Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 08, 2020, 11:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Мацка с гадже. Как да я чукна?  (Прочетена 245 пъти)
omegalul
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« -: Август 01, 2020, 21:50 »

Здрасти, чета форума от близо 2 години и имам доста голям напредък. Оправих си доста играта, също свикнах с това да излизам от зоната си на комфорт и да пробвам нови методи. Та по същество:

Значи както се казва “чуждото е най-вкусно” и за това си харесах един пичок, с който се запознах преди месец някъде, но и си има приятел от скоро.

Преди два дни ми звънка аверчето и вика да изскачам за басейнче, че имал изненада.
Отскочих до мола, взех някви и шорти, и го чакам.
Дойде с аверката си и таргета. По пътя пускам музика, мятам някви лафчета, настроението е на макс.
Влизаме във водата и започвам да я закачам, хвърлих я няколко пъти във водата, давих я малко, ама излезе със здрави дробове не се дави.
Забелязах, че ми се кефише, снимахме се имаше доста кино и така.
Върнахме се, казах им чао и всичко точно. След час и нещо пичока ми реплайва на някво стори. Отговарям през 2-3 часа и  започна да влага доста в чата.

Днеска я видях с гаджето й и тръгна да ми дава пет, аз си направих ръката на юмрук , след което и тя, ударих й пет в юмрука и ме плесна през ръката. Стиснах я леко, а приятеля й седи и гледа  Намигване

Та се чудя да я изкарам тези дни, или да забавя малко играта и да ми падне в някое диско, понеже си имам какво да праскам за сега.
Активен
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Профил
« Отговор #1 -: Август 03, 2020, 12:51 »

Ако чакаш, в най-добрия случай ще трябва да създаваш атракшъна (емоцията) на ново.
В момента е повлияната от моментната емоция, ползвай инерцията и Усмивчица
Изведи я да купите хляб заедно Усмивчица
Успех!

поздрави,
stef--
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: