по-лоши места, хапчета, алкохол, опиати, ще се качиш в колата някой ден и ще направиш беля
Имах такъв момент в живота си преди 2 години.Тогава ходих на психолог.Отогава се приемам такъв какъвто съм.
Някой го спомена мисля вече не съм нито първия нито последния който прави подобни неща.

Активен
it_is_me_broo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Юли 27, 2020, 12:43 »

И новата да вземеш, дето в момента си лапнал по нея, да не мислиш, че след време няма да стане същото?
на 99% съм сигурен че сигурно си прав.
Имаш два пътя, единия е да се вземеш в ръце и да търпиш и опъваш хомота на семейния живот, който сам си си избрал.
Това няма ли само да направи нещата по зле?

Другият е да излезеш начисто пред жена си. Това да трябва постоянно да помниш какво си лъгал и мазал, и то не пред една, а пред три, живот ли е?
Със сигурност не е живот.

Отсега да те предупредя, че няма такъв филм, в който ти да правиш каквото си искаш и да ебеш, а жена ти да ти е вярна и да те чака в къщи и да не се чука с други. В такава ситуация всеки би се чувствал прецакан и е само въпрос на време да мисли как да прецака и другия, за да си го върне.
Да така е,знам че каквото почука,такова ще се обади рано или късно.
Активен
it_is_me_broo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Юли 27, 2020, 12:50 »

Като цяло това което ми се върти в главата са 2 неща.

*Да зарежа тези страничните жени да се фокусирам в брака и както стоун го каза да удрям по нещо странично чат пат без да му придавам важност/тежест.

*А другото което мисля е какъв е смисълът тогава,колкото и путки да наебеш какъв е смисълът?До къде води това.Имам чувството че след всяка нова с която спа губя все повече себе си.Къде свършва играта и каква е крайната и цел?Предполагам много от вас имат семейства, не ви ли правят точно дечицата ви щастливи? или нима всички живеете с жени който не можете да траете и театъра никога не свършва?Просто в името да са щастливи децата или за да делите разходите.Или бог знае какво още.

Активен
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 497

Профил WWW
« Отговор #7 -: Юли 27, 2020, 18:27 »

Цитат
Не знам но в моята глава винаги е било че някъде там под слънцето има една жена за мен и тя чака точно и единственно мен.
И аз така мислех. Въпроса е субективен и не е задължително дадена ситуация да има точно определен изход и само така да се случва. Опитът показва че всеки мъж може да е щастлив със всяка жена при равни други условия. Всичко друго е идея. Това да има точно определена жена за точно определен мъж е идея. И като всяка друга идея води до положителни или отрицателни емоции и опит.  При мен бяха отрицателни последиците.
 Хаосът определя кой кога къде ще бъде. Ако искаш да въведеш ред в хаоса следвай ясни принципи. Тук, във форумът има много принципи, споделени "под тема и над тема".
Например Аз ако съм във връзка и искам да съм с друга, веднага казвам на жена ми, и ако тя е ок ок, ако не- чао. Но този принцип работи за мен добре. Сега незнам за другите.

Цитат
Иначе какъв би бил смисъла на всичко? и 5000 жени да минеш къде/каква е крайната цел ??
Смисъла на всичко е 1.да предадеш паметта на живота ти(гените ти) на децата ти/ следващото поколение 2.Да се грижиш за близките ти хора 3.Да изобретиш нещо което е от полза за човечеството
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Цитат на: Ray Dalio
Да бъдеш успешен има повече общо с това, да знаеш какво да направиш с незнанието си.
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #8 -: Юли 28, 2020, 08:24 »

@it_is_me_broo

1. Все още не мога да разбера - видял си че жената ще е идеалната майка, но някак си в момента не искаш да си с нея и не се чувстваш щаслтив с нея. Защо се получава така?

2. Това със "специалните" хора, "половинките" и разни други други "onetis" е абсолютна глупост. И аз съм го вярвал до преди пет години: https://therationalmale.com/2011/08/30/there-is-no-one/
Внимателно прочети няколко пъти есето. Но може просто да си зададеш въпроса - защо Природата да ти дължи каквото и да било? Защо точно на тебе? Ти с какво си по-специален от мен, Пешо, Иван или който и да било? Ами не си....... иска ти се да е така но както сам се убеждаваш голяма част от мъжете сме имали същити мисли/преживявания/ опит. Това че имаш/нямаш деца също не те прави специален - да се възпроизведе може всеки жив организим (изключвам стерилните)

3. Времето.
Виж с горните си разсъждения ти слагаш каруцата пред коня. Ти решаваш ПЪРВО че тя е "специална" и СЛЕД това започвашп да градиш връзка и да искаш деца от нея. А това е грешно.
Как избираш приятелите си - виждаш че някой е специален и си казваш - ще бъдем приятели вечно и ще разчитам на него? Ами не - искаш да видиш що за човек е, надежден ли е, може ли да поема отговорност, как се държи в трудни ситуаци, и т.н. Минава доста време преди да кажеш - ей тоя е пич, кефи ме да имам такъв приятел. Същото е и с жените, но малко по лошо защото имат Вагини.

Ти ПЪРВО трябва да опознаеш жената и едва СЛЕД това да градиш връзка/деца. Когато си "влюбен" (първите около 18 месеца на едни отношения) ти си буквално заслепен. Не можеш да мислиш с горната си глава. Всичко в нея намираш за очарователно - сарказма ѝ, шарената ѝ прическа, щурия ѝ характер... докато един момент се събудиш и не разбираш че тези неща те дразнят - сарказма ѝ се превръща в озлобеност, прическата ѝ в незрялост, щурия ѝ характер е чиста лудост. И се оказва че имаш жена която не можеш да понасяш. Но тя винаги си е била такава - вече ти писах - ти не си способен да направиш трезвата преценка в момента защото си заслепен (под влияние на хормоните). Рецептата? Много е лесно, убедих се лично - никога не можеш да "хлътнеш" или "влюбиш" ако чукаш едновременно няколко жени (не е нужно да са топ дори, и средна работа стават). Ама тя ще ти се сърди - чудесно, значи съвсем не е жената за тебе. Все пак я познаваш от месец-два и не ѝ дължиш каквото и да било. От къде накъде ще ти казва една жена какво да правиш... че вие не сте никакви. Просто и ти (и аз съм го правил) си изтъргувал прекалено рано "ексклузивността" с нея срещо устната/неизказани договорка да не спите с други хора. Станали сте гаджета..... без да има каквато и да било необходимост за което.

4. Какъв е смисъла? Каква е крайната цел? Едно знам - тя не може никога да е нещо външно - т.е. жена ти, детето ти, колата ти, парите ти. Смисъла може да бъде нещо единствено вътре в теб и да зависии изцяло от теб.  Dankata ти е дал идея, моят Смисъл е много по-прост - а именно да правя нещата които обичам, да живея живота който смятам че е добър за мен, и когато стана на 94 да НЕ КАЖА "искаше ми се да бях направил еди какво си..." Нямам желание да променям човестчеството, да му помагам или каквото и да било. Нито да предавам гените си (засега)
Погледнато глобално според Природата: оцелявай и се възпроизвеждай - simple as that.

5. Непоискан съвет: ходил си на психолог, но не е нужно. Може и да си чувал за CBT (cognitive behavioral therapy). Едно от най-ефективните неща които винаги ми помага и няма никакви странични ефекти е писането (воденето на дневник). Когато съм в някаква ебана ситуация, объркан или каквото и да било изваждам тетрадката и пиша. Без корекции, само оставям мисълта да тече. С нея заминава и цялата тревога и напрежение. Има обяснения защо работи, но е факт. С времето започваш да забелязваш модели и повторения, причините за действията ти, абе въобще на мен ми е интересно. Вече имам три тетрадки изписани, ако знаеш що страници съм писал за жени.... Но в последствие се оказва че проблема си е бил в моята глава и се смееш над себе си и наивността ти.

И двата варианта за действия които си предложил имат нещо общо: ти ще бъдеш нещастния в дългосрочен план. Ще трябва да намериш вариант в който ти да си щастлив в дългосрочен план, иначе рискуваш да предадеш себе си и да се намразиш. Няма как това да не се усети в семейството ти, няма да си точно родител за пример.

- Защо си мислиш, че само една жена е способна да ти даде/роди/отгледа деца?
- Знаеш ли защо губиш себе си с новите жени (поне така си го обяснявам), защото даваш и влагаш емоции и чувства прекалено рано. Възлгаш надежди, приписваш качества проектираш всичко което търсиш в една жена върху следващата и оставаш разочарован накрая.

Чукането е крайно надценено, не е кой знае какво. Биологична нужда, също като глада и съня. Трябва да се наядеш за да си сит, да си наспиш за да си свеж, да треснеш нещо като съвсем ти се до3б3 и не можеш да мислиш за нищо друго.  

Имаш доста работа върху себе си. Не съм психолог, но не е лоша идея да започнеш пак, но по-редовно. Ако не - писането е задължително. Ще трябва да задълбаеш много надолу, да намериш причините (които често са в отношенията ни с родителите и детството) за действоята ти и за подтиците към тях. Защо изобщо е нужно да си с жена, от какво толкова те е страх, не можеш ли сам да се грижиш за себе си... това са само идеи, отговорите сами ще искочат в тетрадката.

Желая ти много късмет!

Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 570

Профил WWW
« Отговор #9 -: Август 01, 2020, 16:07 »

Тежко бреме брат ! Но не е чак толкова лошо колкото го изкарват но си е бреме . Както каза стоун (изцяло съм съгласен с него ) но в случая имаш доста малко пътища за изход . Единия да признаеш(който ще ти бъди натякван дори и върнат ако мацката е злопаметна ) Нямаа да може да се издържа под един покрив. Опцията за признание според мен е отхвърли . Опция да теглиш майните на всички бройки ще те сърби постоянно така ще е с всяка която си в сериозни отношения и всичко ще свършва по един и същ начин . Пак не ти е опция но все пак ги разкарай според мен тези бройки . Имаш дете което расте и е най-крехка възраст при което характера емоциите всичко се създава от родителите и е много важно да си до него . Не оставай жената според мен . Като искаш да боцкаш друго си боцкай но ходи на проститутка или си намери мацка дето иска само секс и това е не е ебе за това дали си женен или не . Или предложи на жена ти да станете слунгъри . Но трябва да приемеш че и друг ще е ебе . Друг вариант е се стягаш дисциплина яко и си седиш на гъза и единствената ти цел е малкия и да си гледаш семейството. Други опции ако забършеш нещо на бързо и не се познавате . Това са ти вариантите но мисля че щом си стигнал до такова прозрение знаеш кое трябва да направиш и кое е редно да си седнеш на дупето . Успех
Активен
it_is_me_broo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Август 04, 2020, 10:15 »

Мерси на всички който писаха,
Все още е ни в клин ни в ръкав като цяло си променям мнението почти всеки ден.
Реших да си взема 3 седмици време в което да остана сам със себе си и да си подредя мислите.

Baby_951 в повечето моменти мисля точно така както ти си го написал но има и други в който се представям с друга.
Но с сигурност мисълта да загубя сина ми хич ама хич не ми се струва възможна.
Активен
даката
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 142

Профил
« Отговор #11 -: Август 04, 2020, 13:04 »

Здрасти!
Моето мнение далеч не е най-универсалното от гледна точка на днешните разбирания. Но доколкото знам, едно от най-важните неща  за един мъж, е да може да поеме отговорност за действията си. И то, преди да е станало нещо, което е необратимо (раждането на дете). Когато си истински мъж, и си поел по пътя на Семейството, ти си избрал своя път. И ако имаш достойнство, според мен си длъжен да си гледаш Семейството. Много лошо е това, че в нашата държава няма часове по семейно планиране в училище. Така да се каже е разпасана работата. Аз съм на 28 години, а моите родители са разведени от 27. Кажи речи от самото начало. И като вземем предвид цялата сложност на това да се чудим с майка ми как да оцелеем, докато започна да мога да съм що-годе адекватен заместител на един мъж в домакинството ни, много страдания сме изтърпели. Така че демокрацията е хубаво понятие, докато не се превърне в свободия. И съвременните разбирания, че патриархалното семейство е нещо, без което може, са равни на престъпно безхаберие. Времето на свободни отношения приключва с раждането на детето. Дотогава нямаш никакви ограничения. Но след това животът поема по съвсем различен път. И неспазването на някои правила по този път води до катастрофа.
Активен

жените, също като децата, обичат да казват "Не!"
мъжете, също като децата, го приемат насериозно...руска поговорка
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1953

Профил WWW
« Отговор #12 -: Септември 25, 2020, 10:05 »

Значи, ти не си женкар, а търсиш Единствената, която е някъде там и чака само теб. И понеже си толкова романтичен, се запознаваш с няква, и след само една година си правите дете. То като се ражда, пък ти решаваш, че тази не била Единствената и затова ще ебеш наляво надясно докато я намериш...

Е по-неуравновесено нещо не бях чувал. Като толкоз вярваш в няква перфектна, що не смени 10тина мацки, да видиш какво ти харесва, що с твойта не изкара 3-4 години преди да правите дете да тестваш дали е единствената. И последно - какво значи единствената. Всеки като го срещаш веднъж седмично е готин пич, купон, секс. Като всеки ден сте заедно, имате дете и 1000 дела, става скука и тегаво.

Според мен не се държиш много зряло. Значи ако си голям играч, не търси Единствената. Ако не си, помисляш преди да правиш деца.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
PetChoveka
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 12, 2020, 16:30 »

Ако очакваш жена ти или някоя друга жена, или там квото и да е друго от външния свят, да те прави щастлив, то ще прекараш много време нещастен. Заеби ги тея работи. Ся нормален инстинкт е, когато човек не е щастлив, да търси нещо да промени в света, пък току виж щастието дойде, ама така само ше се въртиш в кръг. Ся ако не ти е кеф с жена ти, оставяй я, ама не щото смяташ, че някоя друга ще те направи щастлив, виж къв товар слагаш на другата мадама, кви очаквания и надежди. Не ти трябват тея филми според мен, остави с драмите да се занимават жените, а пък ти гледай да станеш центъра на живота си и да си щастлив без значение кво става извън теб.
Активен
DeYvI
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 13, 2020, 19:41 »

Като не знаеш какво искаш защо правиш  деца?

Факта че на 35 питаш разни разнобрани от форум какво да правиш с живота си, говори достатъчно колко отговорност поемаш над  живота.  

Поне ако ги напускаш ги напусни сега докато детото е малко и още не е толкова привързано към теб отколко да е 3 годишно и да го прецакаш.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: