Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 24, 2020, 13:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да я вкарам в леглото?  (Прочетена 1357 пъти)
gottfrid
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« -: Юли 30, 2020, 10:52 »

Здравейте, накратко ще опиша докъде съм го докарал м/у мен и момичето, и ще съм благодарен за съвет какво да правя по натам, защото мисля, че ще оплескам нещата.

Запознахме се в тиндър.
Първа среща в парка.
Втора среща изведох я на театър, после я изпратих и се целунахме.
Трета среща разходка по центъра и ресторант на витошка, тя ме закараме до нас и се натискахме в колата и. (Усетих, по езика на тялото и че ще ме резне ако я поканя вкъщи, затова реших да си спестя лошото чувство от отрязването, пък и не исках да изглеждам нийди/ Тук може да дадете съвет, защото си мисля, че бъркам, а и не знаех как точно да го изиграя да се качи горе (т.е. да дам основателна причина да дойде, щото и е ясно, че искам секс с нея).
Четвърта среща. Тук я навих да дойде в нас да гледаме филм, тя се нави и каза че ще си разхожда кучето в парка. Аз взех решение да отида с нея, един вид да загрея, преди вечерта (може би и това ми беше грешката). Та отидох разходихме се около 1-2 часа. (целуваме се, дава ми да я обарвам да я целувам по врата). Когато вече бяхме пред тях, и тя трябваше да си прибере кучето и да тръгнеме към вкъщи, обаче тя ми каза "Нали няма да се разсърдиш, ако не гледаме филм. Изморена съм, искам да си лягам...". Честно отвътре, бях малко бесен, може би си личеше на лицето ми. Обаче реших да се правя на много голям, и казах с половин уста "Добре". И преди да си тръгна, тя ми каза че съм бил странен, защото не съм много активен в чата, т.е. не я търся и не и пиша, но когато се видим, я целувам и обарвам. (ако може превод от някой по-опитен, какво означава това в женската глава).

Та мацката ми флейкна за филма. 2 дни не и пиша, тя също обаче. В събота тя заминава за 1 седмица на море. Та въпроса ми е, да чакам ли тя да пише първа (което на мен ми се струва най-правилно) И ако не ми пише дори и след морето, тогава има ли начин да и покажа че ми се занимава с нея, ама и че няма да и ходя по гайдата.

Щото все пак инвестирах време в нея, а усещам че съм близо да я вкарам в леглото, но тези филни тестчета които ми прави, ме дразнаят а и искам да се науча да ги минавам като пич, а не да излизам насран.

Ще съм благодарен за анализ и мнение на цялата ситуация. Благодаря предварително.
Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #1 -: Юли 30, 2020, 16:17 »

Много инвестиции - театър ресторант, после дори изкарваш кучето с нея. Не осъзнаваш ли колко гониш?  Усмивчица

Като цяло аз така процедирам в Тиндър. Първата среща или е на кафе с диванчета или паркче. Целувам я още на първа среща. Втората директно я вкарвам с оферта в нас да играем домино. Веднъж водех една на бар и още на първата я водех в нас, но осъзнах колко скъпо е на джоба. Оттогава без никакви барове, театри, ресторанти и излишни разходки.

На третата среща е трябвало да опиташ да я bounce-неш към вас. Кажи и да се качи за малко и после я играй. Или измисли нещо да и покажеш. Трябва ти претекст. Няма как да няма LMR при секс. Винаги го има. На втората/третата среща е просто по-малък от първата.

Прав си - на четвъртата среща въобще не е трябвало да излизаш с нея. Вкарваш и директно оферта да идва и това е.

Цитат
Нали няма да се разсърдиш, ако не гледаме филм. Изморена съм, искам да си лягам...". Честно отвътре, бях малко бесен, може би си личеше на лицето ми. Обаче реших да се правя на много голям, и казах с половин уста "Добре".

Тук трябваше да я накажеш, за това,че променя плановете. Да разбере,че си мъж на място , а не да те размотава.

Казва ти ,че си странен, защото я опипваш и я целуваш, но не я чукаш. Супер жалко и needy.

Тая мацка си я загубил. Просто не си показал топки и не си действал, когато е трябвало. Сега и да я поканиш във вас, тя ще ти откаже. Нищо не ти пречи да опиташ, но не очаквай резултат. Излизай да пикапиш и следващия път се хвани за топките и действай.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1320

Профил
« Отговор #2 -: Юли 30, 2020, 16:30 »

Е кви "тестчета" виждаш. Просто си издухваш привличането, и инерцията пада. Отказва ти. Нормално. Ти кво очакваш. Почва да бави клоуза. Просто щото ставаш безинтересен. И поведението ти лъха от всякъде, че си и готов. Лъха на несигурност.
Точно това означават думите и, за които питаш. Означава - "аз още не съм напълно сигурна кво се случва, щото си дръпнат в чата. Дали си ми готов, понеже не ми пишеш постоянно, а поведението ти на живо показва обратното. Че ми ходиш по гъза"
И явно, това студено поведение в чата, е единственото нещо кото ти е държало привличането живо до тоя момент. За това те пита. Преструваш ли се, срамежлив ли си, или кво?

Все тая. Гледам, че профила ти е някакъв със звездички. Ако не се бъркам, означава, че си приминал някакво обучение. Не ти ли обясниха какво е хиперинвестиране и основните издънки в свалката. Щото форума е пълен.
Та ти реши точно така да проведеш всичките си срещи. Театърче, ресторантче, и накрая е черешката. Разходка, точно преди клоуза ти.
Това послесното ако ми обясниш за кво ти беше. Какво точно ще подгряваш? Кое ще и подгрееш като се мотаеш два часа с две мастии на една каишка? И подгря ли я?

Добре, окей. Ама нали ти е ясно, че когато правиш нещо, за да се получи, трябва да имаш ясна идея какво ще правиш, защо го правиш, и как ще го направиш. И къде е ролята на това "подгряване". Кво точно си мислил да направиш на разходката. И съответно ако я беше спестил, струва ли си да загубиш инерцията на привличането. Да загубиш момента на изненадата, и момента от това че и липсваш, понеже не те е виждала ден два. Е, струва ли си да рискуваш тези преимущества, за други които си мислил да получиш. Аз смятам, че дори не си имал ясна идея, какво точно ще получиш.
А, единствено си воден от чувство на страх. Да не пропуснеш срещата/да не ти флейкне/или да не те резне, защото не сте се "опознали" достатъчно.  И тоя страх е провокирал това "подгряване", а не някаква ясна идея, какво правиш там, и защо го правиш.
И накрая след като си омазал всичко, и нямаш почти никакъв правилен ход, питаш как да действам. Все тая е как ще действаш
Активен
gottfrid
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Юли 30, 2020, 19:13 »

Ок ок, ясно преебал съм нещата.
Но явно тя ми дава втори шанс щото днеска ми писа. Пита ме дали бачкам, някакъв изклатен разговор. Но последното което писа тя е: "а ти да не ми се разсърди онази вечер"
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Юли 30, 2020, 20:13 »

Ми пич. Не съм ти казал, че няма шанс да ти влезе отново. Казвам ти, че си в преебана ситуация. А си бил в толкова простичка. Просто да стоиш у вас крото и да чакаш.
Стигне ли се до там жена да те пита "ти да не ми се разсърди за онова", трябва да ти светне, че си в преебана ситуация.
На такъв въпрос не можеш да отговориш с "да", нито с "не".
Имаш шанс да я пържиш сега. Но позицията ти е такава, че има голяма вероятност да не и пука особенно. И да я изтървеш.
Ако беше я дръпнал у вас, както се бяхте уговорили, пак щеше да се сблъскаш с лмр. Но разликата е, че тогава можеше да се правиш на интересен от съвсем друга позиция.
Аз лично, бих и бил игнор сега. За известно време. Ще видя дали ще тръгне да гони. Ако тръгне, продължавам с игнора. И няколко дни по късно, директна оферта. Без нищо друго, без здрасти.
Ако не тръгне, си биеш паса за някоя друга седмица. И можеш да я пробваш пак.
Активен
gottfrid
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Юли 30, 2020, 20:27 »

Да, това е добра стратегия, мерси за съвета Намигване.
Активен
gottfrid
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Август 09, 2020, 22:43 »

Има малко развирите по темата от днес.
Та така разменихме по едно две съобщения по време на ваканцията, което доведе до резултат, тя да ми пише след като се прибра.

Та мацката ми писа днеска, че има предложение за мен за среща. Аз обаче не харесах типа на срещата (много романтика ми дойде). Отразях я, и предложих да дойде до нас да си остави колата, да отскочим да хапнем в хепи, и после вкъщи с офертата за филма от миналия път.
Каза ми че офертата е супер, но трябвало да отскочи до техните.
Отговорих и че след като се върне може да дойде до нас и ще измислим какво ще правим.
Тя ми отговори с: "хайде угоди ми веднъж де  Ухилен "
Аз я резнах с: "Излизам да тренирам с приятел. Казах ти какво да правиш, ако искаш да се видим, така че хайде оставям те."

Резултата от интеракцията: Сийн от нейна страна и до там. Също така не дойде до вкъщи.

Сега аз как виждам ситуацията. Явно има интерес от нейна страна, щом ми предлага среща веднага след като се е прибрала от морето. Но явно не се радва, че аз я чупа и искам да се видим по моя начин.
С тая реплика "угоди ми един път" се опита пак да ме вкара в нейния фрейм, аз обаче я резнах и и казах че си имам тренировка, и съм и показал как може да ме намери ако иска.
Та сега тя явно използва най-силното си оръжие игнор-а.

Та мойта грешка започва още от далеч, с предишните срещи, на които не съм бил твърде доминантен. И сега като се опитвам да сменя фрейма, нещата да стават по моя начин, тя се дърпа.
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #7 -: Август 10, 2020, 11:02 »

Не си изградил достатъчно привличане, за да се навие да дойде у вас, просто е. Трябвало е да и предложиш само да хапнете и в псоледствие да я дръпнеш към у вас, не издавай плановете си изцяло, иначе ставаш много предвидим и скучен. Няма лошо да кроиш идеи в главата си предварително, но направи такя, че да изглежда така, че нещата се случват импулсивно, Дори и да иска да те чука, такава оферта от вратата за краката, трябва да е някоя много отракана мацка, че да се навие.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 385

Профил
« Отговор #8 -: Август 10, 2020, 12:50 »

Много го мислиш, майна или ще я ебеш или не ние няма вместо теб да го направим. Направи си прост план, не е нужно а правиш разни схеми за едно ебане, каниш я у вас под предтекст и я ебеш, нищо сложно няма. Ако много се дърпа и удряш един игнор и готово.  Усмивчица
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Август 10, 2020, 14:16 »

Колегите са прави.
Цитат
ставаш много предвидим и скучен. Няма лошо да кроиш идеи в главата си предварително, но направи такя, че да изглежда така, че нещата се случват импулсивно
Не е нужно, да и се обясняваш за всичко. Не се опитвай да налагаш желаният си с думи. Просто стой с действия зад тях.

Цитат
"Излизам да тренирам с приятел. Казах ти какво да правиш, ако искаш да се видим, така че хайде оставям те."

Грешиш, че игнора и е най-силното оръжие. Напротив. Игнора е твоето най-силно оръжие, когато имаш силен интерес.

Вместо горния отчет, дето и даваш, можеше просто да я игнорираш, и като виждаш, че ти подава в момента дървена за теб схема, просто да оставиш за друг път.
А тогава, нямаше да си помисли да  игнорира, напротив. Вероятно щеше да пише пак, като вижда на къде отиват нещата. Дори имаше шанс да се навие.

Грешката ти е същата, като миналия път. Като цяло ти липсва търпение, и спокойствие в ситуациите.
Отпусни се малко, и се отърви от чувството за недоизказаност. То ще те преебава винаги, а е много фалшиво.

Начина по който ти си отговорил, не е фатална грешка. Все пак заставаш зад твоите желания. Просто си имал светлина да го отиграеш по добре.

Ще имаш и друга възможност, да не ти пука, не го мисли излишно.
Активен
gottfrid
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Август 10, 2020, 22:39 »

Благодаря ви за отделеното време и за съветите ви.

Мда както е казал поета: "продължаваме напред"
Активен
gottfrid
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Август 10, 2020, 23:30 »

Малко развитие по темата. Преди да продължа напред :Д

Мацката ми писа: "че не е трябвало да се държа като задник"

Разбира се за сега я игнорвам, но колко дълго да продължа. Тъй като в четвъртък заминавам за 1 седмица в провинцията по работа.
Да я пробвам ли за среща преди това, да речем утре или сряда. Или да я игнорна сега и цялата другата седмица.

Знам че ще кажете сега че го мисля много, но какво бихте направили вие, за да извлечете макса от ситуацията. Сега и да не се получи ок (и без това вече я бях отписал). Но по-скоро да се науча, и да си знам за друг път какво да правя.
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #12 -: Август 11, 2020, 16:47 »

Малко развитие по темата. Преди да продължа напред :Д

Мацката ми писа: "че не е трябвало да се държа като задник"

Разбира се за сега я игнорвам, но колко дълго да продължа. Тъй като в четвъртък заминавам за 1 седмица в провинцията по работа.
Да я пробвам ли за среща преди това, да речем утре или сряда. Или да я игнорна сега и цялата другата седмица.

Знам че ще кажете сега че го мисля много, но какво бихте направили вие, за да извлечете макса от ситуацията. Сега и да не се получи ок (и без това вече я бях отписал). Но по-скоро да се науча, и да си знам за друг път какво да правя.

Брато сам си отговори на въпроса в случая. Ние няма как да ти дадем точна преценка на базата на това което ти е казала, дали трябва да ня поканиш на среща, може да сте си казали още хиляди неща преди това, ние няма как да знаем дали е готова. Просто я дърпай за навън с директна оферта. Аз бях излизал с една мадама преди почти половин година и срещата не мина много добре, даже хич. Наскоро ми беше скучно и и пиша:

Аз: какво правиш, ходи ли до **** (едно място което бяхме обсъждали)
Тя: не не съм, а ти ?
Аз: не съм и аз, не съм имал скоро път натам. Слушай довечера съм по Търново, искаш ли да мръднем нанякъде.
Тя: добре
Аз: 20:15 Еди къде си.

Изглежда адкси сухо, но нещата не винаги са такива каквито изглеждат. Понякога колкото и да ти е навита мацката, динамиката и емоцията не могат да се изразят в чата. Показвам ти този чат с цел да си дадеш сметка колко просто могат да се слушат нещата ако просто не го мислиш, вкарваш директни и бързи оферти, без недомлъвки и т.н. Както може да се сетиш същата вечер я наебах, предвид, че на предната среща, преди половин година мина доста зле, така че...давай смело и с хуя напред !
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: