Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 28, 2020, 12:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Сервитьорка за лятото  (Прочетена 1302 пъти)
xboyx
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« -: Август 22, 2020, 07:40 »

Здравейте , в летния сезон намирам много готини сервитьорки , но като цяло са труден обект сред многото клиенти за успешна свалка,  познавам се с една на 21 , която си личи по държанието , че няма много опит в любовен живот , при запознанството създадох доста привличане положителни емоции и като цяло мина добре познаваме се лично вече няколко месеца , но рядко ходя в нейния бар , понеже съм от друг град , взех и номера запознахме се , винаги като ходя там тя се кефи с повишено настроение като влезна , но я срам може би  , писал съм и няколко пъти на фейса за кафе но тя не ми дава конкретен отговор , с по неопитните е доста сложно от малкия град момиченца... дайте ми съвет как да подходя от тук нататък и има ли смисъл да се занимавам ? Ъ?
Активен
aspirin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #1 -: Август 22, 2020, 17:13 »

Със сервитьорките е много терсене работата - тя е на работа, гледат я и други хора/клиенти/колеги. Дори и да ти се кефи, точно там особено за по неопитен си е зор да я играеш. Пробвай да хвърлиш някой майтап, но като и имаш телефона там директно си я кани. На работа трудно, но щом отказва във фейса толкова време, нещо явно куца и не е баш толкова добро положението.
Активен
xboyx
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Август 22, 2020, 17:30 »

Със сервитьорките е много терсене работата - тя е на работа, гледат я и други хора/клиенти/колеги. Дори и да ти се кефи, точно там особено за по неопитен си е зор да я играеш. Пробвай да хвърлиш някой майтап, но като и имаш телефона там директно си я кани. На работа трудно, но щом отказва във фейса толкова време, нещо явно куца и не е баш толкова добро положението.

Точно и аз това забелязвам , че ми се кефи постоянно усмивки и погледи , все пак знам какво е като има химия и привличане , но както казах е неопитна и не е имала връзки преди. На около 20-21г е лятото работи и номера отдавна взех , може би това е начина да опитам по телефона вече , пробвах по фейса като за по срамежлива но и там пише само на неща които на нея и се харесат за излизане и за интимности отбягва темите ..с малките е доста трудна играта ...
Активен
hristo.himself
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #3 -: Август 23, 2020, 20:32 »

Здравей колега, евала за това че ти дава положителни сигнали, взел си номера и поддържаш контакт с нея. Когато тя е на работа и "под наблюдение" тя се чуства длъжна да не е леко момиче според социалните норми. Хубавото е, че можеш да премахнеш това напрежение.

Първо, самия ти общувай с лекота и премахни напрежението от себе си.

Второ, кажи и че знаеш че много хора ви гледат и че е странно (нарича се емпатия) и с това си действие премахни напрежението от нея. Напрежението се премахва от момиче с емпатия (единия начин) другото е когато я изолираш физически и тя е спокойна, благодарение на теб и Първата стъпка.

Трето е времето, та както виждаш това разчита на характеристиките ти на алфа мъжки. Времето ти е приятел и докато правиш Първо и Второ заедно с хубавите сигнали които вече имаш играеш.

Успех!
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1602

Профил WWW
« Отговор #4 -: Август 24, 2020, 10:50 »

Цитат
Точно и аз това забелязвам , че ми се кефи постоянно усмивки и погледи , все пак знам какво е като има химия и привличане

- Това, което и аз забелязвам е колосалната ти липса на опит, особено с 'хайърд гънс', както ги наричат - всякакъв вид персонал... със сигурност ги усещаш нещата с химията, химик си Усмивчица

Цитат
но както казах е неопитна и не е имала връзки преди

- Правиш предположения и заключения без да имаш конкретна и точна информация... Такива предположения не са ти необходими, разфокусират те и те вкарват в нейния фрейм (и започваш да изкривяваш реалността, да я виждаш по определен начин, какъвто тя иска, и й играеш по свирката, съобразявайки се с нея)... Ако ти кажа, че 99% е сигурно, че си има кой да 'я пердаши' чат-пат, а ти само се филмираш колко е неопитна и невинна?

Цитат
винаги като ходя там тя се кефи с повишено настроение като влезна , но я срам може би

- Мхм... Преди години писах тема за Интерес вс. Привличане. Хал-хабер си нямах тогава, че това ще е може би най-полезният пикап материал, който съм творил. Типичен случай на интерес, без привличане... Басирам се, че оставяш подобаващи бакшиши, че й даваш подобаващ валидейшън, че я търсиш само ти, че инвестираш само ти...

- Колко пъти тя ти пише?
- Колко пъти тя ти звъня?
- Колко пъти ти каза, че има нужда да те види/чуе?
- Колко пъти тя те почерпи?
- Колко инвестира тя във вашата 'комуникация'?

Цитат
писал съм и няколко пъти на фейса за кафе но тя не ми дава конкретен отговор

- Изключително показателно, колко и е привличането!

---

Основно правило за сваляне на Хайърд гънс е да излезеш извън фрейма 'клиент/купувач'. Нещо, което ти изобщо не си могъл да сториш. Например, докато си в бара с някоя френдка - тя минава покрай вас - ти и махваш само, тя идва и ти 'Миме, ще ни черпиш по един Джак, нали?' (изискване за инвестиция). 'Супер... и една кола за мен... споко само Джака черпиш Усмивчица'.

Другото е, че офертата ти е като реклама - повтаря се периодично, само за да подчертаеш бета-натурата си, и това, че си постоянно на разположение на принцесата. От край време, повече от 2 оферти не правя (даже най-често не повече от една). Ако откаже и втората 'я нареждам' - пак й въздействам емоционално - без значение в коя посока... и затварям/спирам да пиша.. (прочети мненията на btw - той има много добри в тази посока).

И третият /бонус/ съвет е да се научиш да преценяш, кое е привличане и кое просто интерес. Основата за това са 'нейните инвестиции', не твоите. Поздрав, и драсни развръзката.
Активен

I'm a very special kind of monster
xboyx
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Август 26, 2020, 13:12 »

Благодаря много за отговора , така е определно това , към което трябва да наблегна е тя да инвестира вече и да видим как ще е и реакцията , но въпреки това как и кога да разбера , че е време за следваща оферта за излизане на среща извън бара?
Активен
xboyx
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Август 28, 2020, 17:52 »

След няколко дни мацката отива да учи в друг град ...и възможноста за виждане на живо е ограничена , за следващите дни и седмици , трябва да измисля нещо по оригинално за по тела или социалните мрежи , с което да провокирам събитията да излезнем (мацката наистина е неопитна проучих т.е. не е имала сериозни връзки ) все пак е тийн , ако нещо можем да измислим споделете  Ухилен
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 394

Профил
« Отговор #7 -: Август 28, 2020, 22:20 »

Братле, кви са тия схеми кви са тия измисляния от твоя страна, то се вижда че ти инвестираш супер много в момичето а то в теб не, има ли смисъл да се занимаваш, ок влезнала ти е под кожата разбирам на всеки се е случвало но това е временно, бъди по директен с нея, недей го кара безопасно иначе ще останеш без нищо. Ако и тогава не става се занимавай с друа, както Слеъра ти е писал щом няма инвестиция от нейна страна значи си преебан.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Активен Активен

Публикации: 1951

Профил WWW
« Отговор #8 -: Септември 25, 2020, 10:23 »

Е ти не разбра ли, че няма привличане и се държиш като всеки нийди клиент - тва мисля, че Слеъра ясно го обясни и ти после пак питаш - ама кога да я поканя. И тва ти го каза Слеъра - една, максимум 2 покани. Ти вече сигурно си нацъкал 5 покани, неотразени от нея. Значи - сменяш таргета. Нови мацки, тая няма да стане, не го ли разбра.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: