Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2020, 20:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ние сме социални животни  (Прочетена 701 пъти)
Sinner42
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Август 19, 2020, 07:40 »

Здравейте и от мен.

Да си разкажа и аз моята история. Вероятно за някои ще е скучна, за други дразнеща, но пък може и да е полезна за някои.
Отдавна чета форума, никога не съм се замислял дали да се регистрирам , защото няма какво да кажа. Така мисля.
А може и да имам, зависи кой чете.

Да започнем от начало... на 31 съм, имам се за успял човек. Винаги съм влагал всичко и в работа и образование и във всичко.
Винаги съм мислил, че за всичко си има време... е няма.
Не, аз не съм типичния случаи, влюбил се, разбили му сърцето, писал стихове, напил се, решил, че ще стане сваляч и ще чука жени на ред. Никога не съм виждал смисъл това.

Както казах на 31 съм и след години четене, работа и прочие изведнъж се огледах отстрани. Имах кухи успехи и нямаше никой наоколо. Всички се бяха оженили за първата срещната, станали семейни с деца и вече няма "айде да идем на екскурзия", "айде да пием бира някъде"... Няма такова нещо. Заети са. И тогава ми просветна... ние сме социални животни.
Самотата убива. И ако кръга в училище или в университета е лесно да си заобиколен от хора, като прехвърлиш 30 кръга все повече се стеснява.Особено ако работата не е свързана с хора, а с машини или компютри. Губиш всякакви социални умения.
Тогава въпреки, че съм твърдо против идеята да се обвързва човек насила, колкото да не бъде сам, но реших, че не съм по-умен от другите и няма смисъл да откривам топлата вода. Рано или късно човек се жени, идеална любов няма, тия коли и апартаменти няма смисъл да ги взема 6-я братовчед...

И преди няколко години започнах здраво да чета и тук във форума и странична литература и психологии, започнах да се запознавам и излизам с различни жени. Правих всичко възможно до крайната цел, някой с който просто да не съм сам, за да не ми пука за приятелите, които вече нямах и които вероятно ще се сетят за мен след 20 години когато децата им отиват в университет.

И както много от гурутата във формуа са казвали, това е много опасна игра, когато имаш, кола, жилище и що годе някаква финанси.
Губиш връзка ти къде си и за какво даден човек е с теб. Използват те.
И е много важно да не се сринеш когато разбереш това.
Като махнах това от мен, да не се разбира какво имам и какво нямам, съответно вече не бях интересен, режеха ме, отхвърляха,  почти се бях сринал. Не работеше нищо.

Тогава бях на един детски рожден ден. Момчето беше на 5. В ресторанта беше пълно с деца от детската градина. И рожденика се гушкаше с всички момичета от малки на по 5- 6 до каки на 10, беше поискало от майка си да му купи кофа с рози и ги подаряваше на момичетата.
По едно време майката и лелята на детето го дръпнаха настрана му викат:
"Не се дръж така с всички. Утре ще сте заедно в детската градина. Не е рентабилно така с няколко момичета. Избери си някоя, че после ще имам проблем с родителите на момичетата.
А момчето отговори:
- Но защо трябва да избирам? Те са ми приятелки. "

Всички родители се смееха , а аз седях там и мигах и си викам... "Абе тоя пикльо е на 5! На 5 бе."

И това ме накара да видя грешката си. Големия ми проблем, беше че като заговарям жена я заговарях с нагласата да я свалям и да я правя моя жена или с нагласата , че е омъжена/обвързана, че ще ме отреже, и всякакви такива крайни етикети...

Започнах да си повтарям: "Те са ми приятелки... с цици и дупета и ако върже, върже, ако не, поне ще е опит да разбера жените въобще какви са. Нови познанства."

Вече нямаше проблем като кажат че си имат приятел, защото след този рожден ден разбрах, че и 5 годишните си имат приятели, то една жена ако няма приятел... значи има причина и по-добре да не разбираш каква е.
Почти всеки път започнах да отговарям "Разбира се , че имаш. Пие ли бира? Може да пием бира с него някой път? Абе салати правиш ли, защото може и ракия да пием с него... "
Повечето гледат странно как от темата за това колко е секси се говори каква бира пие приятеля и....
Спрях да приемам жените като "бъдещата моя жена", а просто като... развитие на социалните си умения.
Защото сме социални животни и само със социални умения успяваш да бъдеш успешен и на работа и в бара и на улицата.

И така изводите:

1. Няма универсална форма за сваляне на жени. Няма магическа дума. Всички са инфантилни същества, бомба, която излъчва 60 различни емоции в минута. И ако нещо работи... действай, сега, веднага, след 5 минути както ти се усмихва и се зачервила и подмокрила може да ти лисне шамар и да изчезне.

2. Никога не се отпускай с една жена, не се разкривай, ако ще да се познавате от 5 години, никоя жена не обича мъже, които се обясняват и говорят за себе си. И уж са ти близки,  но реално играта мъж - жена е винаги на линия и винаги може да пропаднеш в очите на една жена дори и да се познавате от 5 години. При тях всичко е за мига, после някак забравят.

3. Всеки опит да общуване с жена трябва да е заради самото общуване, да свикваш да говориш, заради самия опит да говориш, ако целта е да вземеш номера и после да не ти вдигне, или  да си организираш среща, на която да не дойде....
Мъжете се възбуждат с очите, жените с ушите. А мъжът трябва да говори и да води. А това в книгите го няма, става с опит и мислене.

4. Забравяш какво е било вчера. Ако една жена ти е вързала на глупостите вчера, това не означава, че друга жена ще върже на същите глупости, дори същата жена може  да не ти върже. Целта не трябва да е да свалиш жена с комбинация от заучени действия, а да се самоусъвършенстваш, да държиш самочувствието си на ниво. Една успешна свалка днес може да те накара да литнеш и утре да те приземи и да влезеш в страшна дупка след 3 неуспешни опита.

5. Важно да се говори за тялото на една жена и леко да се докосва, всяка жена обича да се чувства мръсница и желана, никоя не обича да се чувства курва. И това изисква много опит, защото от моя опит, прекрачиш ли границата, една жена почувства ли се лека... е кутията на Пандора... Може да те унищожи.

И последно.

Ставай сутринта с мисълта, всички жени са ти приятелки... с които може да спиш.
 А с тези, с които спиш, това не означава, че вече е твоя и може да се отпускаш и да се разкриваш.

Благодаря, че си отделихте времето да прочетете всичко това.

Вероятно с много неща по-опитните няма да се съгласят... това моя поглед на нещата.
След месец може да е различен.
Активен
darkside97
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Мога!

Профил
« Отговор #1 -: Август 20, 2020, 12:51 »

Това с приятелките съм го забелязал при себе си. Такива момичета с които съм излизал, не са ми харесали и по някаква причина съм продължил комуникацията си с тях са били най-силно привлечени. Но според мен такива приятелства са краткотрайни и траят докато на влюбеният не му размине.
Не знам какъв е правилния mindset, да комуникирам с готини мацки без да имам каквито и да било задни мисли и чак когато ѝ запърхат пеперудите в стомаха да ми дойдат мислите или да се науча да си искам своето без да изглеждам нуждаещ се. Може би и двете калибрирани според ситуацията.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 385

Профил
« Отговор #2 -: Август 20, 2020, 15:18 »

Прав си аз донякъде съм съгласен с теб, но ще си изкажа ценното мнение  Смотан :

- За мен е абсолютно тъпо да приемаш жените като приятелки с цици и дупета както се изрази, те са просто хора това е, да по различни са от нас и имат повече психични отклонения, но са хора. Може и да имаш някоя друга приятелка ама е по добре да е грозна защото едва ли ще ти се излиза с мацка ей така за лафа която те дърви, аз лично не бих го понесъл.

- "Мъжете се възбуждали с очите, а жените с ушите" - това е вярно ама друг път, жените и мъжете се възбуждат от готини тела, това с говоренето на мацката е бонус към готиното тяло, ако си дебел и плешив мислиш ли че ще имаш възможност а се възползваш от слуха. Това си е реалността. Е може и да нанижеш на хуя си някоя дебелана ако с дебел, зависи от таргет групата ти

- Моля те пич, не ставай с мисълта че всички жени са ти приятелки, те не са ти приятелки, те не могат да бъдат приятелско настроени както мъжете сме настроени един към друг, ако си имал нещо друго предвид го кажи ама това е много тъпо братле, жените са неутрални спрямо теб, те могат да ти бъдат всякакви зависи от самата ситуация.

За какви кутии на Пандора говориш, жените не са чак толкова опасни колкото изглеждат, няма да те наранят спокойно е освен ако не е Ронда Раузи. Много филми се вкарваш, като гледам как си написал някои неща, може да си някой болезнен романтик знам ли ама чак толкова не се вкарвай във филми  и аз от опит ти го казвам. Трудно е да обобщиш жените в няколко изречения, то явно форума не може да ги обобщи пък ти ли  можеш.

Радвам се че си имаш бизнес и кариера, то това трябва да ти е най-важното, да имаш нещо заради което да живееш всеки ден, мацките са си забавление и нищо повече, те не могат да ти бъдат някаква висша цел.
Да няма универсален метод на свалки за мацки, но има фундаментални принципи и неща които се налага да спазваш ако искаш по-голяма успеваемост.  Усмивчица
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Sinner42
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #3 -: Август 20, 2020, 18:37 »

Съгласен съм с всичко ... Донякъде.

Това за ушите го казах... Нямам готино тяло , но съм побърквал жени като не спирам да говоря за тях самите. Възхвалявам колко добре изглежда , какво дупе , какви крака... И всякакви такива. Иска да го чуе . Без да е дебела , без да е манекенка... просто явно не го е чувала ... Скоро. И ми върза . А не съм красив и с тяло... Един мъж може да се възбуди само от деколте , жените трябва да им казваш  че си видял деколтето.

За приятелките , прав си , по-скоро е психологически трик. Не казвам че са приятелки , а да се държиш с тях така докато не видиш накъде отива работата. Като те отреже по-лесно се продължава ... То си е за мен това повече . Не всички имаме голяма успеваемост, а отрязването понякога идва тежко . Не знам вие как се справяте с отрязването особено ако са няколко един след друг.

А за кутията... Явно не сте срещали мацка която да е обидена , ама искрено... Дето ще те намери и на край света и ще те злепостави , ще те дразни , ще измисля всякакви гадости само и само защото си тичал покрай нея , а после си решил, че има смисъл да тичаш след друга Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: