Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 27, 2020, 18:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Дилема - тя ме излъга  (Прочетена 1091 пъти)
OneTime
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Август 03, 2020, 13:07 »

Здравейте,това не е типична тема за пикъп,а за човешките взаимотношения.
С нея сме от 3 години и половина.Аз на 28,тя  на 23 години.През повечето време разделени,тъй като до момента живеем в различен град.Бяхме заедно на бригада преди няколко месеца,като уговорката и целта ни беше след нея да се съберем и да заживеем заедно.За целия период на връзката,тя пътуваше всяка седмица по 150 км в посока за да се видим.Сега аз пътувам по-често и оставам при нея,тъй като тя вече е на квартира и чака аз просто да си събера багажа и да се преместя при нея.Няма смисъл да изпадам в подробности,колко много сме правили един за друг.Истината е,че много се обичаме и хиляди пъти сме си го доказвали.Връзката ни се влоши последните 1-2 месеца,тъй като аз все отлагам и не се местя при нея,а тя много го желае.Въпреки това,винаги когато сме заедно ме гледа със същите очи и си личи,че си ме обича и иска.
Преди няколко дни и звъннах вечерта и ми даде заето,след което тя ми вдигна и ми каза,че говорила с нейна приятелка.Но усетих по тона й,че не е така.Казах и да ми каже истината,тъй като вътрешно усетих,че ме лъже.След отричане известно време си призна,че говорила с нейн колега.Нямала никакви желания към него,просто си споделяли..Говорили как и куца връзката в момента,как той уж се опитвал да си оправи отношенията с бившата,за работата им и други общи теми,без нищо интимно.
Проблема е там,че аз не знам за него,било я е страх да ми сподели,тъй като може би няма да я разбера и ще имам съмнения.Когато я попитам какво е търсила в него,тя ми казва "просто разговор,не искам и не съм искала да имам нещо повече с този човек,искам само теб,до мен,за постоянно".
Кълне се как щеше да ми каже.А истината е,че ако ми беше казала по-рано,нямаше да има голаям проблем,даваме си свобода и не си забраняваме.Реве като луда и съжалява,защото знае,че ме е предала и в момент,в който е трябвало да оправяме нашата връзка,тя е отделяла внимание на друг.Каза,че смята,че той има симпатии към нея,но тя никога не би направила нещо друго с него.Когато я попитах за симпатии към него,отговори,че го харесва като човек,бил забавен и готин за разговори(нещо такова),но отрича да е хлътнала.
Защо тогава би трила разговори и чатове с него,които тя твърди,че не са толкова много колкото си мисля?Преди си говорили само на работа,малко по малко се сприятелили там и последните 2-3 седмици провели няколко разговора по телефона.Преди месец беше на море с колежка,синът й и 2 ма колеги,сега призна,че единия от тях е бил той(реално явно след морето са си станали по-близки). Тогава не ми е казала,защото съм щял да се притеснявам и да кажа,че не е ок да ходи на море с двама от колегите й.
Знам,че не ми е изневерила там или след това,говоря за сексуално и интимно.
Аз се притеснявам до къде щяха да стигнат разговорите,ако не я бях хванал.Тя твърди,че до никъде,реве постоянно и ми казва,как винаги е искала само и единствено мен.Как съжалява за всичко и че ме е предала,тъй като не е споделила с мен и е водила разговори зад гърба ми.Готова е веднага да напусне работа и дори да се откаже от големия град и още утре да се премести при мен.Искала да е с мен завинаги,никога не е срещала човек като мен и сега по-силно от всякога я е страх да ме загуби и се побърква.Винаги мнооого се е грижела за  мен,а в момента чак прекалява..не ми дава чаша вода да си сипя сам,отдавна не е имала толкова голямо желание за постоянен секс..лежи срещу мен,гали ме по лицето и плаче..Кълне се,че никога няма да ми спести нещо такова,ако просто и простя.
Знам,че всяка жена иска да има отдушници.Приемам също така,че им харесва да са желани.Но мисълта,че е можело да прерастне в нещо повече не ми дава мира.
Аз ли се филмирам прекалено и как трябва да го приема това?Да прекратя връзката и някой ден да съжалявам,че съм изпуснал човек,който е давал и правил всичко за мен? Или да простя,да повярвам,че е нямало нищо интимно,били са просто приятелски разговори и да се надявам,че няма да ми се случи отново?
Объркан съм,надявам се жените във форума също да изразят мнение.
Благодаря Ви!
Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #1 -: Август 03, 2020, 14:32 »

Брат все тая,че не ти е казала,че дори е излизала с него. Никой не е длъжен на никой в тоя живот.

Тя и ти имате правото да си говорите с когото искате и няма нужда всяка една подробност да се знае от другата страна.

За мен ревността е нещо пагубно и безсмислено хабене на нерви. Ако иска да ходи при другия , ти си лъв и въобще не трябва да бъдеш реактивен към това какво прави тя.

Когато решиш можеш да си намериш по-добра и по-яка мацка. Изборът е в твоите ръце...

Преди година мацката ме остави и аз я гонех и се молих да се върне при мен след 3 години и половина връзка. Тя естествено ме отряза и  от как това се случи съм благодарен, защото излизам и чукам много по-яки мадами.

Въпросът е ,че като си във връзка слагаш очилата особено в началото и си абсолютно сляп за всичките и недостатъци.
Активен
OneTime
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #2 -: Август 03, 2020, 14:44 »

Не става въпрос за ревност,а за злоупотреба със свободата,която се дава.Ако бях толкова ревнив,няма да я пусна да иде с колеги на море,няма дори да и позволявам да има мъже за приятели.Не съм съгласен,че никой на никой не дължи обяснения - напротив.Не сме в отворена връзка за да е така.Абсолютно съм наясно,че ако реши да изневери ще го направи,именно заради това не я ограничавам в нищо.Също така съм и повтарял хиляди пъти,че в момента,в който реши,че не иска да е с мен,просто трябва да ми каже,а аз никога не бих и правил циркове и не бих я молил да остане насила.Случая обаче не е такъв..Изисквам единствено честност от нея,като от мен получава същото!
Активен
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 489

Профил WWW
« Отговор #3 -: Август 03, 2020, 18:30 »

За какво е дилемата?

Живота не е честен с хората, а пък ти искаш хора да са честни с хора.

Но наистина ако се замислиш, тя те чака да се пренесеш при нея а ти го отлагаш- това честно ли е? Май май тя не получава от теб това което ти искаш от нея- честност.?!?

Имам още какво да кажа- виждам че  си характеризирал субективно понятието за честност- а субекти  бол, за едни- едно е честност, за други- друго. Затова честнстта е хубаво нещо, но по добре да стои в книгите и стиховете, защото тя е 2измерна. На нас ни трябват 3измерни честни постъпки. Трябва да действаме тук и сега за да конституираме и материализираме значението на думи като честност и достойнство.  
Ако мълчаливо си обещал да се пренесеш, а не дай си боже на глас да си казвал, че се нанасяш при нея, в реда на нещата е да те отебе след като се влачиш като охлюв и спираш на всеки метър да си почукаш по черупката да видиш дали е още там...

И пак не разбрах за какво е дилемата?
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Цитат на: Ray Dalio
Да бъдеш успешен има повече общо с това, да знаеш какво да направиш с незнанието си.
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 220

Профил
« Отговор #4 -: Август 13, 2020, 07:33 »

Не става въпрос за ревност,а за злоупотреба със свободата,която се дава.Ако бях толкова ревнив,няма да я пусна да иде с колеги на море,няма дори да и позволявам да има мъже за приятели.Не съм съгласен,че никой на никой не дължи обяснения - напротив.Не сме в отворена връзка за да е така.Абсолютно съм наясно,че ако реши да изневери ще го направи,именно заради това не я ограничавам в нищо.Също така съм и повтарял хиляди пъти,че в момента,в който реши,че не иска да е с мен,просто трябва да ми каже,а аз никога не бих и правил циркове и не бих я молил да остане насила.Случая обаче не е такъв..Изисквам единствено честност от нея,като от мен получава същото!

1. LDR - връзките от разстояние (long distance relationships) не са никакви връзки. Been there, done that. Жената получава цялото твое внимание, всеки ден, а ти това което искаш (чукане) само когато се видите. Пълна загуба на време и усилия от твоя страна.
2. Отдавна си се преебал сам - пускал си я / позволявал си ѝ ... еди какво си. Пич, тя не е робиния. Всеки човек в този свят прави това което му е най-угодно/изгодно. Никой за нищо не ти е длъже, длъжен е само да следва своя личен интерес. Ти трябва да правиш същото. Ако ще иска да ходи с колеги (мъже) на море, еиднственото което можеш, а и си длъжен да направиш е да я зарежеш завинаги. Щом е избрала чуждата компоания пред твоята, смятай какви са ѝ чувствата към тебе. Предпочита с колегите си, отколкото с тебе. Считай къде си ти в стълбицата на нейните интереси.
3. Не изисквай каквото и да било от хората. От къде на къде някой ще ти дължи нещо. То и аз ога да изисквам от тебе по 100 лева всяка сутрин, ама сам се сещаш колко е сгрешена идеята. Започни да изискваш само и единствено от себе си. Никой друг. Нито родители, нито приятели.

Нямаш дилема, имаш само един правилен избор. Зарязвай я на момента, Съберете ли ("сдобрите") ли се пак, тя ще ти се качи на главата и ще те направи луд. После ще пускаш тема отново..  "ама аз направих всичко за нея простих изневяра, а тя не ми пуска". Бъди мъж, половината народ на тази планета има вагина между краката, на твоята е нито е толкова специална, нито толкова различна.
Активен
crowolf
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Patientia comes est sapientiae.

Профил
« Отговор #5 -: Август 13, 2020, 21:18 »

Въпреки, че са минали 10 дена от поста ти, ще си споделя мнението. Минавал съм през подобно нещо с връзка от разстояние и момиче, което наистина си беше лоялно към мен и също толкова "вкопчено", както в твоя случай. Сега, ако ме питаш - не намирам много смисъл от този тип връзки, най-добре измислете вариант да се виждате често или да живеете заедно.

Относно отношенията й с други хора, никой (освен тя) не е способен да тълкува защо се получава така, ама вероятно ако търси нещо другаде, е защото го няма при теб. Също е важна и комуникацията между вас, опитай се да разбереш какво я кара да посъпва така. Със сигурност не е яко това, че те е излъгала и щом се е случило веднъж, вероятно ще се случи пак. Може и да прави така, щото е усетила, че нямаш други опции и си играе с теб. Кой знае..

На твое място бих простил, но ще имам едно наум и също няма да усложнявам нещата с прекалена ревност, защото са просто излишни нерви. Но може и пък да и кажеш да избира между теб и друг. Истината ще излезе наяве рано или късно, а ако продължаваш да усещаш дистанция между вас, оттегляй се. И имай предвид, че ако я зарежеш, тя ще иска дойде пак след време при теб.
Активен

"...Кажи ти мойте и аз твоите кривини, па да се поправим и всички да вървим наедно.”

Васил Левски
Sunlight
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 260

Профил
« Отговор #6 -: Септември 05, 2020, 11:55 »

Здравей OneTime,

вие през повечето време сте разделени с тази жена. Ти сам описваш, че тя те чака да се преместиш при нея. Защо отлагаш преместването, какво те спира? Около нея има и други мъже, които тя вижда по-често, колеги, приятели, познати. Нормално е при липса на редовен контакт с теб и връзка от разстояние от много дълго време при контактуване с други хора, те да започват да ѝ стават по-близки. Вижда ги по-редовно, те са достъпни и явно ѝ обръщат достатъчно внимание.

За мен, ако скоро не се преместиш и не си изясниш какво искаш от тези отношения ще пропаднат нещата непоправимо.

В случая, според мен не тя е виновна толкова, колкото ти за липсата ти на решителни действия.
Активен

Keep love in your heart. A life without it is like a sunless garden when the flowers are dead.
Oscar Wilde

Believe in yourself! Have faith in your abilities! Without a humble but reasonable confidence in your own powers you cannot be successful or happy.
Norman Vincent Peale

Мисля,следователно съществувам
Рене Декарт
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: